Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

michaelama
21. únor 2011

@ivula21 ivulko, já taky čuměla, ještě jsem se na to extra ptala, jestli se jako nespletli, že ultrazvuky nic moc a méďa se jen tak pěkně usmál a řekl, že prostě dozrály. Teď ještě aby byly kvalitní. 9.DC byly některý jen 14mm a šup 11.DC zralí...
To je fakt na palici, včera jsem řešila kvantitu a dnes pro změnu kvalitu...

monnn
21. únor 2011

@ivula21 no já se tam nechystám 🙂 ,jsem práve psala sipkove,že jsi psala,že je to hodně drahý a nejen ty když jsem chodila na diskuzku o NF,tam taky jedna holčina psala,že jsou hooodně drahý 😠 a jak to myslíš,že po organiz. stránce to bylo super,já "zatím "v Gennetu si nemůžu stěžovat 😉

monnn
21. únor 2011

@michaelama gratuluji,ale kvalita bude taky uvidíš 😉 jsem Ti přeci psala,že Ti budu držet pěsti na kvalitu i kvantitu néééé 😀 a věř nebo ne jsem se po noční kolem 11 vzbudila,to jsem zvědavá,jak to dnes vydržím 😕

michaelama
21. únor 2011

@monnn monničko, děkuji, tak prosímtě, ještě bych potřebovala abys mi držela přes noc (když máš tu noční a já budu snad spát 😉 ) aby se vajíčka oplodnila, ju? Ty děláš nějaký ty džusíky, že? Tedy ale i přes noc, to je šílený, ale hlavně, že je práce, co si budeme povídat, nějak ty účty z gennetu platit musíme 🙂
Tak ať ti to v práci uteče a překonáš tu slabou hodinku. Já když jsem chodila noční brigády tak největší krize byla mezi druhou a třetí...dělala jsem od šesti do šesti...

monnn
21. únor 2011

@michaelama já dělám jen 7,5 někdy 12 a občas 15,dá se to.ted děláme jen 4dny v týdnu,ale byly doby kdy jsme pracovali so i ne a za měsíc i víc jak 30 směn 😝
budu na Tebe nebo spíš na tvoje vajíčka myslet at se hezky oplodnují 😉 to víš,že jo,pomáhat si musíme 😉 a zítra nezapomen hlásit stav 😉 já se budu opravdu snažit,slibuji 😵

sipkova1
21. únor 2011

@ivula21 tak to je slušná pálka. Ale není Repromeda a Reprofit něco jiného?

michaelama
21. únor 2011

@monnn 😵 stav sem napíšu hned jak ho budu znát, ještě musím někde pohledat ten kód rodiny, já mám tolik papírů... Takže na embryjka prosím mysli od cca 23:00 do 07:00, to bych měla spát tak ať na ně někdo myslí, ale jelikož na ně teď myslím soustavně tak si myslím, že se mi o nich bude i zdát...
Je toto normální? 😉
Moc děkuji za podporu, ono se ne nadarmo říká "přej a bude ti přáno"! Jsme všechny na jedné lodi...

monnn
21. únor 2011

@michaelama je 😉 hele,a pokud nenajdeš papíry se sestřička spokojí s rodným číslem aspon u mne to tak bylo 😀 a přej a bude ti přáno 😉
@sipkova1 je,to máš pravdu já jen ,že jsem do Repromendy dostala kontakt a tušila jsem,že tam ivula byla a Reprofit znám od bellky 😉 ,ale vůbec nemám tušení na co vše tam dělaj PGD 😕

darkwitch
21. únor 2011

@michaelama tak to je super urodicka to z toho bude prinejmensim jedno miminko 😀

michaelama
21. únor 2011

@darkwitch S pokorou doufám...ale může se stát ještě věcí, jsem bohužel dobře poučena... Tobě už se to taky krátí - ta laparoskopie. Pak už to půjde jako pomáslíčku 😉

darkwitch
21. únor 2011

@michaelama my ti verime, na to spatne nemysli na to je vzdycky casu dost 😉 jojo uz se to krati... nejak to leti...

