Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

vally11
13. dub 2011

@darkwitch A co ve čtvrtek, to tě tam manža může odvézt? Nechceš tedy přijet už v pondělí??? 😀 A poležet si před zákrokem?

zabka77
13. dub 2011

@inza Já byla na 9 a tam nic 😒

darkwitch
13. dub 2011

@vally11 tak tam muzu jet mhd to je v pohode, toho bych se nebala, ale zpatky me asi mhd nebudou chtit pustit... bych si sice polezela uz od pondeli, ale o jeste musim doplnit predoperacni o vysetreni moci... a navic bych asi dostala minusovou vyplatu, lezet tyden v nemocnici...

vally11
13. dub 2011

@darkwitch to já když pojedu mhd, tak tam budu od osmi do dvanácti čekat, mám to trochu z ruky. No a nazpět je to snad ještě horší, takže musí manža.

inza
13. dub 2011

@darkwitch: no u me v patek po LSK vecer prisel dr(zrovna mel nocni primar) vesel a rikal ze nic nenasli a ze muzu jit dom hned v so a nebo si odpocinout a jit az v ne...tak jsem rekla ze so bude dobra...Pro me manza prijel cca kolem 10..kdyz manza parkoval prozvonil me a ja vypadla..jenom jsem koukla na sesternu ze jdu...nikomu jsme nic hlasit nemusela a sla a manza sel me naproti. Ja na Homolku jela taky MHD a naprosto v poho jsem i manzovi zakazala tam ten ct chodit....
@zabka77 ja byla vedle sesterny.vpravo..myslim ze 6...ale nevim...to jsem nejak neregistovala

darkwitch
13. dub 2011

@vally11 ja to nemam tak daleko... takze pohodicka se ve ctvrtek v klidu vyspim, doufam, nasnidam a vyrazim 😀

darkwitch
13. dub 2011

@inza manza to ma taky zakazane... jeste by me stresoval, na to si stacim sama 😀

vally11
13. dub 2011

@darkwitch @inza no tak to mu to taky musím zakázat. Ten tam chtěl jít i to pondělí večer, pokud by zůstával v Praze 😀 ale to bych určitě nedovolila, bude šíleně nervozní. No tak mi bude tak 10x volat a 20x psát sms. Ale nejspíš mu pokaždé odpovím to samé. Do toho určitě ještě zavolá mamka. Já jsem taková citlivka. Nejraději bych mu na vrátnici řekla pa a hned pryč, pak se mi chce budel a zbytečně mě to rozhodí.

inza
13. dub 2011

@darkwitch: me to prislo zbytecne aby tam chodil
@vally11 : ja mu zakazala i telefon atd...pak prisel v a odpo a to jsem byla nepouzitelna tak zase cca p hodine odesel...byl hodny a prines my nejake piti a to jsem mu vratila ja mohla akorat tak vodu aby me nebylo jeste hur ....nasim jsem to ani nerikala...a byl klid

darkwitch
13. dub 2011

@inza tak jsme na tom stejne ma zakaz chodit a volat a nasim jsem to nerikala a nechystam se rict 😀

inza
13. dub 2011

@darkwitch: jj rozumny pristup...🙂

lenkakubickova
14. dub 2011

Ahoj holky 🙂 Já vás ani nestíhám pročíst 😝 Jsme si myslela, že když jsem zůstala doma, jak se budu flákat,pročítat net a knížky a ono houby, nic nestíhááááám 😝 . Zatím mám dovču a zítra si nechám napsat neschopenku, než se rozhodne jak IVF dopadne a zatím dělám nějakou práci z domova, takže se fakt nenudím 😀 ...jsem na zítra zvědavá na utz, pak dám vědět 🙂
Jinak se musím pochlubit, že od ledna bojuji s nadváhou z loňska a už mám k dnešku od ledna 10kg dole 😵 😵 😵 ...už jen 5 abych byla na své váze, ale to nevím, jestli se mi teď podaří, protože po OPU (a to předpokládám příští týden) chci přestat raději běhat, než se prokáže výsledek 🙂

zvalentova
14. dub 2011

krásné ráno všem 🙂

monnn
14. dub 2011

@lenkakubickova no čao a poznám Tě zítra?hele 10kg za 3 měsíce to je fičák neee 😕 😅 ,jak jsi to dokázala?Já jsem v celku ted taky spokojená,ale .... 😉
@zvalentova dobré jak je?

inza
14. dub 2011

@lenkakubickova: no ja bych se urcite na beh pak vybodla....holt budes mit pauzu v behu 9 mesicu... 😀

vally11
14. dub 2011

Ahojky 🙂
@lenkakubickova to víš, včera jsme tady řešily naší blížící se laparku a jaký budeme asi mít hlad a tak. no asi jsi to četla.
No tak to jsi dobrá, že hubneš, já to mám naopak a už jsem sama sobě nechutná. 😠 Taky bych potřebovala 10 kg, no nebo tak 6, abych se cítila o něco líp. Já ale nemám vůbec vůli.

