Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
13. črc 2009

Milu: to je supeeeeeeer,že jste v pořádku 😵 😵 Juuuuu, to bude těhu jako vyšité!!! Jsem zvědavá,jestlli budeš mít drobečky dva 😉 🙂 Já jsem hodně na kraťoučko,jinak tam všichni měli delší vlasy 🙂 A měla jsem červené koskované kalhoty a světle zelený nátělník přez bílé tričko 🙂 To je skvělý,že je vše O.K. to už teď s Dr. ohlídáte 😉 🙂

miluse
13. črc 2009

Leni, jo je to možný, že jsme se viděli, my tam seděli u sesterny, ale je fakt, že tam bylo dost narváno a plno ženských tam čekalo na IUI. No to jste tam taky byly docela dlouho 😅 Leni taky mám prý krásně vysokou sliznici a dr. říkala, že to také vypadá nadějně, a že když jsou tyhle problémy, tak většinou končí těhu, tak jsme s manžou zvědaví.

Anlek, jo tak to asi vím s jakou sestřičkou si mluvila, taky jsem mluvila s takovou hodně zmatenou 😅 a nejlepší bylo, když jsem se nahlásila dole na recepci a sestra na mě, jo vy jste ten aktuní případ 😀 A ohledně zamražení, jsem se opět zapomněla zeptat, kdy to budeme platit, jsem čekala, že na nás vyrukujou s tím dneska a prd a pak já z toho všeho byla tak vyjukaná, že jsem se zapomněla zeptat, no musím si to pro příště někam napsat na papírek.

ET se v neděli tuším nedělá, to mi říkal i emryolog, že to u nás viděl na sobotu a když vyjde PK tak až v úterý, že prý normoš by to byla neděle, ale to ET nedělají.

Moni, gratuluju ke krásné úrodičce. Ten cetrotide je asi jako orgalutran, že? zabraňuje předčasné ovu? Tak po ní jsem taky měla vždycky rudej flíček asi 2 hodiny, tak je to nejspíš normální.

lenkakubickova
13. črc 2009

Milu: jojo,u sesterny seděla řada holek a pořád jsem pokukovala jako blázen, až jsem se bála, že si budou ty ženský myslet,že jsem úchylná 😀 Mooooc držím palečka,ať jste v pořádku i s miminkem/kama, tfuj,tfuj,tfuj 😉 🙂 🙂

miluse
13. črc 2009

Leni a šla s vámi i doktorka že jo? A manža je takovej plešatej? nebo jsem si ho s nějakým chlapem spletla? No my seděli hnedky vlastně u sesterny, já měla na sobě šaty a manžel takovou růžovo červenou košili a černý 3/4.

Jinak mě tam dneska docela pobavila ta netekoucí voda, jsem samo potřebovala nutně na WC, tak asi po 20 minutách pak přišel klučina sundal ty cedule, to jste měli vidět najednou ten nával 😀 a za dalších 15 tam zase cedule byla zpátky 😀 😀 😀 Jsme to asi strhaly

lenkakubickova
13. črc 2009

Milu: joooo,tak to jsme byli 100% my a Dr. Langerová 😀 Nooo, v tu chvíli jsem možná byla celá vyjukaná,ale asi jsem vás podle manži viděla 😀

joooo,tak to musela být sranda s tím WC 😀 Já šla normálně,spláchnout to šlo a ruce jsem otřela vlhkýma ubrouska, bez kterých k Dr. nikdy nejdu 😀

anlek
13. črc 2009

Koukam, ze dneska to tam bylo bojovne. 😉 Take myslim, ze nedeli nedelaji ET a OPU.

lenkakubickova
13. črc 2009

Anlek,jojo,byla to sranda s tím záchodem 😀

monivo
13. črc 2009

Milu, Cetrotide je opravdu proti předčasné ovulaci. Dnes zase nic moc, dělá mi problém natáhnout tu tekutinu zpátky do stříkačky, vždy tam něco zbyde. A při píchání se mi kousek od vpichu jakoby svraštěla kůže a teď tam mám mírný otok, jakoby malá bulka. Snad se to do rána vstřebá.

Dr. říkala, že OPU se dělá i v sobotu i v neděli, ale ET asi tedy ne.

Jo, záchody byly asi zajímavý, ráno tam sestra někomu volala, ať jim přijde přestěhovat fontánu s vodou do kabinky, ať si pánové mohou aspoň trochu omýt ruce 😝

lenkakubickova
14. črc 2009

Moni: to mě mrzí,že je to takové "trápení" s tím Cetrotide ☹ ...no jo,ale choď každé ráno někam k Dr. ať ti to píchne,viď?

Nooo,já na to myslela,že to musí být hrozný ta voda pro chlapy,kor ldyž třeba jdou na pdběr spermijek 😅

anlek
14. črc 2009

Moni, to me ani nenapadlo, ze vlastne i tam je potreba voda. 😅 To by toho meho svihlo. 😀

Dneska budu hlidat cely den kamaradce 3 deti. Tak se k PC dostanu az vecer.

lenkakubickova
14. črc 2009

Anlek: teeeeda,tak dnes budeš za chůvičku,jo? 🙂 Hlavně,ať tě moc nezlobí!! 🙂

Milusko: jak ti je? Už je ti líp? 🙂

svobik
14. črc 2009

Ahoj Leni, moc děkuji za včerejší odpověď. To abych si na transfer připravila 10.000,- když jsem zatím nic neplatila. UFF. To si tam nechám dát všechny 3. Ať se to chytí. to by byl kočárek ☹ No co se dá dělat, co bysme pro ty bobísky neudělaly že?

