Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

nannynka
1. led 2010

eloana: ano melo by to byt ono. Pani doktorka mi rikala, ze pokud vsechna vysetreni probehnou na jednom pracovisti, pak se to integruje dokupy a vychazi z toho neco smysluplneho. Samotny tripple totiz vykazuje vysokou falesnou pozitivitu a proto to davaji dokupy. Me se to nestalo, mam vse OK, ale kamaradce co je o mesic napred vysel hodne zle tripple(NT vyslo dobre), ale na amnio nemusela. Jen pridali jeden podrobny UTZ a pak to dali s vysledkem negativni.

evak99
1. led 2010

no eloano, tak ti holky už odpověděly. já mám jít na krev v úterý do gennetu, bude to první den, kdy budou mít otevřeno a taky poslední den, kdy mi můžou odebrat krev na triply, doufám, že nebude žádný problém a vše proběhne ok. Protože jít na ty triply jinam by znamenalo mít jiné výsledky a to mi dr. říkala, že je naprd. A taky mě pobavilo, že máme stejný datum porodu 🙂 i když mě ho po to NT posunuli na dřív.... 😉 ale pohlaví nám pan dr. v gennetu neřekl, byl hodně nesdílný, takže my pořád čekáme 🙂

evak99
1. led 2010

jo jo ivarei, letí to jak blázen 🙂

dráčkumráčku, to je fajn, že jste v pořádku 😉

eloana
1. led 2010

holky diky to jsem nejak chtela slyset 🙂- me prave sai rekli at ke svemu ani na tripel nejdu , pak je z toho clvek zbytecne zmatenej.
Evak ja vim mame stejne🙂 a taky mam od zacatku posunuty termin a tydny mi hodnoti dle utz to ma termin 14. nebo 15.6.
ja jdu na tripel v pondeli do gennetu ale do Liberce -taky to jsou jedny z poslednich dnu co tam muzu....
Doktorka sama o tom zacala ,ze by si typla co to bude🙂)) tak jsme zvedava zda ji to vyjde

evak99
1. led 2010

tak to my taky eloano 🙂 a budete to říkat, co čekáte? no mně taky posunuli ten termín na 12. 6., tak uvidíme...už se těším na ten další velký utz 🙂 tak ať se daří 🙂

eloana
1. led 2010

no prvni mame holku ted by to mel byt kluk🙂 ale na rovinu me je to jedno -dlouho to neslo ,tsk jsme rada ..
trosku me vyplasily holky ,ze jim screening I vysel dobre a pak tripel spatne -ale to jsou vetsinou pripady ,ze na screen byly nekde a tripel pak u sveho gynekologa- v tom pripade bych asi spis verila tomu screeningu v I. je pry presnejsi.
tak jsem rada ,ze to zde integruji do sebe a berou v potaz oba testy i utz
taky preji hodne stesti- a pravda pri NT screeningu mi posunuli jeste termin na 13🙂))))

ivarei
2. led 2010

🙂 dráčkumráčku, koukala jsem na fotky, moc vám to sluší a vypadáte spokojeně. Musí to po tom všem být úleva. Mělas manžela u porodu? Já totiž chci rodit bez manžela a zatím vypadáme na výjimku 🙂

😀 hypo: Užij si to na chalupě, snad nezačneš jako na potvoru rodit tam, doufám, že to nemáte moc daleko 😉

😉 lita: Právě že jsem moc nezvracela, rozhodně ne pravidelně, začla jsem až teď 😎 . Holčičky asi nečekáme, nenecháme si to říct, ale řekla bych, že to budou kluci jako u ostatních. Jen jsem se kochala, poohlížím se i po oblečkách pro kluky, ale zatím jsem je nepřidala.
Je nám to jedno, radost budeme mít stejnou z chlapečků i holčiček, nejsem z těch, co se modlí za holčičku 🙂 a manžel zas není z těch, co se třesou na kluky. Hlavně, aby byli v pořádku.

Díky moc za info o tom tripple, taky jsem se na to chtěla ptát. No rozhodně půjdeme do gennetu, Hloubětín už ani omylem.

Pet.s - my šli na screening jen díky vám, kdybych tolikrát nepročítala, co se vám stalo, možná bych si myslela automaticky, že to prostě bude v pořádku. DRŽTE SE 🙂

myska25
2. led 2010

Ahojky,

tak jsem dneska prubla další testík a je tam krásná druhá, kuk do alba 😵 😵 😵 😵 Tedka už nepochybuji, že jsem díky Gennetu těhulka a zázraky se dějí a já se ani IUI a IVF nedočkala. 😉 😉 😉 . Stačilo, že paní doktorka nasadila ty správné léky... 😉 😉

Tak tedka už aby bylo 20.1. a já měla za sebou kontrolu v Gennetu a věděla, že je všechno v pořádku 😉 😉 😉 , ale pevně tomu věřím, že tentokrát to dotáhneme až do krásného konce 😉 😉 😉

