Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

monnn
9. dub 2011

@lenkakubickova jj to znám,navíc nás i s pojištovnou to vyjde skoro jak inzu 4.IVF,platíme totiž PGD,PK a ICSI,takže pokud ušetřím za léky aspon něco -budu ráda,jen abych dobře reagovala 😕

lenkakubickova
9. dub 2011

@monnn : mně Dr. již podruhé říkala, že tyto moje "obyčejné" injekce splní účel stejně, jako "pero", jen že je to pero pohodlnější, takže bych v tom rozíl efektu neviděla.... to mě mrzí, že máte holka takové starosti...ale mooooc ti budu držet palečky, ať vám to vyjde!!!!! 😵 😵 😵 A co tě teď čeká? Mám v tom trochu chaos 😅

monnn
9. dub 2011

@lenkakubickova zatím jen konzultačka co dál,hysteroskopie a ..................

lenkakubickova
9. dub 2011

@monnn : doufám, že to bude o.k. ta hysterka!!! Budu ti moc holka držet palečky!!!! 😉 Třeba se v pátek potkáme, akorát budu hledat zrzku culíkatou 😀 😀 😀

monnn
9. dub 2011

@lenkakubickova 😀 hele my se domlvily s dark co budeme mít oblečenýho,akorát dark to napsala pozdě 😅 - to já už nečetla - tak se ke mě přihlásila ona 😀,no já taky doufám,že mi nic nenajdou jen jsem na rozpacích kde si ji mám nechat udělat v Gennetu bych ráda,ale zas jet skoro 300km kvůli 10min. spánku se mi asi nechce 😨 ,no uvidím 😉

monnn
9. dub 2011

@lenkakubickova jo a já tu fotku taky měla,jen mi ji zrušili 😠 ,tak jako dark,sipkova aj 😀

lenkakubickova
9. dub 2011

@monnn : to musí být sranda se najít 😀 😀 😀 ....my se v r.2009 domluvily s holkama a pro koho to nebylo daleko, šli jsme na pizzu, bylo to moc fajn 🙂 ...tenkrát byly skoro všechny holky na poprvé těhu a já to měla na půl jisté...a dnes z toho další jedna nedávno porodila a druhá čeká miminko 🙂 ...300 km je dost, myslím, že bych šla kamkoliv poblíž a hlavně hysterka je dost rychlá, druhý den jdeš domů 🙂

lenkakubickova
9. dub 2011

@monnn : já koukala, jak jset všichni bez fotky 😕 😕 😕 😕

monnn
9. dub 2011

@lenkakubickova mě psala DR. z Gennetu,že se jde domů hned ten den 😕 a moje gyn. mi říkala to samé - pokud prý není nějaký problém,což si nepřipouštím,anestezii jsem zatím zvládla vždy velmi dobře a to už jšem jich měla 5 😉 ,ta pizza by byla super 😀

lenkakubickova
10. dub 2011

@monnn: já nebyla v Gennetu, mně ji tenkrát dělali na Bulovce a je fakt, že jsem to napsala blbě, já nastupovala odpoledne a dělali mi to ráno a poobědě jsem šla domů, tak mě to zblblo 😅 Já naštěstí anestezii snáším taky dobře, ani o ni nevím, jen ze začátku kecám hlouposti 😀 😀 ...třeba někdy nějakou pizzu domluvíme 😉

anlek
10. dub 2011

@lenkakubickova Leni pizzu bych si hned zopakovala. Byla to tenkrat dobra akce. 😀

@monnn Zkus se zeptat, zda te opravdu musi uspavat. Me delali u Apolinare pred par roky hysteroskopicky odstraneni polypu z delohy. A neuspavali me. Musela jsem byt nalacno a pokud by to neslo nebo moc bolelo/bylo neprijemne, tak by me prispali. Bylo nas tam 6 na podobnem zakroku a pet to zvladlo bez narkozy, jen jednu pani uspavali. A ja se priznam, ze nejak nechapu, proc uspavaji vsechny v Gennetu. Porad jsem tenkrat cekala, kdy u to zacne byt krusne, az doktorka zahlasila, tak a hotovo. 😀

monnn
10. dub 2011

@anlek hmmm...to by bylo fajn,mě se do toho uspávání moc nechce - ráda bych si zachovala aspon trochu rozumu 😀 ,taky doufám,že bych to snad mohla zvládnout,jen má gyn. mi řekla,že pokud bych na tu hys... šla navrhla by ještě jedno vyšetření - jakože při jedný narkoze,ale už nevím co myslela 😕 no uvidímjak se v pá domluvím 😉
a jak se jinak cítíš?ty týdny Ti hezky skáčou 🙂

@lenkakubickova na Bulovce jo?tam jsem málem taky byla....Jo a ty hlouposti myslím kecáme všichni,oni jsou zvyklí 😀 ,se myslím kolikrát dozvěděj věcí 😅

anlek
10. dub 2011

@monnn Zkus se zeptat, za to nic nedas ... Treba maji nejaky duvod, proc vzdycky uspavaji ...

