Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

cibka
24. říj 2011

@majcam ten muj do adopce nechce 😒

zvalentova
24. říj 2011

@rychetkami také jsem měla strach, ale neštěstí v pohodě, dryák je to příšernej 😠

zvalentova
24. říj 2011

@majcam my měli také druhé jako poslední a hele jak jsem dopadla 😀
O adopci bychom tak jako tak neuvažovali.

rychetkami
24. říj 2011

@cibka mým kamarádům to vyšlo právě napočtvrté...

inza
24. říj 2011

@cibka: to me je lito ze to nevyslo. Neboj my jsme taky poradny exoti 🙂.
majcam: jak to ze jsi nekoukla?

Jo jinak ohledne nk BUNEK. Bavila jsem se s jednou Dr a ta rikala ze v Imunii jedou podle americkych nore, kdy maji NK bunky jako zvysene uz nad 10 %. Jinak ale pry Evropske normy berou NK bunky jako zvysene myslim 15-18 %. Takze pokud mate jenom malo tak pohoda....🙂

majcam
24. říj 2011

@inza jsem se prostě po..... 😀 😀 ,né bála jsem se tý pravdy.. 😉

monnn
24. říj 2011

@cibka ahoj to snad není možné chjo ☹
@majcam teda holka zírám jak jsi to provedla,uděláš si test a pak ho po slepu vyhodíš,ty seš tedy číslo 😉 😀 ,ale chápu
@rychetkami neměj strach s Prednisonu-já nejsem žádný drobek a po Pred. jsem nepřibrala,kdyby se má obvodačka nedivila,že po těch mojich dávkák nepřibírám ani bych to nevěděla,jsem totiž v té době s váhou klesla - asi nervíky 😉

sipkova1
24. říj 2011

@majcam a je ten test ještě v koši?

monnn
24. říj 2011

@sipkova1 taky mě to napadlo,že by si zahrála na popeláře 😀 😀

sipkova1
24. říj 2011

@monnn já bych to teda asi nevyržela a do toho koše vlezla. No když by byl NÁHODOU negativní, tak se dá říct, že 9. den je brzo 😉

monnn
24. říj 2011

@sipkova1 jj,to máš pravdu 😉 ale my s tím nic neuděláme 😉

cibka
24. říj 2011

@rychetkami já jsem extrem musim mít vše jinak stejne tomu bylo při dlouhém protokolu po injekci místo aby přišel utlum tak se vše rozbouřilo doktor řikal že to jeste nevidel

inza
25. říj 2011

@majcam: jako toho ze tam najdes // ? 😀 😎

ja musim rici ze me nastesti po prednisonu tay nic neni a nepribiram po nem a to ho ted jim ve velkym...🙂 10 mg rano a 10 vecer denne 4 prasky prednisonu

majcam
25. říj 2011

Dobré ráno... 😉 holky včera jsem pak běžela radši hned s odpadkama,sem si asi myslela,že vyleze,nebo co 😀 ,no a tak ho maj šanci najít bezdomovci,tady jedna chodí,tak si ho klidně může přivlastnit, 😎

majcam
25. říj 2011

@inza ježiš tolik prednisonu na co?Já letos žádnej nedostala.....

majcam
25. říj 2011

Jo a co ta Raducha,jak dopadl UTZ?

raducha
25. říj 2011

krásný den 🙂 tak čekám dvojčátka a viděla jsem už bušit srdíčka.

majcam
25. říj 2011

@raducha já si to myslela,jupí!!!!! Kolika buněčný si měla?!

raducha
25. říj 2011

@majcam jedno bylo dvou a jedno čtyř buněčný. co jsi blbla s tím testem? ty jsi prdlouš 😀

majcam
25. říj 2011

@raducha moc gratuluju,mě zaváděli ten druhý den šesti a čtyřbuněčný....,no celou dobu jsem byla v pohodě a teď jak se blíží verdikt,tak chvílema panikařím a hlavně mě chvílema dost bolí na mrchu,kterou bych měla pozítří dostat,jo a zblbla mě švagrová,že když mě bolej prsa 😉 ,tak je to jasný....,no klasický hledání příznaků a přitom za to může ultroš 😠

raducha
25. říj 2011

@majcam já také po transféru měla bolesti jako při menstruaci.bolesti břicha. to je normální. tam budou dva věř 😀 proč jsi nepočkala jak se zbarvý test? já bych to nevydržela.

majcam
25. říj 2011

@raducha protože jsem pak vystřízlivěla z té eufórie a normálně jsem se strachy připos...... 😅

malina2
25. říj 2011

@raducha Gratuluju, úžasný! Konečně se to tady rozjíždí 😎 V kolikátým týdnu už jsi viděla srdíčko?

inza
25. říj 2011

@majcam: no aby se asi potlacila trosku imunita ci co ja vim....🙂
tak co nezkusis dalsi testik? 😅

majcam
25. říj 2011

@inza si piš... 😝 😝 😝 ,teď zase když jdu na záchod tak se jednim okem dívám, jestli nepřijela mrcha.. 🙄 🙄, fakt tě obdivuju,jak to zvládáš..!!!!

inza
25. říj 2011

@majcam: normlne 😀..nic jineho nezbyva
se porad nepozoruj 😀 😎

monnn
25. říj 2011

@raducha tý jo dvojčátka! 😵 krásný!
@majcam ty seš prostě číslo si tě představuji jak utíkáš s košem,hlavu otočenou na stranu - co kdyby 😀 😀
@inza a co ty kočko-jak je a jaký je plán?hory?

raducha
25. říj 2011

@malina2 v pátým týdnu. ale bylo to krásný pocit 😅

malina2
25. říj 2011

@raducha To verim! Ja se pri kazdy kontrole ptala, kdy tam konecne bude tukat a nakonec jsem se nedockala ☹ At ti bobanci hezky rostou!

monivo
25. říj 2011

@malina2 pročítám si zpětně pár příspěvků, píšeš o nějaké mutaci. To myslíš trombofilní? Taky ti to zjistili na genetice? Já si celé těhu musela píchat Fragmin, fuj hnus. A chodím do trombocentra na Karlák.
Já měla taky NK buňky zvýšené. Vypadá to, že tenhle "problém" tu má každá druhá 🙂 ale jak tu někdo psal, jestli se v Imunii řídí jinými pravidly než jinde, tak asi není důvod se tím moc zabývat.
@hypo kdy že to vyrážíš s Amálkou do Gennetu? Psala jsi pátek, ale nejsem si jistá, který 😅 My jdeme 21.11. na první konzultaci. S mými delšími cykly to mělo vyjít, že bych neměla mít MS. No a ejhle, tenhle měsíc přišla přesně po 28dnech (to se mi nestalo snad od doby, co MS vůbec mám 😀). Takže jestli to bude tak i příští měsíc, tak to dostanu přesně den před konzultací. To by byl pech 😀