Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

raducha
17. zář 2011

byla jsem dnes večer ještě na pohotovosti na bulovce. měla jsem veliké křeče v podbřišku .ale naštěstí je vše o.k.

cleapatris
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zvalentova
18. zář 2011

@zana21 na seznam lékařů moc nekoukej, admin nějak nestíhá měnit údaje 😀
MUDr, Bukvová tam má ještě jméno za svobodna a zároveň již odešla na mateřskou 😉

zana21
18. zář 2011

@cleapatris
@zvalentova Děkuji za info 🙂 Chtěla jsem se zeptat, je jedno, zda se objednám na Letnou nebo do Archy, služby a specializace jsou stejné?

zvalentova
18. zář 2011

@zana21 předpokládám že ano, Archa je nová, většina z nás chodí na Letnou (no ta bene dá se tam lépe parkovat 🙂)

cleapatris
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sedmitecka
18. zář 2011

ahoj holky, tak ja jsem doma po laparce.....no celkem sila, v brise pekny binec....
mam velkou chut poslat Pronatalu "dekovny" dopis spolu s pooperacnim protokolem......jsem myslela, ze me etrefi, vysledek laparoskopie je rozsahla endometrioza 3. stupne, strevo diky ni uz bylo castecne prirostle k deloze......odstranili mi delozni septum (prepazku), kterou v Pronatalu neresili a vic nez rok mi tvrdili, jak jsme v poradku, srusty ani endometriozu pry 100% nemam a klidne mi udelali dve IVf bez laparky a udelali by i treti, aniz by neco resili nebo patrali po pricine, laparku mi porad rozmoluvali.....no hruza
takze ja ted na tri mesice dostanu hormony na eliminaci endometriozy (uvedou me do umeleho prechodu, takze mnamka), pak na kontrolni laparku, jak se zahojila ta ruznuta deloha a jak se stahla endoska a pak hned tehotnet,,,,strasne se mi ulevilo, i kdyz to byl sok, ze se konecne nasel problem a v Gyncentru ho zacnou hned resit!!! 🙂 takze jsem si mohla odpustit dva roky nervu a marneho snazeni a spoustu penez za dve IVf, kdybych sla na laparku hned ☹ bych si nafackovala, jak jsem se ji zbytecne vyhybala a verila recem ,ze jsem zdrava.....pozitivni je, ze mam krasne volne a zcela pruchodne vejcovody 🙂

no, zitra jdu za obvodakem a hned odeslu zadost na lazne a uz se budu jen tesit 🙂

zana21
18. zář 2011

@cleapatris Děkuji, zítra se chystám ihned ráno zavolat. Jsem zvědavá 🙂 Parkování nám nevadí, jezdíme všude MHD 🙂

monivo
18. zář 2011

@zana21 ahoj, já se momentálně chystám do Gennetu také objednat, rádi bychom brzy sourozence.Máme v Gennetu ještě zamražená embrya. Momentálně nemají až do října volno a termíny na listopad budou vypisovat koncem září. Když jsem řekla, že chci objednat na první konzultaci, tak mi řekli, že nové pacientky až do odvolání neberou, ale zkusit to samozřejmě můžeš. U mě je to jiné, my už jsme tam chodili, k prim. Brandejské.
Ohledně Gestu, když jsme začali řešit, že se objednáme někam do CARu, tak jsem o radu poprosila mého vedoucího, který má první dítě taky z IVF a ten mi rázně řekl, že do GESTu nee. Jemu tam podle spg řekli, že je neplodnej apod. a když přešli k prim. Brandejské, tak tam dle spg byl naprosto v pořádku. A říkal, že i přístup lékařů byl v GESTu hroznej. Takže si myslím, že už jen tou změnou děláš dobře. Kdyby tě nedejbože v Gennetu neobjednali, tak zkus ISCARE. Tam otěhotněla kamarádka a byla tam spokojená.

