Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

jechulka77
28. dub 2009

ahojte vsichni tady,tak jsem se dnes taky objednala do gennetu,na druhou konzultaci k pani doktorce Vykysale,pry je vyborna a lidska,souhlasim ,protoze uz jsem s ni mela tu cest. takze me cekaji zatim odbery na horm.profil a konzultace o dalsim postupu. byla jsem u ni loni,ale diky potizim s deloznim cipkem jsem musela pockat,tak v kvetnu jdu na navstevu a uz se tesim na prvni krok k ivf. Vsem drzim pesti a preji hodne stesti.

miluse
28. dub 2009

Jechulko, tak držím pěstičky, aby to dopadlo dobře.

Já jdu taky k Vykysalý za 14 dní, ještě jsem u ní nebyla, patříme k primářce, ale k tý by mě objednali až pozdě, tak jsem se nechala objednat k Lence

jechulka77
28. dub 2009

ahoj Miluse a uz mas nejake zkusenosti nebo te ceka taky teprve konzultace atd.? me ceka stopro ivf,nemam vejcovody a jeden vajecnik,doufam ze to vyjde az k tomu dojde,jsem napnuta,jak to bude probihat,nemam zadne zkusenosti.

monivo
28. dub 2009

miluse, objednávali jsme se 16.4. (den naší první konzultace) a objednali nás na 29.4., tzn. přesně za 14dní. On tam i 1x za 14dní dochází. A nabídli nám odpolední termíny. Proč, manžel si to rozmyslel? 🙂

Ještě mi řekni, na jaké vyšetření vás poslali z genetiky? Ta trvá cca 3týdny, že?

miluse
28. dub 2009

Moniv,
no zatím ne, ale víš jak... musím ho na to nějak připravit a tak sonduju ještě kde se dá 😀 Na genetice s námi akorát dělala pohovor a pak vzali krev, nic víc s tím, že se mi ozve, nechávala jsem jí tam na sebe mejla a teďky mě ale napadá, že se mi ještě paní doktorka neozvala paní 😕 tam asi budu muset cinknout 😅

Jechulka,
my už máme 2 návštěvy za sebou, teďky čekáme na výsledky imunologie a genetiky a za cca 3 týdny jdeme na tu konzultaci k Vykysalý jestli tedy začneme už se stimulkou tento cyklus nebo ten další. A nás taky čeká IVF, původně jsem myslela, že uděláme IUI, ale spermiogram dopadl špatně, takže se nekonalo a místo toho jsme vyfásly doporučení na imunologii a genetiku 😒

monivo
30. dub 2009

Tak jsme včera byli u androloga, dr. Vik. Manžel byl v ordinaci sám, nechtěl, abych u toho byla. Doktor na rovinu řekl, že je to špatný, že nemáme na nic čekat a dokonce řekl, ať si necháme sperma zamrazit do budoucna, protože se to bude asi zhoršovat. Vyšetřením a ultrazvukem nic nezjistil. Prý asi v minulosti prodělal chřipku, která spermie poškodila. Nedá se tedy s tím nic dělat. Poslal ho na hormonální profil (testosteron, FSH) jestli funguje, tak jak má, ale stejně se tím nic nezlepší. Nezkazí prý nic koenzymem Q10. Byla jsem z toho docela špatná, zatím to nikdo takto na tvrdo nezhodnotil. Ještě tedy počkáme na genetiku a imunologii a pak se na to rychle musíme vrhnout, dokud to ještě jde. Nic jiného než ICSI nám nezbývá. ☹

miluse
30. dub 2009

Monivo, tak to je mi líto, ale je dobré vědět na čem jste, ikdyž ta pravda je krutá.

