Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

monivo
29. srp 2011

@zvalentova to je krásný, gratuluju 🙂

sipkova1
29. srp 2011

@zvalentova gratuluju 🙂 , jen tak dál 😉

majcam
29. srp 2011

Holky gratuluju,tá to tušila,že je tam budete mít,jen doufám,že další vlna(asi jen já v září),nebude opak ☹ ....
Jupí,se tady usmívám jak blbeček..držte se a "je"!!!

rychetkami
29. srp 2011

bezva zprávy, já jen doufám, že vás budu za nějaké 2 měsíce následovat. Prosím o radu či názor - IVF máme indikované kvůli špatnému sg - málo spermií, snížená vitalita, u 45% špatná morfologie. Má dle vašich zkušeností u nás cenu připlatit PICSI? Máte s tím zkušenosti?
Děkuju

monivo
29. srp 2011

@rychetkami manžel měl stejný problém. My měli pouze ICSI. S touhle metodou nemám zkušenosti, ale teď jsem si o tom něco přečetla a píšou, že je to ještě lepší a účinnější metoda než ICSI. Takže pokud to doporučí v Gennetu, tak bych asi do toho šla. Nevím, jestli máš za sebou už nějaké pokusy, ale píší, že se doporučuje, pokud předchozí ICSI se nezadařilo. Akorát koukám, že je to 2x dražší než ICSI, to je blbý ☹ ICSI bych volila na 100%, tuhle metodu asi jen jestli jste ochotni do toho tolik investovat.

majcam
29. srp 2011

@rychetkami my máme taky zpomalené ocásky,takže ICSI určitě,a teď když jsem se ptala Bukvové,jak je to s tim PICSI,tak mi řekla,že na to musí být hodně spermií,tak nevím....asi zůstanem i ICSI...

rychetkami
29. srp 2011

@monivo
@majcam holky dík za postřehy, máme ještě relativně 2 měsíce čas na rozmýšlení

majcam
29. srp 2011

@rychetkami přemýšlím jestli ho zvalentova neměla,vím,že se tady taky po něm nějak pídila.. 😉

rychetkami
29. srp 2011

@majcam no já se pídím po tom, jestli z nás netahají peníze za každou cenu a jestli při naší diagnóze má smysl podstupovat tu selekci s tím roztokem, podle níž se poznají nejlepší spermie...no máme na to dva měsíce - se stimulací začínáme v půlce října (předtím jdu na stomatologický zákrok), a je to náš první pokus...takže uvidíme

darkwitch
29. srp 2011

@zvalentova tak potichoučku gratuluju a ať čárečky krásně sílí a mímo roste 🙂

inza
29. srp 2011

@darkwitch: co vy jak dale?

darkwitch
29. srp 2011

@inza no k Langerové jdu 10.10. tak uvidíme, na čem se dohodneme 🙂 jestli další IVF nebo možná to IVM... uvidíme...

anlek
29. srp 2011

Ahoj,
Jeste v patek jsem si myslela, ze nas jediny problem je akrobat hlavou nahiru, ale to jsem se spletla. Od vcerejska lezim v nemocnici. Zrejme zanet mocaku/ledvin nebo nejaky gynekologicky. Fakt divne, v patek jsem jeste ok - hlavne moc a ze soboty na nedeli nespim bolestmi bricha. Kapou tu do me ATB a je mi uz skoro dobre. Tak zacinam mit mrzutou naladu, ze chci domu.

anlek
29. srp 2011

@rychetkami Z Gennetu nemam pocit, ze z lidi tahaji penize. Prober to s dr popripade s embryologem a ja bych dala na jejich doporuceni.

