Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

vally11
2. kvě 2011

@lenkakubickova @inza @cibka to neva holky. Já když sem si je kupovala, tak se mě ptala, zda chci čurací nebo pak tyhle na sliny, že se dají používat víckrát za sebou, ale vzala jsem si ty čurací, ona sama na ně neměla žádné reference.
Zítra jedu do Prahy, tak se zkusím poptat tam, jaké s tím mají zkušenosti nebo co by mi poradili. Ale dík. 🙂

vally11
2. kvě 2011

@raducha no tak už se ti to blíží, neboj, leni nás tady nakazí 😉 a ono to půjde 🙂

lenkakubickova
2. kvě 2011

@vally11 je fakt, ze se ty testy prodrazi, tak pokud by ten na sliny byl dobrej, tak se to vyplati 🙂

vally11
2. kvě 2011

@lenkakubickova to jo, no dneska právě cítím jak mě bolí břicho jako na ms, tak si říkám, jestli by to nemohla být ovulka. 😕

lenkakubickova
2. kvě 2011

@vally11 třeba jo 😉 Tak večer pro jistotu nějakej ten sexík a budu držet palce 😉

vally11
2. kvě 2011

@lenkakubickova hmm, manžel je v práci ☹ 😠 přijede až ve středu 😠 😠

raducha
2. kvě 2011

leni taková intimní otázka? 😅 asi těch čtrnáct dní nehrozí pohlavní styk.to by bylo asi riziko. nebo to vidíš jinak?

darkwitch
2. kvě 2011

@lenkakubickova parada to budou dvojcatka 😀 tak at carecka pekne sili a ceka te klidne a pohodove tehu 😉

lenkakubickova
2. kvě 2011

@raducha jakých 14 dní myslíš? Myslíš 14 dní po ET? 🙂

lenkakubickova
2. kvě 2011

@darkwitch 😀 😀 😀 to budete čučet, až to bude jen jedno 😀 😀

lenkakubickova
2. kvě 2011

@vally11 😲 😲 😲 povolat ho domůůůůů!!!!!! 😀 😀 😀 Ale ve středu to ještě stačí na snažení, kdyby dnes byla ovulka 😉 🙂

vally11
2. kvě 2011

@lenkakubickova a takhle já to mám pořád. 😠 No jsem teprve 11 DC, zkouším tento měsíc měřit i BT, tam zatím žádné změny nejsou. Ale já stejně tím grafům moc nerozumím. Zítra zkusím ten testík.

lenkakubickova
2. kvě 2011

@vally11 to já si poprvé dělala grafík, denně měřila a hned nám to vyšlo 😉 Tam musíš uhlídat den, kdy ti klesne teplota dolů, to je důležitý! ....a když neměříš, tak je nejlepší se snažit od 12DC ob den, nebo ob dva dny do toho 17DC, spermijky ti v těle vydrží 72 hodin a taky nám to zabralo 🙂

petaloudi
2. kvě 2011

@lenkakubickova Vím, že na gratulace je ještě brzo, ale stejně gratuluju 🙂 Náhodou super, že jsi byla nedočkavka a testila už i v sobotu, aspoň víš, že pregnyl to už v žádném případě není 😉 Joo, strach už bude pořád - ať čárka sílí, ať je stoupá hcg, ať je mimi tam kde má být, ať začne tlouct srdíčko, ať je v pořádku NT atd. atd. já jsem teď např. ve fázi ať se otočí hlavou dolů 😀 😀 Tak přeji, aby se žádná z obav nenaplnila a ty ses dočkala krásného lednového dárečku / dárečků 😀 !!!

vally11
2. kvě 2011

@lenkakubickova no já to studovala, ale když jsem dělala loni grafíky, měla jsem zrovna cykly přes 40 dní a samozřejmě anovulační. Teď jsem to zkusila znovu po roce, tak uvidím. A nej den na snažení je ten, kdy ti poklesne nebo až když začne stoupat?