Toho se tak trochu bojím já, neb manža taky prodělal minulou zimu docela hnusný nachlazení a virozu, takže je možné, že na tom bude dost podobně. Tak uvidíme co nám řekne Vykysalá toho 14.5.

nelynka
30. dub 2009

ahojte

monivo aspon viete na com ste..
ono, ISCI nie je az take spatne..my sme sa na doporucanie Vika dostali do gennetu..teda manzel a hned sme sli na IVF a aj na ISCI..je to len o par tisic drahsie, ale nie je to tragedia..bezne to ma kazdy druhy par v IVf protokole..

len my pride ze ti lekari to niekedy prehanaju, a osobne sa mi Vik paci lebo je priamy a nedava si servitky pred usta a povie ti narovinu co sa deje..pametam si ked pred rokom a pol bol manzel po operacii a sedela som u neho v ordinacii a vravel mi co sa vlastne deje a ake to je..
myslim ze ked ti povie ze mate slabe spermie a ked ti povie ze manzel mal nador ktory je zhubny a moze sa kedykolvek vratit...no neviem..
v tu chvilu som nebola nadsena ze mi to povedal ale teraz som rada, lebo nemusime bezcielne chodit a cakat co bude, ale viem ze ked pride aj najhorsie som na to ako tak pripravena..

pokial si ty zdrava nemusis sa nicoho bat..pojde to ako po masle 😉

my ideme na andrologiu 15.5., k Vikovmu kolegovi, Dr. Jarabakovi na Krc..manzel uz ma urobeny hormonalny profil a ideme len po vysledky a po lieky..
moj naopak chcel aby som sla dnuka s nim co som rada, pretoze ten kym sa vykokce ked nieco vysvetluje a samozrejme nepovie vsetky dolezite veci co by mal lebo sa hanbi..
tak uvidime ako na tom este budeme my, ale my ICSI mame iste tak ci ta..nas zaujima skorej manzelova nechut na sex 😉

helenky
30. dub 2009

monivo, věřím, že jsi zklamaná..ale mohlo by to být i horší...jsou chlapi, co nemají nic ☹ isci je dobré, spousta párů se mu nevyhne, problémy se kvalitou spermatu má snad každý druhý... 😖... věř, že natrefíte na dobrého embryologa, který vybere šikovnou spermijku a uvidíš, že se povede...
nadupej manžela vitamínama a pak jděte do toho zamražení.. a manžel ať se hodí co nejvíce do pohody a věří si.... držím palce!!!

monivo
30. dub 2009

Ano, dr. Vik je hodně upřímný podle toho co říkal manžel 🙂

Děkuju za podporu. Už jsem s tím i smířená a docela se mi ulevilo, že se nemusíme snažit doma, protože by to nikam nevedlo. Teď mám jen obavy, aby nás nebrzdily dlouhé objednací lhůty v gennetu, protože nechci moc dlouho čekat. Manžel má patologii 99%, jakmile tam bud 100%, tak už to nepůjde.

helenky
30. dub 2009

monivo, nepamatuji si, jak jste v caru daleko, ale pokud třeba jdete na konzultaci až za delší dobu, můžete napsat doktorvi mailík nebo zavolat, vysvětlit situaci, a oni pošlou žádost na pojišťovnu, ať se to neprotahuje, za cca 14dní je ot většinou schválené a ty můžeš začít stimulovat a věci se dají do pohybu..

hypo
30. dub 2009

ahojky, tak vcerejsi navsteva vykysale dopadla dobre, nasli jsme dve blikajici tecky 🙂
ale po mensim hledani a postuchovani no nakonec se vse ukazalo a rozblikalo 🙂

nelynka
30. dub 2009

monivo, mesiac, dva hore dole, cakali ste uz dlho a tych par mesiacov je uz len krocik, to ubehne neboj..

