Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

sipkova1
3. led 2011

Ahoj holky, nevíte, jestli se dělá IUI i v sobotu? Díky moc

inza
4. led 2011

@sipkova1: dela

majcam
4. led 2011

@inza Ahoooooj,tak jaký byl Silvestr 😔 🙂 😵 😲

betox
4. led 2011

Ahoj holky,
po dlouhé době nakukuju... 😉 Přeju všem šťastné vykročení do tohoto roku a splnění i těch nejtajnějších přání 😉

majcam
4. led 2011

@betox kde se flákáš?Já vím oddych 😒 Jak se máš?

inza
4. led 2011

@majcam: dOcela dobry, byli jsme jenom sami s psiskem... 😉 hezky na horach...zadna preziracka a ani opijecka. Jsme si dali malinko vice piva den predem 😀 coz je jako kazdy rok...

betox
4. led 2011

@majcam Ahojda, dávám si relax 🙂 Mám se OK a co Ty? Už jste přestěhovaní a co práce?

majcam
4. led 2011

@betox jj už to máme za sebou,byl to předvánoční masakr,svátkama jsme propluli natíráním a nakupováním všeho možného,ale co příští rok si to vynahradíme.. 😉 No a už měsíc pracuju,neni to teda moje vysněná práce,ale něco dělat musím,včera nám přišla genetika a ta je úplně v pořádku,jak mám teď myšlenky jinde,tak se mi ani nechce do Gennetu na konzultaci 😖

betox
4. led 2011

@majcam tak to jsou super zprávičky, moc gratuluju. Vánoce si příští rok vynahradíte a třeba už s prckem 😉 Ono to třeba vyjde přirozeně, pokud se na to člověk nemá čas soustředit, tak to většinou vyjde... 😉

cibka
4. led 2011

ahoj holky všechny vás zdravím a taky přeju jen to jen do nového roku
majcam tak už makáš jo tak to je fajn

inza
4. led 2011

@majcam: tak to je fajn ze genetika OK. A co jak je v praci uz jsi zaucena a jde to? Jo kdy mate jit do gennetu na konzultaci? Ja jinak byla na immunologii pro vysledky a jeden papir je pekne cerveny, ale jsou to jenom NK bunky zase trosku vyssi nez maji bejt. Jinak jsem podle tech ostatnich vysledku zdrava uplne. Jo doporucila me vcelku zajimavou metodu na poradne prokrveni panve pred ET...

majcam
4. led 2011

@inza musím se právě nejdřív objednat,ale jak už jsem psala,tak se mi tam moc nechce,nějak jsem z toho kolotoče vypadla,né že bych nechtěla mimčo,to chci,ale zatím nevím,jestli chci podstoupit další IVF,prostě jsem teď na bodu, že mám myšlenky jinde než v Gennetu...,ty NK buňky jsi už měla,viď?A co ta borelka?A jakou metodu,to ti doporučili na imunologii?

inza
4. led 2011

@majcam: jj mela, pak ne a ted jsou zase...s nima uz nic nikdo neudela.... 😀. borelka je pry OK. Jinak doporucila metodu posezeni v oxidu uhlicitem ze to pekne prokrvuje..v PRG to dela snad jenom jedno welnnes centrum, ale pry to pomaha...dela se to normalne v laznich

sipkova1
4. led 2011

@inza No jestli nemyslela klasickou uhličitou koupel, tu jsem měla v lázních, prokrvuje celý tělo tím, že roztahuje cévy. Bylo mi po ní vždycky hrozný vedro ještě několik hodin.
viz. např. http://www.lazneluhacovice.cz/cz/lazenske_proce...
Já teda měla tu klasickou ve vaně s vodu nasycenou CO2. Jinak nově zavádějí suchou uhličitou koupel, to je člověk v takovém vaku, na tom jsem teda nebyla.

sipkova1
4. led 2011

@inza to Ti poradili v Gennetu?, mohli by to tam začít provádět jako proceduru na pojišťovnu 😉 . Je to docela příjemný, až na ten smrádeček 🤐 .

majcam
4. led 2011

@sipkova1 smrádeček jooo 😀 ,se před tím umyjeme 🙂

inza
4. led 2011

@sipkova1: no tady myslim ze to delaj v tom vaku. Ne to me poradila pani primarka na immunologii

ivula21
4. led 2011

@inza a řekla ti kolik těch procedůr se má před ET tak absolvovat? Myslíš, že na to prokrvení stačí jedna? Že by jsme to prubli ? 🙂 Jak se člověk chytá úplně všeho 🙂 🙂 🙂

inza
4. led 2011

@ivula21: no rikala ze je dobre vice cca 10... jsem koukala ze jedna procedura stoji cca 250

ivula21
4. led 2011

@inza nejsou tam v té Praze trošku drazí? Já jsem se dívala na net a u nás tady v OStravě stojí jedna koupel 70,- s vlastním pytlem, který stojí 90,-. A deset koupelí ve vaku je za 630,-. Tak to pak před ET zkusím teda. Jestli k nějakému vůbec dojdu 😠

inza
4. led 2011

@ivula21: no asi jsou....ja nevim ja koukala zatimjenom na jedno wellnes studio a zda to tu dela jeste nekdo jinej ci ne netusim

sipkova1
4. led 2011

holky, nemela jit monn dneska na UTZ?

