Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

malina2
11. zář 2012

Ahoj holky, tak jsem tesne pred cilem a zacinam se trochu bat... Uz aby to bylo za mnou a mimi v postylce 🙂
@betox Ja se pohlavi dozvedela az ve 27.tt na 3d utz, do te doby se taky maskovalo a dr.se klonil k holcicce. Nakonec vykouknul pindik! Doporucuju neukvapit se s nakupem oblecku 😉

majcam
11. zář 2012

@betox Ahooooj,super,že je vše v pořádku 😲 😲 😲 ,máme se dobře,i se krásně vyspím,malou jsem naučila režim den a noc a je to paráda,akorát přes den než usne 😠 ,se chce furt nosit a usínat v náručí,ale už to pozvolna koriguju 😲 ,a děkujeme za kompliment,ale ten patří Gennetu, za pěkné promíchání v mističce 😅

majcam
11. zář 2012

@malina2 neboj,neboj,nic netrvá věčně,mě se zdá,že jsem rodila včera,je to tak silnej zážitek.... 😲

rychetkami
11. zář 2012

@malina2 budu moc držet pěsti, neboj, nějak to přežijš, a pak už to bude kolotoč🙂

betox
12. zář 2012

@malina2 Ahojky, páni to už je fakt za dveřma. Moc držím pěsti a přeji klidný a pohodový porod.
Pohlaví je nám jedno (no i když o maličko radši bych holčičku 😉 ), ale hlavně aby byl prcek zdravý. Nakupujeme zatím jen vyloženě neutrální kousky. V půlce října jdeme na 4D, tak uvidíme, jestli něco uvidíme 😀
@majcam To jste holky moc šikovné 😉 Pak mi poradíš, jak zavést režim 😉
Hele, vy jste dodali hardware a Gennet byl jen zprostředkovatel, takže všechna chvála patří fakt vám 😉
@rychetkami prckové jsou boží, oba vypadají jako pohodáři 😉

zikinka
12. zář 2012

Ahojky všem, ráda bych se také připojila a podpořila Ty, které teprve z Gennetem začínají. Já musím říct, že vůbec nelituji a jsem strašně šťastná, že jsem zvolila právě tento CAR, protože mě 2. pokus přinesl velké štěstí. Zatím to nechci zakřiknout, ale vstupuji teď do druhého trimestu, jsem ve 14.tt a čekáme dvojčátka 🙂 Pohlaví zatím nevíme, jsem na to hrooozně zvědavá. První screening a krevní testy dopadly dobře. Moc chci poděkovat holkám z této diskuze, které mi poradily a předaly jejich zkušenosti. U nás byl problém nejdříve pomalé spermie, ale později se ukázalo špatné imuno - alergie na sperma a vysoké NK buňky. Pokud můžu doporučit nováčkům, které teprve na pokus čekají, určitě si nechte udělat i imuno, než půjdete na první pokus. My jsme před 1. pokusem ještě výsledky nemělly a nevyšlo to. Po tom, co jsem dostala výsledky z imunologie, tak jsem na snížení NK buněk začala brát Pentomer a na alergii na sperma Prednison. Důležité však je, že prednison, aby opravdu zabral, se musí brát před plánovaným ET alespoň 6-8 týdnů, pokud někdo začne těsně před tím, tak by neměl téměř žádný účinek. Každopádně všem gratuluji, komu už miminka leží doma v postýlce, nám těhulkám přeju pohodové těhulkování a čekatelkám držím pěstičky, ať se úspěch dostaví co nejdříve!!

majcam
12. zář 2012

@zikinka krásně napsaný...ach ty hormony... 😉

zikinka
12. zář 2012

@majcam jojo, ty hormony se mnou cvičí 🙂 Jak se daří Natálce? Určitě jsi hrozně spokojena mamča!