darkwitch
2. kvě 2011

@lenkakubickova hele cucet budem tak jako tak 😉 hlavne at se boban drzi a tam kde ma a na devet mesicu, nebo apson osm a pul 😉

lenkakubickova
2. kvě 2011

@vally11 budu držet palce, ať už nejsou anovulační!!!! 😉 Já bych to brala, že nej je ten den, kdy teplota klesne, je jasný, že je před ovulkou. Den, kdy se teplota zvýší, je den po ovulce a většinou jsem četla, že plodné dny se uvádějí 3 dny před a den po ovulaci. To je matematika 😀 😀
Mě pomáhaly rady na těchto stránkách: http://merenibt.xf.cz/index2.html

@petaloudi díky moc, přesně mi mluvíš z duše, mám radost, že tam je čárka, ale teď zas trnu, jestli bude ten dáreček tam kde má být a jestli bude srdíčko...takže on ten strach bude opravdu pořád 😀 Já přeji tobě, ať se miminko otočí hlavou dolů a je vše vpořádku 😉 🙂
@darkwitch presne, hlavne je boban tam, kde ma byt 😉 Ja doufam, ze mi v Po hodnota HCG přeci jen napoví, zda je to o.k. 🙂

raducha
2. kvě 2011

@lenkakubickova ano čtrnáct dní po vrácení oplodněných vajíček.

lenkakubickova
2. kvě 2011

@raducha Raduš, můžeš mít pohlavní styk úplně normálně, akorát musí být chráněný, jinak by jsi těch dětiček v bříšku prý mohla mít mnohem víc 😀 😀 Ptala jsem se na to Dr. po trensferu 🙂

anlek
2. kvě 2011

@lenkakubickova Prijeli jsme akorat domu, tak nakukuju, co u vas noveho a uplne nahodou mi skocila stranke, kde mas //. Se priznam, ze me to ani neprekvapilo. Asi nedoctu. Ale ja mam takovou radost, moc gratuluju!!!!!!

raducha
2. kvě 2011

@lenkakubickova moc děkuji kočando. ráda bych tě poznala osobně a ne jen tebe.jste milý

lenkakubickova
2. kvě 2011

@anlek diky Leni 😉
@raducha dyt se taky snad vetsina uvidime,ne? Na tom dohodnutem srazu 11.5. 🙂

pentagras
2. kvě 2011

@lenkakubickova jéé, tak gratuluju nejvíc, konečně nějaká dobrá pozitivní zpráva, hned se mi do toho půjde líp 🙂

cibka
2. kvě 2011

holky ja mam rýmu jako prase všechno mi leze do očí že ani nevidim jak je mam nateklý ☹ a to musim na noční

darkwitch
2. kvě 2011

@cibka to na tebe neco leze nebo je to alergie? kazdopadne preju at to brzo prejde...

monivo
2. kvě 2011

@lenkakubickova Leni, na fotce vidím pěkného ducha. Tak držím palce, ať sílí a je předzvěstí toho nejlepšího 😉

lenkakubickova
3. kvě 2011

@monivo dky Mončo, kéééž by, věřím tomu 😉 🙂

lenkakubickova
3. kvě 2011

Zdravím všechny 🙂
Tak vám jdu zas udělat krásné ráno a jdu vás nakazit těhu bacilama 😀 😀 😀 😀 😀 Čárka sílí!!!

inza
3. kvě 2011

@lenkakubickova: hele jake kez by? proste to tam je a hotovo...dej si neco sladkeho pekne do briska.........
jsem chtela jet dneska na veletrh a venku hnusne tak nikam nejedu.....alespon me to donuti precist diplomky a napsat posudek na ne 😝

lenkakubickova
3. kvě 2011

@inza jasne no, je to tam 😉 ...nooo, taky koukam, jakej je venku hnus 😝 😝 😝 ...aspon si v klidu udelas to, co by jsi treba jindy odlozila 😀