Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

zdepros
25. srp 2009

Dobré ráno holky

teď jsem tu tři dny nebyla tak se vás snažím dočíst

Leni:, moc na tebe myslím, určitě to bude v pořádku 🙂

anlek
25. srp 2009

Zdepros, uz jsi se srovnala s dvojkama?

mandre
25. srp 2009

Pekne dopoledne.
Leni, to vyjde, vidíš 😉

Zdepros, dvojky ti budou dělat dvojnásobnou radost 😵 , uvidíš, jak budete šťastný 🙂
Já bych dokonce ty dvojky brala radši, než jedno. 😀 😀 😀

zdepros
25. srp 2009

no holky vy jste milý 🙂 , ještě úplně jsem to nestřebala, ale manžel už se těší, už jenom ta představa mít všechno dvakrát, máme dva roky nový auto a chudák bude muset do světa ☹ , manžel mě ukliďňuje že to zvládnem, tak mu začnu věřit 🙂

miluse
25. srp 2009

Zdeni, tak u nás je to pro změnu nyní trošku obráceně, manža má docela vítr z dvojek (hlavně, že on chtěl nechat zavést dvě 😀) a já si to zatím nějak nepřipouštím, holt buď jsem takovej flegmouš a nebo mi to pořádně ještě nedocvaklo 😅

janicka.slunicko
25. srp 2009

ahoj holky. jsem se podlouhé době dostala k počitači. držim vam všem palečky. ja jsem dneska byla u doktorky a jdeme na icsi. mam si pichat injekce,mam si prone dojet az dostanu ms. dala mi na vyběr dvoje. jedni se platěj a druhé ne.tak jsem si vybrala ty které se neplatěj. tak jem zvedavá jak mi to pujde.holky chtěla sem se zeptat jake den se pak musí na ultrazvuk chodit. a jak je to s neschopenkou, děkuji za odpovedi.

hypo
25. srp 2009

ahojky janicko, holky maji dnes srazik pred gennetem tak ted asi nekde pizzoskuji 🙂
jinak na utz chodis podle toho jak reagujes na stimulaci, jak rostou vajicka, prvni utz je tusim 5-ty den jakmile zacnes stimulovat a stimulovat zasnes 2 DC pokud mas kratky protokol 🙂
ja mela neschopenku hnedle, za prve jsem mela problemy hrozici OHSS a taky jsem ji chtela 🙂 pokud neschces tak ti ji nedaji....

janicka.slunicko
25. srp 2009

ju,ja než vas holky dočtu tak to bude chvilku trvat. ja sem pořad v praci, tak prave stou neschopenkou by to bylo dobré. nas sef nechce moc slišet ,ze nekdo potřebuje volno. ja jsem četla že mají holky srazík, tak to si popovídají.

pet.s
25. srp 2009

ahojky děvčata, elektriku nám neodpojili. Už se tu nikdo neobjevil.ani omluvit se. Věřím, že o tom zážitku vyprávěl opravář po celém ČEZu a už můžeme klidně přestat platit elektriku. K nám už si nikdo netroufne.
Já jen nějak nestihám. Stěhujeme věci na chatu a večer rychle něco uvařit a pak ještě účtovat. A miminko je děsný spáč, tak spíme pořád.
UZ včera předpisové. Předala nás do péče našeho gynekologa. Dostali jsme fotku a zrovna se objednali na NT screening.
Fotku se pokusím nascannovat do PC a vložit do alba.
Jsem sice zaměstnaná u mužíka ve firmě, do práce klasicky\ nechodím. Jsem doma a jedu jen když je potřeba do kanclu, ale začínám přemýšlet o neschopence. Jsem věčně unavená a nechci, aby ostatní zaměstnanci měli kecy. Jen mi ji zatím nikdo nenabídl.
Leni drž se!
Jaký byl srazík?

pet.s
25. srp 2009

Tak babulky, až se vrátíte ze srazíku, tak máte překvápko v mém albu. 😀 Hezký večer.

mandre
25. srp 2009

Ahojky.
Tak jsem závisle sedla k netu - po srazíku, cesta do Teplic v pohodě, akorát jsem zjistila, že v tý tmě za jízdy nevidim 😀 😀 😀
Pet.s srazík byl ukecaný 😀 😀 , bylo nás 8 - já, Moni, Leni, dráčekmráček,zdepros,barrca,anlek, gabull

miluse
26. srp 2009

Krásné ranko,

Janicko.slunícko, já si řekla o neschopenku až při OPU, jinak mi bylo fajn. A ty předpokládané UTZ kontroly jsem dostala vypsané, resp. mi je Mudra řekla, když jsme se domlouvali na stimulce, neb mi dala takový protokol, do ktrého pak přesně vyplní co a kdy budeš užívat, vytisknout ti nový.

