Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

myskaaaa
17. srp 2009

Leni, kočičko, drž se a Utroš určitě polykej!
Dej vedět jak dopadly odběry, strasně moc moc moc držím pěsti!!!!

miluse
17. srp 2009

Leni, ty jsi ale rychlík, tak držím pěstičky, snad to bude v pohodě 😉

Já jedu za chvíli do nemocnice na kontrolní sono, tak doufám, že mi tam té vody moc nepřibylo a bude všechno v pořádku, ikdyž od rána mě bolí pod pravým žebrem, no snad to nic neznamená a jen se mi tam něco skříplo

anlek
17. srp 2009

Leni i Muli drzim palecky uboum. 😉

lenkakubickova
17. srp 2009

Milu: držím palečky!!!!!

chci vědět hned na čem jsem!

anlek
17. srp 2009

Teda jsem hrozna, zkomolila jsem Milu jmeno. 🙄

pet.s
17. srp 2009

Leni drž se a dej vědět. Jdu si lehnout. Měli jsme náročnou noc. Večer si dcerunka usmyslela, že jde spát ke kamarádce a 2 hod v noci volala ubrečená, ať pro ni ořijedu. Ale ne ke kamarádce, ale ke klukovi s kterým se rozešla. Jela to s ním v noci řešit a pohádali se. Měla štěstí, že kluk bydlí 20 km od nás, stačila jsem vychladnout. Když jsem ji viděla ubrečenou, neměla jsem ani sílu ji nadávat. Bylo mi ji líto. Tak jsem celou cestu dávala rady ohledně chlapů 😀 Přijely jsme ve 3 ráno a v 6 jsem vstávala k doktorovi. Sotva koukám. To já jen aby jste věděly na co těšit s dětičkama 😀 😀

anlek
17. srp 2009

Pet.s to jsou radosti, ale me se libi, ze se neboji ti zavolat a pozadat te o pomoc. To vypovida o moc krasnem vztahu mezi vami. 😉

monivo
17. srp 2009

Leni, co to tady čtu. Opatruj se, doufám, že jsi doma a poleháváš. Moc ti držím palečky.

Milu, já si píchám injekce na ředění už od začátku stimulky. Když viděli v nemocnici moje modřiny, tak se dost zhrozili. Já si je píchám do stehna. Tak mě poučili a už je to dobrý. Jsem zvědavá, v pátek jdu na kontrolu na trombotické centrum, tak uvidím, jestli si budu muset píchat pořád dál nebo mi na chvíli dají pokoj. A ve čtvrtek jdu také k primářce, ale dopoledne, tak se neuvidíme. Já si každý den měřím obvod břicha a vážím se a stále to ubývá, tak doufám, že za pár týdnů mi břicho splaskne, stále vypadám dost těhotně 🙂 Mám přes pas 80cm, normálně mám asi 65cm.

Ohledně pálení žáhy, taky mě to na pár dní chytlo v nemocnici, dávali mi tam do vody anacid, pěkněj hnus a pak mi jedna sestřička dala ze svého Rennie, že se smí a pomohlo mi to. Teď mám klid. Možná to taky bylo z té nemocniční stravy.

zdepros
17. srp 2009

Dobré ráno holky,

Leni, moc, moc ti držím palečky ať to dobře dopadne a jste v pořádku 🙂

lenkakubickova
17. srp 2009

zdepros,Mončo: díky za oporu!!

Jsem dost zmatená,už vím výsledky z Pá z Gennetu,takže teď už se klepu na dnešní výsledky!!!!
HCG v Pá 14.8.: 99 a HCG v So 15.8.: 136 ....kéééééž by i dnes povyrostlo 😢

anlek
17. srp 2009

Leni to vypada dobre. Uvidis, co dnesek. Drzim moc palecky. Jeste me napadlo na pohotovosti ti nedali nejaky ascurtin, ze? Tak si davej aspon vitamin C. Ten pomaha na spineni

gabulle
17. srp 2009

vzdyt ti tady vsichni rikame ze mas bojovat 😀 😀 😀 ,ale to jsou nervy i pro nas vsechny
myslim na tebe a drz se 😉 😉 😉

lenkakubickova
17. srp 2009

Anlek: Ascorutin mi nedali ☹
Gabčo díky,to jsou nervy na ten dnešek teda! Ještě 3 hodiny!!! 😝

gabulle
17. srp 2009

tak ja na OPU jdu zitra, uz od vcera me pekne poboliva bricho,chvilkama mam pocit ze me vyskoci oba vajecniky ven 😝 😝 😝
nevite kdo je zitra na sale?

