Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

miluse
10. črc 2009

Anlek, tak tam cinkni ty... mě řekly, že když se neozvou do 9, tak mám volat já. No naštěstí zavolali něco po 8. Ale je fakt že to jsou nervy.

Jo pépéelka je vždycky ranní ptáče

anlek
10. črc 2009

Ja zatim na nervy nejsem, to budu az reknou, ze mame jit dneska. 😅

Kdy jsi pak sla na ET, v kolik hodin?

miluse
10. črc 2009

měla jsem tam být na půl 11

anlek
10. črc 2009

No dohodli jsme se s muzem, ze dokoukam MASH (konci v 9.30) a pak budu volat. 😀 My to asi vazne neberem moc zodpovedne. 😀

miluse
10. črc 2009

Anlek, no co času dost... oni ty mimísci z té mističky samy neutečou 😀 😝

lenkakubickova
10. črc 2009

Anlek,tak tak, mimísci neutečou 😀 ...ale je to nářez...čekáš na telefon a nic 😠 ...tak se v klidu dokoukej a třeba se mezi tím ozvou 🙂 ...držím mooooc palce,ať už máš dnes mimísky v pupíčku 😉 😵 😵

miluse
10. črc 2009

anebo Anlek to možná spíš vypadá, že ET bude zítra 😉

anlek
10. črc 2009

Me je to v podstate jedno. 😉 Zatim ziju v domeni, ze mame 5 krasnych embryjek, telefonat to muze zkazit. Takze ani nemam moc velke nutkani tam volat. 😅 Vsak mi rozumite, co? 😉

lenkakubickova
10. črc 2009

hmmm,taky možný,že to může znamenat,že ET bude zítra,ale tak zycolat by tak jako tak měli ne? nebooooj, máte tam určitě 5 krásných mrňat a k tomu se ty další taky určitě zlepšili 😉 🙂

hypo
10. črc 2009

ahojky,
monivo ja mela po injekcich na redeni krve taky modrinky sice asi jen 3 protoze se mi dle meho nazoru podarilo napichnout zilku ale prej je to normalni ze se modriny delaji, kamoska mela po techto injekcich fialovy bricho sama modrina......

hypo
10. črc 2009

anlek ja si do gennetu volala sama pac jsem cekani nevydrzela a sla jsem tusim v jednu odpoledne na ET a to meli frmol tak jsem tam do dvou stejne cekala.... s plnym mocakem 🙂

hypo
10. črc 2009

jinak utros jsem rano normalne zavedla i pred ET..... oni se pres nej vzdy na sve misto dostanou 🙂
drzim placeeeeeee

anlek
10. črc 2009

Tak ET zitra, a pry mame 8 krasnych embryjek, ze kterych se bude tezko vybirat. 😀

hypo
10. črc 2009

supeer 🙂

miluse
10. črc 2009

Anlek, tak to je velikanananánská gratulace. Necháte zbytek zamrazit?

lenkakubickova
10. črc 2009

hypo ahoj 🙂

anlek: no supeeeeeer!!! Jsem ti říkala,že jich tam bude víc 😉 😵 Moooooc gratulujuuuu!!!!

Milu: a co ty? nenudis se doma? 🙂

svobik
10. črc 2009

Anlek gratulace. To je úrodička. aspoň jich budeš mít dost. 😉

anlek
10. črc 2009

Jj, mrazit budem urcite. 😉 Do kose je nehodime.

miluse
10. črc 2009

Leni, ahojky, ne nenudím, spíš bych potřebovala udělat tolik věcí a nechce se mi do nich, páč mám být tak nějak v klidu...

lenkakubickova
10. črc 2009

Anlek mám fakt radost za tebe!!!! To je paráda!! 😵

Milu,hmm to chápu, ono je lepší být v klidu,ať se pěkně bobánci zabydlují 🙂

zdepros
10. črc 2009

Zdravím všechny
monivo, v kolik jdeš na kontrolu do genetu?, já jdu na ultrazvuk v 8,30 tak jsem zvědavá co se dozvím, stimulace zatím v po, včera jsem si píchla první cetrotide a objevila se malá modřina, gonal úplně v pohu.

ještě bych se ráda zeptala jak to probíhá po OPU je potřeba zůstat doma, je to bolestivé? zatím moc netuším co mě čeká 😉

miluse
10. črc 2009

ahojky Zdepros,

bolestivé to není, tedy alespoň ne u mne, ale já doma radši zůstala, užívám si klídku a pohody 🙂 je to na tobě, podle toho jakou máš práci a tak. Já ji mám sice v pohodě, ale na IVF jsem chtěla být taky v pohodě, tak jsem si nechala vypsat nemocenskou. Některé holky to tu řešili tak, že si po ET vzdyli 2-3 dny dovču a byly doma v klidu a pak chodili normálně do práce. Je to jen na tobě.

hypo
10. črc 2009

zdepros - OPU je v poho, jen se prospis a o nicem nevis 🙂 ten den by jsi mela byt doma s manzelem nebo pritelem kdyby se ti prece jen udelalo spatne po narkoze, ja se citila uplne OK tak manzel odpoledne odjel do prace 🙂
cely zakrok treva asi tak 15 min podle toho kolik mas foliku, ja byla v narkoze pry asi 20 min a pokud si vybavuji tak jsem usla behem 5 vterin 🙂
jinak jsem od OPU na neschopence takze ja doma byla ale pokud vim tak plno holek chodi normalne do prace
pokud chces jeste neco vedet ptej se dokud si vse pamatuji 🙂 🙂 🙂

zdepros
10. črc 2009

Ahoj Miluše děkuji za informaci, takže jsi zůstala doma už po OPU?, no práci mám taky v poho tak uvidím, tak děkuji 🙂

miluse
10. črc 2009

JJ, u po OPU, neb stejně pak nevíš kdy přesně půjdeš na ET

zdepros
10. črc 2009

Ahoj Hypo, díky za info, narkoz už mám pár za sebou, je to paráda jak člověk rychle usne 🙂 , horší to vždy bylo po probuzení, ale když to není nijak dlouho tak snad v poho. berou se ještě nějaké léky nebo injekce před OPU nebo před ET?, zatím mám gonal a cetrotide k OPU bych měla jít ve středu nebo čtvrtek

hypo
10. črc 2009

po opu ti nasadi urcite utrogestan a vetsinou se dava i prednison......
ja nikdy s narkozou problemy nemela tak jsem byla uplne ok tak snad ty budes taky 🙂

miluse
10. črc 2009

Zdepros, stimulaci zakončíš pregnylem nebo teďky nevím jak je ten druhý lék, ten se píchá většinou 2 dny večer před OPU a pak jak píše Hypo, bereš utrogestan a prednison, nic víc, tedy pokud nic jiného nemáš předepsáno 😉

zdepros
10. črc 2009

jojo děkuju za informace v ponděli jdu asi na poslední ultrazvuk a tam mě vším vybaví 🙂

monivo
10. črc 2009

Ahoj holky,

zdepros, jdu tam v pondělí v 8,15, takže to vypadá, že by to mělo být rychlé, jdeš asi hned po mě 😉

Já nikdy narkozu neměla, tak jsem na sebe tedy zvědavá. A s neschopenkou nebo dovolenou taky vůbec nevím, práci mám sedavou a když to tady řeknu, tak mi snad dají pokoj, uvidím jak mi bude. Poslední týden v červenci máme s manžou dovolenou naplánovanou, vzhledem k IVF budeme jen u jeho rodičů na baráku, tak se to celkem hodí, to bych snad měla mít po ET.

Kolikáty den cyklu je přibližně ET, včetně PK?