Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

anlek
1. zář 2009

Leni, tak to pockam se socialnkou a pujdu az do 9h. 😉 Jsem take zvedava.

Jinak pokud budu hlidat, tak kousek od tebe. 😀 😀 😀 Presne ty same tri kousky jako asi 3. den po ET. 😀

lenkakubickova
1. zář 2009

Leni: ty si normálně zařiď soukromou firmu na hlídání 😉 😀 😀 ...jinak budu volat přesně v 9.00 snad něco budou vědět ☹

lenkakubickova
1. zář 2009

Leni: jinak podle te tvé tabulky na HCG jsem do teď jedla podle nich,dokonce jsem měla víc HCG. Včera jsem byla 30.den po ovulaci (ovulaci beru jako ET), tak bych měla mít HCG okolo 14.934 ....tyyyyyjo,bojim,bojim 😅 😅 ...a další dny už tam nejsou ☹

anlek
1. zář 2009

Leni, vsak jsem se tim zivila nez jsme se pustili do IVF. 😉 Ale priznam se, ze ted si nedovedu predstavit hlidat tolik jako driv. ☹ Jsme precejen krapet utahana.

Drzim pakce, at vis, co nejdrive ... Je to silena otrava. Jako kdyby nevedeli, jak na to vsechny cekaji.

lenkakubickova
1. zář 2009

Leni,ty jsi se tím fakt živila? No tak to je zajímavý 🙂 A vrátíš se k tomu po mateřské?

miluse
1. zář 2009

Krásné ranko,

včera nějak nebyl čas a nálada písat, ale sledovala jsem vás.... včera mě totiž odpoledne chytla děsná migréna a nepomohl ani studený obklad na hlavu a něco proti bolesti jsem se bála si vzít, tak jsem to holt musela přetrpět.

Leni jak je, v kolik dneska voláš na výsledky? 😕

lenkakubickova
1. zář 2009

Miluško: ahoj 🙂 Hlavně,jestli je ti už dneska líp! Budu volat v 9.00.

anlek
1. zář 2009

Leni nevim, to s hlidanim je na delsi povidani ... Pokud by se zmenily zakony, tak stopro ... Jinak asi ne ... Problem je, ze ja (bez zdravotniho vzdelani) nesmim hlidat deti mladsi 3 let. Coz je vetsinou kategorie, kde rodice hlidani potrebuji nejvic. Pak uz je skolka. Navic ja casto hlidala nemocne deti a to si nedovedu se svymi zdravymi predstavit. To by moje byly porad nemocne ... Proste budeme to muset nejak jeste promyslet.

Milu, migrena fuuuuj. Ja se toho desim, ze by ke me prisla. Ja mam na migreny nejake leky z neurologie, nic jineho mi nezabira ... Ale ty se v tehu nesmi. Takze doufam, ze se mi migreny vyhnout.

lenkakubickova
1. zář 2009

Leni: tak uvidíš, co pak bude, ohledně hlídání. Zatím máš času dost o tom přemýšlet, třeba pak budeš ráda,že s evěnuješ svým dětem 🙂

anlek
1. zář 2009

Leni, tak co?

barrca
1. zář 2009

dobré ráno holky, uf už jsem vás dočetla - přes týden to moc nestíhám 😅
Leni moc držím palce
Pet 😀 😀
Milu, migréna je humus, tyjo, tak snad už je dobře 😕

anlek
1. zář 2009

Lenka mi psala SMS, ze vysledky budou az odpoledne. 😠 A k PC se ted nedostane.

miluse
1. zář 2009

Jak až odpoledne? 😠 jí je slibovali ráno, ne? co tam s tím vyváděj, proboha. 😠 😠 😠

Barru, jj je to humus, ale snad jsem jí zažehnala spánekem, ikdyž jsem usínala s mokrým kapesníkem na čele, ale asi to pomohlo, ráno bylo zase dobře 🙂

lenkakubickova
1. zář 2009

holky,je tu manža a já jdu za 20 minut ke kadernici,jen hlasim,ze HCG nevim a bude behem dne,spis az odpoledne....nemam slov a nervy mam na pochodu 😢 😢 😢

barrca
1. zář 2009

Leni, vem tam na ně příště bambitku ... teda pardon, já vím, že už žádné příště NIKDY nebude, protože vše poběží jak má 😉 ... to už holka vydržíš, ať si trhnou kopytem!!

