Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
8. lis 2010

@dennisa: to je me lito...drz se kocko

monnn
8. lis 2010

Holky tak jsem vás konečně dočetla,jinak ten můj PREDNISON dávkování 10 -den pauza, 15 -den pauza atd, 😀 ,no mazec,člověk aby četl Dr. myšlenky 😅
@dennisa je mi to moc líto,ty jo čtvrtý a..... ☹

@darkwitch v kolik jdeš? já mám být v Gennetu v 11.30 ,ale pokud nebudou vlaky stávkovat, můžu tam být už před 11,pokud nezabloudím 😀 ,naposled jsem tam byla v srpnu!

@betox držím palce a myslím,že volbu máte suprovou 😉

darkwitch
8. lis 2010

@monnn ja tam jdu na dvanactou tak to se mozna potkame 😉 i kdyz nevim jestli budu nejak moc vnimat, vetsinou v gennetu nevidim...

monnn
8. lis 2010

@darkwitch tak to se možná potkáme,mě poznáš,budu koukat jak sůva z nudlí,páč nebudu vyspaná,budu vstávat před 5- ach jo 😀

darkwitch
8. lis 2010

@monnn chudinko, to budes vstavat opravdu brzo, ti to nezavidim...

majcam
8. lis 2010

@dennisa sakra,co to je?Ty v....,je mi to strašně moc líto..do pr.... ☹ ☹

majcam
8. lis 2010

@inza jj contratubex znám,kdysi jsem ho taky měla...

majcam
8. lis 2010

@monnn jo to je taky dobrý dávkování 😀

inza
8. lis 2010

@majcam: no uvidime snad pomuze na ty jizvy. Ja co ho mela na jizvu na noze tak je tam videt pekne v plne krase, ale je fakt ze mazani jsem tez flakala

monnn
8. lis 2010

@darkwitch jj,ale co bych pro mimi neudělala,že jo? 😉
@majcam 😀

monnn
8. lis 2010

@darkwitch ve čtvrtek Ti pošlu popis co budu mít na sobě,dnes ještě nevím 😀

darkwitch
8. lis 2010

@monnn to je jasne kvuli mimi bych udelala mnohem vic nez jen vstat rano driv...
dobre 🙂 ja dnes taky jeste nevim... ke komu jdes?

majcam
8. lis 2010

@inza já měla právě laparku před osmi lety slepáku,a teď nemám ani známku po nějaké jizvičce,a ten contratubex jsem si tenkrát na to koupila,ale smrděl mi(jakoby cibulově),tak jsem ho nepoužívala,a ničim jsem se nemazala a nic neni vidět...teď mě napadá ,že předtim ta kůže byla přece jenom pružnější... 😉

monnn
8. lis 2010

@darkwitch k Dr.Bukvové jak většina,co jsme tady 🙂 ,jo a kde má tvá Dr. ordinaci? moje poslední dveře v levo 😉

darkwitch
8. lis 2010

@monnn langerova je ma na druhe strane naproti vydejne leku...

monnn
8. lis 2010

@darkwitch super do výdejny doufááám půjdu 🙂

betox
8. lis 2010

@darkwitch díky 😉
@dennisa no to je fakt na pos...., to už přece není možný, co na to říkala Dr.? Moc Ti držím palce, ať se přes to brzy přeneseš a dobře to zvládneš v nemocnici ☹ Fakt mě to mrzí
@monnn díky, uvidíme, co bude zítra

majcam
8. lis 2010

@inza držím na zítřek pěsti na jednu šikovnou spermošku 😉
@betox a tobě pohodový ET té správné blastocyty.. 😲

majcam
8. lis 2010

@monnn s Dark je to marný 😀 ,my jsme se vystřídaly u výdejny léků a s ní to ani nehlo..a Inza seděla s manžou naproti a taky nic 😀 ..se za mě styděly.. nebo co 😅

dennisa
8. lis 2010

@betox byla jsem u Bukvový a byla z toho děsně smutná, fakt upřímně. Já ani nemohla mluvit, hned bych začala brečet, tak jsem jen seděla a mlčela. Pak jsem se rozeřvala na sesterně, to už jsem nezvládla 😖 Málem jsem rozbrečela i sestřičku. No síla.
Já nevím, tohle všechno je fakt na hovno....já už pro to slušný slova nemám 😒

darkwitch
8. lis 2010

Ja jsem na to upozornovala, ze jak jsem v gennetu nevidim, neslysim... jsem se srazila s kamaradkou, co jsem s ni chodila cvicit a ani te bych si nevsimla...

monnn
8. lis 2010

@majcam se asi budu znát já,řeknu "kdo je tady z koníka?" nebo se budu ptát "jsi dark?" a pak mě žádný léky nedají a šoupnou mě rovnou do blázince 😀 hele určo se nestyděli,možná jen měli jinou představu o tobě,nebo,že bys jim úúúplně vyrazila dech????? 😀

inza
8. lis 2010

@majcam: no doufam ze tam nejake sikovne manza bude mit a pusti je 😀. Jo mas pravdu ze ta mast trosku smrdi, ale myslim ze me to mazani stejne zachvili prejde...ja jsem v tomhle dost lempl. My by jsme se prihlasili, ale ja moc nevnimam okoli...jak tam vsichni sedi strasne vazne...my se s manzou chechtame....priste se urcite uz ozvem

sipkova1
8. lis 2010

Holky a co takhle chodit po Gennetu s transparentem s prezdivkou z Koniku?

darkwitch
8. lis 2010

@sipkova1 tak to nevim jestli by nas pak nezavreli do blazince... zvlast s mojim nickem...

monnn
8. lis 2010

@sipkova1 😀

inza
8. lis 2010

@sipkova1: 😀 😀 a chocholousek by to jistil 😀

sipkova1
8. lis 2010

no tak jako při rande naslepo, třeba karafiát v klopě 😵

darkwitch
8. lis 2010

@sipkova1 ja myslim, ze ten popis obleceni je dostatecny...

inza
9. lis 2010

preji dobre ranko