Pet.s tak to je dobře, že už funguješ a pokud ti není dobře, tak neschopenku schvaluju, já zase spíš přemýšlím, že asi na chvíli do práce půjdu, jen si asi nechám upravit pracovní dobu, nemám zas tak náročnou práci, tak bych to mohla počítám tak nanejvýš do vánoc ustát 😉 a co si budeme nalhávat ty prachy na nemocenský jsou tedy děs 🙄

Holky tak to je fajn, že jste si srazík užili, tak povídejte, přehánějte, máte nějaké fotečky? 😨

My včera byly odpoledne na koupálku a když jsme přišli dom, tak jsem akorát stačila zapnout chalupa je hra, to jsem ještě viděla, ale vražedný čísla a CSI už nic nevím, manža mě vzbudil až u zpráv 😅 😀

miluse
26. srp 2009

Tak jsem našla docela hezkej kočárek pro dvojáčkta http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=656346, co myslíte? Tedy ještě se k tomu musí dokoupit hluboké korbičky, ale docela se to za tu cenu dá, bych řekla. Jen nevím zda je to kvalitní kočár 😖

anlek
26. srp 2009

Ahoj,

vcera jsme se k netu uz nedostala, teda dostala a rovnou u notika usla. Pry jsem i dokonce vrcela na muze, kdyz se me snazil ukecat, ze se mi bude lip spat v posteli nez na gauci. 😀 Srazik byl dobry, pokecaly jsme.

Pet.s gratuluju k UTZ, jsme si o tebe delaly trochu starost, kdyz jsi se neozvala.

Janicko, o neschopenku jsem si rekla az asi 10. den po ET, priste bych si ji nechala napsat od OPU, stejne jsem byla doma, hodne odpocivala a malo pracovala, takze podle me nemelo smysl si hrat na hrdinku. 😉

Milu, podle obrazku se mi ten kocarek libi, hlavne to, ze jde sedacka otocit. Asi bych ho byt tebou prohlidla v nejake prodejne nebo se zeptala na nejake dvojceci diskuzi, jake jsou s nim zkusenosti.

miluse
26. srp 2009

Anlek, no zrovinka jsem zjistila, že batolata mají obchod v Teplicích, což od nás není zas až tak daleko, ale každopádně ho chci vidět i na živo a ohmatat si ho a na recenze už se ptám 😀 🙂

miluse
26. srp 2009

Ha, tak jak tak brouzdám po tom netu, tak je to asi jiná stránka, kde mají kamenný obchod v TP 😕 😅

miluse
26. srp 2009

Hmm a dokonce jsem našla i jednoho prodejce přímo v Ústí, což je asi úplně nejlepší, neb u nás mi nabízeli akorát X-landera 😒

zdepros
26. srp 2009

Ahoj holky

Milu kočárek vypadá dobře 🙂 , kdyžtak dej vědět co zjistíš v recenzích

monivo
26. srp 2009

ahoj holky,

tak včera srazík dopadl dobře, že? 🙂

Milu, Firstwheels je holandská firma, hlavní je, že to nejsou Poláci. Někde jsem četla, že hodně dobrá na dvojčata je Teutonie, ale je bohužel drahá. I já na ní koukala, ale ta cena je opravdu větší, než u jiných. Asi bych v tvém případě koukala i na šířku kočárku, někdy jsou i několikacentimetrové rozdíly, což je docela důležitý.

hypo
26. srp 2009

ahojky, koukam ze srazik byl super, mala zavist... ja jdes letim do gennetu protoze mam bolesti bricha a zda se ze tvrdne ☹ o vikendu se stehujem tak jsem se mozna prepla v baleni veci ☹ o zadech ani nemluve to je des uz abych zacala chodit na tehu plavani...........