Milu, tak to je dobře, že je už dobře ... já migrénu nejsem schopná zaspat, vždy to musím přebít lékama, tak doufám, že mě to moc nepostihne, pokud budu těhulkovat ... to bych asi padla .... a chystáš se tedy někdy nějak do práce? Už se na to cítíš?

miluse
1. zář 2009

Leni, to je děs s nima, to chápu tvoje nervy, já bych je měla taky. Já se tam chystám zítra na krev kvůli sreeningu a chci se jich tam ještě zeptat skrz to vyúčtování od pojišťovny, tak jsem na ně zvědavá co mi řeknou.

Barru, v pátek jdu k mudrovi na kontrolu tak jsem zvědavá co mi na mé plány ohledně práce a dovči poví 😨 , ale asi bych tak na 2 měsíce do práce šla, stejně bych tam musela chodit zaučovat kolegyni a řiditelka mi slíbila, že mi povolí i úpravu pracovní doby, tak jsem na to zvědavá

zdepros
1. zář 2009

Ahoj holky, já vás nějak nestíhám dočítat, je mi dost divně, nechutná mi už vůbec nic, i z představy jídla je mi na zvracení, ach jo, snad to brzy pomine

Leni, to je děs s těma výsledkama, držím palečky

Gabi, zkusíš testík už zítra na Adélku?, myslím na tebe

lenkakubickova
1. zář 2009

Holky, je to v háji, HCG mám 75, čekám na telefon z Genetu,kam mám jít do nemocnice...prcek to zabalil 😢

miluse
1. zář 2009

Leni, néééééé ☹ ☹ ☹ ☹ to mě mrzí 😢

dracekmracek
1. zář 2009

to je v prdeli fakt ☹ 😢

zdepros
1. zář 2009

Leni, ach jo, moc moc mě to mrzí 😢 😢 😢

barrca
1. zář 2009

Leni 😢 ☹ ... drž se!

gabulle
1. zář 2009

☹ Leni to neni fer,tohle si nezaslouzis je me to moc lito

monivo
1. zář 2009

Leni, to je mi moc líto, drž se. Někdy je to hrozně nespravedlivý ☹

janicka.slunicko
1. zář 2009

ahojik holky.ja vas nějak nestíham,to než vás dočtu. ja pořad někde lítam. dneska jdu na ultrazvuk ale až odpoledne, v tomhle vedru se plácat to je hruza. jsem zvedavá co mi řeknou. už mam patou injekci Fostimonu zasebou. nakonec mi to pícha mamina, ja bych to sama asi nezvladla.

Leni držim ti palečky.

mandre
1. zář 2009

Leniiii, moc mě to mrzí, ale nevzdávej to, maminka určitě budeš na 100% 🤐 😔

pet.s
1. zář 2009

Leni, chúdě...achjo, ale nevěš hlavu..musíš bojovat dál. 😉
Jo, jo dětičky nejsou laciná záležitost, ale začátek školy je vždy finačně náročný. Mně se líbí, jak všichni politici hlásají jak chtějí podporovat rodiny s malými dětmi, ale kdo bude podporovat rodiny es velkými dětmi? Velké děti jedí víc než dospělí, oblečení je jedno z nejdražších, vstupy už mají vechny dospělé a žádná sleva se na ně nevztahuje 🙄
Já byla dopol na gyndě. Mímo jsem viděla, přísahala bych, že i náznak obličeje. Měří 1,93 cm. Fotku nám nedal. 😖 Ale jsem nějaká rozpačitá z doktora. Nedal mi ani těhu průkazku, prý až po prvním trimestru. Objednal mě až na 7.10.Což je za 5 týdnů, ale já myslela, že nejdůležitější je hlídat 1.trimestr. Bude mi 40, jsem na inzulínu a s vysokým tlakem.Nezměřil mi ani tlak. Nenabídl neschopenku(stejně bych ji nechtěla, jsem zaměstnaná u manžílka ve firmě, ale dělám doma. Ségra říkala, že u něj chodila strašně málo na těhu prohlídky, ale to měla normální těhotenství a je o 8 let mladší než já. Nevím jestli nezměnit dr 😒
Holky jak chodítě často na gyndu a co všechno s vámi dělají? Popřípadě, co vám říkali.
Anlek taky hlídám děti. Už 6 rokem. Nejlepší práce, co znám 😀

