Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

nelynka
22. dub 2009

ahojte

helenky ja si myslim ze ked tam dany bude je lepsie nech tam skoci osobne..aspon ked nieco, nenecha sa odbit po telefone 😉

helenky
22. dub 2009

to máš pravdu aještě může zkusit využít síly osobního kouzla a přitlačit s termínem 😀
jak se máš nelynko, už je líp? četla jsme, že máte docela velké starosti....

nelynka
22. dub 2009

o to prave ide xixi...je to lepsie osobne, ja som tam vzdy radsej sla osobne.. 🙂

inak sa mame vcelku fajn, ano mame obrovske starosti, ale verim ze bude dobre aj ked velakrat uz v to ani najmenej nedufam 😔

danysek1
22. dub 2009

Ahoj,

Tak hlásím, že osobní kouzlo nezabralo. Dopadlo to tak, že do června mají plno a objednávat začnou až na září. Ještě nemají seznam od lékařů s rozpisem a možná, že začnou i dřív, ale do začátku prázdnin to nevychází.
Nepotěšili mě.

Tak teď nevím jestli to mám vydržet nebo zkusit jiné CAR.

miluse
22. dub 2009

Danysku, tak to je mi líto. Rozhodnutí je pouze na tobě. Zkus to doma probrat s manžou, ale tuším, že skoro všude je to stejný. Co vím tak u Apolináře mají čekací lhůty na první konzultaci 3 měsíce.

monivo
22. dub 2009

Danysku, to jsem trochu čekala. Už jsem to tu psala. Mám kolegyni, která tam volala dva týdny zpátky a výsledek stejný. Je z toho taky špatná, ani nevim, jak se nakonec rozhodla, radši se jí neptám. Je jí 38let, takže ona zase nemůže moc dlouho vyčkávat.

Jen doufám, že tyto šílený objednací lhůty neplatí pro již stávající pacientky. ☹

miluse
22. dub 2009

Monivo, to určo ne, pro stávající jistě ne. Jen pro nové . 😉

monivo
22. dub 2009

Tak jo, budu ti věřit 😉

Včera jsme byli v Imunnii na odběru krve. Musela jsem se smát, za náma byly ještě další 4 páry. Trochu jsem koukala přes rameno a naslouchala a všichni jsou z Gennetu. Tak mě to trochu uklidnilo, že v tom nejsme sami 🙂 (protože jinak v práci se to kolem mě těhulí až hrůza 🙂 )

miluse
22. dub 2009

Monivo, my tam byly minulý týden. Oni mají s Gennetem snad smlouvu, tak se nediv, že všichni byly od "nás"

No mi povídej, teďky mi psala kamarádka, že je asi těhu, že to tedy ještě neví přesně, ale mešká jí mrška, tak uvidí.

prosteja
22. dub 2009

ahoj holky, sleduju, že se tu bavíte o objednacích lhůtách..... já jsem měla minulý týden problém s tím, že jsem měla přijít kolem 10 DC na utz a potvrdila to i doktorka a jdu až 20.5. 😲 ....... doktorka to probírala dokonce se sestrama a nevmáčkli mě tam.... takže tam mají asi fakt narváno....... ☹

prosteja
22. dub 2009

jo jinak toho 20.5. budu 38 DC, pokud to do té doby nedostanu..... takže nejspíš dostanu vyvolávačku a budu se muset objednávat znovu na 10 DC a jsem rozhodnutá jít tam osobně, protože po telefonu nezmůžete vůbec nic 😖

prosteja
22. dub 2009

a možná konečně pochopili, že budou muset s novýma pacientama počkat, protože Vykysalá se tam pěkně rozčilovala, jak je možný, že pro stávající pacientku mají termín až za 6 týdnů 😠 sestry nevěděli, prý mají prostě plno ☹ tak doufám, že ostatním co tam mají jít na kontrolu nebudou dělat takový problémy a budete to mít v poklidu 😉

miluse
22. dub 2009

Pros, doufejme, že jo. Mě sice taky nejdřív chtěli prsknout někam jinam, páč jsem chtěla k primářce, ale to bylo dlouho, tak jsem se pak nechala objednat k Vykysalý, tak jsem na ni zvědavá 😉

Už aby byl květen... 😅

helenky
22. dub 2009

dany, slyšela jsme dobré reference na ISCARE v HOlešovicích, ale jak to tam mají s objednacíma lhůtama nevim...to je fakt děs, kolik lidí potřebuje pomoct dělat dětičky..já čekala 2 měsíce a říkala jsem si, jak je to dlouho... ale uteklo to rychle

miluse
22. dub 2009

Hely, to jo.. začínám mít pocit, že už to není jen 15 % ale víc

lucavka
22. dub 2009

Ahojky holky. Poctivě vás dočtám 😉
Danýsku já sem tam šla úplně bez doporučení a taky to šlo 🙂
Za týden nebo dva budu volat jestli sou výsledky z genetiky a objednat se na konzultaci. Tak jak to tady čtu, sem zvědavá na kdy mě objednají ☹ ...
Jinak se držte holky a bojujte 😉

miluse
23. dub 2009

Lucavko a tobě neřekla paní doktorka kdy budou předběžně výsledky? Mě řekla, že za 3 týdny, tak jsem se pak rovnu objednala na další konzultaci, neb pak by to asi bylo až někde na červen či červenec jak to tak vypadá 😨

lucavka
23. dub 2009

Miluško nám řekla že výsledky budou do tří týdnů, ale že se máme objednat až pak ☹ . Taky sem to moc nepochopila...

