Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
25. srp 2011

Dobré odpolko...,tak jsem objednaná na UTZ před IVF,k dr.Jarošové,znáte někdo?! Langerová má prý ten den volno a Brandejská dovolenou ☹

inza
25. srp 2011

@majcam: a kdy jdes: takze uz do toho zase jdete?

cibka
25. srp 2011

@majcam já u ní byla jednou taky na utz a byla moc příjemná a díky ní jsme byli odeslání i na gennetiku, protože nikdo jiný nám to nenabídl 😉

majcam
25. srp 2011

@inza 8.9. mám UTZ a podle menzes 12.9 píchat...uf,uf, nějak dostávám strach...co ty,jdete do dalšího,tamto nevyšlo?!
@cibka díky,a už máte výsledky?!

inza
25. srp 2011

@majcam: to beres fofrem 🙂

majcam
25. srp 2011

Jo ještě jsem se holky chtěla zeptat,jak to děláte s neschopenkou,jako že je tam razítko CARu? Minulý rok jsem to měla v pohodě v práci to věděli,ale teď dělám jinde a berou mě jako,že děti zatim nechci
😕 ,tak nevim,jestli to mám říct na férovku,anebo říct,že jdu na gynekologický zákrok,ale pak z toho může být těhotenství a co budu řikat pak..?!

monivo
25. srp 2011

@zvalentova já to měla podobně jako Míla ( @miluse ) . Nejdřív se mi ale docela dost zvětšilo břicho, jak se plnilo vodou a pak se mi začalo špatně i dýchat. Ale já si v té chvíli píchala Fragmin od začátku stimulky, takže mi již dalšího nemělo smysl píchat a rovnou mě poslali do nemocnice. Bylo to asi týden poté, co tam poslali Mílu. 2x punkce, pak po 15ti dnech domů. A břicho mi pak už moc ani nesplasklo. I doma mi pak bylo nic moc. Bylo mi jakoby šoufl, byla jsem slabá. Ale to už potom možná byli těhu příznaky. No a Terka pak taky pospíchala na svět (28tt), narodila se ve stejný den jako klučíci Míly, to byla fakt náhoda jako prase 😀

monivo
25. srp 2011

@majcam já tenkrát dostala neschopenku od nemocnice Na Bulovce, razítko gynekologicko-porod. odd. a naší účetní to bylo jasné hned. Takže s tímhle asi nic neuděláš. Pochybuju, že by ti dal neschopenku tvůj praktický lékař. A kdyby tvoje gynekoložka, tak to vyjde asi nastejno, hned by měli v práci tušení. Tohle je těžký. Co jim říct? Že možná těhu budeš, ale možná ne? Co je komu do toho, že? Já měla tenkrát kliku, mám super šéfa, který taky má první děcko z IVF, takže jsem mu vše řekla na rovinu.

miluse
25. srp 2011

@monivo

jé Moni, to ani nevím, že máme stejně starý děti 😎 . Terezka taky koukám chtěla už sáňkovat a bobovat a nedošlo jí, že bude max. tak bobovat v inkubátoru co? Já totiž říkám, že kluci pospíchali ven páč viděli ty přívali sněhu co loni byly 😀

majcam
25. srp 2011

@monivo jj,u prvního IVF jsem to měla taky v pohodě,chápali to,ale teď se mi do nějakého vysvětlování moc nechce,neřekli jsme to ani nejbližšímu okolí,předtim když to věděli rodiče,tak to byli každodenní telefonáty a vysvětlování,jak je možný,že nějaká embryjka to vzdají atp....,jsem z těch jejich otázek byla v nervech,ani jsem jim neuměla odpovědět... 😉

zvalentova
25. srp 2011

@majcam to chce klid, teď jsme to také nikomu neřekli a je to lepší.
V práci by to měl vědět tvůj nejbližší nadřízený a hotovo. Ne každý je v CAR zběhlý, takže ani nemusí vědět co je to za firmu. Klidně bych to nazvala gynekologickým zákrokem na soukr. klinice. 😉

anlek
25. srp 2011

@aknel1976 Ja to mam presne naopak. Tohle tehotenstvi o zadech vubec nevim. U Robina me obcas bolely, manzel masiroval a masiroval. Ted jsem cvicila 4m pred otehotnenim aquapilates a pak pokracovala az do cervna i jako tehotna a na zadech je to fest znat. I moje prakticka dr. konstatovala na preventivce, ze je videt, ze se sebou neco delam. A cestovani maji nase decka moc radi, celou dobu vzdy prospi. Kdezto doma se nudi a zlobi. 😀

anlek
25. srp 2011

Uz se tu kdysi nadhazoval srazik ... Co vy na to?

