Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

anlek
14. srp 2009

Me to rikala sama od sebe dr. pri minule kontrole. Ze me chce videt jeste jednou, aby urcila stari plodu kvuli dalsim vyseternim, ktere se na stari plody vazou. A pak poputguju k me gyndr.

monivo
14. srp 2009

Anlek, omlouvám se, spletla jsem si tě tu s jinou, před chvílí jsem koukala na alba a měla jsem za to, že jsem ho viděla u tebe 😅

monivo
14. srp 2009

Už to vím, Mutsy jsem viděla u pet.s 🙂

Anlek, a jaký se tedy líbí tobě?

anlek
14. srp 2009

Moni, sice nevim, kam jsi se divala do alba. 😉 Protoze ja tam mam jen bud tabulky nebo UTZ prcka. Ale do mutsyho jsme se zamilovala. Uvidime, jestli se to jeste nezmeni. Ale ja mam rada jistoty, takze neco vyberu. Pak se v tom par mesicu budu utvrzovat a pak ho koupime.

No den OPU by mel byt 2+0. Ale oni mimca na zacatku mohou rust ruzne rychle.

lenkakubickova
14. srp 2009

Leni: jasně,tak díky,já abych věděla s čím tak nějak počítat 🙂

zdepros
14. srp 2009

MOnčo já jsem podle doktorky dneska 6+0 a ty jsi víc jo?, no tak uvidíme příští týden 🙂

anlek
14. srp 2009

Ja teda preferuju jineho mutsyho nez Pet.s, me se libi tenhle: http://mutsy.libfin.cz/urbanrider.php S natacecimi zadnimi kolecky. Velky kos se k nemu da dokoupit, pokud zjistim, ze tenhle je maly pro me.

lenkakubickova
14. srp 2009

To já znám od kamarádky tento a je super velká korba i sporťak,akorát je trošku těžší ☹ A líbí se mi barva, co mám v albu. http://www.detskyraj.cz/zbozi/7108-bebecar-styl...
A pag Peg Perego co mam v albu,je tak yvelikej a lehkej,ale škoda,že není v provedení čtyřkolky ☹ ...to bude ještě mazec s kočárkama 😝

barrca
14. srp 2009

Leni, to už přes víkend vydržíš, je to super, moc moc držím palečky 😉 😉

Já dnes v práci nestíhám (před dovolenou) a vy stejně řešíte ty různé utz a kočárky 😅 a k tomu já mám ještě daleko ☹ ... škoda jen, že někdo nejdete k vykysalé jako já 26.8., bychom se potkaly - jak už jsem psala, také mě objednávali dost komplikovaně, ale protože musím jít 21dc (22dc), tak mě museli prostě objednat 😀

No ale uvidíme se na kávičce 25.8., že 😀 se těším!!! Odjíždím v pondělí na dovču a asi nebudu na netu, tak pak si vás za týden dočtu a dorazím na sraz!!! Hezký víkend!!!

monivo
14. srp 2009

Zdepros, určitě nemůžu být dřív než ty, ET jsem měla 23.7. a ty o něco dříve. Asi to tedy modrykonik počítá špatně, nebo nevim 🙂 Já jsem teď asi 5+ něco.

lenkakubickova
14. srp 2009

Mončo: jojo,koník to počítá trochu jinak 🙂

zdepros
14. srp 2009

no přeně, koník je o týden napřed sice mi to tu Anlek vysvětlovala, ale stále jsem z toho jelen 🙂 dneska bych měla být 6+0 a koník píše 7 😉

zdepros
14. srp 2009

teda dneska tam skočilo 7tt

zuzulik
14. srp 2009

jeeeeeeee tady je sama tehule, gratuluji Vam vsem 😵 😵 😵
je to nadherne kdyz u kazde z Vas sviti tt 😵 😵
hodne stesti!
barco, jsi na rade! 😉

anlek
14. srp 2009

Konik se musi osidit. 😀 Spocitate to nekde jinde a pak to sem zadate.