miluse
23. dub 2009

No mě primářka taky říkala, že se máme objednat až budou výsledky, ale já jsem to takhle trošku "přečůrala" 😀 páč se mi nechce čekat další měsíc

ivomal
23. dub 2009

Lučavko, já jsem se po druhém IUI objednala hned po zákroku na konzultaci v období očekávaných výsledků, protože jsem tak nějak tušila neúspěch, to abych zbytečně neztrácela drahocený čas a hnala se hned do IVF. Teď mi je to už jedno, že jdu na konzultaci až 19.5. A vůbec mám dneska takovou depku, že prostě at dělám co dělám, stejně neotěhu..Zatím v klidu s manžou pijeme naše bylinkové čajíky, chodíme do práce od nevidím do nevidím, staví se domeček, takže starosti kolem dokola. Připadám si tak trochu jak na jiné planetě, okolo mě řádí jaro, jen já mám uvnitř zimu a prázdno.

miluse
24. dub 2009

Krásné ranko

Ivčo, to bude dobrý, to je jen momentální depka, za chvíli to bude lepší uvidíš 😉 A to že makáte od nevidím do nevidím je možná také ku prospěchu věci, neb přemýšlíte nad jinými věcmi a .......... no znáš to... nechci tu omýlat staré dobré fráze 😅 A jaro se v tobě taky probudí, uvidíš 🙂

helenky
24. dub 2009

Ivo, to smutnění přejde, nech to plynout, jak to je, nezlob se na sebe za to, že nemáš náladu a uvidíš, že se to rozplyne a zase budeš plná elánu...je jasné, že to makání od nevidim do nevidim tomu ale zase tak moc nepomůže,člověk se zaměstná, ale nedobíjí baterky, zkuste s mužem vymyslet něco, co vás oba potěší a vymaní na chvíli z těch starostí kolem domu...třeba nějaký výlet, hezký odpočinkový víkend, kde budete mít šanci načerpat energii, nebo cokoliv jiného, nevím, co děláte rádi.... máš za sebou první pokus, nic není ztraceno!!! 🙂

ivomal
24. dub 2009

Holky děkuju, včera to na mě sedlo, až jsem se musela z toho vypsat a vyvztekat, však Helenka si asi početla na Spolubojovnicích...vejlety s manžou děláme, tento víkend ale nic nebude, v sobotu je manža od rána ´do večera v práci a v neděli jede za svým otcem na návštěvu do nemocnice - tchán je po operaci. Já nejedu, ještě by se mu mohlo přitížit, kdyby mě viděl - nemáme se dvakrát v láscce.

lucavka
24. dub 2009

No holky asi sem na to měla taky vyzrát a objednat se... Mysleli jsme, že bude lepší, když nebudeme zpěchat a budu chvíli v nový práci... Ale i z touhle firmou je to nahnutý, tak nevím... Peníze potřebuju, a nevím jak se při návštěvách v CAR vymlouvat z práce ☹ .

Ivo drž se,( taky to jak píšeš na mě občas sedne), a od toho sme tu my aby ses vypsala 😉

monivo
27. dub 2009

Ahoj holky, jak se všechny máte? Něco nového? Už se tu taky dlouho neukázala Katuš a ostatní těhule 🙂

dracekmracek
27. dub 2009

ahoj holky moje,co nového? 😕

Lenka si mě bohužel nemůže v gennetu nechat 😔 takže ve čtvrtek tam jedu naposledy,to nevím co si počnu teda 😝 samo jsem ráda že se povedlo a už tam být nemusím,ale je tam skvělá péče kterou tady nenajdu....

helenky
27. dub 2009

dračku a nechceš tedy zkusit nějakého pražského gynekologa?

dracekmracek
27. dub 2009

helenky rozmýšlím se nad tím...nechápu proč si v gennetu někoho ještě pár měsíců nechávají a někoho ne 😒 nebo mám taky možnost přejít k primáři co mě operoval....ale to je zase dobrý kamarád mého gyndr tak pochybuju že by mě vzal....

nelynka
27. dub 2009

ahojte

kati, ja nad tym tiez premyslam preco niektore nechavaju a niektore hned supu prec...
ty nemas dobreho gynekologa tam u vas?

ja som konecne nasla jedneho super, fakt uuplne uzasny, ludsky..oproti tomu mojmu co som ho mala v prahe tak je obrat o 180stupnov k lepsiemu...

helenky
27. dub 2009

no a proč ne, pokud má UTZ v ordinaci, šla bych k němu..nedovedu si představit, že chodíš těhotná k někomu bez UTZ a na UTZ jezdíš někam jinam....
řekla bych, že gennet se teď všech zbavuje co nejdříve, protože jim to trochu přerůstá přes hlavu...četla jsme tu, že teď neobjednávají, objednávat začnou znovu v červnu a až na září....