Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
2. zář 2009

Kačenko,já ti psala sms, hned co holkám sem,nezapomněla jsem na tebe ☹

barrca
2. zář 2009

Jojo, tak to ať manžel raději počítá i se spermatem (my to tak tedy alespoň měli a páry, co byli na odběrech před námi také) ... myslím, že nějak zjišťují, jestli na něj nemáš nějakou obranu (protilátky) + opět dělají klasický spermiogram a tak - nevím, to ti pak dr. vysvětlí .... testuje se i buněčná imunita a nevím co ještě - mně zjistili nějakou rozhozenou buňěčnou imunitu, ale velký problém to snad není ....

Jo, k tomu spermatu - pokud si tam (v předstihu) vyzvedneš odběrovou nádobu, tak to snad může manžel odebrat doma a tam za nějakých podmínek (asi je tam časový limit apod.) dodat, ale to oni už ti řeknou, kdyžtak se zeptej, kdyby to bylo manžovi příjemnější ....

lenkakubickova
2. zář 2009

Raduš, díky za rady,manža se na to musí připravit psychicky dopředu,tak mu to řeknu a bude s tím počítat.

monivo
2. zář 2009

Leni, překvapuje mě, že imunologii nemáš hotovou a že trombofilní mutace ti nezjišťovali vrámci genetického vyšetření (mě trombozu zjistili právě v rámci genetiky). A jak psala Radka, také jsme byli v Imunii, nejprve krev a manžel spg a poté za cca 3týdný konzultace s prim. Daňkovou s výsledky. Možná, že by bylo fajn, kdyby někde něco našli, abys aspoň věděla příčinu neúspěchu a mohlo se to řešit, než se budete snažit znovu.

miluse
2. zář 2009

ahojky,

jak se vede? Já dneska měla takový výletní den, byla jsem v genetu na krvi kvůli screeningu a sestra na recepci na mě, že prý na UTZ jsem objednaná moc brzo, že teprve budu 11+6 a že je to brzo, přitom v žádance mám, že nejvhodnější termín je mezi 10.9 - 24.9. a my jsme objednaný na toho 10.9. a pak jsem se tam ptala na vyúčtování pojišťovně, neb jsem si nechala vyjet účet a mám tam naúčtovaný některý částky 2x, tak prý musela udělat chybu pojišťovna, neb od nich to bylo vyúčtovaný jen jednou a dala mi opis.

Pak jsem jela do Paladia, chtěla jsem si koupit botky a samo, že jsem odešla z bodýčkama pro mrňousy

Jdu vás dočíst

anlek
2. zář 2009

Ahoj,

teprv ted jsem dorazila domu. Jo a informace pro vsechny, kdyz treba nekde je napsano, ze maji informativni schuzku KAZDOU prvni stredu v mesici. Radsi si tam zavolejte a zeptejte, jestli to nejak nezmenili. 😉

Leni, musim rict, ze dr. Vykysala si aspon u me velice splhla, ze te nezene na revizi. Urcite je to pro tvoje telicko lepsi. Driv se vzpamatuje. S tou imunologii ti to uz napsaly holky. Manzel to urcite zvladne, uz to parkrat zvladl. 😉

Milu, me Danek kdyz mi psal odkdy do kdy mam prijit na ty vysetreni, tak mi rikal at se to snazim nasmerovat nekam doprostred, ze jsou pak lepsi vysledky. Tobe to nikdo nerekl? Nebo te tak objednali sami od sebe?

miluse
2. zář 2009

Anlek, mě právě rovnou sestřička objednala a něco tam počítala, tak jsem si říkala, že asi ví, co dělá 😕

anlek
2. zář 2009

Milu. 😀 😀 😀 Ale neprekvapuje me to. Ja uz vsechno po vsech kontroluju. 😖 Jinak jeste extra pro tebe jsem na strankach pro pacienty nasla (kdyztak jeste zkusim najit nekde odkaz), ze vychazky si ma urcit pacient, kdy je potrebuje. A lekar prihlize, jestli muze plnit lecebny cosi. No mam pocit, ze to tak nikde nefunguje a pri tom zrejme ma ...

miluse
2. zář 2009

😨 😨 😨 cože Anlek, tak to je dobrý teda. No já si taky říkala, že zapátrám po těch vycházkách a vždycky skončím jinde 😒

miluse
2. zář 2009
lenkakubickova
2. zář 2009

Mončo: nám imunologii ani nikdo nenavrhoval 😕 A na genetiku jsme tenkrát šli spíš kvůli manželovým špatným spermijkám,tak se asi při rozboru zaměřili na něco jiného :( Ale výsledky budou už za 3 týdny,nečeká se 3 měsíce jako normálně 😵 ...kolikrát čtu,jak každému udělají jiná vyšetření,ale hlavně,že je udělají teď a dokud nebudu výsledky a nebudu úplně O.K. tak to dalšího IVF nejdu.

