Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
3. říj 2012

@betox jééé krásný jména 😵 😵 😵

monnn
3. říj 2012

@lucik1234 tak v tento čas budu opouštět Gennet,aspon doufám,že už budu dostatečně vyspinkaná 😀 ,hele to jdete elkem brzy,ne?já myslela že na ET se chodí až po 13.00 😲 ,aspon takjsem předběžně domluvená já 😨 ,ale co snad pak stihnu dofrčet 😅

lucik1234
3. říj 2012

@monnn Aháá, no tak teď nevím, dobrý je že budou ráno ještě volat, jinak bych tam jela na půl 11 , asi jsem se přeslechla, důležitý pro mě byli údaje o embryjích 😀
Hezky si odpočiň, a ať máte hodně vajuch 😉

pentagras
4. říj 2012

Přejí krásně ráno všem, holky tak zítra kontrola, nemůžu se dočkat, opět se ve me probudil boj a chuť jít dal, tak ať už je zítra 🙂

mandre
4. říj 2012

@petrita83 jj, ale furt kníká, že mu zrovna nejde, to co si představuje 😀. Kočárek nám jde otočit i protisměru, já ho takhle vozim, takže oproti hlubokýmu se vlastně nic nezměnilo 😉 🙂 , jedině že je připásanej. Nám takhle jde otočit i hlubokej i autosedačka, využili jsme to např, když v létě pralo slunce blbým směrem 🙂 Vy máte tu trojkolku, tak asi proto to nejde, jinak já to chtěla a vybírala i takovej kočárek...ale to je jedno, si zvykneš 😉 😉
To plavání je dobrý...jenom už máme po 3. rýmu, furt tam někdo něco prská, je to jak ve školce, samý bakterie ve vzduchu 😝 😠 ...dám něco do fotoalba 😉 asi večer...

@betox hezký jména, Šimon se mi dřív taky hodně líbil, manželovi ale vůbec 😀 😀

raducha
4. říj 2012

@pentagras kočko tak hodně štěstí a sil do dalšího boje 😉

betox
4. říj 2012

@majcam, @mandre - holky díky. Julinku mám vybranou už x let zpátky. Zrovna nedávno jsem měla debatu s mojí mamkou, která byla nejdřív nadšená a pak, že se jí to moc nelíbí. Tak jsem jí vysvětlila, že má smůlu, že přes Julinku nejede vlak 😀 S tím klučičím pořád nevím. Manža je naštěstí tvárnej, ale jeho návrhy typu Rosťa a Luďa jsem zavrhla hned 😉

mandre
4. říj 2012

@betox 😀 my jsme ty jména neříkali...ať mají překvapení, když už jsme řekli pohlaví 😎 😎

monnn
5. říj 2012

@lucik1234 tak jak včera,minuli jsme se nebo jsi šla až odpoledne? 😉 já jsem odcházela po10-čekala jsem na papíry,Dr.prý měla transver,tak jsem si hned vzpomněla na tebe 😵 😵 😵 ,jinak já dnes čekám na telefon doufám,že mi sestřička poví to co slyšet chci 😵

monnn
5. říj 2012

@pentagras myslím na tebe 😉 😉 😉

absti
5. říj 2012

@lucik1234
Tak co???

inza
5. říj 2012

@monnn: tak jak si vedou?

monnn
5. říj 2012

@inza dnes 6 😒 ,mám docela divný pocit,v ne bude PGD,tak jsem zvědavá jestli mi zavolají i v ne a nebo budu vědět víc až v po 😠

betox
5. říj 2012

@mandre To je možná úplně nejlepší řešení... 😉
@monnn 6 je pěkný, ne? Moc držím palce 😉

monnn
5. říj 2012

@betox díky,6 je ok i není,těžko říct kolik jich v ne vyřadí,minule z 5 hezkých zbyli dvě a v den ET jedno,určitě stačí to jedno,ted jen aby opravdu aspon to jedno bylo a pak se zahnízdilo tam kde má 😵 a budu si užívat těhulkování tak jako vy holky 😵 😵 😵 ale děkuji moc,každá podpora i ta na dálku je pozbuzujicí 😉 😉
a jak se cítíš ty 25tt to je krásný 😵 ,utíká to .co?? 😅

inza
5. říj 2012

majcam: no uvidime po kom nakonec ufon bude.
mandre:jj je tam jeden ufon.teda ten Váš chlap je už od raného věku pěkně šikovný 🙂
petrita83:no obr má být po kom.tatínek není žádný proutek 🙂
betox:no na to snad má ještě nějaký ten den čas 🙂
monn:pěkné číslo 6.....důležitá kvalita a ne kvantita 🙂

crime
5. říj 2012

ahoj holky, můžu se k vám přidat? Taky chodíme do Gennetu. V úterý jsem si začala píchat Menopur a dnes jsem byla na ultrazvuku. Vypadá to na 10 folíků a pravděpodobně příští pátek odběr. Z toho mám teda trošku strach, nikdy jsem nebyla pod narkózou? Bolí po tom břicho?

