Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

anlek
10. čer 2012

@mandre No koukam, ze dalsi, kdo prerostl Simona. 😀

anlek
10. čer 2012

@barrca Dva kluci nejsou uplne spatne. 😉 Aspon u nas si uz vyhrajou .... Ikdyz dost premyslim, jestli nezkusit dotretice holcicku. 😵

rychetkami
10. čer 2012

@trefulka zadaří, určitě 😉

anlek
10. čer 2012

@inza Nejake novinky u tebe?

trefulka
10. čer 2012

@sarka8057 Ahoj Šárko, my byli na první konzultaci v Gennetu na Letné na začátku května a objednaní jsme byli cca měsíc a půl 🙂 Nevím, jestli to bylo způsobené tím, že jsem nás chtěla objednat až na pozdnější odpoledne.

sarka8057
10. čer 2012

@trefulka Díky moc za odpověď. Čekala jsem to ještě horší, před těmi 3 roky to bývalo i 3 měsíce ☹

majcam
11. čer 2012

@inza no kde se flákáš "horalko"?!Co baráček a nějaké novinky?! No jdeme do finále a já začínám mít pěkný bobky 😉

brantovka
11. čer 2012

@rory_g ty jíš taky prednison ?? To ti dali na imunologii ?? Rory tak ja zitra jdu na dalsi inseminaci.....ja mam ovulaci docela brzo 11-14 den.....ja mam ted menstruaci 26-28 den....jinak Langerova nam rekla ze koncem cervence pujdem na dalsi umele oplodneni, mozna zacatek srpna....podle me menstruace.....jinak od 20 cervence uz nesmime mit dovolenou....dostanu prý jiný protokol..... a budu si neco strikat do nosu !!!!

rory_g
11. čer 2012

@brantovka jj mám prednison, z imunologie. On se dává ale i tak před IVF, čistě pro jistotu, protože potlačuje Tvojí imunitu, která se snaží vypudit embryjko (je pro tělo cizí). Já jdu ve středu na UTZ, to budu 10DC a uvidí se, kdy bude inseminace 😉 a protokol taky asi budu mít jiný, ten sprej do nosu budu stříkat taky, jmenuje se Synarel, už jsme to tu řešily s @absti že proč do nosu 😝 😀 Jinak mě bude druhé IVF vycházet taky nějak na začátek srpna, tak se třeba sejdeme 🙂

trefulka
11. čer 2012

@rory_g , @brantovka Ahoj holky, ten prednison mě taky čeká. Jen ještě nevím, jestli k inseminaci nebo IVF 😎

brantovka
11. čer 2012

@trefulka..... beres ho vzdyclky u IVF,.......ale ja si ho vyzadala ted i na inseminaci.....na imunologii mi rekli ze mam moc aktivni imunitu.....tak se bojim aby ta ma imunita nezabijela spermie.....takze ted to vyzkousim s prednnisonem......ale koukam ze ho predepisujou kazdýmu.......hahahaha

brantovka
11. čer 2012

@rory_g tak mi vzdycky napis.......at o sobe víme......ja jdu zitra na druhou inseminaci..... a koncem cervna bych mela vedet jestli jsem tehotna......kdy jdes ty????

rory_g
11. čer 2012

@trefulka ahojky, jestli jsi ještě nebyla na IUI, určitě ho alespoň 2x zkuste, šance je vždycky 😉 Dr v Gennetu Ti určitě dobře poradí 🙂
@brantovka já přesně nevím, ve středu mám teprve ultrazvuk, ale mívám ovu cca 16DC, takže to vychází na 19.6 😉

trefulka
11. čer 2012

@rory_g Tak to se tam ve středu možná potkáme 🙂 jedeme na druhou konzultaci 🙂 Doufám, že na tu inseminaci konečně dojde :D Protože zatím jen jezdíme po všech čertech a kde nic tu nic.

@brantovka Taky mám zvýšenou autoimunitu (výrazně zvýšené zastoupení NK buněk), alergii na spermie sice nemám, ale zase mi našli i protilátky proti ováriím :/ Každopádně ať se zítra zadaří.

inza
12. čer 2012

@anlek,@majcam: no novinky žádné.zítra jedem na UZ a pak pokud nanuci rozmrnou v pořádku tak pro ne pojedem.bude KET v nativu bez léků bez všeho.jinak jsem teď byla na imunplogii na rkarlaku a výsledky jsou prý vzorné. Tak uvidíme jak vše dopadne.Co vy jak se vede? Anlek co když by to byl další kluk?🙂
Majcam: baráček stojí a v létě stěhování a zkusit si najít práci někde tam

anlek
12. čer 2012

@inza Tak to drzim palce. Ted uz to musi vyjit! Treti kluk??? To by u nas asi bylo prepindikovano. 😅

majcam
12. čer 2012

@inza no madam konečně 😉 ,tak super,že se něco děje 😉 ,držím moc moc pěsti!!!!!