Leni: taky jsem moc ráda,že mě Vykysalá nikam nežene,říkala,že po vysazení utroše musím začít krvácet sama,když to není v pořádku a už je to tu. Břicho mě řeže jak ďas,nafouklý ho mám jako balon a krvácím, z čehož mám v tuto chvíli radost. Protože čím miň zásahů,tím líp!

Miluško: kašli na botky, hlavně,že máš bodýčka 😉 😀 A půjedš se zeptat na tu pojišťovnu,kde je chyba? Je to přeci jen docela bordel ☹

anlek
2. zář 2009

Leni, rozumne, nejdriv vysledky a priste stopro vysledek. 😉

Bavili jste se s dr. i o tom, jestli neco zmenit pri stimulce nebo po ni?

lenkakubickova
2. zář 2009

Leni: ne,nebavili a ani bych se o tom ted zatim bavit nechtěla...pomalu vstřebávám informace co teď mám a ostatní budu chtít probrat,až na to budu připravená.

gabulle
2. zář 2009

ahoj holky,
tak jsem vam tu stoprocentni uspesnost zkazila 12 den po ET jsem zacala normalne krvacet se vsim co k tomu patri, presne jak pred rokem,co vic dodat, nic, jen sila je u konce.Dalsi boj vzdavam uz to nechci znova zazit, na podruhy je to jeste horsi.nechci jit ani na tu konzultaci po nezdaru.jen si zajedu ukoncit neschopenku, a vse co zbylo jde do kose.

Zdeni Adelka nam moc stesti neprinesla, bud stastna ze se muzes radovat dvojnasobne, hodne stesti drz se .

Radko ,Andreo, Nely a Jani at mate vic stesti nez ja,drzim vam palecky.

Milusko,Monco, Mysko, Pet.s,Hypo Anlek snad jsem na zadnou nezapomela holky budte strasne vdecny za to co mate opatrujte miminka setrete se a uzivejte si to ,vsem vam drzim palce do zdarneho konce.

Kacko tobe zvlast, oba jste velci bojovnici uz vam chybi jen kousek do konce tak se drzte, hodne stesti.

Pet.s tobe zavidim tu silu.

Radko tobe jeste popreju to co ty prejes ostatnim,az budes mit co tak "drž plod" moc ti preju at ti to vyjde

Anlek k tem neschopenkam ten clanek je rok a pul stary ted uz muze byt vse jinak,i kdyz vim ze se nekde na to moc nekouka.

Leni my jsme si snad vse rekli, drz se.

snad jsem na nikoho nezapomela a jestli jo omlouvam se.

vsem hodne stesti drzte se ahojky gabina

pet.s
2. zář 2009

Gabule,ale no tak přeci to nevzdáš.Málokterá z nás přišla, viděla, zvítězila. Vševhny jsme vybrečely rybníky slz. Můžeš padnout ale ne to vzdát. Bude líp, neboj. 😉

miluse
3. zář 2009

Krásné ranko,

Gab, to mě mrzí, ale neboj, ono to nejhorší odezní, nabereš síly a půjdeš do boje znovu, třeba to můžeš zkusit na jaře 😉 A je fakt, že já taky vůbec ale vůbec nepočítala s tím, že nám to vyjde na poprvé a je to i takový malý zázrak, tak se holka drž a držím palce, aby ta bolest v srdíčku co nejdřív přešla, vybreč se a bude zase líp, uvidíš 😉

Anelk, ještě k tomu screeningu, jsem se i docela pobavila, když říkala, že to budu brzo že budu 11+6 a jak ty říkáš tak by to mělo být cca ten 12 tt, no holt to bude jen o jeden den no 😅

Dneska tu máme doma Pata a Mata, manža se rozhodl že sníží strop v obýváku a hlavně místo těch strašných stropnic, co se nám tak před 6 lety líbili tam bude hladej sádroš, tak jsem na kluky zvědavá jak jim to půjde od ruky. Jen nevím co já tu budu celý den dělat. Dopoledne skočím na tu pojišťovnu co mi k tomu vyúčtování řeknou a taky se chci zeptat na bonusový program na co mám teďky všechno nárok 🙂 a pak nevím.... no nějak to dopadne.