nannynka
4. led 2011

@ivarei Je ty Tvoji prďousové jsou nádherný..... Já tak trochu nestíhám...pracuju, řeším tátu, hlídám mrně, který leze jak drak a rostou mu zuby...U nás telegraficky 7.46 kg, 68.5cm. Dneska vyšetření v kardiocentru v Praze - dírka v srdci je, ale stahuje se a už teď je malá. ALE našli na EKG, že mu jedna část srdce pracuje slaběji, ale to prý může být věkem a časem se to srovná.Takže za 6 měsíců kontrola a pak se uvidí. Jinak malej leze jak drak, staví se, baští úplně nádherně, jen máme trochu problémy s tím co mu dávat. Těch nemléčných kaší do vody moc není ☹ a když mu ji dělám do HA mléka tak je nechce....

inza
4. led 2011

jj monn mela jit na \utz a byla a vzkaz od ni......a to spatna zprava....."prckek se umistil na nejnemoznejsi misto" a musela jit na preruseni ☹ ☹ ☹ 😢 . Takk ted lezi v nemocnici pry na pokoji nastesti sama.....

darkwitch
4. led 2011

je chudak monnn, ach jo... proc je tu tolik spatnych zprav... jsem si myslela, ze to nedopadlo, kdyz nenapsala...

sipkova1
4. led 2011

Ach jo, proč nemůže jít nic normálně?

ajriska
5. led 2011

Ahoj holky,
tak jsem od dnešního dne zase na neschopence. V práci jsem byla v pondělí a v úterý. Včera kolem 13. hodiny jsem začala krvácet ( ale bylo to jednorázové) začala jsem hysterčit, rychle volala na gyndu. Manžel pro mě přijel a odvezl mě k dr. ten se podíval UTZ a řekl, že miminku se daří dobře, bouchá mu srdíčko a má 2 cm. Že jsem 8+3. Že ta krev se mohla uvolnit, jak se vyvíjí cévy atd...Moc se divil, že mě v gennetu uschopnili. Tak jsem mu řekla, že nechtěli, že to bylo na mou žádost. No sice parádně přijdu o prachy, zaměstnavatelku nepotěším už vůbec ale tentokrát jsem sobec a budu poslouchat dr. I když dr. povídal, že na 97% už bych to měla udržet - že potrat je kolem 4-5týdne...kéž by měl pravdu.

cibka
5. led 2011

krásné rano
monnn to je mi moc líto drž se kočko, vím že žádný slova ani utecha nepomuže

@ajriska peníze jsou sice důležitý ale po tom čím jsi si prošla určitě zustan doma za to žádná práce nestojí hezky si to užívej a odpočívej

michaelama
5. led 2011

Ahoj holky, chtěla jsem se s Vámi rozloučit, myslela jsem, že mi tahle diskuze pomůže, ale bohužel je to naopak. Moc tady všechny ty příběhy prožívám a jsem pak z toho psychicky totálně rozhozená.
Přeji Vám všem jen to nejlepší, jistě se všechny jednou dočkáme vytoužených miminek a budeme absolutně šťastné, ale ta cesta je snad horší než do pekel...

ivula21
6. led 2011

ahoj holky

@ajriska buď sobec a buď doma v klidu, za to žádná práce nestojí.

A Moon chudáček dopadla špatně, ach jo. Tak doufám, že příště se prcek umístí tam kde mám a už nic takového ji nepotká.

Jo jinak včera jsem byla na ultrazvuku a z šesti folíků, které Bukvová v pondělí viděla , tak Vykysalá včera našla jenom tři a jeden malý k ničemu. Takže jsem vydržela nebrečet asi tak minutu a pak už jsem pořvávala celý den. Tak jestli jste tam některá včera ráno byla a viděla uřvanou bloncku, tak to jsem byla já ☹ .
Tak můj sen mít zdravé děti se rozplývá. Jinak na OPU jdu v pátek, nemůžou tu stimulaci nechat ani o ty dva dný déle, že jsou ty folíky dost velké a mohly by prasknout....tak prý budu aspoň poslední na řadě , ať ten Pregnyl působí co nejdýl, tak jsem zvědavá jestli z těch folíků něco bude a jestli teda budou vajíčka vůbec zralé. Jestli zas nebudou zralé, tak se asi na to už vykašlu a zkusíme to přirozeně jestli to ovšem vůbec půjde a budu doufat, že se mimčo trefí do těch zdravých nedědičných 50 %. No momentálně jsem na vybulení ani nevím co budeme dělat. Ještě že jsem v práci, tady aspoń tak na to nebudu myslet.

Jinak se ještě dneska zkusím jít zeptat na pojiš´tovnu , jestli mi ještě něco proplatí nebo ne.....jestli mě vůbec bude ochotný někdo poslouchat.

A holky ty 3 cykly co pojišťovna proplácí se počítají za život, že? Když jsem mezitím změnila pojišťovnu, tak to mi asi bude houby platné, to si asi ty informace pojiš´tovny mezi sebou předávají, že?

@michaelama uvidíš, že za náma zase přijdeš, já vím, že je to na psychiku těžké, ale zase se tady dovíš zpustu informací a získáš nové rady 🙂