majcam
12. zář 2012

@zikinka Natálce se daří snad dobře,ale bojim se,že bude krapet rozmazlená,je teda zatím moc hodná,řve akorát když se jí chce přes den spát,tak mě volá na pochování,no teď už je to trochu sranda s mimoušema,ale začátek...ty nervy...?! 😠

zikinka
12. zář 2012

@majcam Určitě jsi skvělá mamina 🙂 a navíc je super, že máš Natálku hodnou. Já jsem zvědavá, jaké to bude mít dva mimísky najednou, to bude asi pěknej šrumec 😨

zikinka
12. zář 2012

@majcam A pokud bude maloučko rozmazlená, tak se to časem upraví, až bude chodit do školy nebo z ní bude velká slečna. Vždyť jsi po ní tak moc toužila! Já jsem Ti hrozně držela pěstě. Vždycky jsem četla diskuzi na geneťačkách a prožívala jsem to s vámi jak když čtu nějaký román. Tak jsem ráda, že to u Tebe vše dobře dopadlo a máš nádhernou holčičku, kterou si teď užíváš!!

darazv
12. zář 2012

Ahojky holky tak mam termin 18.10 na konzultaci do gennetu,,akurat riešim jednu vec jak ziskam vysledky z predchadzajuceho CARU ci mi ich vobec daju ked poviem ze odchadzam inam 😒 nemate s tým skusenost?

majcam
12. zář 2012

@zikinka no holka dvojky bych asi nedala,aspoň teda ze začátku,obdivuju @zvalentova a @rychetkami,ikdyž- musela bych to zvládnout 😕 ,tak držím pěsti do dalšího průběhu těhulkování 😉 😲 😲

rychetkami
12. zář 2012

@betox většinou opravd pohodáři jsou, hlavně Viktorka, Mára je v klidu, když má svůj komfort, ale je celkem náročnej🙂...a oba začínají vyžadovat pozornost a hraní si🙂 A v noci nám zatím skvěle spinkají.
@majcam taky Natálka je rozmazlená, To se snad ani nedá, takhle malé mimčo rozmazlit...ale obávám se, že kdybych měla jen jedno, tak bych ho taky rozmazlovala, takhle to vše musím dělit dvěma🙂 a dvě bys zvládla, ono ti nic jiného nezbývá, i když někdy je to trochu na palici

betox
13. zář 2012

@zikinka Moc Ti gratuluju a přeji pohodové těhulkování 😉
@rychetkami No to víš, je to chlap, tak vyžaduje větší komfort 😀 Super, že jsou v noci spinkací.
Taky upřímně smekám před všema dvojčátkovýma maminkama, musí to být nářez 😨

zikinka
13. zář 2012

@betox moc díky 🙂
@majcam taky si právě říkám, jak to dám. Ale nic jiného mi ani nezbývá než, že musím 🙂) A to ještě pořád chodím do práce, zatím.

inza
14. zář 2012

Tak včera jsem dostala řidičák na děti....🙂

zikinka
14. zář 2012

@inza to je super, gratuluju!!!

majcam
14. zář 2012

@inza Ty vole!!!!!!!! Jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

monnn
14. zář 2012

@inza ty jo super!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a gratuluji k řidičáku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anlek
15. zář 2012

@inza Co kdyby sis zadala deti fo profilu? At se te nemusim porad ptat, kolik, ze to jsi? 😉

@monnn A co ty? Jak ase vede?

inza
15. zář 2012

@anlek: no někdy to žádám, ale až se dostanu na velký počítač.z mobilu se to dělá blbě 🙂
jinak asi dneska 10+3 🙂

petrita83
15. zář 2012

@inza hurááá, moc gratulujeme 😀 🙂 😉 jupííííí

rychetkami
15. zář 2012

@inza taky dvojčata???🙂 To by bylo fajn, i když je to hoňka, je to opravdu radost na druhou! Ale i s jedním to musí být parádní.

inza
15. zář 2012

@rychetkami: zatím se nevi...🙂

monnn
15. zář 2012

@anlek no vede,zatím vše při starém,ale v út jedu do Gennetu 😔

inza
17. zář 2012

@majcam:nezklames....

Tak už mám i po odběru krve na NT screening....Jo nevíte někdo jaká je dr.smetanova?

petrita83
17. zář 2012

@inza to je zase napínavý, snad se to dozvíš dřív než porodíš 😀 😀 😀

petrita83
17. zář 2012

@rychetkami je to parádní 😀 😀 😀 ale maminky dvojčátek máte můj obdiv! 😀 😉 🙂 ale věřím, že je to dvojitá radost 😀

inza
17. zář 2012

@petrita83: 🙂....snad ano....moje dr nemá UZ....jdu k ní zase až za měsíc.....prostě nějak to dopadne