Hezký den kočky

anlek
3. zář 2009

Dobre rano,

Leni, mas pravdu, to s tou stimulkou bude jeste cas resit pozdeji. Ale zeptala bych se. Je mozne, ze dr. rekne, ze je to tak ok ...

Gabule, to me moc mrzi. Myslim, ze vetsina z nas si necim takovym prosla. Ono ted vsechno vidis cerne, ale casem - az to nejhorsi preboli, budes videt treba nektere veci jinak. Zatim nedelej zavery, pockej az to nejhorsi preboli. Pak zacni premyslet co a jak dal ... Treba potom take dospejes k tomu, ze uz nechcete v IVF pokracovat ... Nebo naopak budes mit vic sily. Ale nemelo by za tebe rozhodovat zklamani, smutek z nevydareneho pokusu. Drzim palecky, at je, co mozna nejdrive aspon o trochu lip.

Milu, u Apolinare dokonce berou 11+3 az 13+6. http://cfm.lf1.cuni.cz/info_pac_Iscreen.htm Ale objednali me take nekam na stred. Ja bych to byt tebou presunula na pozdeji, protoze co kdyz pujdes na UTZ moc brzo a oni tam nenameri to, co potrebuji namerit? Budes jen stresovat. 😠 Fakt nechapu, proc te neobjednali hned napoprve spravne.

Holky ja mela noc plnou zazitku, byla jsem vzhuru v pul jedne, ve dve (pak mi jeste dlouho neslo usnout) a ve ctyri, pak teda budicek v sedm, kdy vstaval muz, ze jede na schuzku. Vzdycky jsem startovala, ze je mi jako na zvraceni, ted co jsem tehu, tak si moc neverim, ze urcite nebudu zvracet. Takze jsem chvatne opoustela postylku. To je od te me pitome zahy (aspon doufam), premyslim, jestli to jit resit s dr. nebo pockat, jestli se to uklidni. Jeste ted me zaludek boli. 😢 Stejne ty leky, co jsem mela pred tim na zahu, tak ty ted nesmim ... Fakt netusim, co by se mnou dr. delala. Ale zas na druhou stranu, pokud by se to melo opakovat, tak uz dneska jsem chodici mrtvola. A jak jsem nevyspala, tak to na nalade neprida.

miluse
3. zář 2009

Anlek, já už to asi nechám být, sestra včera říkala, že prý si nás kdyžtak Mudr pozve znovu 🙂

zdepros
3. zář 2009

Ahoj holky a hezké ranko,

Gábino, taky mě to moc mrzí, že vám to nevyšlo, já vím že ty neúspěchy je velmi těžké překonávat, ale uvidíš že časem se na to budeš dívat jinak a určitě časem najdete sílu. Moc bych vám to přála, opatruj se

monivo
3. zář 2009

ahoj holky,

Gábi, moc mě to mrzí. Ale vím, že tohle asi nechceš slyšet. Že ti to stejně nepomůže. Já sama se nedokážu do tvé role vcítit.

Mě od včerejška chytly záda. Vůbec nevim, co to je, ale bolí mě celá pravá strana. Začalo to na bedrech a přes minulou noc se to přemístilo i výš, pod žebra, že mám problém se zhluboka nadýchnout a nešikovný pohyb pěkně bolí. V noci jsem spala jen na levé straně. Nevim, jestli to může souviste s těhu, Někde jsem četla, že to může být způsobeno tlakem plotýnky na nervy vycházející z míchy. Tak nevim, jestli to mám nechat být a čekat, že to přejde nebo mám zavolat doktorce.

Milu, taky pokukuju po hadříkách, ale jsem v tomhle skeptická. Pořád mám pocit, že je příliš brzy, abych to nezakřikla. A taky je někdy problém v tom, že se všechno dělá buď holčičí nebo klučičí. Málo kdy je to univerzální.

dracekmracek
3. zář 2009

Ahoj holky,

gab to mě moc mrzí,posílám moc sil a drž se!

Leničko jak je?

já jsem protivná a otrávená,zvracela jsem,malinkej mě nenechá spát(za což jsem ráda)ale včera mi normálně vtahoval pupík dovnitř a to moc příjemný nebylo 😅 už to začíná bolet ale je to zlatíčko.Tenhle měsíc chci dokoupit zbytek věcí,protože celou říjnovou socku si chci nechat,kdyby mi ta mateřská nepřišla....

anlek
3. zář 2009

Koukam, ze je tu pekny lazaret.

