Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
3. kvě 2011

@lenkakubickova: no to odlozit nejde...mam na to precist dve diplomky a napsat posudky jenom tyden...takze to stejne musim udelat...jsem prave chtela jit na veletrh treba bych se nekde zakecala a mohla by se tam naskytnout prace, ale v tomto nikam nejdeu

lenkakubickova
3. kvě 2011

@inza tak to mas co delat teda. Ja jsem stastna, ze nikam ven nemusim!

anlek
3. kvě 2011

@lenkakubickova Krasna fotka. Planujes byt na neschopence celou dobu?

Ja jsem si ted dosla pro Bioparox k dr. ☹ Udelala mi vyter a pokud mi nebude lip, tak v patek dostanu nejaky celkovy ATB. Ale pry neni moc na vyber. ☹ Navic mame jet v sobotu s malym na dovcu. Nejak se to vsechno kazi.

inza
3. kvě 2011

@lenkakubickova: jj docela to mam na honku...ja musim manzovi do lekarny pro prasky jeste a taky se me nechce...venku humus hnus

@anlek : neboj bude dobre..a dovca urco bude paradni

lenkakubickova
3. kvě 2011

@anlek Leni, nechce se mi na neschopenku kvuli penezum a vychazkam...ale pokud bude vse o.k., tak bych zustala alespon do konce prvniho trimestru, pokud by byly mimi dve, tak zustanu na neschopence na celou dobu.
@inza tak at to venku prezijes 😉

inza
3. kvě 2011

@lenkakubickova: ja nikam nejdu...pujdu az zitra. Tak nebude mit holt rano prasek se taky nepo.... 😀

anlek
3. kvě 2011

@lenkakubickova Tak kdyztak zajdeme pak na zmrzku. Ted ne, ted bych te mohla nakazit. Ale jinak se zkus pripadne domluvit s dr., ze pokud by prisla kontrola a tys nebyla doma, tak ze rekne, zes byla u dr. Me to nabidla prakticka, ze je to neskutecna buzerace, ze tehotny nemuzou na vychazky, kdykoliv. No jo, vy vlastne nevite, kolik mrnousku se chytlo. 😵

lenkakubickova
3. kvě 2011

@inza 😀 😀 😀
@anlek ja jen nevim, jka to pak bude s neschopenkou...vystavil mi ji Gennet, v Po si ji jdu prodlouzit do Gennetu, ale u koho ji budu mit pak?? To po celych 9 mesicu bude vedena u nich, nebo u meho gynekologa?? 😕

anlek
3. kvě 2011

@lenkakubickova Az te Gennet propusti, tak si prevedes neschopenku ke svemu gyndr. A s nim by mohla byt domluva. 😉

lenkakubickova
3. kvě 2011

@anlek to by bylo super, myslim, ze s nim bych se domluvila v pohode...doufam, kdyby dal aspon 8-20.00 kdyz ne neomezene 🙂

zabka77
3. kvě 2011

@lenkakubickova Obrovská gratulace // 😉 Moje švagrová čeká dvojčátka a vycházky má neomezené tak uvidíš 🙂

lenkakubickova
3. kvě 2011

@zabka77 děkuju 🙂 Bylo by to fajn mít neomezené, jinak by se člověk doma zbláznil 😀

zabka77
3. kvě 2011

@lenkakubickova Nechápu proč by těhulky měli mít vycházky 😒 Vždyt je potřeba se hejbat a ne se válet doma 😖

barrca
3. kvě 2011

@lenkakubickova Ahoj Leni, šmíruju, zda nepřibil testík z dneška a koukám, že ano a čárka je silnější, super a jen tak dál 😀 Mimochodem, mně dala gynekoložka po celou dobu těhotenství neomezené vycházky sama od sebe, však víš ... nevidím důvod, proč by ti to pak tvůj doktor také nedal ...

