Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

evak99
31. pro 2009

mysko, mně říkali, že je lepší zavádět, neb jak píše lita, hodně dráždí žaludek, když polykáš a navíc na začátku těhu je to lepší zavádět přímo k mimískovi🙂 já brala 1-1-1 😉 potichounce gratuluju 🙂

ivarei
31. pro 2009

Ahoj holky, všechny moc zdravím po delší odmlce. Myško, gratuluju potichu k těhu, utroš určitě vaginálně, ptala jsem se dr. Já brala 2-0-2.

Pet.s, inza, petap, lenkakubickova: Teď už to prostě musí vyjít 😉 😉 😉 . DRŽTE SE 🙂

hypo: Držím palce, snad už si vás tam dnes nechají, jinak budeš rodit pětikilovou Amálku 🙂.

Jinak jsme byli na NT v Hloubětíně, je to v pořádku - jupííí... Pokud vás někdo pošle do Hloubětína, doporočuju tam nechodit. Ten přístup... hrůza, hrůza a stokrát hrůza. Fotky z UTZ mám v albu, ale věřím, že takhle by to nafotil i můj gynekolog na obyč UTZ. O to víc si vážím všech v Gennetu. Platili jsme 1100,- za ultrazvuk a 100,- za fotky, ceník je docela sranda, např. 600,- za určení pohlaví 😀 . Držte se Gennetu zuby nehty.

ivarei
31. pro 2009

evak: Ty jo, ty jsi už 16tt, to strašně utíká 🙂 🙂 🙂

lita: Já už se tak těším, až začnou kopat... Minulý týden jsem začla zvracet, teď, když už by HCG mělo klesat.

ivarei
31. pro 2009

myška: Koukala jsem na fotku, zdá se, že sílí. Jistější je zajít na krev, já měla slabou čárku a HCG bylo 593, pak jsem po týdnu měla HCG 12350 a teprve byly čárky stejně silné. Moc a moc držím palce a doporučuju volat dr., nebo alespoň brát ten utroš 2-0-2

lita
31. pro 2009

Ivarei, gratulace ke krasnym vysledkum, hned je lepe na svete 🙂
A vy cekate holcicky? Jukla jsem ti do albicka a videla tu kupu krasnych oblecku - pro holcicky 🙂
Vidis, me zaludek cestuje jeste sem tam i ted a to jsem prave zacala 6. mesic, kazdopadne mene casteji nez drive. Ale myslim si, ze pokud jsi se prvnim trimestrem prozvracela, tak by ti ted uz melo byt jen lepe.

hypo
31. pro 2009

ahoj holky, tak me si v nemocnici nenechali...
vubec se neotviram, nejsem na porod pripravena tak mam naklusat v pondeli na vyvolani 10 den po TP (snad se do te doby aspon zacnu otvirat)
a dnesni utz odvah vahy 3740g se picnu.......
v sobotu jdu jeste na monitor, protoze ten porad vychazi spatne....
nicmene to nevypada ze bych do pondelka rodila tak na vsechno pecu, uz tak jsem dooost otravena a jedu s manzou na chatu

uzijte si silvestra i novy rok ja se snad ozvu v nedeli 🙂

pa

lita
31. pro 2009

A k tomu kopani, ja je zacala trosku citit az kolem 19.-20.tt Ze zacatku je to takove simrani, spise jako bublani ve strevech, tak o tom ani nemusis vedet. Ale ted uz se tam kluci mezi sebou pekne strkaji (to pak citim uvnitr uprostred jako takove divoke bublani) a kdyz si dam ruku na bricho, tak citim jasne kopance, uz i manzel 🙂

petap1
31. pro 2009

hypo...moc držím palce, ať se vše urovná a Amálka se přihlásí na svět..užij si na chaloupce pěkný silvestr a víkend 🙂

nathali
31. pro 2009

ahoj holky tak som sa zastavila az dnes vcera som tu bola neskoro vecer ale to ste uz isto spinkaly 🙂

hypo Amalka urco caka na novy rok a potom da o sebe vedet 🙂 ale drzim palceky aby bolo vse ok

lita tak chlapcom je ale pekne veselo 😀

to je ale divne ze dnes je posledny den v roku a potom bude zase novy no nie??? 😀

petap1
31. pro 2009

nathali..to máš pravdu...jsem v práci a vůbec mi tedy nepřijde, že je dnes poslední den roku...ale už se těším na rok 2010...vkládám do něj veliké naděje 😎

nathali
31. pro 2009

joooj ty si v praci?? takto ta tyraju a kde robis??
no ja tiez dufam snad bude o mnoho mnoho lepsi

petap1
31. pro 2009

To víš...v soukromém sektoru se jede pořád 🙂 🙂
Ale neva, já se těšm jak si uděláme doma pohodičku a zítra vyrazíme na chalupu 🙂

Už běžím domu...

