Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

anlek
17. črc 2009

Leni, maji ji ve Volyni. A pocasi, to neni nejdulezitejsi na svatbe. 😉 Oni si svoje ANO reknou, ikdyz bude lejt. 😉

Moni, pichla sis neco podobneho jako je hcg. Takze po tom ti muze byt tehotne. 😉 Ja to teda po ovitrelle nemela, ale po pregnylu 2x jo. Ono to prejde a bude lip.

lenkakubickova
17. črc 2009

Mončo: tak to je fajn,že už máš poslední včelku za sebou! Nooo, s tím žaludkem ti nezáávidím,ale snad to brzy přejde a přeju dobrou chuť k obědu 😉 🙂
Jo,volala jsem tam dneska do kolika tam jsou,pokud bych tam jela z práce a jak jsou tam zítra a upozornila mě přesně na ten čas do 18:00 a než tam pojedu,tak předem volat, děkuju za radu! 🙂 Mončo a on tě Dr. prohlíží nebo něco?? 😕

lenkakubickova
17. črc 2009

Anlek: jeeeee,tak to bude krasny ve Volyni 🙂 Já vím,póčo není nejdůležitější 😉 A když prší,tak prší štěstí! Jen, aby měli aspoň pár foteček,tak ať neprší aspoň na tu chviličku 😉

monivo
17. črc 2009

Leni, doktor tě neprohlíží, ale někdo prostě musí stanovit, který den cyklu že máš přijít na UTZ, aby tě mohla sestřička objednat (sama od sebe to neudělá).

lenkakubickova
17. črc 2009

Mončo: o.k. díky. Já se jen modlím,abych tam mohle jet ještě dnes,jsou tam do 15:30 na vydávání léků, nechce se mi se tam vláčet zítra ráno 😝

anlek
17. črc 2009

Leni a uz jsi zacala krvacet? Ja myslim, ze tim, ze dr. da stempl na recept, tak tim ti zacina IVF cyklus pro pojistovnu. Proto to nemuze udelat jen sestra.

monivo
17. črc 2009

Jestli se ti to rozjeden dnes do 18hod, tak máš 1DC dnes a budeš tam muset zítra jet. Pokud se ti to do té doby nerozjede a budeš mít 1DC zítra, tak tam můžeš je i v pondělí, kdy budeš mít 2DC a to už si pak večer píchneš první dávku.

lenkakubickova
17. črc 2009

nezačala jsem krvácet,mám jen čím dál víc silnější hnědé špinění,čekám nejdýl do 14:45,abych tam stihla dojet, jinak pak jedině zítra.

monivo
17. črc 2009

Pardon, to jsem napsala blbě, pokud budeš mít zítra 1DC, tak ti léky budou muset dát zítra, protože v pondělí už budeš 3DC. 😅

lenkakubickova
17. črc 2009

no,uvidíme v so jsou tam prý do 14:00 ...ale my chceme od malovat,tak už vidím,jak to ve 12 dostanu a jedu do Gennetu 😀 😀 😀

lenkakubickova
17. črc 2009

a co když to dostanu v sobotu ve tři? Proč je to tak komplikovaný? 😝 😅

anlek
17. črc 2009

Pokud by MS prisla v sobotu odpoledne, pro leky pujdes v pondeli rano a pichat zacnes 3. den. 😉 Pry to nevadi.

lenkakubickova
17. črc 2009

Anlek,tak to jo,díky 😉 🙂

anlek
17. črc 2009

Holky, tak jsem volala hcg 14,76 a progesteron 555. To vypada nadejne a ja uz pocitala s tim, ze nas ceka KET. 😀 😀 😀

lenkakubickova
17. črc 2009

Anlek, no jupííííííííííí,to je krásná zprávička!!!! 😵 😵 😵 😵 Progesteron nemám teda představu,kolik by měl být,ale HCG je krááááásný!!!! Mám obrovskou radost 😵 😵 Jinak zatím žádné krvácení,takže buď zítra nebo hold až v Po, včera jsem si dala červený víno a hned ráno špinění,tak si dám dneska zas a třeba to pomůže 😀 😀 😀

