Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
13. kvě 2013

@inza
@betox ahoj maminy,jak se daří?! 😉
@mandre fíha,ti to nějak letí,ne?! 😉

evak99
14. kvě 2013

@inza gratuluju k Vítkovi🙂
to je super holky, že už máte doma děťátka a další jsou na cestě @mandre 🙂

vveru
17. kvě 2013

Ahojky holky, tak co je tu nového? Nějak nestíhám sem jukat a moc mi to mrzí 😒
My jsme byli ve středu v Gennetu a uplně mě překvapila dr., cca za 14 dní jedeme pro ijekce a jdeme do 3.IVF, tak snad se zadaří . . .

majcam
21. kvě 2013

@monn vše nejlepší k svátečkovi 😉

betox
21. kvě 2013

@majcam Ahojky, no válčíme...Malá má patogenní E.Coli ve výtěru, proto má pořád krev a hlen ve stolici a málo přibírá 😒 . Já zítra nastupuju do nemocnice na operaci (opět teratom na vaječníku...), takže jsem nervní jak to zvládneme s malou. Manža tam bude s námi a ve čtvrtek jí bude muset krmit mým mlékem, kterém mám zmražené v zásobě. Neumím si představit, jak budu po narkoze odstříkávat......Do toho tchán po 2 operacích. No prostě květen je u nás na ....
Co vy? Natálka je báječná. Hrozně mi připomíná naší malou, tím jak jsou obě vlasatice 😉

majcam
23. kvě 2013

@betox oj prďolka malá,to je mi líto 😒 ,držím moc pěsti ať to v tý nemocnici zvládnete a ať už je líp 😉 ,napiš pak,jak jste to zvládly 😉 😲

pentagras
24. kvě 2013

@majcam ahojky, moc dík za optání u mého blogu, musím zvládat - začínám v neděli 16tt ale podle utz už 17tt 🙂

majcam
24. kvě 2013

@pentagras kecy,paráda a to píšeš jen tak 😅 ,přirozeně nebo jak?! Myslím,že si psala,že KET nevyšel 😕

pentagras
24. kvě 2013

@majcam jj, v listopadu, v unoru 3IVF vyšlo, v GEnetu, nemužu si stěžovat. No chtěla jsme chvilku počkat nežt to sem dám 🙂

majcam
24. kvě 2013

@pentagras jj chápu,mazec je to ,moc moc moc ti to přeju!!!!!!

mandre
24. kvě 2013

@majcam no ty vagi, já to nestíhám, nějak to letí a to břicho nějak moc roste oproti minule 😲 😲 ...Kristiánek začal chodit, teda občas se taky vyválí někde na nerovnym terénu, já za nim furt lítám 😀 😀 a večer v 8 jsem KO nepoužitelná a ležim u telky 😝

maarina
25. kvě 2013

@pentagras jeee , tak to mam velkou radost a mooooc ti to preju. Opatruj se 🙂 🙂 🙂

pentagras
25. kvě 2013

@maarina děkuji 🙂

pentagras
25. kvě 2013

@majcam děkuji 🙂

nannynka
2. čer 2013

Ahoj holky,po 4 letech jsem zase vletela do gennetu. za měsíc stimulace a druhé ivf.... Mám jít zítra na horm.profil,nevíte od kolika tam jsou a jak přijdu k zadance? Díky a drzte se.

darkwitch
6. čer 2013

@nannynka držím palce 🙂

ahoj holky mám na vás takový dotaz, nevíte jak se počítá začátek ms, když jsem měla to biochemické těhotenství? kdybych to brala podle toho kdy došla ms tak jsem dnes 48 den, ale když došla ms tak jsem byla "těhotná"...

mandre
6. čer 2013

@darkwitch stejný problém jsem měla a řekli mi, ať čekám 6 nedělí - od toho začátku krvácení/MS???, tak jsem čekala.... a když to bylo 7 týdnů, tak jsem si udělala test, protože mi to přišlo divný....a byl to Kristiánek 😉 😉

darkwitch
6. čer 2013

@mandre 😀 tak to abych si udělala test 😀

vveru
6. čer 2013

Holky moje, jdu poprosit o radu, už si to nějak nepamatuji. Včera jsme byli na odběru vajíček a pořád mě docela dost bolí břicho a špinim, je to normální??? Je to už potřetí, ale před tím jsem pokaže druhý den už byla fit . . . 😖

darkwitch
7. čer 2013

@vveru myslim ze je to normalni ale taky si to uz uplne nepamatuju...

vveru
7. čer 2013

@darkwitch Dark, děkuju už se to lepší . . .
Jak u Vás, stále válčíte, viď? Držím palečky.

darkwitch
7. čer 2013

@vveru prave jedu z gennetu a zda se ze jsem na tom jako @mandre 🙂

petap1
7. čer 2013

darkwitch...jáá padáám...ty vogo...to je góoool....držím palce 🙂 🙂

petap1
7. čer 2013

@vveru taky držím palce 🙂

darkwitch
7. čer 2013

@petap1 je to docela prekvapko nemuzu tomu uverit a porad se jeste bojim tomu věřit... ale minim si uzit kazdy den 😀

ivarei
7. čer 2013

@darkwitch Wooow, gratuluju moc! 🙂

evak99
7. čer 2013

@darkwitch taky gratuluju! je to úžasná zpráva...
@mandre vy jste se do toho krásně obuli🙂
@ivarei jak se mají vaši dva rošťáci Ivi? 🙂
holky, já mám za sebou šílený období, otěhotněla jsem spontánně, pak začala potrácet, ale hcg neklesalo, nakonec z toho bylo mimoděložní těhotenství a laparoskopicky mi vzali pravý vejcovod...říkám si, proč, když jsme tak moc museli řešit už to první otěhotnění, musí to druhý být zase tak poblbený... 😠
držím všem pěsti! 😉

monnn
7. čer 2013

@darkwitch týýýý jooooo 😵 😵 😵 Klárko to je skvělééé!!!!! 😵 😵 😵 moc Ti to přeji!!

ivarei
8. čer 2013

@evak99 Evi, A+A za týden oslaví 3 roky a já byla ve čtvrtek na OPU, jdeme do dalšího ;). Mrzí mě, čím sis prošla :-/. Jak se má Barborka?

darkwitch
8. čer 2013

@evak99 to mě mrzí jak to dopadlo ☹ ach jo člověk by řekl, že jedno smolné těhotenství stačí... a děkuji, zatím se raduju jen tak opatrně, přece jen je pořád strašně brzo a s mýma zkušenostma...
@ivarei @monnn holky děkuju 🙂