Tak všem ještě jednou hooodně zdraví a štěstí do roku 2010 🙂 Opatrujte sebe a mimisky 🙂

myska25
31. pro 2009

Holky všem Vám moc a moc děkuji za rady. Tak jsem začala utroš zavádět 2-0-2. 😉 😉 😉 No a dneska jít na krev nebylo moc reálné, protože skoro nikde nepracovali 😉 😉 😉 . Uvidím jak se to vyvine o víkendu 😉 😉

No a ani nemůžu zítra testíkovat, protože jsem byla do dvanácti v práci a pak už měli v obou městech všechny lékárny zavřený - a to je jich celkem pět ☹ ☹ ☹ . Tak doufám, že alespon v sobotu už budou mít otevřenou lékárnu u Kauflandu v jiném městě a že si tam budu moc dojet pro testík 😉 😉 😉

Tak se mějte zatím moc a moc hezky, všem Vám přeji štastný vstup do nového roku a brzičko krásné uzlíčky v náručí a nebo alespon v bříšku.

nathali
31. pro 2009

myska25 tak snad budes mat v novom roku // na testiku ked uz tak cakas krasny silvester a stastny novy rok 🙂

pet.s
31. pro 2009

myska, psala jsem ti už na jinou diskuzi,ale znovu se opakauji. Mně glukophage nasadili v těhotenství. Bohužel už asi tou dobou bylo pozdě. Miminko nemělo vyvinutou lebku. Zvyšuje citlivost buněk na zpracování glukozy, tedy by měl snižovat cukr v krvi. Nasadila mi ho doktorka v Motole, což je naše špičkové pracoviště v oblasti dia. V těhotenství nevadí, nejsou testované,ale nemají prokázané ani vedlejší účinky. Já ho beru trvale. Pěkně mě po něm bolí žaludek a nemám chut k jídlu.
Jinak já měla týden po ET 45 HCG v krvi a na testíku jen ducha. Stejně jako anlek jsem nikdy,ani když už jsem měla potvrzené těhu, neměla silnou čárku.
Myslím, že můžeš doufat.Hned v pondělí vyraž do kterékoliv laboratoře, U nás v MB stály tyhle testíky 250,-Kč.v Gennetu mi je pak udělali zadarmo.
Držím moc palečky.

pet.s
31. pro 2009

myska ke krvácení...taky jsem po ET špinila asi 6 den.Proto jsem si dělala ten test. Asi se pustilo jedno embryo. Pak to přešlo.

pet.s
31. pro 2009

Tak inza my budeme opravdu spolu a i u stejné dr.No to je paráda. Kdy čekáš MS? Možná se sejdeme na odběru nebo transferu.-)))Nás poznáš. Já jsem stará snažilka, snažím se o vlastní vnoučata a mužík už o skoro pravnoučata. Jeho vnoučatům je už 13, 12, 5 a 3. Když tak o tom přemýšlím, tak kluci budou mít strejdu mladšího než jsou oni.-))))))))))))))))

aajina
31. pro 2009

Ahojky vespolek 😉
jaké jsou holky teď objednací lhůty?Chystáme se na sourozenečka tak jen abych věděla cca.

Jinak ultrogestan je lepší zavádět, nedělá pak neplechu v žaludku, někdo po tom má motolice.Ale při zavádění zase vytéká takže je to na nonstop intimku.

eloana
31. pro 2009

ahoj holky prsim vas nemate nejtera zkusenost s integrovanym screeningovym testem? - krev v 11tt utz ve 13 a krev v 16tt. diky moc

dracekmracek
31. pro 2009

aajino myslíš na první schůzku?počítej cca 2 měsíce.

el mně ho dělali

moc vás s Lukáškem zdravíme,máme jeden měsíc,a hrozně moc vám všem přeju aby jste to zažily co nejdřív 😉 moc ráda bych vás zase viděla!

aajina
31. pro 2009

Eloano je to gen UTZ kde zjišťují šíjové projasnění a nosní kůstku.Je to přesnější test než co se dělá v tuším 16tt.

