Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
1. únor 2011

@monnn po zumbe muzes taky zumba je party jak nam neustale rika nase cvicitelka mas se tam bavit a po zabave se jist muze 😀

monnn
1. únor 2011

@darkwitch tak už jsi mě uklidnila a už nemám výčitky 😀

darkwitch
1. únor 2011

@monnn to je dobre kdyz si neco das a jeste mas vycitky, tak pribiras vic 🙂

monnn
1. únor 2011

@darkwitch no právě a druhej den když stoupnu na váhu si nadávám a říkám nebudu žrát a stejně pak tlačím do sebe sladký a hned slaný a zase sladký 😀 ale jinak můžu říct ve prospěch Gennetu mě ty jejich návštěvy stály 10kg čisté váhy jen tak dál a bude ze mě modelka 😀 😀

darkwitch
1. únor 2011

@monnn fakt? to je skvele... na me to tak dobre nefunguje... ale aspon nepribiram...

monnn
1. únor 2011

@darkwitch jj ale já byla vážně" otylá "😀 ?no mě vždycky berou ty kontroly před OPU a ET to jsem zhubla i 2-3 kg pak jen to udržet 😀 a už končím pádím pracovat už ani zoubky nestíhám čistit tak pa a dobrouuu 😀

inza
2. únor 2011

@cibka: me utrous nevadi a mrcha prijde i pres nej. Tak to teda nic moc. Tak do toho pujdem v breznu spolu

je co se Vam nelibi na tomto peknem pocasi🙂

monnn
2. únor 2011

čau holky,jak se dnes máte?
@inza počasí se mi líbí zvlášt když ležím v postýlce 😀 😀 😀

vally11
2. únor 2011

@monnn
Ahoj, tak dnes se pro změnu mám na dvě věci. Včera sice dorazila menses, tak se zítra chystám do Gennetu na krev. Ale zároveň mi dnes řekli, že cytologie nevyšla úplně nejlíp, tak jsem z toho zase zkleslá. Prý to není nic závažného, ale je potřeba, aby to nejak přeléčili. Já už toho mám fakt dost. Myslíš, že se tím zase než to vyléči posune gennet???

monnn
2. únor 2011

@vally11 tak to fakt nevím 😔

vally11
2. únor 2011

@monnn
no na krev tam asi dojdu a pak uvidím co mi řeknou dál. 😒

monnn
2. únor 2011

@vally11 to máš jít na HP?

vally11
2. únor 2011

@monnn
jj, sice jsem ho už měla nabýraný od svého dr., ale nebylo to 2-4 DC.

monnn
2. únor 2011

@vally11 tak to jo a ke komu chodíš?

vally11
2. únor 2011

@monnn
byla jsem teprve poprvé zač. ledna u dr. Vykysalé. Teď se to mělo všechno rozběhnou. 12DC ultrazvuk. Na cytologii jsem byla před rokem, to ok, tak teď prevence po roce a nějaký zádrhel. Já se z toho fakt zblázním. ☹

monnn
2. únor 2011

@vally11 holka nezblázníš věř mi,my baby vydržíme všechno se koukni jak jsou tu hoky vytrvalé a nějaké měsíční spoždění věř mi je zcela v pohodě,jo já si myslela,že mě daj hned embryjko a budu těhule a jsem v Gennetu rok a jsem čekatelka a některé by tu mohli říct,že jsem nováček 😀 hele a raději vše o měsíc dva posunout než toho pak litovat,že se mělo udělat ještě to nebo ono,holka hlavu vzhůru dala jsi na boj tak musíš bojovat 😉

vally11
2. únor 2011

@monnn
Díky za oporu. 🙂 Vím, že ty to zrovna nemáš vůbec jednoduché.
Já se spíš bojím, aby to všechno bylo ok.

monnn
2. únor 2011

@vally11 holka jednoduché to tu nemáme žádná,a jestli bude vše OK musíme doufat a věřit 😉

vally11
2. únor 2011

@monnn
jj, sand se nám všem začne blýskat na lepší časy. Víš, někdy jsem úplně v pohodě, ale pak přijde zase nějaká zpráva, která mě totálně rozhodí. Ale tak to má asi každý.
Ty se teď chystáš na IVF nebo máš nějakou pauzu?

monnn
2. únor 2011

@vally11 jo tu pohodu a nepohodu tu známe všichni,jednou se cítíš v poho a pak kdy to nejmín čekáš na tebe vše dolehne a je ti mizerně,a jinak já jsem stále na vážkách zda jít nebo nejít do dalšího IVF a kdy nevím každý lékař je jiného názoru někdo,že můžeš jít hned po první MS někdo pauzu 3-6 měsíců,ale stejně ted čekám jestli nebudu muset ještě jednou do nem. mám tam hematom a čekáme jestli se střebá sám nebo bude ta nem. a můžu se zeptat kolik Ti je let?

vally11
2. únor 2011

@monnn
Tak ti držím pěsti, at se vstřebá. Mě je 30. Už se snažíme tak 1,5 roku. Tak mi dr. doporučil ať zkusíme Gennet. Už jsem to tu psala. Můj dr. mě stále chtěl nechat čekat, že se snažíme málo, tak jsem vyhledala jiného. Přesně jak píšeš, co lékař, to pomalu jiný názor. Dnes mám fakt šílenou depku. 😢

cibka
2. únor 2011

ahojky jsem doma 😉

monnn
2. únor 2011

@vally11 určo psala už jsi vzpomínám jen jsem se nedokázala zorientovat 😉 já mám dnes náladu hodně pozitivní ještě kdyby mě přestala bolet hlava bylo by to super

monnn
2. únor 2011

@cibka jakože z práce?

vally11
2. únor 2011

@monnn
v pohodě, taky se kolikrát nemůžu zorientovat.

cibka
2. únor 2011

@monnn jo jo z práce

vally11
2. únor 2011

@cibka
A jak bylo?

cibka
2. únor 2011

blázinec jako každá ranní ale je fajn že to uteče 😉

darkwitch
2. únor 2011

ahoj holciny 🙂

premyslim, jestli se nezkusim na homolku na indikaci objednat jeste na tehle mesic, mam se obednat na po ms a ms jeste nedorazila tak si myslim, ze kdyby me objednali tak na za ctrnact dni ze by to bylo akorat 🙂 jsem myslela ze jeste mesic vydrzim, ale jak byl manza porad v pohode a ze ma na deti jeste cas a cele snazeni byl hlavne muj boj tak ted mu zacli tikat hodiny a pta se me dvakrat do tydne kdy pujdu na to vysetreni... takze moje odhodlani vydrz aspon po zkusebce pomalu bere za sve, zvlast kdyz to vypada ze budu moct obcas pracovat z domu, to bych pak mohla mit nemocenskou jen docela kratickou... a kdybych sla na tu laparku az pristi mesic tak bych si mozna vzala jen par dni dovci 🙂

@inza nevis jak se na homolce jmenuje ten primar ke kteremu se mam objednat?

jsem se nejak rozepsala...

anlek
2. únor 2011

@darkwitch Rekla bych, ze dobre rozhodnuti ... Musi se do toho busit, aby byly vysledky. 😵