Zkusim to jeste jednou vysvetlit, 1. den MS cyklu, v kterem otehotnite je 0+0, pak se to pocita 0+1, 0+2 az 0+6, to jsem v prvnim tydnu tehotenstvi (sice vubec tehotne nejste, ale proste se to tak pocita), neboli jste 1tt. Po 0+6 nasleduje 1+0 az 1+6 a to jste v 2tt. Atd atd. My protoze podstupuje IVF a prvni cast cyklu je ruzne dlouha, podle toho jak reagujeme na stimulaci, tak bychom mely brat, ze den OPU (v normalni cyklu ovulace a poceti) je 2+0. Neboli, kdyz je nekam potreba zadavat datum posledni MS, tak od OPU odecist 14 dni. U me to udelalo posun tusim o dva dny. Ikdyz tohle vsechno jsou jen cisla. Mimca ruzne rychle rostou, v ruznou dobu chteji prijit na svet. Takze stejne je vsechno orientacni.

anlek
14. srp 2009

Zuzuliku, za posledni mesic 6 tehuli z 6, co se o to snazily. A nekoncime, mame tu minimalne 2 dalsi adeptky, co se k nam, co nejdrive pridaji. 😉

monivo
14. srp 2009

Zdepros, mám pocit, že je 6+0, zítra budeš 6+1, pak 6+2....tzn. počet dní v týdnu a tedy v celkovém počtu prostě 7tt a pak budeš 7+0, 7+1, 7+2....prostě 8tt

Myslím, že to tak je, ale mě ještě stále nikdo neřekl, jak jsem já, tak nevim, od kdy to počítat 🙂

lenkakubickova
14. srp 2009

holky, mám takový dotaz...nechci tu nějak plašit,ale špinila jste některá v období,když už jste měli pozitivní test a čekali jste v tu dobu mršku? Já totiž před chviličkou byla na záchodě a mám takový hodně slaboučký hnědý špinění,nic víc 😕 ...asi je to podle mě normání,ale jen se ptám,jestli s tím nemáte zkušenosti ☹ ...jestli mám plašit a letět někam na pohotovost,nebo počkat,jestli to přejde 😅

monivo
14. srp 2009

Já akorát špinila cca 8 den po ET, teď ne, takže ti Leni neporadím. Ale neplaš 🙂

lenkakubickova
14. srp 2009

Mončo: díky 🙂 To víš,člověk je hned rozhozenej,kor když nevím ani tu krev ☹

monivo
14. srp 2009

Ale máš pozitivní test !!!!

lenkakubickova
14. srp 2009

Mončo. já vím 😉 🙂 A zítra si udělám další,ať je mi líp 😀 😀 😀

zdepros
14. srp 2009

Jojo Leni určitě neplaš skoro všude jsem to četla že se špinění může objevit, nebo i slabá MS, no mě to teda minulo, ale určitě se neboj 🙂

lenkakubickova
14. srp 2009

holky,to víte já jsem po těh mých zkušenostech dost vyplašená ☹ 😅

anlek
14. srp 2009

Leni, tady bychom asi byly vsechny vyplasene. Pokud nekrvacich, tak kliiid. Jinak nekde jsem cetla, ze spineni by sice byt nemelo, ale po IVF je bezne a ve vetsine pripadu neznamena nic.

lenkakubickova
14. srp 2009

já jsem to taky někde četla, ale to víte, člověk potřebuje uklidnit 😉 😀 😀 Neeeee,krev tam neni ani malililinkooo 😉 🙂

barrca
14. srp 2009

Leni, já četla, že můžeš začít i slabě menstruovat a nic to neznamená, ... neřeš to, nic to není 😉 😉

Zuzulíik, nejak jsem to prosvihla, ale ted koukam, ze se vam podarilo prirozene, to je parada 😀
Jojo, brzy se k vám přidám 😀 😀

hypo
14. srp 2009

lenka - ja spinila jeden den ..... nic to nebylo a ani me nikdo nechtel videt coz me trochu vytocilo 🙂 ale dopadlo to dobre 🙂

lenkakubickova
14. srp 2009

Raduš a Hypo: díky,docela mě to uklidnilo, jste moc hodný 😉 😵 😵 Já měla včera jednu tuhle světle hnědou skvrnečku a pak už celý den nic a pak až dnes, tak zítra už to snad ustoupí 🙂 Hypo,asi je to tím,že je to prostě někdy běžný 🙂

hypo
14. srp 2009

😉 jojo asi to tak bude........
tak ja holky zas balim a jedu do pondeli k rodicum.... tak zas bez PC
mejte se tu hezky a drzim vsem place 😉