Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

zdepros
13. srp 2009

no s těma vycházkama na neschopence je to blbý, naštěstí zatím taky nemám žádné problémy tekže chodím do práce

anlek
13. srp 2009

Monco, ja jsem mela vychazky nejdrive 2x2h denne a pekne jsem tu z nich rostla. To si muzou holky potvrdit. Pak jsem na kontrole poprosila sestricku, ze bych potrebovala delsi (jako duvod jsem uvedla, ze uz ted v srpnu budu muset zacit resit skolu - studuju dalkove a za ty 2h do skoly ani nedojedu). Sestricka mi napsala vychazky 8-12 a 14-19. Coz je uz rozumne. Kolem obeda stejne byvam doma. Jinak ja v neomezene vychazky doufam, ze dostanu od sve gyndr. Jsem OSVC, tak jsem uz musela byt s neschopenkou na socialce (nedavam ji zamestnavateli, ale primo socialce) a pani mi tam rekla, ze na rizikovem tehotenstvi je pro ne lepsi mi t neomezene. Vlastne nemaji pak vubec duvod te kontrolovat a je to pro ne jednodussi. Rada doktoru argumentuje, ze neomezene vychazky mohou mit jen onkologicky nemocni pacienti a psychiatricky nemocni ... Ale pani na socialce mi rekla neco jineho.

mandre
13. srp 2009

Leni, Moni, gratuluju, to je paráda...všichni po IVF těhule. Tak ještě já a Barrca, noooo 😀 😀 😀 Jak se bála Barrca, že utečete, tak doufám, že ne, že nám budete dávat rady, jako pokročilé matky 😀 😀 😀

Moni, ty NK buňky asi dobrý, neee? Já jsem vysadila po 3 měs. Prednison, beru jen Pentomer, koncem srpna jdu na odběry a 17.9. jsem objednaná do Imunie, ale to jsem si musela vytelefonovat sama, páč jinak bych to brala furt pryč, a zpětná vazba nikde. 😠

Holky, já bych se ráda s Váma taky sešla, ale nejsem z Prahy 😒, tak by to bylo komplikovanější...ale dá se 😵 z Teplic jsem za 3/4 hoďky v Letňanech a pak záleží na provozu a kde by to bylo 😝

lenkakubickova
13. srp 2009

Anlek: koukam,ze s neschopenkama je to fakt mazec! A maminka,ktera treba potrebuje cerstvyy vzduch a ven,nepotrebuje neomezene vychazky? 😉 😀 😀

lenkakubickova
13. srp 2009

KAFE: tak jestli je Mandre až od Teplic,tak to klidně můžeme udělat v Tescu v nějaké kavárně,jestli to není blbej nápad 😅 😅

lenkakubickova
13. srp 2009

Mandre: děkuju, neboooj,však vy se s Raduš přidáte už brzy taky 😉 😵

anlek
13. srp 2009

Zdepros, napis, kdy pujdes na dalsi kontrolo.

Ja bych navrhoval udelat tabulku tehulek, kam bychom daly ty, co uz maji potvrzene srdicko. Uz mam z kdysi davno udaje od hypo, ale prislo mi divne delat tabulku jen pro ni. 😅

barrca
13. srp 2009

Holky, vy mi dáváte, to je paráda ... tolik těhulí. Moni, vítej zpět z nemocnice a opatruj se!!! Musím makat, ale čtu vás a jsem úplně naměkko ... 😀 😀

anlek
13. srp 2009

Jo a jeste k te neschopence, vim o holcine, ktera asi o dva dny min tehotna nez ja. Chodi do Gennetu v Liberci a te daly hned od zacatku neomezene vychazky. Proste je v tom pekny bordel. Nejsou jasna pravidla a kazdy si to vyklada jinak.

Mandre, ja bych klidne ty Letnany brala. Ja to tam mam kousek, stejne jako Lenka. Uvidime, co ostatni. Btw. nechces take pridat do tabulky? Jsou u me v albu, tak se kdyztak koukni. Dneska je chci upravit. 😀

mandre
13. srp 2009

Holky, nevíte některá, kdy se má přestat brát ten Utrogestan? Někde jsem četla, že MS přijde až po vysazení 😕 Abych si nedělala nějaké naděje 😒

Jo a Daněk mi řikal při IUI, že mají teď úspěšnost při IVF 50%, tady je 100% 😀 😀 😀.

anlek
13. srp 2009

Mandre, ty jsi po IUI ted, co? Ja bych testla ( a take jsem to tak udelala pri IUI) 14. den. Pak jim mas stejne zavolat. A uvidis, co ti reknou. Bud budes mit // objednaji te na krev a UTZ, pokud nebudou, tak myslim, ze se bohuzel nepovedlo.
Ja jsem to po IUI mela tak, ze jsem byla rovnou objednana na 14. den po IUI na konzultaci, protoze jsme chteli rovnou dal resit, co dal, kdyz se nepovede. Necekat zbytecne. Takze jsem sla na konzultaci s tim, ze // nejsou. Dr. me ani nevysetrovala, jen odeslala na krev a ta byla negativni. Vedela jsem to hned ten den, tak jsem Utrogestan vysadila. A jenom on mi drzel MS, prisla do dvou dnu ( u me klasika po vysazeni utrogestanu).