zana21
19. zář 2011

@monivo Ahojky, tak jsem tam volala a doopravdy momentálně neberou. Na pobočce Archa není vůbec žádná šance, na Letné mi řekla, že mám zkusit ke konci září. Zkusím ještě počkat do příštího týdne, pak se budu muset hold poohlídnout pojiném CAR ☹
Začala jsem chodit do GESTU asi před 4 lety s tím, že jsme řešili pouze vyvolání MS. A už jsem postupem času zpozorovala, že se přístup mění a bohužel k horšímu. Když jsme začali řešit těhotenství, tak se to projevilo úplně....Teď je mi líto, že jsem tam ztrácela tak dlouho čas.
Hrozně moc bych hctěla do Genentu, mám z něho dobrý pocit!
Můžeš mi prosím tě někoho z Iscaru doporučit? Děkuji

zvalentova
19. zář 2011

@zana21 to je na prd, mají docela vysokou úspěšnost a tak zájem ze strany ženských je velký. Držím palce, určitě se tam termín najde 😉

monivo
19. zář 2011

@zana21 zkusím se zeptat kamarádky. Sice už je to 2 roky co otěhotněla, ale určitě mi dá nějaký typ na lékaře 🙂

monivo
19. zář 2011

@zana21 do IP ti pošlu odpověď kamarádky

zana21
20. zář 2011

@monivo Strašně moc děkuji za zprávu. Počkám ještě do příštího týdne, kdy budu opět volat do Gennetu. Pokud se nezadaří, tak zkusím zavolat do Iscare.

maharall
20. zář 2011

Ahojte všichni můžu se k Vám přidat do debaty? My jdeme do Gennetu 19.10. už odtud máme dvouletá dvojčátka a máme zmražená embrya tak by jsme chtěli ještě jednoho sourozence pořídit dětičkám... 🙂 . Nevíte náhodou někdo jestli ty krevní testy na štítnou žlázu dělají v Gennetu nebo mě pošlou jinam? Děkuji za odpovědi předem 🙂 🙂 .

cleapatris
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hypo
21. zář 2011

ahojky, rada bych se pridala... z gennetu (na letne) mam jiz dceru Amalku po IVF a ted si jdem pro mrazacky, zatim chodim do Archy protoze jsem chtela zustat u dr. Vykysale a ta ted pendluje mezi letnou a archou 🙂 cekam na MS a zacnu zobat hormony.... jinak @maharall me pri vcerejsi prvni konzultaci na KET brali jednu ampuli krve s tim ze je to zas na prenosne choroby a tusim ze v tom je i stitna zlaza....

hypo
21. zář 2011

@zana21 nevim zda jsi se uz objednala ale i kdyz to zni blbe tak to chce casik... v gennetu ted nebrali protoze meli plno a sestricky jeste nemeli rozpisy sluzeb lekaru na rijen tak nemohli objednavat, ted by jiz meli mit rozpisy a tak by te i mohli tento nebo prosto tyden objednat zkousej dal.......
jinak ja vsude doporucuji dr. Vykysalou ta nam pomohla k amalce a vlastne jsem tam ani k nikomu jinemu nechodila tak nemohu srovnat ale dr. vykysala je mila vse vysvetli a odpovidala i na muj seznam otazek, ktery jsem mela vzdy pripraveny na papirku 🙂

zana21
21. zář 2011

@hypo Zkoušela jsem se objednat, ale jak píšeš, zatím nemají termíny na listopad ☹/ Budu to zkoušet během příštího týdne, snad se zadaří.
Manžel mi také říká, ať jsem klidnější,ale jse typ, který nerad něco odkládá a chce to mít hned vyřešený. Kdybych věděla, že mě vezmou a měla už termín, tak mi čekaní nevadí. Ale tahle nejistota mě štve 🙂
Co jsem se tak dočetla, tak se pějí chvály na dr. Vykysalovou a Langerovou. Tak se budu pokoušet dostat se k nim. Držte mi holky pěstičky, ať se tam dostanu 🙂

maharall
21. zář 2011

@hypo Moc děkuji za opověď, jsem ráda že je někdo o "krok" vpřed než já , nevíš prosím Tě jak dlouho to trvá než Ti udělají KET od první návštěvy? Vím že asi záleží i na výsledcích z krve, ale snad to budu mít dobrý já žádné problémy nemám.

