Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
13. říj 2010

@petaloudi super tak se tesim az prijdes v pondeli s fotkou s utz 😉

majcam
13. říj 2010

@petaloudi perfekt,gratuluju moc!!! 😲 😲 😲

inza
13. říj 2010

@petaloudi: velka gratulace

monnn
13. říj 2010

@petaloudi tak posílám velikouuuuu gratulaci 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂

monnn
13. říj 2010

tak jsem vás konečně dočetla uf ,uf a opět do postele páč v 5 vstávám,to je zima a já frajerka jezdím ještě na kole,ale člověk se musí otužovat,že jo, až budu jezdit do Gennetu(v zimě)to si teprve užiju cestování v tuto roční dobu neeesnášíííím ☹ ,ale pro mimčo 🙂 🙂 ,tak hezke sny,žádná sociálka ani poldové,ale jen malí andílci at jsou kolem vás!!!!!!!!

cibka
13. říj 2010

@petaloudi tys teda nebyla na ivf ty si tehule prirozene nejak si to nepamatuju

kive76
14. říj 2010

@petaloudi ahojky, blahopřeji k těhuláctví 🙂

inza
14. říj 2010

preji pekne rano,
tak dneska si jedu nechat vyndat modre "vlasce" 😀

petap1
14. říj 2010

Dobré ranko,

moc se sem teď nedostanu, ale sleduji vás a moc vám všem držím palečky 🙂

Petaloudi: Moc moc gratuluji 🙂 Koukám, že pokud je v tom Prolaktin, tak ho stačí snížit a je to 😀

Jinak já jsem špinila, tak jsem měla pěkné nervíky....včera jsem byla u jiného Dr. tak je tam malý hematom pod placentou, ale nic závažného...prostě se čistí, tak to špiní..uf 🙂 jinak měříme 4,23cm a už se pěkně mrskáme..jsme 11+1 🙂 25.10. jdeme na velký UZ do Gennetu, tak snad i tam bude vše OK 🙂

betox
14. říj 2010

Pěkné ránko,
@petaloudi moc gratuluju, to je nádherný číslo 😉
@inza tý jo, to to letí

inza
14. říj 2010

@petap1: tak super ze je vse OK.

majcam
14. říj 2010

@petap1 jejda,to už jste pěkní obříci 😉

petap1
14. říj 2010

inza: JJ měla jsem tedy pěkný strach...mozek pracoval na plné obrátky proč to tak je a tak...však to znáš 🙂 Včera přišlo uklidnění...aspoň do dalšího UZ 😀 Držím palce, ať tě to dnes moc nebolí a hezky se to hojí 🙂

majcam: JJ na UZ už vypadá jako pěkný obr 😀

inza
14. říj 2010

@petap1: neboj bude to pekny bojovnik abude odolnej proti vsemu

petap1
14. říj 2010

inza: JJ zatím se drží skvěle...tak jen tak dál 😀 😀 A co váš další plán ? Po zahojení bude IVF ?

betox
14. říj 2010

@petap1 to jsou super zprávy 😉 Vůbec se Ti nedivím, po těch zkušenostech...... 😒 Taky bych měla nervy

inza
14. říj 2010

@petap1: no uvidime. me se zase nema tolik co hojit. pri LSK me nic nenasli. Ted se to u me jeste zkomlplikovalo boreliozou. Takze to vidim az tak po novem roce a taky podle penez...Kvuli borelioze to asi do konce roku nestihnem. Ted jdem v utery k dr tak jsem zvedava na cem se domluvime. Ve ctvrtek pak jdu na celkovou mobilizaci. Dneska jdu na vyndani stehu. Uz me tam docela boli

petrita83
14. říj 2010

😀 Dobré ránko 😀
Tak huš jsme zpět z imunie...výlsedky budou přesně za měsíc, tak uvidíme..partnerovi mezi tím nabrali alergie..a hned si ho objednali na prosinec..protož emá snad alergie na vše 😀ten je rád..já jouda jsem si to zas nenechala udělat no neva, tak třeba příště..jinak v úterý tam pojedeme s ponožkou@majcam 😀 tak jsem na ten transport zvědavá, to bude fofr 😉jooo a ješět byo v tipný když nám dávali tu zkumavku a přítel povídá a to jako má být plný?doktorka se setrřičkou závachvat , že to ještě nedokázal, že bude první 😉tak uvidíme...

