Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

raducha
26. srp 2011

@aknel1976 kočko jsem moc štastná že se vám konečně daří. 😀

aknel1976
26. srp 2011

@monivo Mončo, vůbec nevím co je s @pentagras ...psali jsme si i přez FB a pak najednou útlum. Jestli se jí třeba nerozjelo OHSS a někde neleží 😕 😕 Snad bude vše vpořádku!!!
@zvalentova držím palce, ať vše dobře dopadne!!!! Jak OHSS, tak hlevně HCG 😉
@raducha díky Raduš, já mám taky obrovskou radost!!! 😵 Ještě aby vyšel v Po dobře screening a bude to pohodička! Ale já věřím, že to bude dobrý, i ten první nám vyšel výborně, tak si myslím, že není nic, co by se mělo změnit. A teď jsi na řadě ty!!!! 😵 😵 A nejen ty, ale i ostatní holky tady 😉

anlek
26. srp 2011

@aknel1976 To me napúadlo take, ze se @pentagras rozjel OHSS, ale to nejspis znamenalo //. 😵 Ikdyz teda doufam, ze se ji OHSS vyhnul.

Ja byla dneska v poradne a nedopadla jsem uplne nejlip. Pide je hlavou nahoru (trochu sisate navic), sice pry ma jeste dost mista na otoceni, dokonce i dost casu. Ale trochu se bojim, aby nam nezmenilo plany. 😅 Jeste jsem navic mela v moci trochu ketonu, ale ja vecer nevecerela, protoze me palila zaha. Takze to je brane jako ok, jen doporuceni, ze ikdyz pali zaha, tak radsi jist. Takze si asi budu se zahou ted vic uzivat.

zvalentova
26. srp 2011

@anlek tak uvidíme, snad se @pentagras brzy objeví. Už jsem jak na trní jak se jí daří 🙂

aknel1976
26. srp 2011

@anlek já Leni vím, že OHSS měla, ale asi slabý, dlabala nějakou bílkovinu, a proto jí i zavedli jen jedno embryjko. Taky bych jí to mooooc přála, aby to znamenalo //, stejně jako u @zvalentova , tohle musi být u obou těhu!!! 😉
Neboooj, malý se určitě včas otočí a kdyby ne, o nic přeci nejde, jen by jsi hold musela na císaře, ale hlavně, ať je zdravý, to je důležtý!!!! Co to je ten keton??? Já se teda snažím jíst aspoň 4-5x denně a večer spíš zeleninu nebo něco lehčího, ale taky mě pálí často žáha, že nemám chuť jíst ☹

anlek
26. srp 2011

@aknel1976 Jj, jen at kdyz uz OHSS, tak aspon jako odmena //.

Ketony v moci znamenaji, ze clovek hladovi. Ale ja zbytek dne jedla dobre, jen vecer jsem vynechala veceri, v noci jsme se vzbudila a radsi jsem uz naplnila zkumavku. Nechtela jsem cekat do rana. No s cisarem radsi ani nestras - tomu, pokud to jen trochu pujde, se chci vyhnout. Proto bychom si kdyztak udelali dovcu ve Vrchlabi, kde i KP umi vetsinou bez cisare.

aknel1976
26. srp 2011

@anlek já myslím, že se malý otočí, je čas 😉 Držím palce!!! Taky bych brala přirozený porod,ale pokud nebudou obě miminka hlavičkou dolů, tak mám stejně smůlu, takže spíš počítám s císařem. Já to nějak neřeším, hlavně, ať je vše vpořádku!!
Tak to je mazec, že je to známka hladovění, a že jsi to tam měla, ikdyž jsi v podstatě jedla??

anlek
26. srp 2011

@aknel1976 Ketonu jsme mela jen malo, zadne velke hladoveni. Ale i jedna vynechana vecere se poznala. 😅 Mozna souhra vice okolnosti, nejedla jsem jedno jidlo, narocnejsi den ... Tezko rict. Pry problem by byl, kdybych jedla dle sebe normalne a ketony v moci mela. Kdyz jsem rekla to o veceri, tak pry ok. U dvojcatek bych porod take neresila, tam bych doufala, ze donosim, co mozna nejdele a ze doktori vyberou nejlepsi porod pro ne. U jednoho prcka mi to prijde jine, melo by to jit normalne ... Tak doufam, ze se umoudri a bude vse ok.