maharall
21. zář 2011

@cleapatris Děkuji.

maharall
21. zář 2011

Omlouvám se za další dotaz nevíte jestli se platí KET ? A popř. kolik? Já vím že bych se to dozvěděla vše od dr., ale nějak se nemůžu dočkat a pak se stejně na polovinu věcí nezeptám jak mám nervy. Já chodím k dr. Brandejské a jsem moc spokojená, teda byla jsem před 3 roky 🙂 .

hypo
21. zář 2011

@zana21 se ti nedivim ja bych byla taky nervni, ale neboj oni te urco objednaji jen budou mozna mit delsi cekaci doby.....

@maharall tak prvni navstevu jsem mela v pondeli to jsem byla 19 DC ted cekam na MS a jakmile dorazi tak zacnu jist prasky pak 10-12 den UTZ a kdyz bude vse Ok tak se zacne rozmrazovat, pokud se mrazacci vzpamatuji a budou se delit tak za par dnu se jde na KET takze ja bych rekla do mesice od prvni navstevy :_)
mezitim snad vyjdou OK vsechny krevni testy 🙂

hypo
21. zář 2011

@maharall tusim ze v genetackem ceniku je za KET 5000,-

maharall
21. zář 2011

@hypo Aha tak to je docela rychlé. My máme dvě embryjka zmražená ale chtěla bych zavádět jen jedno nevíš náhodou jak to dělají jako jestli mají každé zvlášť zmražené že bych jako měla dva pokusy 😀 .

hypo
21. zář 2011

@maharall tak to mate uplne stejne jako my a jsou bohuzel zamrazene spolu, taky jsem se na to ptala... no taky neni jistota ze kdyz je rozmrazy ze budou obe pouzitelna..... tak uvidime a budem si navzajem drzet palce 🙂

maharall
21. zář 2011

@hypo no tak to si budem držet palce určitě, aby to vyšlo, snad jo a vy jste měli holčičku na první pokus IVF ? Nám se to zadařilo hned na první pokus, tak doufám že teď se to taky povede. Moc ti děkuji za odpovědi a moc moc přeji ať se zadaří. 🙂 🙂 🙂 .

sedmitecka
21. zář 2011

@zana21 AHOJ, CO VÍM, MUDR. vYKYSALÁ SE NEDÁVNO VRÁTILA Z MATEŘSKÉ DOVOLENÉ....my k ní jdeme v pátek na první konzultaci, přecházíme z Pronatalu.....určitě ti udělá všechny potřebná vyšetření....

sedmitecka
21. zář 2011

@malina2 předem moc gratuluji ke dvěma čárkám 🙂 můžu se zeptat, jaké konkrétně bylinky jsi nasadila po zjištění endometriozy? mě ji právě naprosto neočekávaně odhalili při laparce....taky jsem měla poslední dobou šílené křeče při mensesu na záchodě (pardon za konkrétní popis) a ejhle, mám endomentriozu na střevech a konečníku a dělohu taky částečně přirostlou ke střevu 😝 😝 😝
teď bude následovat 3měsíční hormonální léčba a pak ještě kontrolní laparka, takže těhotnění se odkládá, nicméně bylinky by mě zajímaly, děkuji 🙂

hypo
21. zář 2011

@maharall ano vyslo to na prvni pokus ale male komlikace se nam nevyhnuli, vse mam popsane v albu, meli jsme dvojcata ale jedno dvojce se rozdelilo na jednovajecne dvojcata katze jsme nakonec cekali trojcata 😕 musela jsem na redukci a zustala nam amalka .....