Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

cibka
5. únor 2011

@vally11 no taky si rikam, že by se to už mělo zlomit jen to ne a ne přijít

monnn
5. únor 2011

@cibka chjo je mi to moc líto,holka drž se,do pr..... proč,proč už se ta smůla nejde někam do háje? ☹ ☹

@pentagras potrav. průmyslu -výroba džusíků 😉 jo a neschopenku mi v den ET pan doktor Feldmár nabídl -já ji nechtěla

vally11
5. únor 2011

Holky, když jsem četla horoskop na rok 2011, tak tam bylo, že tento rok je rokem plodnosti, že mnoho žen otěhotní, tak doufám, tak doufám, že se nám to všem co tady jsme povede. 😉
Moc to přeju nám všem.

kive76
5. únor 2011

@vally11 jo jo přesně tak, taky jsem to četla, tak s tím počítám 🙂

cibka
5. únor 2011

@vally11 ja to taky četla tak na to taky sázím, zkusila jsem loni i kartářku a ta mi řekla že se to povede, ale jak se to tak začíná pekne sr... tak je to zatím stejný jako loni ☹ no nic musíme se oklepat a jít bojovat dál

monnn
5. únor 2011

@cibka já byla loni u kartářky před 1. IVF - mi řekla,že si myslí že už těhotná jsem a jestli nejsem tak do půl roku budu...hm.. těhotná jsem byla téměř 2 měsíce tak nevím se to počítá? 🙄

cibka
5. únor 2011

@monnn no ja hlavne chtela vedet jestli vubec otehotním jestli budeme mít jednou mimco a ona rekla ze jo tak porád doufam řekla že koncem roku a pak do 3 let ještě druhý

pentagras
6. únor 2011

@cibka Ahojky, to mě mooooc mrzí, určitě to příště vyjde, drž se..

pentagras
6. únor 2011

@monnn Ahojky, aha, no tak alespon že tak, já si ji budu muset nechat dát, už se vidím jak potom lítám za barem 🙂

pentagras
6. únor 2011

@vally11 Ahpjky, určitě dám 🙂, a ty jdeš na uz a pak ti plánujou co??

monnn
6. únor 2011

@cibka jako letos ke konci roku nebo už to měl být konec roku 2010?no já se ji tenkrát ptala jestli se IVF povede - mi řekla,že pojedu určo zbytečně,že už těhule sem a jestli ne,že budu do půl roku - sem jí dost věřila páč mi ji doporučila kamarádka které se vše vyplnilo do puntíku 😉
hele,ale věřit jim musíš-kolikrát mě přijde,že kdyby nám někdo řek,že otěhotníš když..... něco, ted mě napadaj samé krávovinky tak to sem psát nebudu,ale jsme prostě ochotny udělat téměř vše aby se nám ten sen stát se štastnou mamčou vyplnil,že jo?

cibka
6. únor 2011

@monnn jako letos koncem roku řikala že tak to vidí, to znamená ze bych měla otehotnět do března aby se to koncem roku narodilo 😉 to máš pravdu asi bychom udělali vše, je to pro nás aspon naděje věřit že se to proste povede u tý co sem byla já tak mi taky byla doporučena tak uvidíme
a když ti řekla že jsi tehule delala sis test?

monnn
6. únor 2011

@cibka no nedělala to bylo asi 2 dny před ET a já věděla,že nejsem - mi říkala,že mě určitě pošlou domů- vlastně měla pravdu 😲 -domů mě poslali páč neměli pro mě embryjko ☹
a ty co máš ted v plánu?půjdeš do dalšího IVI nebo IVF?

kitty333
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cibka
6. únor 2011

@monnn až zmizí cysty který se mi udělali tak chceme jít do posledního pokusu ivf, chteli jsme v unoru ale museli jsme to odložit, takže pokud cysty zmizí tak v březnu

ajriska
6. únor 2011

@kitty333 Nevím, zda zrovna toto fórum je vhodné pro Vaši otázku - většina z nás s koupí kočárku nemá absolutně žádnou zkušenost. Budeme rádi až si jednou jakýkoliv kočárek každá z nás bude moc pořídit -- ale myslím, že teď je to ta poslední věc, kterou bychom řešili. nebo tedy aspoň já

anlek
6. únor 2011

@cibka To je mi lito, ze to nevyslo. 😢

@ajriska Myslim, ze je to jen reklama, uz jsem to nahlasila jako prispevek, ktery sem nepatri.