hypo gratulujem, to je supeeeeeeeer 😀

jechulka77
30. dub 2009

ahoj holky,nemate nekdo prosim zkusenosti s tim,kdyz mam jen vajecnik ,druhy nemam a vejcovody taky ne,jestli je to nejake vetsi omezeni pri ivf???? zatim nemam zadne vysetreni,ale bojim se jestli ten jeden vajecnik to vse zvladne a utahne ☹ ☹

helenky
30. dub 2009

jechulko, osobní zkušenost nemám, ale co tady čtu na diskuzích, tak pokud je děloha, dá se těhulit. Samozřejmě je lepší, je-li všehcno tam, kde má, ale medicína si už poradí s lecčíms. Zeptej se na všechno svého doktora. Možná u tebe bude probíhat trošku jinak stimulace...

dracekmracek
30. dub 2009

ahoj holky tak dnesk a mimísek mával🙂Lenka si nás ještě měsíc nechá🙂v květnu jdeme na NT screening 🙂

jinak sestry jsou pěkný kačeny 🙄

melisska
30. dub 2009

jechulka poznam jednu z jednym vajecnikom a ma krasneho synceka 😉

dracekmracek tesimmmmmmmmmm sa stebou, pekne rastiete 😵

dracekmracek
30. dub 2009

melissko děkuju 😵 tak tfuj tfuj do dalšího IVF 😵

melisska
30. dub 2009

dakujem na buduci tyzden zacnem pichat fostimon, a verim, ze sa najde jeden bojovnicek aj u mna 😉 😵

dracekmracek
30. dub 2009

určitě najde!!!! 😉 budeme držet palečky 😵

blucka
30. dub 2009

Hypo, blahozelam k dvom blikajucim teckam 😵 . Len sa pekne opatrujte...
Dracekmracek, tak to je super, ze este ostavas v Gennete 🙂 .
Holky, neviete co je s Terezit? Uz by mala rodit...

melisska
30. dub 2009

drcekmracek, tak sa vam ozvem ci ste siiiiiiiiiiiilne a dobre drzali 😀 😵 pa

dracekmracek
30. dub 2009

terez už rodí?ty vogoooooooo to to letí

nelynka
30. dub 2009

katus preco strasne kaceny? to ma zajima 😀

blucka
30. dub 2009

ja myslim, ze teraz ma nejak termin...leti jak blazen 🙂 ...

dracekmracek
30. dub 2009

nely tak jedna dole na recepci mi řekla ať jdu nejdřív za sestřičkami nahoře že se mnou musí něco sepsat...tak tam jdu a ty na mě koukaly jak na blázna(byla tam moje oblíbenkyně která mi při tech bolestech po OPU doporučila algifen)tak jsem šla k doktorce,ta mě objednala na screening a že za něj nebudu platit protože jsem těhu po KET...tak jdu za sestřičkou a ta po mně chtěla 1200 že to platit budu....no tak jsem šla a zeptala se na recepci na té genetice,a tam mi řekli že platit nebudu tak si vyberte 😀 Lenka je z nich taky docela hotová,jaký jsou to telátka....

nelynka
30. dub 2009

tak to jo, to teda niektore su a poriadne..

ja akurat premyslam ze by som sla ako darkiyna vajicko, ale pri tomto neviem neviem
uvidim co povie drahy a v pondelok by som tam zavolala..no uvidime co mi povedia

blucka
30. dub 2009

niekedy nevedia co robi" prava a lava ruka", ja ked som od nich odchadzala tak Danek z nich bol tiez hotovy..
Nely, sla by si do toho? Daj vediet ako si sa rozhodla, ozaj mas uz toho noveho gyndosa?

miluse
30. dub 2009

Nazdárek, tak tohle mi přesně připomíná naši první návštěvu v Gennetu, když nás sestra na recepci poslala sednout s tím, že si pro nás sestra přijde a ono prd 🙄

terezita
30. dub 2009

kuk, jeste nerodim, ale termin dneska mam 😀 😀 😀 se capartici libi nejak v pupku a netvari se na to, ze by chtela vylezt vem 😅
no blucko, ty to mas uz taky za par! jedna holcina nam v tematu rodila myslim v 35tt.. 😉