@petap1 ty jooo to to letí..už 11tt-to je paráda, tak jen tak dál a už žádný nervíky!!!

petrita83
14. říj 2010

@petaloudi moc gratuluju!to je prostě super!!!jo jo kéž by nás to takhle taky potkalo 😀 tak přeju na UTZ tu nejkrásnější podívanou!

mandre
14. říj 2010

@petap1 jsem si říkala, jak si na tom , že se ani neukážeš....takže dobrý, to je paráda 😀 😀 😀

petrita83
14. říj 2010

@inza taky už vyndání stehů, teda to je vážně fofr..tak hlavně ať se to ceé rychle zahojí..a bez jizviček!mám pocit, že Vám všem to jde hrozně rychle, jen já jsem nějáká zaseklá 😲 🤐

mandre
14. říj 2010

@petrita83 však v pátek ti řeknou, že jdeš příští týden 😀 ...to bude fofr!!!

majcam
14. říj 2010

@petrita83 ahoj,ty sis nenechala vzít krev..?To si mě pobavila s tím,že to má být plný 😀 😀 ,já ani nevim,kolik jsme toho měli,protože manža to vykonal,když jsem byla v koupelně a hned to schoval do té ponožky,ale dejte to do pěkný pletený,už je přece jenom zima 😉

petap1
14. říj 2010

petrita83: Jj letí to letí i když z vašeho pohledu asi rychleji než z mého 😀 ....v podělí budeme končit 12tt tak snad už bude klidněji 🙂

mandre: Jsem na nemocenské a tak nějak pořád jsem něco řešila...takže jsem PC ani moc nezapínala, ale když ju, tak vás sleduji a drčím všechny palce co mám 🙂

Inza: ty jo, ty klíšťata jsou opravdu na ránu...já už se pak taky bála chodit do lesa, abych nějaké nechytla. Tak držím palce ať antibiotika zaberou co nejlépe a jsi zase zdravá jak řípa 🙂 Už to musí vyjít..jsi v pořádku, tak kurňa už ať se to povede..moc držím palce 🙂

mandre
14. říj 2010

@petap1 no to už jste pomalu v 2.trimestru....tak si to užívej, to už bude ok 🙂 ...my tady spíš přežíváme, zatím nic moc výsledky (Gennet)....přirozeně to by bylo...už jste 3, kterým se to povedlo 🙂 🙂

petrita83
14. říj 2010

@mandre to bych chtěla 😀 ale při mém štěstí...jako dneska tak dlouho tam s nám sestra klábosila, až nám zapoměla dát termín na kontultaci výsledků, mezi tím volala nějáká kočena z Gennetu 😀 a dostala termín..(než jsem se vzpamatovala)dřív něž my 😉 která z Vás to byla???vrrr 😀

petrita83
14. říj 2010

@majcam jo joo nakrev jsem nakonec šli, ale bylo to jedno, když tam musíme zase v úterý...nebo aspoň jeden z nás s tím cennym vzorkem..tu bandasku snad neunesu 😀 ještě že Lů má nohy 47..takovou ponožku na to snad navleču, samozřejmně lyžařskou a strčim si jí do košilky..to bude transport..bude všude hlásit...pozor, pozor..převoz důležitého genetického materiálu 😀

mandre
14. říj 2010

@petrita83 jaký jsou tam teď čekačky? Řeknu pak Brand., ať mi napíše kontrolní imuno, naposled jsme byli před rokem 🙂

petrita83
14. říj 2010

@petap1 no to už je zachviličku, tak držim všechny palce!moc si to užívej!a uteklo ti to?

petrita83
14. říj 2010

@mandre ale docela to jde..na to vstupní jsem čekala 10-14dní..no a pak měsíc na výsledky..