Dračku myslím 1 schůzku po delší pauze 🙂 Máme od nich 22 měs holčičku a přemýšlíme o dalším.

dracekmracek
31. pro 2009

no tak myslím tak dva měsíce....uvidíš 😉 každopádně moc držím palce!

nannynka
31. pro 2009

Eloana, asi mas na mysli NT screening + tripple - jak mi dali papir tak se tomu rika integrovany test. Jde o krev v 10.tt, UTZ kolem 12.tt a pak dalsi krev 16.tt. Mam to za sebou (a asi vetsina holek tady), copak bys potrebovala vedet ?
Ja na posledni krvi k tomu byla na pocatku mesice a mam vysledek - pri odberu mi rekli, ze pokud bude problem, tak se ozvou. Nastesti nebylo treba.

aajina
31. pro 2009

Dracku tak díky 😉

nathali
31. pro 2009

ahoj holky zdravim este v tom starom roku 🙂

pet.s
1. led 2010

eleona..na tomhle testu by měli zjistit zásadní vývojové vady..bohužel jsem z těch, které tam řekli nejsmutnější ortel..malý měl vyhřezlý mozek a nedotvořenou lebku...ve 14tt nám ukončili tak vytoužené těhu ☹ ☹ ☹

Jinak holky vše nej do nového roku.hooooodně zdraví a jednu kapku pokakanýho štěstíčka..... 😉

nathali
1. led 2010

ahojky vsetky v novom roku 😀 😀
tak jak vam dopadol silvester???

lita
1. led 2010

Hodne nej od vseho hezkeho do noveho roku, doufam, ze jste ho hezky oslavily, nekdo alkoholem nekdo dzusem 🙂

Mysko, drzim palce, at je carka zitra jeste vyraznejsi!

Dracekmracek, Lukasek krasne roste a ve vanocnim mu to moc slusi 😉 Koukala jsem, ze mate nejspise FP lehatko s vibraci, je tomu tak? Libi se v nem Lukaskovi a nebimba se mu v nem moc hlavicka? Chtela bych je take koupit, protoze jsem na ne cetla hodne chvaly.

Eloana, holky ti to tady uz zodpovedely 🙂 Je to dulezity test, pri utz (NT screening) daji do pocitace i vysledky krve z 11.tt a zjistuje se pripadne riziko vvv. Pri utz se zameruji na sijove projasneni (mnozstvi tekutiny na temeni hlavy, vetsi mnozstvi muze znacit vvv), pritomnost nosni kustky, cinnost srdicka, proudeni krve a vyvinuti nekterych organu. Ten tripl test (krev v 16.tt) se doporucuje delat na jednom pracovisti jako NT screening, protoze nevychazeji zbytecne zavadejici vysledky, kvuli kterym pak holky chodit na odber plodovky a casto zbytecne. Dalsi dulezity utz na tebe bude cekat mezi 20. a 22. tt, tam se kontroluje, zda jsou vsechny organy a koncetiny v poradku a urcuje se pohlavi.

eloana
1. led 2010

ahoj holky pets to me mrzi
lita jasne diky - no ja byla ve 11tt na krvi ve 13tt na utz vse bylo v poradku jak utz tak krev .....ted jdu jeste na krev- tak doufam uz se to nejak zasadne nezvrtne.
Jinak pohlavi me urcila uz v tom 13 to jsem docela koukala

eloana
1. led 2010

slo mi o to -jestli se ty vyseldky z toho triplu davaji dohrmady s tim scree.v 13tt nebo se berou zvlast......

treba nejaky holkam vyjde dobre screening I ale tripel blbe - vzhledem k tomu ze se nedala v jedne laboratori -nemuzou to dal integrovat...Ale kdyby se ot delalo dohromydy mohlo ty to i pres spatny tripel dopadnou negativne - jestli teda tomu dobre rozumim 😀