Pet.s máš IP. 😉 😉 😉

ivarei
2. led 2010

myska: Jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😀 😀 😀 😀 😀

nannynka
3. led 2010

myska: super novorocni zprava. Tak ted uz jen at to vsechno probiha dobre a za nekolik mesicu se dockas a nebudes muset tatkovi kupovat zadnej darek 😉

lita
3. led 2010

Mysko, gratulace a drzim palecky, at tehotenstvi probiha v poradku 🙂

evak99
4. led 2010

mysko gratuluju 🙂 neboj do ko to uteče jak voda🙂 a pak už uvidíš srdíčko a bude to ještě lepší 😉

ivarei, co je s Hloubětínem? promiň, možná už jsi to tu psala...já jdu na triple do gennetu zítra, tak doufám, že mi tu krev naberou bez problémů... 😉

petap1
4. led 2010

Ahojte...všem vše nej v novém roce 🙂

myska...to je super zpráva...tak držím palce ať je vše Ok 🙂

ivarei
4. led 2010

evak: Nepříjemný jednání doktora, kdy mi řekl, že mu u mě chybí nějaký údaje a ať si to jdu nechat zapsat do sesterny, protože on na to nemá čas a ani to neumí. (Takhle to tak nevyzní, když neslyšíš tón hlasu).

Arogance sester, kdy jsem zaklepala na sesternu, kde byly pootevřený dveře, nikdo neřekl ani "moment", ani nedali pokyn, abych vstoupila (klepala jsem přiměřeně hlasitě, slyšet to bylo), pak vstoupila další sestřička a přibouchla mi před nosem, nakonec obě sestřičky asi na pět minut zmizely (beze slova) a když se vrátily, neskutečně táhly kouřem, což mi prostě ve zdr. zařízení a v těhotenství, kdy člověk nesnáší pachy vadí. Ty tři věci, který doktor nemohl dopsat zapsala sestra cca za 15 vteřin (nepřeháním). Při samotném NT doktor téměř nic neříkal.

Bylo tam hrozně narváno, polovina personálu neodpovídala na pozdrav, jedena ze sestre byla evidentně nemocná a nevadilo jí, že nakazí ostatní... Moc příjemná byla jen paní v recepci. Nejsem věčná stěžovatelka a nechci, aby to tak vypadalo, tak jsem to celý nevypisovala, prostě to jen shrnu, že Hloubětín příště nee.

hypo by dnes měla jít na vyvolání porodu, jsem napjatá 🙂
petap: MS předpokládám nedorazila, viď? Kdy jdeš k dr. Vykysalé?

evak99
4. led 2010

no jo ivarei, tak to bohužel někdy je...blbý je, když se spojí všechny faktory dohromady... ☹ ale co máš to za sebou, tak teď už jen lepší zážitky.
Já se dnes objednala na utz ve 20. týdnu, sice to vychází podle sestry až na začátek února, ale nevadí🙂 už se těším až uvidím mimíska 🙂

no hypo tu nebyla, tak možná už rodí.... 😉

ivarei
4. led 2010

evak: Na 4D, nebo na normální? U toho 4D píšou, že je vhodný jít mezi 24.-28. týdnem, ale někdo chodí i ve 20 tt.

petap1
4. led 2010

ivarei...jak jsem to četla...to by je člověk nakopal do zadnice !
MS stále nikde (63DC)..jak překvapivé, což 🙂 K Vykysalé jdu 12.1...teď ve středu asi začnu brát ty pilule co od ní mám, tak by mohla na té kontrole vidět, jetli reaguju a jestli sliznice roste..sice nevím jestli udělám dobře, ale ona by mi je stejně ase nasadila a takhle to aspoň trošinku popoženu...snad tím nic nezkazím 🙂

petap1
4. led 2010

Když o tom tak přemýšlím...co by jste udělaly vy..taky by jste ty pilule braly, nebo by jste počkaly na Dr. ? Byla jsem rozhodnutá, že je začnu brát, ať už Dr. vidí jestli se něco děje, teď jsem ale na váškách ☹ Je jasné, že MS nepřijde..tím pádem uvidí zase nízkou sliznici a nasadí léky a tím se vše zase protáhne..tím, že bych je začala brát se to "urychlí" aspoň o 8 dní...co by jste dělaly vy ? Poraďte prosím 🙂

ivarei
4. led 2010

petap: Noo... já nevím, když se vžiju do toho čekání před IVF, tak bych asi nevydržela a začla je brát... na druhou stranu u nás nejdříve plánovali IUI (několik schůzek) a pak dr. najednou změnila názor a rozhodla o IVF (to bylo asi 96 DC), přestože se zatím mluvilo jen o tom IUI a mezitím neproběhla žádná vyšetření, jen se nedostavovala MS. Takže bych možná počkala, třeba rozhodnou o IVF a bude se ti hodit, aby MS přišla až za 14 dní, až schválí pojišťovna žádost a tím pádem by bylo dobrý, aby se to o 8 dní neurychlovalo. No nevím, je to těžký, chápu, že máš nutkání - měla bych ho taky.

petap1
4. led 2010

ivarei: Takže u vás taky plánovali IUI a kvůli nedorazené MS Vás předělaly na IVF ? Ty jo, tak to mě vyklá ještě víc...asi bych do toho neměla sama dle svého mínění zasahovat, viď ? A kvůli čemu jsi neměla MS ty ? A jak ti ji po těch 96DC vyvolali ?