miluse
14. črc 2009

Krásné ranko,

nemám foťák, tak vám to sem dám alespoň takhle

http://www.fertilityfriend.com/home/miluse

Jinak je mi o něco líp, ale pořád se mi hůř dýchá, jen už tolik nebolí na prsou. Dneska jsem dokonce spala na gauči, ten je tvrdší než postel v ložnici, tak jsem se i jakžtakž vyspala 😅

lenkakubickova
14. črc 2009

Svobik: ono je to těžký,no ☹ A ty jdeš jen na transfer viď? To tě bude stát 5.200 a jestli jsi neplatila to zmražení a uchování, tak to jsou další 4.000,- ....nooo,to je fakt skoro 10.000 😕 ☹ ...je to pech,ale jak říkáš,za to miminko to stojí!!!!! 😉 🙂 A kdy jdeš na transfer?

lenkakubickova
14. črc 2009

Miluuuuuuuuuuu: jupíííííííííííííííí, to vypadá nááááádherně 😵 😵 😵 😵 A máš něco na to,aby ti bylo líp? Já mám takovou radoooooost!!!!! Budeš mít miminečkaaaaa 😵

miluse
14. črc 2009

Leni, no zatím to vypadá nadějeně, uvidíme příští týden.

No včera jsem dostala fraxiparine na ředění krve a zdá se že asi trošku zabral, ikdyž dýchání furt nic moc. Ráno jsem byla venčit naší čubinu, jen před barákem a docela mě to zmohlo 😒

svobik
14. črc 2009

Leni transfer bude v druhé půlce srpna. Nějak mi špatně roste sliznice, tak jsem vyfasovala náplasti a prášky s estrogenem.
Fraxiparin jsem taky píchala, bali se toho OHSS. Akorát, že v té době ho po OPU tady nikdo nepíchal, tak mi to přišlo divný a nespravedlivý 😉

lenkakubickova
14. črc 2009

Milu: držím moooooc palečky,ať to do příštího týdne je pořád stejné!!! 😉 🙂
Hlavně,že ti něco dali a raději nic nedělej,šetři se a opatruj! Jdeš nějak na kontrlu? nebo,jen,kdyby se ti přitížilo? Škoda,že musíš až do Prahy ☹

lenkakubickova
14. črc 2009

Svobi: tak to už je za dveřma, to uteče 😉 🙂 Já piju kontryhelový čaj na sliznici,prý je na to dobrý a sliznici mám krásnou,tak ho klidně taky zkus,jsou to jen bylinky 😉 🙂

miluse
14. črc 2009

Leni, zatím jen kdyby se mi přitížilo, dneska mi má volat primářka ohledně výsledků krve, tak uvidím. Jinak správně mám testovat až příští úterý a pak zavolat co a jak

svobik
14. črc 2009

O kontryhelu už jsem slyšela. měla jsem ho pít minule a nemusela jsem jíst hormóny. Teď nevím jestli to není zbytečné, když už mám ty léky.

miluse
14. črc 2009

JJ, kontík je dobrej, ale měl by se snad pít jen do ovu, a na sliznici je prý dobrý i maliník, já zkoušela oboje, ale to už je dávno a mě i docela chutnal

lenkakubickova
14. črc 2009

Milu. tak držím palce,ať je ti už jen dobře a ať je dobře výsledek krve 🙂 A na co ti brala krev, na HCG? To asi ne,viď?

Svobi: tak to nevím,ale určo by ti neuškodil,to je spíš asi na tobě 🙂

miluse
14. črc 2009

Leni, to nevím, byl to nějaký hromadný test, brali mi 3 ambule kvůli tomu OHSS, tak uvidím s čím mi dneska zavolají

lenkakubickova
14. črc 2009

Milu: zavolají,že je vše O.K. 😉 Co máte za pejska?

miluse
14. črc 2009

Leni, westí 6-ti letou slečnu, ikdyž poslední dobou mě zlobí mrška jedna, zrovinka je zalezlá v ložnici, abych ji neviděla a kouše si tam packu, asi dostane na prdel 😅 😖

myskaaaa
14. črc 2009

Ahoj holky,
musim napsat, brecim tady v práci jako želva.....včera jsem byla na té krvi v Gennetu, ted jsem volala na výsledky, HCG 266 s dvěma vykřičníky.....já brečim a brečim,, v Gennetu mám nachstaný Gonal pro naše první IVF........v listopadu to bude 5 let co se intenzivně s manželem snažíme, včetně 4 inseminací, nedávno jsem ještě chodila na odběry na imunologii, primařka mě tam strasila, že mám nějaké hladiny vysoké a že to asi brání otěhot....já jsem to úplně vzdala, v sobotu jsem čekala na mrchu a ona nikde....ještě jak psala Miluše, zkoušela jsem ji přivolat horkou vanou a vínem... a teď tady pláču štěstím...
Miluše, držím pěsti s tím OHSS, ale také myslím, že to budou pak //!!!
Leni, držím pěsti ať jsme na tom stejně a také ti mrcha nepřijde a jsi těhotná!!

miluse
14. črc 2009

Myšííí, tak to je super. Vidíš i zázraky se dějí, moc držím palečky, aby vše probíhalo jak má.

Jinak jukni ke mě do alba, páč jsem nedočkavka nedočkavá a chtěla jsem i vědět co je na tom pravdy s tím OHSS 😅

lenkakubickova
14. črc 2009

Maškooooo: tyyyyyyyyyyyjo,já mám husí kůůůži!!!!!! A úplně slzy v očích, to je bombaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 Moc,moc,moc,moooooooooc velikánskáááá gratulace!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

lenkakubickova
14. črc 2009

Milu: tá čárka je tam vidět!!!!! 😵 😵 😵 😵

holky vy mi dáváte s těma // 😉 🙂 Já mám takovou radooooost!!!!!!! 😵 😵 😵

Myško a co na to manžel?? 😀