Moni asi bych se dr. zeptala, za to nic nedas ...

Kacko, je to otrava, ale koukam, ze uz ti zas poskocilo cislo u jmena ... Uz to musite dotahnout do konce.

Me bylo pred chvili tak bajecne, ze jsem uvazovala, ze se k dr. vydat. Ted se bricho trochu uklidnilo, tak bych si tam pripadala jako hysterka. Jinak ja pomalu vecicky (obleceni) uz nakupuji, sjizdim aukro a MMB. Nehodlam za bodycko, ktere prcek bude nosit maximalne mesic davat vic jak stovku.

dracekmracek
3. zář 2009

jééé a jo 🙂 já mám taky většinu z aukra a MMB,pár věciček z CA ale to jsou ceny teda.....mamka mi koupila na malého krásnou chlupatku a v CA je mají ani ne tak hezké a o 400 dražší 😖akorát tam kupuju když mají v akci body,pro ty se tam musím stavit...mám jich 20s krátkým ale s dlouhým jen 4....mamka nám včera koupila cestovní postýlku co bude u ní,je krásná,tak jsme sem dnes s Jirkou dotáhli pro malého ostatní věci,budeme tu často a hlavně celé vánoce....už aby byl malý na světě 🙂
a vy všechny byly štastné to bych byla spokojená 😵

miluse
3. zář 2009

Moni, to může být ledaco, ale radši bych se asi o tom poradila s Mudrem.

S těmi hadříky, já si to říkala taky pořád, ale prostě včera jsem nemohla odolat a kupodivu tam měli i pár věcí neutrálních.

Tak jsem byla na té pojišťovně ohledně toho vyúčtování a musela jsem napsat žádost a oni to prošetří, ale prý je možný, že je to chyba někde v systému, každopádně do měsíce by mi mělo přijít vyjádření, tak jsem na to zvědavá. A paní na pobočce říkala, že jsem první kdo s tím přišel, že si to takhle hlídá 😕 no holt jsem zvědavý stvoření no! 😀

Holky já jsem včera právě byla v Palladiu v C&A a měli tam výprodej bodýček od 50 Kč, to zelený s dlouhým rukávkem co mám v albu stálo 75 Kč a ty dvě s krátkým 125 Kč obě dohromady, což si myslím, že není zas taková pálka. Jinak na aukru jsem zatím nif mof neobjevila, jukala jsem tam na postýlky a přišli mi docela drahý ☹ , tak zkusím ještě mimibazar a popř. nějaký obchůdek

Kačí, neboj, všechno bude dobré a vy budete mít ty nejkrásnější vánoce 😉

dracekmracek
3. zář 2009

milu já si tam taky dvě koupila 🙂 td ještě sháním nějaké a pyžamka

miluse
3. zář 2009

Ty tam tuším měli taky, ale na cenu jsem nekoukala. Jo a budeš mít spíš takové ty overaly nebo normoš pyžámka?

anlek
3. zář 2009

Milu, ja nechtela rict, ze cokoliv noveho je drahe. Pokud najdes akci, tak je to stejne jako na MMB nebo aukru. Je fakt, ze ja to projizdim a hlidam docela casto (co take ma clovek na neschopence delat, ze??? 😀 ). A nasla jsem par peknych kousku, ale nejspis se mi tam nepodari sehnat vse, co bych chtela ...

S tou pojistovnou se nediv. Segry maji podobnou zkusenost. Jsou dvojcata. Nechali jsme si pred par roky udelat cela rodina vypis a holky byly podle vypisu obe dve na kompletnim ortopedickem vyseterni ve stejny den. Coz si pamatovaly, ze fakt neni mozne. Takze sly na pojistovnu s tim, ze dr. si nauctovala neco, co veskutecnosti neudelala. A na pojistovne jim rekli, ze je to nezajima a jestli s tim maji segry problem, tak at si to jdou vyridit s tou dr. 😠

dracekmracek
3. zář 2009

milu spíš ty overálky...přijdou mi lepší 🙂

monivo
3. zář 2009

Holky, ještě k tomu screeningu, já mám v žádance termín rozmezí 27.9.-11.10., objednaní jsme na 7.10, což budu 13+0, tak si zas pro změnu nejsem jistá, jestli to není pozdě 🙂

monivo
3. zář 2009

Jaký je rozdíl mezi overalem a pyžamem? Akorát, že overal má plné špičky, ne?