Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

pentagras
20. pro 2011

@zvalentova to jo, to máš pravdu, já mám termín 30 dubna a ty?? Ty budeš asi rodit dřív, vid\??A už víš co to pohlaví???

zvalentova
20. pro 2011

@pentagras já mám 29.4. 😀 Máme 1+1 🙂

rychetkami
20. pro 2011

@majcam to je asi dobre, ze roste🙂 a kdyz ma po kom, tak bych se niceho nedesila. JA jsem vcera dopadla na kontrole na vybornou, oba mali se drzi, ale vecer jsem trosku spinila - lastne kdyz jsem to zjistila, tak uz se to zastavilo, dnes jsem byla u inzenyra🙂 padon, doktora, tak na UZV me nebral, protoze pry to bylo podrazdeni delozniho cipku tou UZV sondou dovnitr...pro me znameni, ze bych mela podstatne zvolnit...nechala jsem si napsat neschopenku, nebudu tolik chodit po navstevach a litat v domacnosti...beru to jako varovani a doufam, ze snad uz nic podobnyho nebude

majcam
20. pro 2011

@rychetkami super,tak vidíš 🙂 ,jj špinění vyleká,můžou to i být nějaké cévky,hlavně se šetři...
@pentagras moc gratuluju,já chci taky holčičku a rovnou s culíkama 😉 ,ale samozřejmě je mi to jedno,po tom všem...

rychetkami
20. pro 2011

@majcam to mi povídej...ale u mě to bylo fakt krátký, když jsem to zaznamenala, už se to zastavilo amohlo se to stát v rozmezí 1,5 hoďky. Popravdě, já se moc nešetřila, práce, pak doktor, zkouška sboru, kde jsem nosila židle, prostě znamení, že nemám bláznit.
To jsem zvědavá, co budeš mít, jestli kluka nebo holku...🙂)

majcam
20. pro 2011

@rychetkami taky občas zapomínám,v jakém že to stavu jsem,minule jsem šla nakupovat a když jsem měla plnej vozík,tak mi to došlo...jsem to rychle vracela zpátky.. 😉

petrita83
21. pro 2011

@majcam od 12tt víme, že to bude kluk, nejdřív jen na 80% a pak nám to každej pořád řikal..jéé víte co to bude 😀 a my vždycky neee 🙂 a oni kluk 😀 😀 taky jsem měla ten pocit 🙂 tak držm palce.

petrita83
21. pro 2011

@mandre a to už je dáávno pryč těch 53kg 😀 😀 no to jsem zvědavá co to bude za malé cvalíky 😀

majcam
21. pro 2011

@petrita83 taky nám to každej řiká,prý vypadám dobře,jako kdybych předtim byla strašidlo 😝 😠 😅 😅
@raducha na zítřek držím pěsti,a myslím,že budeš mít raubíře 😵

majcam
21. pro 2011

A holky,ten screening je teda zdarma,když mě oplodnil Méďa?! A fotečku dostanu? Já jen jestli si mám s sebou brát svou pokladničku 😕 😉

raducha
21. pro 2011

@majcam moc děkuji kočko. dám vědět až dorazím.

sambuca
21. pro 2011

Ahoj holky, mohla bych se prosím přidat? Chystáme se na 1.konzultaci do Gennetu na 2.1.2012 k mudr. Langerové a mudr. Krutílkové (genetika). Máte s některou z nich zkušenost? Už jsem jedno IVF podstoupila v Repromedě Brno, ale neůspěšně a navíc jsem měla vážnej OHSS... tak snad to tady bude lepší!!

zvalentova
22. pro 2011

@sambuca Langerová je skvělá volba, mě max. vyhovovala. Věcná, praktická. Na genetiku jsem měla někoho jiného.

raducha
22. pro 2011

ahojky ! dnes jsem byla na kontrole u dr.krutílkové a krev z prvního trimestru byla dobrá. dnes mě brali znovu krev z druhého trimestru a výsledek by měl být do čtrnácti dnů. doufám že bude také dobrý abych nemusela na plodovou vodu. 😝 😅

majcam
22. pro 2011

@raducha jé já jdu na genetiku ke Krutílkový,a objednali mě hned půl hodiny po screeningu,tak nevim, jestli to tak může být,ale sestra řikala,že to je v poho... 😉

majcam
22. pro 2011

@raducha a teď ti to brala proč? To jsou triple testy?Nebo ta genetika...?Já v tom mám pěknej hokej 😠

raducha
24. pro 2011

@majcam přesně to jsou ty testy jestli je miminko zdravé.když testy vyjdou v pohodě tak nemusim na odběr plodové vody. dnes ráno ze mě vyjel krvavý žmolek a malinko špinim. na to mě upozornovali že to může být to zaniklé dvojče co se přestalo vyvíjet v osmém týdnu. ale raději pro klid si skočim po svátcích na gyndu. 😒