gabulle
26. srp 2009

ahoj holky-
ja myslim ze srazik byl fajn,pekne jsme si podrbaly. 😎

pizzu co jsem vezla dom co se na ni tak desne Lukyn tesil,desne palila tak bylo velke zklamani,navic me ditko nahanelo telefonem,ktery jsem za volantem neslysela, a pomalu po me vyhlasil patrani 🙂 🙂 🙂

Zdenku jsem vratila vporadku,jizdu semnou prezila,tada doufam. 😝

ja mam neschopenku od OPU,protoze v praci bych moc klidu nemela,prece jen tam obcas musim tahat i tezke veci,lidi,tak ted doma relaxuju. 😵

Milu ten kocarek vypada dobre,jen ja budu koukat jeste aby mel velke nafukovaci kola i vepredu,protoze jsme blazni do geocachingu a stale litame po lese,a nejak si myslim ze terenak bude pro nas vhodnejsi.a mozna i ve snehu se stim lepsi jezdi, jen muj nazor. 🙂

gabulle
26. srp 2009

Pet.s opatruj se a jsem moc rada ze jste v poradku

Hypo at je to jen mala unava drzim palcky at jste v poradku

zdepros
26. srp 2009

Gabi, cesta úplně paráda, dovezla jsi nás v naprostém pořádku 🙂 , jen manžel očekával dřívější příjezd 🙂 , ale bylo to fajn

anlek
26. srp 2009

Hypo, tak at to neni nic spatneho ... Ale Kacce take tvrdlo brisko a uz se to uklidnilo. Kma budes chodit na tehu plavani. Ja bych take moooc chtela, ale zatim jsem nic nehledala.

miluse
26. srp 2009

Mon, teutonii mi taky někdo doporučoval, ale mě se nelíbí ☹ ten jejich desing mi přijde takový předtopní, ale je to můj názor, když se někomu líbí, tak proč ne a jak říkáš, jsou docela drahý. Tyhle mi právě přijdou i po dokoupení těch korbiček docela takový akorát cenově.

Hypo, tak ať dobře dopadneš u Dr. a spíš už odpočívej 😉 manža ten zbytek zvládne zabalit 😵

barrca
26. srp 2009

Ahoj holky,
ráno jsem hned letěla na jednání, tak dočítám až teď .... večer jsem také ještě nakoukla, ale neměla jsem nějak sílu nic psát a hlavně jsem si říkala, že bych vypadala jako závisláč - hned po srazu kelišovat na koníkovi 😀 😀

Jinak Moni, včera ta tramvaj 26, kterou jsem jela měla změnu v trase a jela přes Vltavskou, tak jsem musela také metrem a ty bys bývala nemusela čekat na 25 😒 . Srazík byl moc fajn ... akorát, jestli nás někdo poslouhal, tak si musel myslet, že jsme z jiné planety 😀

Hypo držím palečky a už se příště prosím tě šetři. Já dnes také běžím do gennetu - na 14:30 na utz a injekci, tak pak dám vědět, jak jsem dopadla. 😉

mandre
26. srp 2009

No, my jsme z "jiné" planety 😀 😀 😀

lenkakubickova
26. srp 2009

Ahoj holky, myslím,že sraz se fakt povedl 🙂 Ani jsem nečekala,že tam budeme tak dlouho 😕 😀 😀 Kačenka už jela domů a já byla už i v práci, teď jsem se tu natáhla a mám dost! 😝 sluníčko sice není,ale pořád mi přijde nechutný vedro 😅 😀

Pet.s: no kenečněěěě,ahoooooj 🙂 Koukám na fotečku a je moc krásná 😵 Tak gratuluji k úspěšné kontrole, my už o tebe měli strach 😉 😅

Hypo: opatruj se a šetři se,ať jste oba v pořádku! Držím palce v Gennetu,ať je vše O.K. 😉 🙂

Gábi: jsi šikula,že jsi Zdenku vrátila v pořádku 😉 😀 A jak se cítíš,všechno O.K. ?

Raduš: držím moc palce odpoledne v Gennetu 😉

Miluško: kočárek nyvypadá špatně 🙂 Jen to prostě chce vidět a osahat si ho,uźda něco vydrží ☹ Je to pech s kočárkama,fakt 😝

nelynka
26. srp 2009

maaaaaaaaaaaaaaaaam praaaaaaaaaaaaaacuuuuuuuuuuuuuu

lenkakubickova
26. srp 2009

Nely: gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 A co jsi sehnala?