myskaaaa
17. črc 2009

Anlek, bllahopreju, nadhera!!!! TO je stejne skvělé že se to dá tak brzy zjistit...!!!!
Leni taky mi to tak rikali, pokud by mrcha prisla do 12h v sobotu,tak volat a hned jet do Gennetu, jinak v pondělí...
Holky ja dneska byla u primarky, sestričky mě tak objednaly - ale zatím jeste nic na ultrazvuku nebylo videt,mam prijit v utery,to uz by mělo,tak DOUFÁÁÁM.... 🙂
Jen doufám, že nijak nevadi že sem tam prispivam zprávami, nějak jsem si vas oblíbila - chodila jsem sem uz nejak před 4 mesici kdyz jsme podstupovali IUI, nevyslo, a tak jsem si dala od vseho pauzu a nedavno jsem vas zacala zase docitat pred IVF a uplne jsem byla zavisla i v praci jak jsem to hltala...a ted mi to neda a stejne Vás hledam a docitam jak na tom která jste.....
Milu co Tvoje nevolnosti?? Mě bylo včera od zaludku zle rano i vecer a dneska nic...

anlek
18. črc 2009

Milu, jak jsi dopadla vcera v Gennetu?

Ja jsem jako spravna hysterka tam dneska volala. 😅 Jestli nemam snizit ten progesteron, kdyz ho mam 555 a fyziologické rozmezí pro 1. trimestr 29-149. Tak pry mam brat utrogestan, tak jak mam predepsany. Myslim, ze mi neverili. ☹ Nevadi, tohle je jen maly zadrhel, snad to nic nezpusobi.

lenkakubickova
18. črc 2009

Ahoj holky 🙂 Bohžel mám shon,ráno jsem jela do Gennetu pro injekce!!! 😉 😵 😵 😵 Takže od zítra píchám!!!! 😵 😵 😵 Já mám takovou radost! A v pá 24.7. v 8:15 jdu na kontrolu. Jen mi řekla,že mám přijít na kontrolu a já se trubka zapomněla zeptat ke komu vastně mám jít??? Jestli k mojí Dr. nebo k někomu jinému 😅

Milu: taky na tebe pořád myslím, co ti včera řekla primářka, snad je vše O.K.!!! 😕 😉

Anlek: tak snad to nejsou blbouni a není to takový problém 😕 A co svatba?

ma jedeme teď nakupovat,tak pak zas nakouknu asi až večer.

anlek
18. črc 2009

Tak mam pocit, ze rozhodl OHSS, ze me nvstivi. Uz vcera jsem pojala nejake podezreni. Bricho nafoukla, tlacilo. Dneska regulerne boli. Tak jsem utekla ze segriny svatby, co to slo nejdrive a lezim. ☹ Necham bricho odpocinout a chci se tam jeste vratit.
Ale jsem na jednu stranu rada, myslim, ze se u me nekdo ubydluje. Tak bolave bricho preziju. 😵

Leni, tak to je super. Jen skoda, ze ja nejspis nebudu od stredy na netu. ☹ Chtela bych s tebou sledovat, kolik mas foliku. 😵

lenkakubickova
18. črc 2009

Anlek: no tak to koukám jako blázen s tím OHSS 😕 Chápu,že tak trochu máš asi "lepší" pocit z toho, že se něco děje,ale opatruj se,ať jste s bobánkama v pořádku! 🙂 Neboooj, mám na tebe mobil a já ti písnu po kontrole sms 😉

Myško: jen sem choď nakukovat,ať víme,jak se vám s miminkem daří 😉 🙂 A už se těším,až budeš mít první fotečku z ultraz

lenkakubickova
18. črc 2009

Myško: (pokračování-nějak jsem to blbě odklepla 😕 😅 ) fotečku z uktrazvuku 😀

dracekmracek
18. črc 2009

Leničko prdelko ještě jednou moc gratuluju hrozně tomu u vás věřím 😵 a moc se na tebe těším 😵

lenkakubickova
18. črc 2009

Kačenko,beruško moje 😵 Mooooc děkujuuuuu 😵 😵 Taky už se na tebe mooooooooooc těším!!! 😉 🙂

monivo
19. črc 2009

ahoj holky,

anlek, potichu gratuluji a opatruj se 🙂

Leni, tobě taky gratuluji k té vytoužené MS 🙂 Ať ti píchání jde dobře.