inza
24. pro 2011

Tak všem pěkné Vánoce a pohodový rok 2012

monnn
24. pro 2011

ahojky všem přeji krásné a pohodové svátky!!!!! 🙂 😵 🙂

raducha
27. pro 2011

dnes jsem po vánočním šoku byla na kontrole a vše je v pořádku. 😅

adriadri
2. led 2012

Holky dodatečně vše nej do nového roku - všem nastávajícím maminkám zdraví nejen pro ně, ale i pro jejich zlatíčka, která nosí pod srdíčkem a nám snažilkám, abychom se konečně dočkaly. 🙂
@sambuca Ahoj, tak jak jsi dopadla? Já byla taky v Repromedě Brno při mém 1.IVF - taky OHSS. Druhé IVF v Gennetu bez OHSS, ale taky bez mrazáčků a neúspěšně. ☹ Mám problém i imunitou.
Jinak já chodím k prim. Brandejské, tak Langerovou nemohu posoudit. Ale jak píše zvalentova - je to dobrá volba - mimi čeká a rovnou dvě. 😉

aknel1976
2. led 2012

@mandre jeeee, jen tak jsem nakoukla a co to mé oko vidí??? 😵 😵 😵 Mooooc gratuluju k těhu a držím palce, ať je vše vpořádku 🙂

aknel1976
2. led 2012

@raducha super, že je všechno vpořádku, mám z tebe beruško radost 😉 😵 A pohlaví se neukázalo,co?? 🙂

aknel1976
2. led 2012

@zvalentova to je bomba, že čekáte taky páreček!!!! 😵 😵

raducha
2. led 2012

@aknel1976 ne.dobře se mimčo maskuje. ale na další kontrolu na gennet jdem 23.1. tak možná zjistíme. možná se to dozvím jako dárek k narozkám. 😀

monivo
4. led 2012

Taky vám všem přeji vše nej do nového roku a těhotným pohodové těhotenství a snažilkám hodně štěstí 🙂
Dnes jsem to konečně dostala - 39DC, hrůza. Tak jsem objednaná na 13.1. na UTZ před KET, což budu 10DC a to bude podle mě moc brzo. Takže si UTZ zopáknu podle mě ještě tak 2x minimálně. Myslím, že ovulaci mám později díky dlouhým cyklům. Do teď jsem byla v klidu, ale dnes na mě padla nervozita z toho všeho a to přitom ještě nic nezačalo 😀 vše je teprve před náma.

majcam
4. led 2012

Ahoj holky,dlouho jsem se tu neukázala,prožívala jsem muka z NT screeningu,vyšel mi hraničně,hned jsem šla na genetiku na konzultaci,tam mi bylo doporučeno buď odběr choriových klků(hned) nebo amnio v 16 tt.,byla jsem v Gennetu sama,takže jsem se rozhodovala pod palbou slz,no nakonec jsem šla na odebrání těch klků,bolest to zas taková nebyla,takže se případně nikdo nebojte,ale spíš strašák potratu byl větší,dnes mi volali výsledky,je to v pořádku!!!!!!! A ještě vám řeknu jedno sladké tajemství,čekáme holčičku!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nikomu jsem to ještě neřekla,chci si to ještě nechat chvilku pro sebe 😉

rychetkami
4. led 2012

@majcam supéééér! To bylo řečí, že to bude velkej kluk🙂 Muselo to být drama jak dům, umím si to představit. Já jsem dnes byla na UZV, dnes jsem měla se odvahu na prcky podívat, jsou tam pořád dva, jeden spal a druhý mrskal nohama, brali i krev na ty genetický testy, za dva týdny jdu na ten velkej UZV...

Jinak všem Gennetkám přeju vše nej do nového roku, ať na nás všechny sedne štěstí a a smůla ať táhne kamsi🙂

majcam
4. led 2012

@rychetkami no týden jsem čekala na ortel,něco jim tam dělaj v laboratoři 😠 ,každou chvíli jsem brečela,no strašný,takže teď se zase musim trochu dát do kupy,ať vypadám trochu jako člověk a zítra se jdu registrovat do porodky a pak hurá po 4 měsících k holiči....
Jé šmudlové malýtaky už pěkně rostete 😉 ,to já se musim koukat vždycky,ale nám se furt tak mrská,že to je nepřehlédnutelný,i na tom screeningu jí nemohla změřit,proto možná ten hraniční výsledek 😕

sipkova1
4. led 2012

@majcam moc gratuluju k holčičce 🙂 a k výsledkům. Kdo Ti dělal odběr? prý to občas ten NT screening vychází hraniční právě po IVF.