Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

betox
23. zář 2013

@darkwitch Týýý brďo, to to letí...A jak je?

darkwitch
23. zář 2013

@betox mě je báječně, akorát jsem byla utz v 20tt a prcek krásně prospívá a já si připadám jak zfetovaná jak je moje tělo zaplaveno pocity štěstí dojetí a lásky k tomu malému človíčkovi 😀 a vyjadřuju se jak idiot 😀

04092010
24. zář 2013

@hankalt jojo, koukala jsem na ně 🙂 akorát na nějakém blogu měli, že mají i do 19hod, což by mi vyhovovalo kvůli práci 🙂 uvidím, až tam zavolám 😉

monnn
24. zář 2013

Klárko,Marťo ,Andrejko a dalšíííí holky co mě znáte,dlouho jsem sem nepřispěla,ale prosím na zítra a po,myslete na mě 😵 😉 později se ozvu!!!!!děkuji!!!!!

mandre
24. zář 2013

@monnn že by?? 😎 😎 😉

betox
25. zář 2013

@darkwitch Užívej si to 😉 Pro mě to bylo nejkrásnější období. S tím vyjadřováním bude daleko hůř..... 😀

inza
25. zář 2013

@mandre,@darkwitch: teda Vam to ale leti....

darkwitch
25. zář 2013

@monnn myslim a cekam jen same dobre zpravy 😉

inza
25. zář 2013

@darkwitch: a bylo viet co to bude zda prcek ci prckova 😀 😀 😉....jo a souhlas s betox s tim vyjadrovanim...bude daleko hure 🙂

majcam
25. zář 2013

@monnn ...to si piš,snad to k něčemu bude 😉

monnn
25. zář 2013

holky díky,máme 2 kousky,zítra se dozvím jestli se oplodnila a pak dlouhé čekání do pondělí,velice bych tomu chtěla věřit,tak uvidíme,ale díííííkyyyy mooooooooooocccc 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

darkwitch
25. zář 2013

@inza my nechceme vědět jestli to bude prcek či prcková, takže jsem se radši v době kdy se koukala dolů moc nedívala, ale prcek byl hodný a způsobně křížil nožičky 😀 no tak to se těším jak se mé vyjadřování bude zlepšovat
@monnn držím palečky 🙂
@betox děkuju, užívám si to 🙂

vveru
26. zář 2013

Holky, mám dotaz v úterý jsme byli na 1.KET a od toho úterka mě bolí podbříšek jako na MS, neměla jste některá. Při minulých IVF mi nic nebolelo, až pak když jsem začla špinit. A dodržovali jste nějaký zvláštní klidový režim?

inza
26. zář 2013

@vveru: mě po KET taky bolelo břicho. Zvláštní režim jsem nedodržovala. Ještě při transferu dr říkala ať si dam klidně dvojku vinka ať je malému dobře a má hned od počátku správný přísun živin 😀 . Nebo jedno male pivko. Tak jsem se řídila jejími radami a teď tu brebenti 5,5 měsíční prcek 😀. Já dělala všechno normálně a nějak jsem si vůbec nepřipouštěla že se "něco" uhnizďuje. 😉

darkwitch
26. zář 2013

@vveru po KETu me asi nic nebolelo ale zas kazda reaguje jinak nejsi treba nastydla? Jinak klidovy rezim jsem nedodrzovala zadny

vveru
26. zář 2013

@inza
@darkwitch Holky děkuju, už jsem z toho nešťastná . . . Manžel mi tu tvrdí, že jsem to takhle měla s malou také, ale to už si nepamatuju-nějak to smázl porod 😀 Ale o ty nezdařené dva pokusy mě to takhle od začátku nebolelo, nastydlá nejsem =o) Chjo . . .

04092010
29. zář 2013

Ahoj holky, tak jsem na čekací listině na Letnou - termin budu mít když dobře tak za 2-3 měsíce. Chjo, to je hrůza 😨 jak jste ne tom vy?

rory_g
29. zář 2013

@4092010 ahojky, čakačka na první konzultaci je děsná,ale vydrž, stojí to za to! Jsou tam úžasní, já na ně nenechám dopustit
@monnn moc držím pěsti a jsem ráda, že jsi se nevzdala 🙂

nannynka
30. zář 2013

Ahoj, konzultace proběhla. V podstatě kromě sdělení že to jediné embryo co zbylo a šlo dovnitř nebyla žádná hitparáda jsme se nic nového nedozvěděli. Prošla všechny výsledky, řekla mi že vaječníky zatím neselhávají, spermio v pohodě a že by to ještě jednou zkusila. Poslala mě ještě na 3D ultrazvuk a ten je taky v pohodě. Odklad na jaro prý nevadí. Tak jsem to pustila z hlavy a uvidíme na jaře.
Jinak Vojta už chodí do školky a roste jako z vody.

Všem snažilkám přeji brzký úspěch, těhotným zdravá miminka a ostatním krásné dny.

lola_00
30. zář 2013

Ahoj holky, dostala jsem doporučení od gynekologa, že bych se měla objednat do CAR. Doporučil mi Gennet na Letný, tak jsem tam teď volala a nějaká moc milá sestřička mi řekla, že teda nemají volné termíny a že si mě zapíše do pořadníku. Máte stejné zkušenosti? Je to hrozné čekat další měsíce jenom na objednání☹ Hlavně vůbec nevím, co mě čeká. Gynekolog už si semnou nevěděl rady☹

monnn
30. zář 2013

ahoj holky,všem děkuji za podporu a za palečky,jen jich bylo málo anebo si už nezasloužím být máma ☹ ,zase zvítězila genetika,já už fakt nevím ☹ ☹
jinak všem přeji brzké těhulkování a hlavně zdravé miminko!!!!!

petaloudi
30. zář 2013

@monnn ach jo ☹

inza
30. zář 2013

@monnn: ach jo...je me to lito, ale nevzdávej to

mandre
1. říj 2013

@petaloudi dnes jsem na tebe myslela, jak jste na tom 😎 😎 😎

mandre
1. říj 2013

@monnn zkusit jinde 😕 🙄

darkwitch
2. říj 2013

@monnn to je mi líto, bych ti tak moc přála aby ti to vyšlo

majcam
4. říj 2013

@monnn Mončo ☹ ☹ ☹

petaloudi
4. říj 2013

@mandre zatím stále 2v1, nějak se miminku u mě líbí 🙂

mandre
4. říj 2013

@petaloudi no já mám pocit, že každou chvíli náš prďola vyleze, takový boule na břiše jsem s K. neměla, ale je pravda, že už byl 14 dní na světě 😝

hankalt
5. říj 2013

Ahoj holky, chci se jen zeptat, včera jsem byla na OPU, 12 vajíček, 10 se oplodňovalo metodou ICSI, ale povedlo se pouze u 1. Teď musím vydržet čekat do pondělí a to si ani neumím představit :-/ jenom bych chtěla vědět, když je teda to jedno embryo, jaká je šance že opravdu dojde k transferu? Jde mi o to, zda se ještě může něco pokazit, jako že asi může, ale ráda bych nějaké zkušenosti ostatních 🙂 děkuju