lenkakubickova
13. srp 2009

tak do Daněk neví o naší diskuzi!!!! 😉 😀 😀 😀 😀 ale však oni si to sestřičky přečtou 😉 😀 😀 😀

tak jem potvrďte místo,kde se slezeme,to bude něco 😀 😀

anlek
13. srp 2009

Jo a s tou uspesnosti to asi bude tak, kdo najde tuhle diskuzi, tak ma jistotu, ze otehotni. 😀 😀 😀

zdepros
13. srp 2009

Anlek, takže kontrola 19.8., už by mělo být srdíčko 🙂

Kafe: Do Letňan to mám sice na opačnou stranu Prahy, ale když se vás shodne víc tak dojedu, ale lepší by bylo centru 🙂

mandre
13. srp 2009

Anlek, samo, budu ráda... 🙂
A co za údaje o mně...outsider 😀 😀 😀, // jsem ještě neviděla
Jméno: Andrea, 1.IUI 2.7.,2.IUI 30.7.
zatím zjištěno: autoimunitní protiláky proti štítné žláze bez poruchy funkce žlázy, zvýšené % Nk buněk, snížené % CD3,CD4 lymfocytů
21.8. hysteroskopie
10/2009 plánováno IVF

lenkakubickova
13. srp 2009

tak snad se nějak dohodneme, mě napadly Letňany kvůli Mandre,že je z Teplic,aby to měla kousek, že po té Praze se to metrem tak nějak dá 🙂 Nebo se můžeme sejít někde v okolí Gennetu,tam je spousta restaurací 😉 🙂

anlek
13. srp 2009

Ja bych rekla, ze budeme pocitat s 24.8. a pak pristi tyden dohodneme, kde presne. 😵

hypo
13. srp 2009

monivo - jsem na neschopence od pocatku teho (diky mim problemum) a od zacatku mam neomezene vychazky, sestricka mi to napsala rovnou ani se me na nic neptala 🙂

anlek
13. srp 2009

😀 Me uz s tema vychazkama neprekvapuje nic.

Tak jo, davam do kupy tu tabulku. Chybi mi jen, kdy jde Pet.s na dalsi kontrolu, ikdyz jsem se divala zpetne na diskuzi, nenasla jsem to tam. Tak tu doplnim pozdeji.

A ted a to se moc stydim, kdo uz ma vsechno potvrzene srdicko? 😅 Ja to ted nemuzu najit a nepamatuju si to. 😖

lenkakubickova
13. srp 2009

O.K. počítám též s 24.8. zhruba okolo 16:30-17:00 hod. a místo dohodneme do té doby 😵

barrca
13. srp 2009

No, já tuto diskuzi se 100 % úspěšností neopustím ani náhodou, abych se k vám také přidala ... je to fakt neuvěřitelné....

Ad) kafčo, já se přizpůsobím, sice by mi asi také víc vyhovovalo centrum, protože domů pak musím na vlak na hlavák, ale to můžu z Letňan dojet metrem, takže klidně v Letňanech.... znáte tam někdo něco? Já budu počítat s tím 24.8., akorát jsme příští týden na dovči, tak to nějak domluvte beze mne a já prostě dorazím, kam mi řeknete - kdyžtak mi to pošlete do IP (domluvené místo a čas srazu), nevím, jak vas budu po dovče stíhat dočítat, tak abych to nepropásla 😉

Hypo, to se tedy máš s tou neschopenkou ... to je zmatek nad zmatky ...

zdepros
13. srp 2009

já ne 🙂

lenkakubickova
13. srp 2009

Já bych navrhla ty Letňany,tam by jsme museli prostě do Kavárny někde v tom centru,je jich tam dost 🙂 Nebo bych navrhovala někde v okolí Gennetu v té hlavní ulici Milady Horákové,tak je restaurací habaděj! 🙂

mandre
13. srp 2009

V úterý jsem byla v centru v Letňanech, tam v té nové části nalevo, i dole u vchodu jsou celkem pěkné kavárny... 😵 Se těšim, oooo nové tváře 😀 😀 😀

Anlek: tak já si půjdu odpolene koupit testy 😒 a zkusim, moc tomu teda nedávám, ale potřebuju, aby mi MS skončila ještě před tou hysterkou, jinak bych jí musela posunout 😖

anlek
13. srp 2009

Mandre, ale ty bys ted nekdy testovat stejne mela, ne? 😉

mandre
13. srp 2009

Minulou IUI jsem netestovala nic, jsem dostala MS a bylo vymalováno.
Ale neměla jsem ten Utrogestan. Dneska jsem 28DC, 14.den po IUI, s Utrogestanem. Jsem chtěla čekat, až dorazí 🙄 🙄

lenkakubickova
13. srp 2009

Mandre: budu ti moooooooooc držet palce,ať tam jsou // a když ne,budou příště,neboj 😉 🙂 Já s Utrošem na srovnání MS vůbec nemám zkušenosti,ani jsem netušila,že se na to používá 😀 😀 😀

monivo
13. srp 2009

Holky po ET, co teď berete za prášky? Stále utrogestan a prednison?

anlek
13. srp 2009

Mandre, ja bych na tvem miste testla. Hlavne z toho duvodu, kdyby test byl negativni, tak at si zbytecne neprotahujes cyklus. Jinak na me utrogestan funguje tak, ze ikdyz mam jen jednu kulicku denne, tak MS nedorazi. Ale rade holek dorazi MS i pres utrogestan.

Moni, ja mam uz jen utrogestan a asi zitra posledni prednison. Anopyrin uz mam vysazeny z minuleho tydne. Jinak samozrejme jim kyselinu listovou, ale zadne dalsi tehu vitaminy nejim.

mandre
13. srp 2009

Leni, já mám normální MS, výkyvy téměř vůbec, ale že prý je to na lepší udržení plodu, nevím, i když v HP jsem měla vždycky progesteronu dost. Jednou mi ho dal i můj gynekolog, ale jen na 21DC-25DC na uhnízdění, ale to MS pak přišla normálně.
No on se mnou prakticky nic nedělal, jen čekal a já taky, a výsledek vidíte 😠