Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
10. dub 2011

@monnn : 😀 😀 😀 😀 a jak jezdíš z Florence nebo Hlaváku do Gennetu? Vltavská je metrem 2 stanice z metra Hlavní nádraží 🙂 🙂

lenkakubickova
10. dub 2011

tak jsem včera jednu chvíli myslela, že jsem to dostala, krvácela jsem jednu chvíli dopoledne a od oběda vůbec nic...dneska už je to klasická MS, tak počítám dnešek jako 1.DC a první včelička bude zítra večer 😵 😵

monnn
10. dub 2011

@lenkakubickova 😀 jak jezdím?po vlastních nožičkách - je to kousek 😉 ,no takže to vypadá,že půjdeš na UTZ opravdu až v pá,že jo - to by jsme se mohli potkat 😉

cibka
10. dub 2011

@inza domluvíme se jen na domácím snažení to samý asi i příští měsíc a pak to necháme do léta bejt a pak se na to vrhneme znovu

cibka
10. dub 2011

@monnn doufam že me vezme hned a nebudu tam dlouho čučet ale jiny čas stejne nemeli asi pak nekam jede

lenkakubickova
10. dub 2011

@monnn: ty jsi ale turista 😀 😀 😀 ...jojo, jelikož počítám dnešek jako 1.DC, tak to je 100% pátek 🙂 🙂 A ke komu tam chodíš?
@cibka: budu ti holka moc držet palce při domácím snažení 😉 🙂 🙂

evak99
10. dub 2011

souhlasím s Ivou holky. ani já už sem nechodím tak často (je to s prckem složitější), ale občas nakouknu a držím moc pěsti. chce to neklesat na mysli, což je ale v tomto případě opravdu to nejtěžší!
@ivarei jak se máte? 😉 hukot co? 🙂
@monivo no Terezka je dračice! a už toužíte po sourozenci? 😉 to je úžo, že máte ještě 11 mrazáčků. my žádného, tak nevím, co bude až budem chtít sourozence... 😒

inza
11. dub 2011

zdravim pelne po vikendu 😀 ..tak z toho asi nebude nic...mrcha stale obyva nas pribytek 😒

lenkakubickova
11. dub 2011

@inza: to je teda potvora, co tam u vás má co dělat?? 😕 ☹
@monn: tak hlásím, že jdu v Pá na utz. k Dr. Bukvové nebo tak nějak na 9:15, čili se někde můžeme srazit 😉 😀

inza
11. dub 2011

@lenkakubickova: taky si rima ze se tu uz drzi mrcha nejak moc dlouho... 😉 teda Vas tam ten patek bude 😀 😀 samy zrzky s culikama 😀 😀

monivo
11. dub 2011

@lenkakubickova já těch fotek moc nepřidávám. Z FB jsem to dala pryč všechno a sem jsem nedala nic už od Vánoc 😅

monivo
11. dub 2011

@evak99 zas tak rychle po sourozenci netoužíme, ale tak někdy koncem roku budeme muset. Mám 3letou mateřskou, ale když si vezmu, že v lednu budou Terce 2roky a pak co vím, jak to půjde rychle, tak to chce začít raději včas.

lenkakubickova
11. dub 2011

@monivo : já koukala spíš tady, protože jsem si všimla, že na FB už nemáš fotky 😕 Je fakt, že to letí, a že mi to přijde nedávno a ono jsem to okukovala třeba už v lednu 😀 jen mi to přijde nedávno 😅

lenkakubickova
11. dub 2011

@inza : jojo, samý zrzky 😀 😀 😀 a co krev, už něco víš?

inza
11. dub 2011

@lenkakubickova: nevim......uvidime dneska ci zitra.....

monivo
11. dub 2011

@lenkakubickova z FB jsem je dala pryč z bezpečnostních důvodů. Nikdy nevíš. A taky se to moc nelíbí manželovi. Ale během dne či zítřka přidám nějakou aktuální sem 😉

lenkakubickova
11. dub 2011

@monivo : chápu 🙂)

evak99
11. dub 2011

@monivo tak to máš pravdu. taky o tom tak přemýšlím...jenže my nemáme žádnýho zmrzlíka, tak uvidíme, jak to půjde. mějte se krásně holky 😉

monnn
11. dub 2011

ahoj holky,se hlásím až ted, jsem byla v práci dnes od rána,zítra už jen odpolko 😉
@lenkakubickova Leni tak to v pá budeme sedět u stejných dveří - jsi mě předběhla 😕 to se dělá 😅 jsem objednaná téměř měsíc a pak Ty si zavoláš a máš přednost jooo 😀 ,no a sraz navrhni,ale budeš si mě muset někde vyzvednout - turistku 😀,co to kafe?kdy ty budeš vyspinkaná?já budu vstávat kolem 3.00,do PHY jede i má kamarádka tak toho asi už moc nenaspím 😉 taková poloviční noční 😀

monnn
12. dub 2011

@lenkakubickova Leni ještě jsem přemýšlela,at nemusíš brzy vstávat,můžem se potkat v Gennetu a pak jít na chlebíček 😉 ,nevím jak na tom budeš s časem 😕 😉

inza
12. dub 2011

@monnn: chlebicky tam maj moooooc dobre 😀

monnn
12. dub 2011

@inza 😀 jj,to už mi jednou psala majcam - co s tou holkou vůbec je???? 😕 😨

inza
12. dub 2011

@monnn: netusim, treba nekde tehotni 😀

monnn
12. dub 2011

@inza to jako,že už za náma nechce 😔 se mi tomu nechce věřit 😕

lenkakubickova
12. dub 2011

Zdravím všechny 🙂
@monnn: já jsem ranní ptáče, vstávám kolem 7.30-8.00, takže pokud se někde budeš chtít srazit před Gennetem, není problém, ať někde do toho utz netrčíš 😉 Nebo se můžeme sejít třeba v Mecdonaldu kolem 8.15 (co já vím, jak se to píše 😀 ) na Florenci na kafe a pak jet do Gennetu. To víš, mám v Gennetu protekci 😉 😀 😀 Neeee, nemám, ale na ten utz při stimulce mě někam vecpat musejí 🙂 ...a chleníček? Ten si můžeme po Gennetu dát taky 🙂

raducha
12. dub 2011

☹ ahoj holky tak jsme ted dorazili z gennetu a nic moc zprávy. prý jediná možnost umělé oplodnění mimoděložní a to máme ještě 48 procent úspěchu. to celé má stát dvacet tisíc korun. 😢 jsme z toho špatný.

monnn
12. dub 2011

@lenkakubickova jé tak to by bylo super,já bych se aspon trochu odreagovala ,začínám být nervozní ikdyž vím,že nemám důvod,se mi to všechno nějak vrací,jsem si myslela,že už jsem v poho a zase...... 😖
jo a brala bych i to kafčo před a pak i ten chlebíček - ho tu všichni tak chválej 😀 😀 😉
@raducha to je mi líto,ale .... ☹ a s těma penízkama to znám 😖

vally11
12. dub 2011

Ahoj holky,
@raducha A u koho jste byli v Gennetu? jj, je to všechno strašně složitý proces, ale musíš věřit, že se do těch 48 procet vejdete? 😉

inza
12. dub 2011

@vally11: tak z toho nic nebude u nas....ani na 4 pokus 😒 ☹ 😉

vally11
12. dub 2011

@inza To už máš tedy potvrzené z krve? ...ach jo to mě fakt moc mrzí! ☹ A řekli vám k tomu něco? Jako proč to IVF ani jdenou nevyšlo? Kde by mohl být problém?