Ja se citim fajn. Ja bych klidne mohla byt tehotna cely zivot. 😎

monnn
10. dub 2011

@anlek zeptám se a uvidím,by se mi líbila ta varianta zkusit to a třeba trochu přispat,nejsem žádná hrdinka,ale bačkora taky ne 😀 tak by to snad šlo 🙂 a co nevolnosti máš?

cibka
10. dub 2011

@lenkakubickova gratulace ke stimulce
jinak všem přeji krásnou nedeli
ja jedu v patek taky do gennetu mam tam být v 8:15 na ko utz
nejak nestíhám tak sem jen občas nakouknu 😉

anlek
10. dub 2011

@monnn Nevolnosti, co to je??? 😅 Ja mam fakt tehotenstvi za odmenu, i male neduhy, co mam bezne mizi ...

monnn
10. dub 2011

@anlek tak to je super,já se při prvním těhu taky cítila moc dobře - jsem chodila téměř do 5.mě do práce,ale pak už mě tam nechtěli 😀,tak jsem šla na PN 😉

monnn
10. dub 2011

@cibka škoda-jak se dlouho zdržíš?já jsem objednaná na 9.30,ale v Praze budu už kolem 8.00 😉

raducha
10. dub 2011

holky podle toho co čtu tak mě docela děsíte. já jdu v úterý na gennet a tam se dozvim kdy a co mě čeká. 😅 😨

lenkakubickova
10. dub 2011

@cibka: tak to se možná potkáme 😉
@raducha: a čím pak tě děsíme? 😕 😀

holky hned v Po ráno volám do Gennetu, půjdu taky v Pá na utz, tak dám vědět, na kolikátou mě objednali a dyžtak by jsme se mohli v 8.00 srazit třeba v KFC na kafi 😉

monnn
10. dub 2011

@lenkakubickova v KFC -kde?já znám KFC jen co je blízko Florence 😕

petaloudi
10. dub 2011

@anlek Já jsem měla těhu taky naprosto v pohodě. Žádné nevolnosti, žádná únava, žádné pálení žáhy, prostě bez problémů.... ale jen asi tak do minulého týdne 😀 Teď už mi břicho šíleně překáží (ať jdu, sedim, ležim nebo spim, furt 😀 ), pořád funím jak lokomotiva a když se teď párkrát oteplilo nad 20 stupňů, tak jsem byla celá opuchlá a nateklá. No myslím, že se těch posledních osm týdnu mám na co těšit 😝 Si občas musím, když remcám jak to je hrozný, cvičně vzpomenout, jak mi bylo vloni zhruba touhle dobou, když jsem měla po neúspěšným IVF. Abych si uvědomila, jaký štěstí mám... protože člověk nějak moc rychle zapomíná.

lenkakubickova
10. dub 2011

@monnn: je to KFC na Strossmayerově náměstí, jedna zastávka tramvají nad Vltavskou...ono takhle brzo jinde v okolí není otevřeno :(

monnn
10. dub 2011

@lenkakubickova 😀 mi nebudeš věřit,ale nevím kde to je 😨 hele já dojedu do Phy vlakem nebo busem a pak směr Gennet po vlastních 😀 😝

monnn
10. dub 2011

@petaloudi neboj to uteče a ani se nenaděješ a budeš se kochat s malinkou 🙂

cibka
10. dub 2011

@monnn to nevím ale budu po noční tak to musim nejak přežít

cibka
10. dub 2011

@petaloudi jo přesne jak píšes ani nevíš jaký más stestí 😉 jen si to užívej a ješte načerpej nejaké ty síly než bude mimčo na světě

lenkakubickova
10. dub 2011

@monnn: uvidím, co mi řeknou zítra a dyžtak se domluvíme, že bych na tebe počkala třeba na té Vltavské, nebo kam jezdíš vlakem 😉 😀

inza
10. dub 2011

@cibka:ahoj, tak jdete teda do dalsi IUIcka? ci jak nakonec?

monnn
10. dub 2011

@cibka ty jo,po noční to Ti nezááávidím 😅 ,hele,ale dobrý znamení až tam někoho uvidím jak mu padá hlava budu vědě,že jsi to Ty a vzbudím Tě 😉

@lenkakubickova Vltavské???kde to je 😀 😀 ,já přijíždím na Hlavní 😀 ,ale tentokrát pojedu busem na Florenc 😉 🙂 ,bych asi potřebovala výklad- Toulky Prahou 😀