Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

anlek
9. lis 2010

Ahoj,

Deniso, to je mi lito. Doprcic, co muze byt spatne, ze mas takovou smulu? 😢

Betox, tobe drzim palecky.

Ja bych navrhla srazik, muzeme nekdy si dat neco maleho do nosu a pak budeme vedet, jak kdo vypada a transparenty netreba. 😀

betox
9. lis 2010

Dobré ráno,
@dennisa vůbec se Ti nedivím. klidně se vyplakej, ono se člověku uleví. Kam nastupuješ?

Jinak do dneška se drží jen jeden, takže s to vyřešilo, doufám, že je to silnej chlapák 😉 Jdeme tam na 12:30

anlek
9. lis 2010

@betox Myslim, ze je to tak spravne. Mozna bys s dvojkama mela problem. 😉

betox
9. lis 2010

@anlek určitě, já si myslím, že Brandejská měla pravdu, že bych to zdravotně nezvládla. Dneska jsem musela Utrouš polknout a je to hrozný, mám pocit, že mi ulítne hlava, je mi blivno, nemůžu ani moc chodit, je to hrůza 😠

inza
9. lis 2010

@betox: tak drzim palce na dnesek at se musketyr spravne zavrta...tak to se tam mineme. Jinak ja kdyz utrous polkla tak me bylo taky blbe a hlava se me tocila

inza
9. lis 2010

tak ja pomalu vyrazim smer Gennet...

betox
9. lis 2010

@inza díky a taky moc držím palce 😉

darkwitch
9. lis 2010

@inza drzim palecky
@betox taky drzim palecky...

betox
9. lis 2010

@darkwitch díky moc

majcam
9. lis 2010

@betox jé mě se taky drželi furt 3 a na poslední den nám vydržel jeden 😉 ,akorát mi ho pak asi vyhnal ten můj teď odebraný vaječník ☹ ,,super!!!!!!

majcam
9. lis 2010

...no a Inzu už jsem prošvihla...teď už má v sobě motoráček s nedočkavýma cestujícíma...co motoráček..pendolíno 😀

betox
9. lis 2010

@majcam chacháááá pendolíno.....díkec
Jdu se sprchnout a vyrazíme.

inza
9. lis 2010

@majcam:ty teda zase jedes.no manza se noc nevytah...kupodivu mel rychle,ale bylo jich malo.asi je o vikendu moc vyplejtval....po dlouhem cekani po lsk...
jo jinak Bukv byla super a vtipna jo a predstavuje se jako Lovas.....
a rano jsem videla "medu"Feldmara jak odjizdi se 3 sestrickama a vypadal moooc spokojene🙂

darkwitch
9. lis 2010

@inza staci jedna ktera se trefi 😉

majcam
9. lis 2010

@inza hele a neni to fáma s tím,že se jmenuje Bukvová? Třeba jí takhle někdo pojmenoval ze vzteku.. 🙂

anlek
9. lis 2010

@inza Tak at ten nejspravnejsi pulec dopluje.

kive76
9. lis 2010

@sipkova1 ahojky, nebo každá si jen nalepí na batoh , nebo kabelku nápis koník...hi,hi...to se určitě taky poznáme... 🙂

darkwitch
9. lis 2010

nebo bychom mohly nosit privesek konika, nebo tahat za sebou dreveneho konika :D (ale to by nas do blazince poslali urcite)

majcam
9. lis 2010

@darkwitch nebo rovnou živého... 😉

darkwitch
9. lis 2010

@majcam z ziveho by asi nemeli radost 😀 ale urcite bychom se poznaly 😀

inza
9. lis 2010

@majcam: neni me dr minuly tyden kdyz se koukala kdo je na sala tak rikala Bukvova. No snad nejake doplujou a pak z nich ten spravnej trefi kam ma

lucavka
9. lis 2010

@betox - budu držet palečky. 😉 Taky nám vydržel jen jeden bojovníček. Zatím se drží a roste, tak to snad půjde i dál...

kive76
9. lis 2010

@darkwitch jsem pro za sebou tahání dřevěnýho koníka 🙂

inza
9. lis 2010

ja bych radsi ziveho

tak betox by uz mohla mit musketyra v domecku

zvalentova
9. lis 2010

ahoj holky, pokud by plánoval nějaký sraz, dejte mi včas echo, abych si zařídila volno a nemusela třeba ke tchýni 😀

inza
9. lis 2010

betox: tak jak a co musketyr?

betox
9. lis 2010

Tak jsme zpět a stihli jsme i prochajdu s psiskama o lesa. Docela nás překvapila nebo spíš zaskočila embryoložka, když říká: Jsou 3, ale ty 2 jsou horší a nevhodný ke mražení a 1 je super, chcete zavést 2? No tak to byl v tu chvíli boj a nejdřív jsme se nemohli rozhodnout, ale nakonec jsem vsadili na původní rozhodnutí dali 1 mušetýra 😉 Lovásová byla super a změnila mi Utrouš na Duphaston, tak jsem ráda a věřím, že to bude OK. Manža byl naprdlej, že jsem se nezeptala jak se sexem, no jako by se nemohl zeptat sám. Teď se mi do toho nechce, jednak se na to necítím a za druhý tam prý ještě jsou ty stehy....A manža v čepičce a munduru, to nemělo chybu 😀 Jste mě minulý týden zlákali těma chlebíčkama (a to je moc díky tomu mýmu pitomýmu žaludku nejím), tak jsme ještě před "aktem" vyrazili do těch lahůdek na rohu Horákové a fakt výborný 😉
@inza držím co můžu, stačí jeden chlapák 😉
@lucavka díky moc a držím palce, ať všechno probíhá v pořádku 😉

inza
9. lis 2010

@betox: tak to ten jeden silak vyhral a dojde do vitezneho konce...🙂. Hele ten Duphaston se taky zavadi?...

monnn
9. lis 2010

Čao holky inza a betox držím palečky,
majcam Bukv je,když jsem se objednávala tak mě sestřička upozornovala,že pí. Dr. je už Bukv...
jo a včera mě tu nikdo neupozornil,že dark dávám špatné informace--ordinace Dr.Bukv.. je v pravo néé v levo,jsem si spletla nějak strany nebo co 😅 ,takže dark veliká omluva budu sedět v pravo,ale když přijdeš ty tak snad už budu sedět v levo u výdejny 😀 😎

darkwitch
9. lis 2010

@monnn a ja si myslela ze si pletu strany ja 😀