janicka.slunicko
4. led 2010

Ahojik holky Vás zdravím v Novem roce, jsem předchvilkou dorazily z chaty, bylo tam suprově,jenom těch posledních dní jsem provalela v posteli vlezla na mě nejaká chřipky. Už je to osto procent lepší ,mam ted už jenom rymu,tak to jde.. Manžel zítra jde až do prace,tak to budu zítra pracovat doma a nidko se mi nebude motat pri uklizení, vždyt to znate... 😀
Jinak dneska jsem už v 18tt to to letí,příští tyden jdu na kontrolu ke svemu gyndaři a 18 jdu do gennetu na ultrazvuk tak jsem zvedava jestli mi řeknou co čekam za mrnousky.
Tedka jsi vas jdu dočíst.

evak99
4. led 2010

ivarei na normální...takový ten co se dělá ve 20. a pak ve 30 tt...mně totiž moje dr. při každé kontrole utz nedělá, takže já vidělala mimíska asi jen 2x + jednou tu tečku, co nám ukázala dr. brandejská v gennetu 😀

jani a ke komu v gennetu na ten utz jdeš?

nannynka
4. led 2010

Ahoj holky, tak to koukam, ze v Gennetu na UTZ bude provoz 😉 Já tam jdu ve čtvrtek k Hynkovi na ten co se dělá ve 20.tt. Mám kliku, že moje dr. dělá UTZ při každé kontrole, takže ho každé 3.týdny vidím. Jen jsem zvědavá jestli se i v Gennetu potvrdí chlapeček 😉.

Petap: já bych s těma práškama asi počkala, když je to takhle mimo cyklus, tak by nemusely fungovat správně. Ale chápu, to čekání je na palici....Já měla taky problémy s MS - cyklus 38 - 60 dní, naprosto nepredikovatelné a většinou anovulační. Tak jsem pak dostala Clostik a jela na nem a reagovala dobre, a dokonce z jednoho IUI otehotnela.

inza
4. led 2010

to pet.s: mrcha ma prijit nekdy v polovine ledna. Nas asi taky jinak poznas. My se tam porad necemu smejeme a nejsme vubec vazny 😀

evak99
4. led 2010

jasně, že potvrdí nannynko...já znám snad jen hypo, která čeká po gennetím zákroku holčičku 😉

janicka.slunicko
4. led 2010

evak. ja jdu k doktr.Smetanové, uz jsem uní byla ta je také fajn.Nannynka:Tak ti budu držet palečky at je to kluk jako buk. No jo holky to jsou smí chlapy tak to jsem zvedava co budu mít ja ,ja bych chtela holčičky aspon jednu.

ivarei
4. led 2010

petap: Paní doktorka mi neřekla, proč nakonec změnila názor, ptala se, kolikátý DC jsem a když jsem řekla, že jsem to měla naposledy před zhruba třemi měsíci, řekla, že by to viděla na IVF a jestli mám sebou manžela. Pak řekla, že MS vyvolávat zatím nebudeme, že počkáme, až budou schválené papíry od pojišťovny a asi po sedmnácti dnech mě objednala na kontrolu, kde jsem dostala 2x agolutin. Podle utzv té době byla sliznice pěkně narostlá, takže paní doktorka nevěděla, proč MS nepřichází. Modlila jsem se, abych to po agolutinu dostala a 4. den (dokonce) po injekci fakt MS přišla. Jinak mám diagnostikoné polycystické vaječníky.

janičko a cos užívala na chřipku, mělas teploty? Na utz držím palce.

nannynka: Ty pravidelné ultrazvuky ti závidím 🙂, přeci jen to člověka uklidní.

evak: My taky miminka viděli 2x + tu první tečku bez srdíčka a o dalším ultrazvuku pan doktor zatím nemluvil, tak nás asi taky čeká okolo 20 tt

Holky, na tripple testy musím být na lačno a musíme tam jet ráno, nebo kdykoliv během dne? Ty ranní přesuny mi nějak nedělají dobře a bez jídla už vůbec ne.

nannynka
4. led 2010

ivarei: ahoj, me rekli, ze na lacno byt nemusim a at si tam sjedu jak mi to vyhovuje. Takze jsem tam byla kolem poledne a napapana 😉

monivo
4. led 2010

evak99: musím ti oponovat, my čekáme holčičku po gennetím zákroku 🙂 Dnes jsme byli na 4D a znovu nám pohlaví potvrdili. V gennetu jsem bohužel nebyla kvůli té rekonstrukci, nechtěli mě objednat. Byla jsem u doktora v Gynhelp s.r.o., na Praze 10, a můžu jen doporučit, byl velice příjemný. Akorát malá měla obličej zabořený do placenty, tak to nebylo úplně pěkně vidět, jak by mohlo být. Byli jsem tam asi 30min. Pokusím se do alba dát fotečku 🙂

taky jsem si na Hypo vzpomněla, jak je asi na tom...

monivo
4. led 2010

Tak jsem do alba přidala tři fotky.