majcam
5. říj 2012

@monnn myslím na tebe šestko 😉 😉

pentagras
5. říj 2012

@monnn ahojky, tak jdu ještě v uterý na utz, a pak se rozhodne jestli ket příští měsíc 🙂

monnn
5. říj 2012

@crime ahojky břicho nebolí, jen trošičku - úplně v pohodě,aspon já to tak měla už po 3. 😉 a narkozy se neboj je to jen cca na 10min.
@pentagras a v kolik jdeš?no já přemýšlím jak to udělat, pokud mi zavolají až v 8 nestihnu do Prahy přijet na 13,tak asi pojedu dřív a but se vrátím nebo pojedu dál 😵 a taky nevím zda v Praze pokud by k ET došlo nezůstanu přes noc,přece jen mám strach abych něco nezvorala,ikdyž to asi neovlivním.
@lucik1234 no tak co je s tebou,čekáme na info 😉

petrita83
5. říj 2012

@inza že by nám rostla konkurence?🙂je to super!

monnn
6. říj 2012

tak dnes se držíme,nemůžu tomu uvěřit 😵 ,zítra bude PGD a bez telefonátu -chjo 😒 ,takže budu muset čekat až do po,ale vydržím a počkám si ! 🙂

majcam
6. říj 2012

@monnn Paráda!!!!!

monnn
6. říj 2012

@majcam čím dál víc začínám věřit,že to tentokrát vyjde!!!

Holky díky všem za podporu!!!!!

inza
6. říj 2012

@monnn:paráda.....jsou to pořádný bojovníci a drzaci..oni vydrží....neboj....

monnn
6. říj 2012

@inza jj začínám věřit 🙂 🙂 !!!! a dík!!!!

lucik1234
6. říj 2012

Ahoj holky, už se hláásím 🙂 Na ET jsme byli ve čtvrtek, měli jsme dvě embryjka, jedno máme v bříšku a z druhého je eskymáček 🙂 Byla jsem tam nakonec opravdu po desáté, takže jsme se museli minout 🙂 Jinak od čtvrtka poctivě odpočívám, polehávám a šetřím se 🙂 Je fakt, že mi stejnak nic moc jiného nejde, protože od transferu mě bolí břicho jako při MS 😖 😒 ale jsem fakt ráda že se můžu natáhnout a případně to i zaspat.. Snažím se být "v pohodě", a myslet pozitivně, tak přemýšlím jestli by to byla holčička či chlapeček.. a jak to komu povíme...atd.. chvílema se směju sama sobě že už mi hrabe 😀 😀 😀 Manža každý den pusinkuje bříško, a přemluvá ať se "to" do mě pořádně zakousne, takže jsme na tom podobně 😀 Je fakt že je to hrozně milé.. Test máme dělat už příští neděli.. A do té doby budeme věřit, nebo se teda alespoň snažit.. 😉

betox
6. říj 2012

@monnn supeeer, určitě to vyjde 😉 Moc na tebe myslím. U nás to letí fakt šíleně 😉
@inza ono to uteče hrozně rychle, mě začalo okopávat od 19 tt 😉

monnn
6. říj 2012

@betox taky děkuji,ono i tato podpora je podpora a opravdu je úleva se tady občas vykecat,protože nikdo kdo nezažije nepochopí a těžko si vykládej s někým který plánuje mimčo a hned ho má anebo ani neplánuje a bříško se jim zakulacuje 😉
@lucik1234 no určitě jsme se minuli pokud ti ET dělala Dr. Jarošová,jsem čekala už oblečená a nažhavená jít pryč až se vrátí z ET a dá mi zprávičku,ale stejně zmatek ,ve zprávě mám napsané 1.IVF v Gennetu a to jsem jim věrná a už to byl u nich 3. 😀 😀

lucik1234
6. říj 2012

@monnn nene ET mi dělala Dr. Brandejská, ale zmatek tam rozhodně ten den byl, jelikož mám ve zprávě taky chyby 😀 😀