@monnn @lenkakubickova jinak si zítra pěkně pochutnejte na chlebíčkách a kávičce a hlavně ať vám v gennetu řeknou samé dobré zprávy.
😉

raducha
14. dub 2011

@lenkakubickova ahoj kočko tak hodně štěstí a gratuluju za zhubnutí. jen mi řekni jak jsi to dokázala? taky bych potřebovala schodit tak deset kilo. 😀

vally11
14. dub 2011

Holky tak koukám, že adeptek na schazování kil je tady víc 😀 , ale asi ještě raději bychom nějaká ta kilča přibraly 😉

zvalentova
14. dub 2011

@monnn báječně, jdu se zrovna hádat do banku kvůli předělání zástavy, ale za odměnu mě čeká luxusní oběd v jedné supr restauraci 😎

zabka77
14. dub 2011

@vally11 taky bych potřebovala nějaký kilča dolu,ale jak říkáš raději bych je už nabírala 😒

lenkakubickova
14. dub 2011

holky kilča dolů sami nejdou, je to dřina jako děs! Za rok jsem nabrala 15 kg 😀 ...teď od ledna běhám 4-5x týdně cca 5km a hoooodně jsem omezila jídlo, žádné sladké, omáčky, knedlíky, pečivo...prostě fakt hodně zeleniny, masa a ovoce, je to boj!!!!! Ale stojí to za to! Hlavně jsem si dala motivaci, že kdyby vyšlo těhu, tak do té doby zhubnout co nejvíc, ať pak tolik nenaberu 😀 😀 😀 . Teď budu muset doržovat hlavně jídlo, když budu bez pohybu. Chce to vůli 😉 😀

@monn: dnes jdu za chvíli ke kadeřnici, tak nevím,jestli budu mít hlavu do červena nebo jinak, takže ti ještě dám vědět, jak mě poznáš 😀 😀

@inza: kééééž by jsi měla pravdu, když nebude běh, budu doma šlapat na cyklotrenažéru, když to půjde a posilovat s gumičkama 🙂

@zabka77: chápu, přeci jen je to pak jiná radost z kil nahoře, nebooooj, ono to přijde 😉

lenkakubickova
14. dub 2011

Holky tady něco pro radost, to jsem fotila na výstavě v Krumlově a dostalo mě to 😉 🙂

lenkakubickova
14. dub 2011

ono to nejde přečíst :( Tak koukněte sem:
http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=15054...

monnn
14. dub 2011

@vally11 já se už na ten chlebíček těším,doufám,že Lenča nezklame a dá si taky 😅 ,jinak mě dnes neskutečně honí mlsná 😅 už abych šla do práce 😉
@zvalentova no tak aspon,že to špatné vykoupíš skvělím obídkem 😉

Jinak holky já si toho ted naplánovala,cestu do Phy jsem pojala netradičně a zpět nejedu domů,ale do Bechyně,máme tam((rodinu)) tak jich zajedu navštívit a návrat až v ne,na PC nebudu,ale pokud s Lenkou půjdem na chlebíček - písne i za mne,jen doufám,že sem nebude muset psát špatnou zprávu jak psala v le za mne inza 😠

lenkakubickova
14. dub 2011

@monnn: to víš, e si s tebou dám chlebíček i dva 😉 😀 to je na nervy zdravé 😀 😀 😀 a neboj, určitě za tebe napíšu dobrou zprávu!!!!! 😉

@zvalentova: tak to si užij luxusní obídek! A kam jdete? 🙂

andru01
14. dub 2011

@lenkakubickova teda Leni,..to jsi opravdu dobra a smekam,..ja bych potrebovala taky tech 10-15 kg dolu,ale musim se priznat ze nemam tu vuli,...ale musim taky necco udelat .,protoze pak pri tehu by to pro mne byla velka zatez,...tak at zitra Vam to dobre dopadne 😉

monnn
14. dub 2011

@lenkakubickova už jsem se lekla 😀 😝 !!!

evulatko
14. dub 2011

ahojky holky🙂 Mohla bych mit dotaz? Byli jsme ted poprve v Gennetu a doktorka me poslala pro jistotu na UZ prsou (pro kontrolu, protoze uz mam par IVF za sebou) a domluvily jsme se, ze az budu mit vysledky, tak se objednam a domluvime dalsi postup. Chtela jsem se vas zeptat, kdyz uz pujdu k doktorce takhle podruhe, to uz me paak objednaji nejak rychleji? Nerada bych cekala zase dva mesice🙂 Diky moc, eva

inza
14. dub 2011

@monnn,@lenkakubickova: jen si pekne dejte holky poradne do briska nejaky vyborny chlebicky.....at je pak ten den veselejsi...🙂 😀

zvalentova
14. dub 2011

@lenkakubickova hrozně ráda chodím v Dlouhé do Lokálu, to ňam ňam