pentagras
26. srp 2011

Ahoj kočky, jen se rychle hlásím z nemocnice, ležím tu od neděle, mám OHSS jak bejk, břicho ja k v 6 měs a jsem těhotnáááááá, jupí 🙂 , až budu zpět doma ozvu se, krásně těhulkujte

pentagras
26. srp 2011

kočky nemůžu najít tabulku, tak mě někdo doplňte, jsou tam //
25.8 krev HCG 810 a na utz tečka, hihi, jsem strašně štasná 🙂

darkwitch
26. srp 2011

@pentagras tak potichoucku gratuluju a at te OHSS moc netrápí

aknel1976
26. srp 2011

@pentagras potichounku a mooooooc gratuluju, já ti to říkala, že při OHSS je těhu tutovka 😉 😀 Opatruj se a lež tam jak dlouho bude třeba, stojí za to být pod dohledem!!!! A ať se mimísek držííííííí a jste vpořádku 😉

malina2
26. srp 2011

@monivo @majcam Ahoj holky, já tohle taky řeším. V práci nikdo neví, že plánuju mimčo a rozhodně nechci ventilovat nic v souvislosti s ivf, tak jsem se chtěla zeptat, jetli je možné, že neschopenku (plánuju jít hned na rizikáč) poté napíše gynekolog a já budu dál v péči Gennetu. To umělý mi připadne jako dost citlivá a osobní záležitost...

malina2
26. srp 2011

@pentagras Gratuluju!!!

cibka
26. srp 2011

@pentagras paráda tak bych brala ohss kdybych byla tehu ted nám to potvrdí jeste zvalentova a jeto
@sipkova1 jen by me zajímalo když treba nekdo jako my uz má treba 2 pokusy za sebou zda b´taky bude mít nárok na 4 od pojistovny

sipkova1
27. srp 2011

@cibka Tak to nevím 😒 , asi záleží na tom, kolik jsi měla vložených embryí při prvních 2 pokusech
Navrhujou totiž do zákona tohle znění:

“Hrazené služby zahrnují zdravotní péci poskytnutou na základě doporučení registrujícího
poskytovatele v oboru gynekologie a porodnictví v souvislosti s umělým oplodněním, a to
nejvíce třikrát za život, nebo bylo-li v prvních dvou případech přeneseno do pohlavních
orgánu ženy pouze 1 lidské embryo vzniklé oplodněním vajíčka spermií mimo tělo ženy,
čtyřikrát za život“

Ale třeba to nakonec schválej úplně nějak jinak 😕

sipkova1
27. srp 2011

@pentagras Gratuluju 🙂

cibka
27. srp 2011

@sipkova1 no jestli to bude jak píšeš tak máme stejně smulu protože mi 2x zaváděli po 2 ☹

zvalentova
28. srp 2011

@pentagras ahoj kočko, moc gratuluji, já zatím HCG ještě nevím, jdu tam v úterý, snad bude dobré

darkwitch
28. srp 2011

@zvalentova držíme pěstičky, ale určitě tam bude 😉

zvalentova
28. srp 2011

@darkwitch to ona bude, spíš aby stoupala a vydržela 😀

monivo
28. srp 2011

@pentagras moc gratuluju! Vidíš, já ti to říkala, že jak je OHSS, tak to většinou vyjde 😉 Naposledy jsi tu sice psala, že je ti už lépe, ale mě se to tenkrát zhoršilo taky až po delší době, cca 6den po ET. Tak jsem zvědavá, až poreferuješ, co s tebou dělali. Já tenkrát musela sbírat moč a psát, kolik jsem vypila, aby měli jistotu, že ledviny fungují jak mají. Byla jsem celou dobu na kapačce, 2x punkce břicha atd., takže tohle ti sice nepřeju, ale zase na druhou stranu to vědomí, že jsi těhu stojí za to, že? 😉

monivo
28. srp 2011

@malina2 já si myslím, že tohle je na dohodě s tvým gynekologem. Gennetu je to jedno, jestli půjdeš na neschopenku nebo ne. A pokud tvůj gynekolog ví, že jdeš na IVF, tak by ti vlastně tu neschopenku mohl dát, proč by ne? Nevím, co myslíš tím, že dál budeš v péči Gennetu - to myslíš jako až budeš těhu? Gennet si nechává těhotné v péči tak do 6tt, pak přeposílá na gynekologii.

rychetkami
29. srp 2011

@pentagras hurá!!!! moc gratuluju🙂

zdenkaturkova
29. srp 2011

@pentagras gratuluji. Přeji, ať Ti je brzo lépe a můžeš domu.

zvalentova
29. srp 2011

krásné ráno všem,
poctivě hlásím pozitivní test 🙂

inza
29. srp 2011

@zvalentova: super zprava...gratuluju 😀

zvalentova
29. srp 2011

@inza děkuji, hlavně aby vydržel 😀

inza
29. srp 2011

@zvalentova: ja jsem rikala ze bude poradne odolnej po tom co si prozil...🙂