cibka
6. únor 2011

@ajriska uplně s tebou souhlasím, toto není téma pro nás, alespon zatím

cibka
6. únor 2011

@anlek díky, musíme jít dál

monnn
6. únor 2011

@cibka tak to jo,cysta-tak to jsem ještě neměla a doufám,že mě to ani nepotká,no já přemýšlím co dál a hlavně po jaký době zas můžeš jít do IVF po těch 3měs. nebo po delší době?hele a to se zase posílá na pojištovnu?mám asi blbé otázky,ale nějak se nerientuji 😅 ,takže holka přeji Ti at ten březen je Tvůj a třeba i přirozeně!!!!!! 😉
@ajriska no tak se holka pochlub jak jsi dopadla na UZ?a ještě patříš pod Gennet nebo už budeš chodit jen ke svému gyn.?
@anlek a co Tvoji sněhuláčci?

anlek
6. únor 2011

@monnn Ja vubec nevim, co se snehulackama? ☹ Skoda, ze jsem hend zrusila konzultaci, mozna jsem to mela probrat s dr. Ale zatim to odkladam, jeste se muze cokoliv vyvrbit a je zbytecne delat nejake rozhodnuti ted.

cibka
6. únor 2011

@monnn prý se musí dodržet ty 3 měsíce aby si telo odpočinulo od hormonů, takže pokud je vše ok po 3 mesících můžeš jít znovu teda lepší by bylo aby se zadařilo hned a nikam jsem už nemusely žejo. Jinak dr musí znovu zažádat na pojištovnu. Klidně se ptej me to neva.Já na ne taky nikdy netrpěla a ted se udělala z ničeho, prý ženský teho je záhadný 😀
anlek co ty sněhuláci jak to bude dál

monnn
6. únor 2011

@anlek určitě to dopadne dobře,ale samozdřejmě s Tebou souhlasím,ještě je nech u ledu 😉

monnn
6. únor 2011

@cibka no ale u nás by se zadařit nemělo,my máme IVF s PGD,no uvidíme třeba příští měsíc se objednám(kdoví jak budu dlouho čekat na termín) a nechám to sobecky na mojí Dr. když mi řekne,že mi to už nedoporučuje nebo tak něco poslechnu nějak se pořád potácím mezi jít ještě jednou anebo se na to vykašlat,prostě se houpu na houpačce

anlek
6. únor 2011

@monnn Uvidis, co dr. Ale uz jen protoze dal chodis na tuhle diskuzi, tak myslim, ze porad nekde v tobe je schovane, ze jeste jednou jo. 😵

monnn
6. únor 2011

@anlek jj máš pravdu,možná kdybych tuto diskuzku neznala bych už měla jasno,ale nějak mi to tady dodává odvahu jít ještě jednou,ale abych pravdu řekla doma jsme se na toto téma ještě nemluvili nějak se tomu oba dva vyhýbáme,mě se o tom ještě ted špatně mluví,ale tady - tady je to jiný

ajriska
6. únor 2011

@monnn já jdu zítra ke svému gynekologovi a ve středu jedu do Prahy do Gennetu na 1. screening - docela mám strach.
No už mi tam brali před 14dny krev a prý se to musí zkompletovat s tím UZ...pak už tam snad nebudu muset jet.

monnn
6. únor 2011

@ajriska ana ten screening jdeš ke komu - nebo nevíš?uvidíš vše bude v naprostém pořádku 😉

ajriska
7. únor 2011

@monnn jdu na genetiku k Mudr. Sabině Březinové

monnn
7. únor 2011

@ajriska jo, tak tu sem viděla příjemná mladá Dr.tak jen samé dobré zprávičky 🙂 já jdu za chvilku do práce 😖