mandre
1. zář 2009

Pet.s ta tvoje kalkulace, hlavně boty, kopačky to mě dostalo 😀 😀 To je jak na dospělýho značkový tenisky 😅 😀 😀 Jo ale každý chce těm dětem koupit hezký věci, jen já mám trošku strach, že oni si toho moc nevážej a berou to jako samo sebou. 😠 😠
No to nevim, jak tohle budu řešit 😀 😀 😀 značkový hadry, boty, mobily, PC a kdesi cosi 😀 😀
Co se týká gyndaře, tak bych být tebou ho změnila, nemůžeš nic podcenit, hlavně s tou cukrovkou a ve 40 😕 😕 Mě je 35 a budu bobkařit určitě, hele i kdyby si měla jet do jinýho města, u nás teda připadá v úvahu Ústí n/L, v Teplicích je nemocnice/gynekologie na h****....takže nenech se odbýt. 😎

anlek
1. zář 2009

Leni, docitam a koukam, ze takove oskliva zpravicka. 😢 Moc na tebe myslim, abys to zvladla, co nejlepe, jak to jde. Jen me napadlo, nemohli se treba splest? Nevim, jak rychle muze hcg klesat ... Jestli je realne behem tydne z 3000 na 75. Zkus se dr. vyptat.
Pokud je to opravdu pravda, zkus se domluvit s dr., jestli by neslo jen vysadit utrogestan. Treba bys pak nemusela na revizi .... Nemela bys tak dlouhou pauzu na dalsi snahu.

Zdepros, ja bych spis rekla, ze je vyjimka, kdyz tehulka nema zadne problemy. Ze je castejsi, ze aspon jsou nevolnosti. Je to otrava, ale clovek to pro ty cvrcky (v tvem pripade) vydrzi. Ono bude lip.

Pet.s priznam se, ze ja jsem zastancem spis min navstev u dr. nez vic. Ale to je kvuli tomu, ze ja jsem na tom ok. Jen me ty navstevy stresuji. Jenze ty jsi v jine situaci, tebe by meli hlidat urcite vic nez jine tehulky. Zkus se mozna poohlednout po jinem dr. S tou prukazkou je to tak, ze dokud ji nemas, tak platis pri navsteve 30 Kc. Kdyz ji mas, tak jsi brana jako tehotna na prevenci (plati to u gynekologa) a 30 Kc platit uz nemas. Takze velke mnozstvi gynekologovu se snazi davat prukazky, co mozna nejpozdeji kvuli pitomym 30 Kc. Moje dr. to vyresila opravdu salamounsky. Prukazku mi nedala, ale mam papir, kde je sepsana anamneza az k prarodicum + vse, co jsem v tehu uz zazila + UTZ pricvaknuty k tomu, kdybych nekdy nekde musela k nejakemu dr. Ale prukazku nemam, tak platim. 😀 😀 😀 Ale uz se tomu jen smeju, protoze me snad uz neprekvapi nic.

Milu jeste k te migrene, do me takova mensi pustila hned par dni po ET. A ja uz leky nechtela jist, tak jsem si dala jeden paralen a ten tenkrat zabral. Normalne by nezabral, ale zrejme telicko vedelo, ze nic jineho nedostane. Pokud by se ti to opakovalo, muzes to zkusit, jestli ti to take nepomuze.

Jinak hlasim, ze pani na socialce byla slipka, pry netusi, kdy mi penize poslou, ale mam pocitat s tim, ze koncem zari. 😠 Jsem na neschopence od 22.7. s tim, ze vlastne nepracuju od 7.7., kdy bylo OPU a nemit muze, tak se uz asi pasu.

barrca
1. zář 2009

Anlek, s těma nemocnskýma je to na prd, ale ty ženský na sociálce za to často nemůžou ... to je teď ten pošahaný nový systém ... máma také dělá nemocenský pro malé firmy a lidi jí tam pořád choděj nadávat, jenže ona s tím nic nezmůže ... jednak je bordel v systému, jednak musí mít nějaký ty kusy neschopenky, aby to mohla vyplatit a jednak to ty ženský vůbec nestíhaj, protože najednou dělaj práci, kterou dřív dělali mzdové .... na druhou stranu ty jsi OSVČ viď? Pak teda ale taky nechápu v čem je zádrhel ... takže možná ta konkrétní pani slípka je 😠 ... ale má smysl se rozčilovat??

Pet, najdi si jiného gynekologa, neváhej ... máš plné právo ho změnit a tobě by se měl věnovat o 100 % víc!!