Zdravím i ostatní v diskuzi, už sem nechodím, ale kdysi mi dost pomáhala v naší snaze mít mimi ... včera měl náš drobeček 6 týdnů 🙂 Držím všem palce, ať se také dočkáte.

lenkakubickova
3. kvě 2011

@zabka77 a hlavně ti třeba nemusí být celý den dobře a navíc ještě zrovna o vycházkách... 😖

lenkakubickova
3. kvě 2011

@barrca Ahooooj Raduš 😵 😵 😵 😵 Já ho dala jen sem k MMS už jsem se nedostala 😀 😀 😀 Nějak to pak dopadne, hlavně ať je vše O.K. 🙂

monivo
3. kvě 2011

@lenkakubickova Leni, nevim, jak je to s vycházkama teď, ale z gennetu jsem odcházela s omezenýma a jak si mě do péče vzala moje gyn, tak mi napsala neomezené.

lenkakubickova
3. kvě 2011

@monivo Díky Mončo, přesně to mám já, teď mám od Gennetu 8.00-10.00 a 16.00-18.00, takže nic moc,ale tu chvíli to vydržím 🙂

barrca
3. kvě 2011

@lenkakubickova Jasně Leni, já si tě tu pohlídám, nemusíš posílat extra zpávy ještě mně 😎

lenkakubickova
3. kvě 2011

@barrca 😉 😀 😀 😀

cibka
3. kvě 2011

@darkwitch alergie to není ale pomalu to ustupuje 😉
@lenkakubickova parada moc ti přeju aby to dobře dopadlo za chvíli dojde rada i na nás 😉

lenkakubickova
3. kvě 2011

@cibka tak to je super, že ti choroba odchází 🙂 A děkuju, musí vás tu konečně někdo nakazit 😉 😀 😀 😀 😀

anlek
3. kvě 2011

@lenkakubickova Leni, ja mela take ejdriv omezene vychazky z Gennetu a pak jsem se zeptala Danka, zda by to neslo na neomezene a on rekl, ze jo. Zkus se zeptat, oni obcas rikaji, ze to uz nejde. Ale myslim, ze by to melo jit.

anlek
3. kvě 2011

@barrca Koukam, ze vas maly se jmenuje stejne jako nas maly. 😀 A to jsem si rikala, ze mame docela atypicke jmeno, 😀

lenkakubickova
3. kvě 2011

@anlek mne pred dvema lety daval neschopenku prave Danek a vsichni meli omezene a ja od nej neomezene uz od stimulace, takze podle me je to stejne na doktorovi a kamaradka mela taky neomezene po celou dobu tehu od sve Dr. Ono to nejak dopadne, hlavne, at mam za sebou utz a vim uz na cem jsem a kolik mrnousku mame 🙂 Zatim ani nespinim, nic, tak si naivne myslim, ze tam asi zatim jsou obe 😀

lenkakubickova
3. kvě 2011

@inza @vally11 @darkwitch @cibka @pet.s @monn @raducha @kive76 @andru01 @pentagras @zvalentova
Ahoj holky, chci se jen zeptat, jestli s tím srazem počítáte? Jen někdo jste potvrdili v tabulce účast a ono je to už za týden!!! V kolik by se vám to tedy hodilo? A kde v tom Palladiu? Aby jsme se včas domluvili 😕 😅

monnn
3. kvě 2011

@lenkakubickova tak já se musím omluvit,ale nezúčastním se,mrzí mě to jsem počítala,že budu mít cestu do Phy,ale nemám ☹ ,holky,ale budu na vás myslet 🙂 ,si budu užívat v práci 😕
Leni moc gratuluji,to budou tutově dvě anebo jedno - hodně silný, šikovný bojovníček 😵 😵 😵

lenkakubickova
3. kvě 2011

@monnn Mončo, to jsem tak trochu čekala, že bohužel nedorazíš 😖 , máš to fakt daleko a jen tak sem jet je blbý,chjooo ☹ Ale však ona zas nějaká cesta sem bude a stačí dát vědět a někam spolu zajdem 😉 Děkuju Mončo, už je mi to tak nějak jedno,jestli budou dvě nebo jedno, ale hlavně, ať je vše O.K. 😵

barrca
3. kvě 2011

@anlek jj, koukám, že jsme se s jménem shodli 🙂 Nám se s manželem líbilo, že budeme všichni od R, ale občas jsme s Robinkem vyvolávali emoce ... prý trošku nezvyklé jméno 😉 A ty už čekáš druhé mimčo, panejo ... gratuluji. Dlouho jsem tu nebyla 😀

monnn
3. kvě 2011

@lenkakubickova dík za pochpení 😉 no jo dálka je dálka