vally11
21. únor 2011

@darkwitch
Ahoj, tak dnes jsem byla v gennetu a doporučili mi také laparoskopii. Ale už tenkrát mi dr říkal, že by asi bylo vhodné ji udělat, tak jsem s tím tak trochu počítala. No hned jsem se objednala a ejhle,..... úplně stejný termín jako ty. 😕

darkwitch
21. únor 2011

@vally11 fakt? a na Homolce?

vally11
21. únor 2011

@darkwitch
jj, na Homolce - dr. Zelenka.

darkwitch
21. únor 2011

@vally11 ja ani nevim jaky doktor, ale asi taky zelenka kdyz je to stejny den... a v kolik?

vally11
21. únor 2011

@darkwitch
půl dvanácté. A ty?... a myslíš, že ta laparka pak bude třeba hned za týden? Mě dnes sestra řekla, že do měsíce. Já jen, že jsi včera psala, že chceš stihnout dubnové aktivity 😀 😀

darkwitch
21. únor 2011

@vally11 ja v pul desate... doufam, ze bude brzo do tydne by se mi to hodilo abych to stihla pred ms...

vally11
21. únor 2011

@vally11
no já jen proto, že nám dr. řekla, že do té doby než bude laparka, tak chr. áněný sex, abycjh náhodou nebyla těhu. I když myslím, že to nehrozí. Ale měla bych to dostat za týden a konzultace až 18.3., tak bysme asi ještě ten měsíc zkusili no a po dubnové ms bych šla na laparku.

vally11
21. únor 2011

@darkwitch
samo, že to mělo být tobě 😉

darkwitch
21. únor 2011

@vally11 me nikdo o chranenem sexu nic nerikal a rozhodne by mi nevadilo otehu bez laparky,ale taky si myslim, ze nam to nehrozi...

vally11
21. únor 2011

@darkwitch
no to mě by taky nevadilo těhu bez laparky. 🙂 Ale prý by byl průser třeba otěhotnět týden před zákrokem, kdy bys to ještě nevěděla.

darkwitch
21. únor 2011

@vally11 tak uvidime na kdy se dohodnem...

vally11
21. únor 2011

@darkwitch
přesně tak, ale bylo by celkem fajn jít ve stejný den a sejít se na jednom pokoji 😉 ..no nebo ještě lepší tam nejít vůbec ......ale to by asi byl fakt zázrak.
možná tam ještě zkusím zavolat a něco vyzjistit.

darkwitch
21. únor 2011

@vally11 to by bylo super sejit se na pokoji, by se to hned jinak snaselo 😀

jdu spinkat, dobrou noc

vally11
21. únor 2011

tak uvidíme, přeju dobrou noc.

monnn
22. únor 2011

@michaelama tak se hlásím,že jsem slib dodržela a myslela na Tvé oplodnující se vajíčka 😉 tak snad to k něčemu bylo a ty tu nahlásíš super číslo,ted když jsem úkol splnila bych si dovolila jít spát 😕 😅 dobrou a všem přeji hezký den u nás mrzne brrr -11 zima zima jsem ráda,že můžu pod peřinu 😀 😝

michaelama
22. únor 2011

Ahoj holky, zázraky se nedějou, z 13ti vajíček bylo jen 5 zralých a jen 3 se oplodnila. Zítra budou volat jak to s nima je...Já pořád věřím, ale vyhlídky nic moc teda ☹
Myslíte, že kdybych třeba o den dýl stimulovala, že by jich dozrálo víc? No jo no, ale to jsou jen kdyby...

iriel
22. únor 2011

@michaelama Ahoj, ja mela jen 3 zrala vajicka, oplodnili je ICSI a druheho dne se dozila jen dve a tak mi dali obe a jedno z nich se za par tydnu narodi 😉 Drzim palce! 🙂 Hlavni je verit a az do krve sama sebe brat jako tehotnou, zadne pochyby a stresy 😉

michaelama
22. únor 2011

@iriel Díky za podporu, embrya ale ještě musí vydržet prodlouženou kultivaci a PGD. Máme 25% riziko, že embryo bude míz cystickou fibrozu. Takže je toho víc ☹ a malý počet embryí nám snižuje šance...

zvalentova
22. únor 2011

@michaelama to bude určo všechno v pohodě, uvidíš.