gabulle
17. srp 2009

to zvladnes jsi bojovnice,ja je mam pekne nasponovany za tebe

gabulle
17. srp 2009

Lenco ten ascorutin je snad i volne prodejny a urcite bys ho mela zobat aspon 3x2tbl,ten ti neublizi ba naopak

lenkakubickova
17. srp 2009

Já ho mám doma ten Ascorutin,ještě od loňska,kdy mi ho Dr.dával i s Utrošem,ale bojím se ho sama dlabat,když mám ještě Prednison...nevím,jestli ta kombinace nevadí 😕

gabulle
17. srp 2009

ten nevadi,je to skoro jako vitamin c,je spis na zlepseni stability sliznic,ten se ti prednisonem tlouc nebude

gabulle
17. srp 2009

a Prednisonu mas urcite jen 5mg denne,to je uplne miniaturni davka,toho se fakt neboj

lenkakubickova
17. srp 2009

Gabčo,ještě,že tě tu máme 😉 Hned ho doma spolknu a mam brat 3x 2 tablety,nebo 3x jednu? 😕

anlek
17. srp 2009

Leni prednison a ascurtin nevadi.

lenkakubickova
17. srp 2009

Leni: O.K. jak píšu,doma ho začnu dlabat,jestli ještě bude něco platnej,celý den mě bolí břicho jako u MS, to je fakt tak nepříjemný ☹ ....a já vás tady s tím krmím 😅 ....ale je faakt,že je mi líp,když to sem písnu 😅

monivo
17. srp 2009

Leni, ty jsi teď v práci? Já jen, jestli by ti nebylo lépe doma.

anlek
17. srp 2009

Leni, ja MS bolesti mela dobre do 7tt. A dr. Vykysala mi na to rekla, ze je to normalni. Jeste krvacich? Spinis? Nebo jen bricho boli?

Leni, jsem tu vsechny pro vsechny. Ne jen pro vybrane jedince. 😉 Takze vesele pis, co te na padne, ju? S kym si mas o tom povidat nez s nami?

gabulle
17. srp 2009

Lenco, urcite zacni na 3x 2 tablety,tim nic nezkazis,neboj

lenkakubickova
17. srp 2009

Mončo: jsem, dovču by mi nikdo neschválil a tak čekám n aodpolední výsledky HCG a jestli povyroste,mažu okamžitě ráno do Gennetu pro neschopenku. Doma bych se zžírala,potřebovala jsem raději mezi lidi.... Jinak mi nic není.

Bohužel dnes stále krvácím,je to o trochu slabší než včera,ale prostě na pohled a pocitem je to prostě přesně jak MS 😕 ...jinak já Vykysalé psala SMS a ta odpověděla,že jamile HCG roste,pořád brát léky dál,že to někdo mívá. Ale on někdo nazve krvácení to,že trošičku špiní,ale tohle je klasika, včera jsem spotřebovala celý balíček 10-ti vložek 😔 ....a dnes zatím asi tři....prostě odpoledne budu i s váma moudřejší. Tak jako tak jdu 24.8. k Langerové a tam buď bude něco na utz, nebo se dohodneme co dál,pokud to nevyšlo...

lenkakubickova
17. srp 2009

Leni: je fakt,že je to super,že se tu člověk do té diskuze vykecá 😅 A hlavně nikdo z okolí to třeba tolik nepochopí ☹

anlek
17. srp 2009

Gabulle, nevim, kdo je zitra na sale. Jdu zitra k dr. Dankovi. Ale i on muze byt na sale. Drzim palecky, at zitra vydoluji poradne mnozstvi vajicek a at jsou poradne zrala.

Leni, uvidis. Pokud budes mit hcg dneska vyssi nez v sobotu, sla bych na neschopenku urcite. Myslim, ze i klid je potreba. Jinak take vim o holcine, co krvacela, sli z ni kusy sliznice a ma nakonec dvojcata (mela zavadena tri embryjka).

lenkakubickova
17. srp 2009

Gabčo: budu zítra taky mooooc držet palce,ať je hodně vajuch!!! 😉 🙂

Leni:kurňa, povzbuzující čím dál víc...třeba fakt jen odešlo jedno mímo 😕 ...no uvidíme,už jen 2 hodinky!!!!

gabulle
17. srp 2009

anlek v kolik jdes k Dankovi?
jinak dekuji za podporu