miky
12. čer 2012

ahoj, ráda bych se Vás zeptala, zda do Gennetu je třeba mít doporučení od gynekologa, nebo je možné se tam objednat "jen tak". Na základě měření BT jsem zjistila, že mám krátkou luteální fázi, tento měsíc byla pouze 5 dní. Včera jsem byla u lékařky a ta se nad tím vůbec nezastavila a prý pokud neotěhotním, tak se mám ozvat v lednu a začaly bychom nějak řešit. Podle toho co jsem četla v různých článcíh na internetu, tak krátká luteální fáze je prý problém a já bych nerada zbytečně do ledna čekala

evulatko
12. čer 2012

@miky, ahojky, zadne doporuceni mit nemusis🙂

anlek
12. čer 2012

@miky Doporuceni mit nemusis. Zvazila bych hormonalni profil, pokud ho tvoje dr. odmita, tak zkusit zmenit gynekologa. Pokud bys to chtela zkusit resit sama, tak si sehnat nejaky progesteron (utrogestan ...) a uzivat od ovulace 14 dni.
Myslim, ze muzu mluvit i za ostatni Hlubocke princezny, ze ti drzime moc palce a az budes mit chut, stav se nekdy za nami.

miky
12. čer 2012

@evulatko @anlek holky, děkuji moc za radu 🙂
@anlek já mám gynekologa suprového, bohužel mu, ale v únoru diagnostikovali rakovinu a ze dne na den se ocitl v nemocnici. Ordinuje za něj nějaká jiná paní doktorka, takže já doufám, že se pan doktor uzdraví a co nejdřív se vrátí. Ono je tady taky blbý, že těch "dobrých" doktorů tady moc není a těch pár už má plno 😠

zdenkaturkova
12. čer 2012

@trefulka Ahoj, nejprve než začneš cvičit dle Mojžíšové, tak je potřeba aby Ti nejdříve cvičitelka, která cvičí tuto metodu aby Tě nejdříve odblokovala. Odblokování se provádí dva dny po sobě. Pak Ti cvičitelka ukáže cviky, které si cvičíš doma sama a pak vždy po menstruaci jdeš ke cvičitelce ukázat jest-li cvičíš správně a zase se popřípadě provede další odblokování, je-li třeba. Jinak čaj jsem si koupila přes internet na stránkách http://www.otehotnet.cz/283-caj-ludmily-mojziso... držím palce ať se brzo zadaří.

absti
12. čer 2012

@rory_g
@brantovka
já pujdu na IVFKO nejspíš v srpnu. Tak doufám, že léto je naše holky 😉

rory_g
12. čer 2012

@absti jé to se tam asi všechny sejdeme 😉

absti
12. čer 2012

@rory_g
no kéž by jsme se tam všechny sešli s pozitivním těhu testem 🙂
My jdeme 21.6 sepsat žádost. Pak budeme 10 dní v čr a pak asi 16 dní v Itálii a pak bych hned mohla na IVF. Uvidíme jak mi to vyjde s mrchou..teď mám nějak krástké cykly kolem 24 dní :-/

brantovka
12. čer 2012

@absti @rory_g .......tak uz mame za sebou druhou inseminaci......rory na treti uz nejdem...protoze jsme na dovoleny......ale 20 cervence uz nas objednali za nas budou pripravovat na IVF ...budu mit delsi protokol....abych mela vic vajicek.....to ty rory budes mit taky........absti ja mam taky cykly krátké 26-28.....takze holky srpen to jistí......to jsem zvědavá......

absti
12. čer 2012

@brantovka
jak srpen to jistí???- třeba ti dnešní IUI s prednisonem vyjde! Držím palce !!!! já jsem měla 4 IUI ale bez prednisonu.. 😒

brantovka
13. čer 2012

@absti absti mi zkousime otehotnet 4 roky ☹ (a to jsme to neflakali), muj pritel ma super spermiogram......a kdyz se nam to za ty 4 roky nepovedlo.....tak neverim ze inseminace vyjde.....mi na ni chodime at nemusime 3 mesice cekat a nic nedelat......prednisonu neverim....protoze jsme koukala...ze ho ji kazda druha v Gennetu..... 😠

barrca
13. čer 2012

@brantovka my se snažili tři roky, nevyšla dvě ivf a pak vyšlo druhé iui, takže je to někdy o náhodě a určitě to stojí za to zkusit ... je pravda, že jsem před druhým iui začala chodit k fyzioterapeutce a pod jejím vedením jsem začala s mojžíškou (se cvičením), myslím, že to dost pomohlo 🙂

brantovka
13. čer 2012

@barrca jééééé....to je krásné.....hodně lidí mi říká at jdu nekam....neco jako fyzioterapie....ale já tomu moc nevěřím....co si tam s tebou povídala a co jsi cvičila ???