aknel1976
25. srp 2011

@anlek tak to se máš, já chtěla chodit plavat, ale jsem náchylná na záněty, takže mi to Dr. zakázala a sama bych měla kvůli miminkům strach ☹ A kvůli předchozím komplikacím a navíc s dvojčátkama jsem braná jako riziková, takže mi Dr. ani nějaké cvičení nedoporučuje...Prostě je znát, že tam jsou dvě zlobidla 🙂 5.9. si jdu pro kompresní punčochy na křečovky a pro podpůrný těhotenský pás, tak snad bude líp! Jen si to nedokážu představit, že v tom budu muset být v těhle vedrech 😝 😝 😝 Ale i tak si to těhotenství prostě užívám, jen ještě čekám, kdy začnou pohyby 😵 😵

darkwitch
25. srp 2011

@majcam nech si tam dát razítko gynekologie a ne přímo CARu a co máš za ženské potíže může být každému jedno 😉 však když budeš těhotná nemusíš říkat, že to je z toho...

anlek
25. srp 2011

@aknel1976 Tak u me je to neco jineho. Jednocetne tehotenstvi ... Navic jsem od rijna zacala pracovat na fyzicce, protoze jsem se chtela na cca unor objednat do Gennetu a abych se nevazala jen na tehotneni, tak jsem mela dva cile, bud byt v lete tehotna (ikdyz v to jsem moc neverila, myslela jsem, ze stesti jsem si vybrala u Robina, ze je na prvni pokus a ted nas cekaji neuspesne KET/y) nebo, ze vylezu v lete na Dachstein a na to jsem potrebovala tu fyzicku. Vrele doporucuju ten aquapilates po porodu, ony zada dostanou zabrat i kojenim a navic ty to mas fakt kousicek. 😉

monivo
25. srp 2011

Už jsem tu dlouho neviděla @pentagras Nevíte, co s ní je?

cibka
25. srp 2011

@majcam výsledky z genetiky jsou vpořádku vše negativní akorát manža je nositelem cystické fybrozy ale kdyz já tonemam tak je to v pohode prý to nevadí akorát by se pak muselo zjistit jestli nebude nositelem i naše díte aby se pak jednou se svým partnerem nesesli

cibka
26. srp 2011

ahoj holky kde jste všechny? asi u vody když je tam tak krásně co tak si užívejte teploučka

zvalentova
26. srp 2011

krásné ráno, je tady vůbec někdo??

zvalentova
26. srp 2011

už ráno stihla dojet na krev, vyzvednout dárek manželovi k výročí a užívám volna.

kive76
26. srp 2011

@cibka ahojky já v práci... ☹

zvalentova
26. srp 2011

@kive76 dneska je to děs, vedro ukrutné, šéf u nás vyhlásil celozávodní 🙂

cibka
26. srp 2011

@zvalentova jé to se máte mě čeká odpolední 😠

cibka
26. srp 2011

@zvalentova a kdy budeš vědět výsledek z krve

zvalentova
26. srp 2011

@cibka to je tak vždycky, náhodou tam nejsem a on jim hnedka dá volna, holky se takhle nepřetrhnou 😀

zvalentova
26. srp 2011

@cibka tohle byl kvůli OHSS,snad tam nenajdou nic závažného, na HCG půjdu až v úterý

cibka
26. srp 2011

@zvalentova no to už by tam mohlo bejt i ted nejaký to hcg né

cibka
26. srp 2011

nevíš za jak dlouho jsou výsledky HP byla jsem na krvi před týdnem

zvalentova
26. srp 2011

@cibka asi jo, ale dohodly jsem se se sestrou že je to předčasné a v úterý tam stejně musím