Já mám OPU za sebou. Bylo nás tam asi 5, přišli jsme v 7,30 a na sál jsem šla v 10hod, takže dlouhé čekání. Na pokoji jsme byly 3. Ani pořádně nevím, jak jsem usnula. Po probuzení vše OK, ale pak se mi začalo dělat špatně, takže mi něco píchli. Mezitím už všichni odešli, dokonce přišli další na pokoj na ET a my pořád tam 😅 Jak jsem se zvedla, tak mi bylo na zvracení. Pak mě odvezli na sál, primářka mi raději udělala ultrazvuk, ale vše OK. A pak se mi naráz udělalo dobře, takž mě sestřičky odvedly k autu, které manža přistavil až před vchod, a to už mi bylo dobře. Odcházeli jsme ve 14hod, úplně poslední. Vzali mi 36 vajíček, z toho 23 kvalitních. Dnes jsem si tam volala a máme 22 embryjek. V úterý jdu na kontrolu a zeptat se, jak se vyvíjí dál. Hrozí mi OHSS, tak hodně piju, ale břicho mám pořád hrozně vyvalený, protože je pořád plný. Jinak je mi OK. Teď beru utrouš a prednison a stále píchám injekci na ředění krve.

anlek
19. črc 2009

Moni, no to sis docela uzila. Ale treba to bylo jen tim, ze tech foliku bylo tolik. Ze telicko bylo unavene uz z te prace, tak OPU hur snaselo. Ale ted bude lip. 😉 Ale ten pocet embryjek je paradni. Urcite budete moci jit do PK. 😵

Ja mam porad pocit, ze se o me pokousi OHSS, ale je to trochu divne. Bricho boli, obcas mam problem se zhluboka nadychnout nebo zivat ... Ale nepribyvam na vaze. Bricho teda poporostlo. Vcera jsem vypila 4 litry, dneska uz mam v sobe jeden, snad to bude stacit a nebudu muset to resit s dr.

Porad vyhlizim Milu, kde? Mela jit v patek na kontrolu a od te doby se neozvala.

anlek
19. črc 2009

Leni, co prvni vcelicka? Jak to probihalo?

lenkakubickova
19. črc 2009

holky my nakonec malujeme až dneska,teď čekám,až zaschne sádra a jdem pokračovat 🙂

Mončo: teda to jsi si asi užila,ale hlavně,že jsi v pořádku!!! Opatruj se a hodně pij,když hrozí OHSS. Držím palce,ať to vše zvládáš,jinak tega gratuluju k úrodičce!!! To je úúúúžasný!! 😵 😵 A máte prodlouženou kultivaci? A kdy by jsi mohla jít na ET?

Anlek: jen bumbej,ať se ti OHSS nějak nerozjede,ať jsi O.K. i s miminkem/kama 🙂

já myslela, že OHSS je dost ojedinělý a najednou koukám,že tady je náznak u vás třech 😕
Co se týče včelky,tak budu píchat až večer 🙂 Trochu se bojím,protože to je do stehna a mám prý rychle zabodnout do středu stehna třičtvrtě jehly 😕 😅 Nooo,dám pak vědět,jak jsem se s tím poprala 😀
Na Milušku jsem moc zvědavá! Doufám,že neleží někde v nemocnici ☹ 😕

anlek
19. črc 2009

Leni, cekam na ypravickz, jak to slo. 😉

lenkakubickova
19. črc 2009

Anlek ahoj,bylo to story!!! Ale mám to za sebou a neboleleo tooooo!!!! 😉 🙂 Jen jsem zapomněla použít desinfekci ☹ a manža říkal, že jsem měla nejdřív vytáhnout píst a pak až vpustit a to jsem zapomněla ☹ ...sand to není problém 😕 😕

lenkakubickova
19. črc 2009

byla jsem z toho úplně vypleskaná 😅 Nejdřív jsem tu nasávala roztok ze 3 ampulí a stříkala ho do 3 ampulí s práškem a pak zase ze všech 3 nasála do jedné injekce..no komedie 😀 A to přemlouvání,abych to píchla!!! To trvalo asi 5 minut 😀 😀 A pak jsem čučela, že tam mám jehlu skoro celou zapíchnutou 😅