Nam treba embryolog doporucil nebrat ICSI a i tak jsme meli hodne oplodnenych vajicek.

anlek
29. srp 2011

@zvalentova Gratuluju!

majcam
29. srp 2011

@anlek jejda ☹ ,tak se drž!!!!

cibka
29. srp 2011

@rychetkami neboj 2 mesíce utečou jako voda 😉

monivo
29. srp 2011

Mám na vás trochu otázku mimo téma - nemáte některá zkušenosti s nějakou úklidovou firmou z Prahy? Potřebovala bych udělat generální úklid bytu, který pronajímáme a ráda bych firmu, s kterou už má někdo zkušenosti. Díky 🙂

rychetkami
30. srp 2011

@anlek dík za odpověď, taky jsem měla dojem, že MUDr. brandejská nemá zapotřebí tahat z lidí peníze za každou cenu, ale já jsem docela důvěřivá...

zvalentova
30. srp 2011

@monivo ahojky, mám vyzkoušenou paní, dělají úplně všechno včetně čalounění, pošlu ti kontakt

aknel1976
30. srp 2011

@zvalentova mooooooc gratuluju!!!!! Já to věděla!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

aknel1976
30. srp 2011

@anlek Leni, držím palce, ať jsi brzo vpořádku doma!!!! Opatruj se 🙂

zvalentova
30. srp 2011

@rychetkami ahoj, zvažovali jsme ICSI nebo PICSI. Známá pracující v embryologické laboratoři nám PICSI doporučila jako lepší variantu, protože vybírají spermie které nejsou vizuálně pěkné, ale které jsou kvalitní (projdou jakýmsi gelem).

Zároveň při OPU jsme v Genn.měli štěstí a mluvili jsme s mladým embryologem, ne tím nepříjemný debilním dědkem, s nímž jsme nakonec dali jen ICSI. Protože u nás není problém oplodnit, ale přežít. Sice bych jich hodně oplodnili, stálo by nás to o 7 tis. víc, ale záruka že by zbylo něco do mrazáku minimální. Můj problém je spíš ve vajíčkách, nikoli kvalitě/schopnosti spermií.

zvalentova
30. srp 2011

@aknel1976 děkuji za podporu 🙂

raducha
30. srp 2011

@zvalentova ahoj já budu podstupovát v září picsi. šestého jsi jdu pro injekce. doporučila nám to dr.langerová protože máme špatný spermiogram. tak hodně štěstí. 😉

cibka
30. srp 2011

ahoj holky nejak nám to tu vázne?

pentagras
31. srp 2011

aktualizace tabulky

snažilky
cibka - čeká na ms, 19 az 21 den utz a pak 3 ivf původní plán byl srpen
kive76 - testík negativní, přecházíme do Motola..první konzultace 7.října
darkwitch - 2IVF, krátký protokol, 19.8. OPU
sedmitecka - září laparoskopie, 3.IVF listopad/prosinec????
rychetkami: zřejmě 1. IVF přelom srpna a září
zabka77 - 3IVF dlouhý protokol, přelom říjen-listopad
malina2 - 1IVF plán říjen
evcas- 1IVF plán říjen

čekatelky na TT
zvalentova: 2 IVF, dlouhý protokol, OPU z 20 vajíček 7 oplozených, ET 15.8 2 embr

těhulky
pentagras - 2 IVF - OPU 8.8, 12.8- 8 embryjek,13.8 -ET 1 embryjko a 1 je sněhuláček, jsou tam //

rychetkami
31. srp 2011

@pentagras já se opravuji, 1.IVF konec října, zřejmě PICSI

pentagras
31. srp 2011

ahoj holky, hlásím se z nemocnice, konečně jsem chytla nějakej signál, na jak dlouho 😀 se uvidí, pořád tu jsem a kdoví jak dlouho budu, vaječníky obrovský v břiše už jen 200 ml tekutiny a než se ukáže srdíčko, tak mě nechtěj pustit,novější tabulku jsem nenašla, tak pokud jsem vzala někjakou hodně starou, tak se aktualizujte 🙂 co tady nového???

zvalentova
31. srp 2011

@pentagras ahojky, zrovna jsem ti psala kde tě máme 🙂