Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

vveru
14. dub 2010

Jo, jo čevený vínko a pak horká koupel, doporučuju. 🙂

petap1
14. dub 2010

vveru: Jj přesně to mám v plánu 😀

inza
14. dub 2010

petap: dej si cervene a to mrchu privola, cervena do sebe a pak ven 😀 😀

petap1
14. dub 2010

Inza: Jj, jen doufám, že bude dobré..aby jsem pak neměla bolehlav a mrcha stejně nikde 😀

pet.s
14. dub 2010

Holky , tak jsem si před hodinou objednala oběd- prý rychlý rozvoz. Rychleji bych tam byla pěšky a zpět.Umírám hlady a nechci se najíst.

mandre
14. dub 2010

Pet.s: 😀 😀 takhle jsem jednou čekala na pizzu 1,45 hod. 😀 😀

inza
14. dub 2010

petap: urco bude dobre. Kdyztaz vyzkousis vice znacek 😀 😀 🙂

je ja taky budu muset neco vymyslet k jidlu, dneska jsme nejak jeste nestihla jist 😀

pet.s neboj dockas se 😀

petap1
14. dub 2010

inza: jj dostanu do sebe minimálně 2dcl (což je na mě výkon) i kdyby nevím co 😀

Já se dnes loučím a jdu se napájet 🙂

Pěkné odpo 😉

kacmelina
14. dub 2010

Pet.s:
Tak mimísek je už u mě!!!! 🙂 Je to držák, věřím mu, že se držet bude snad. Po cestě dom jsme ho trochu naklepali, protože silnice je samá díra, nedá se vyhnout, maximálně si vybrat tu menší, ale tak má tam místa dost, tak snad mu to nevadí 😅
Jsem v klidu, teď už jo, ale jen si přeju ten pozitivní test 🙂

Petap1: Už ho mám u sebe!!!!! ET vůbec nebolelo 🙂

kacmelina
14. dub 2010

vveru:
Už je u mě mimísek 🙂 ET bylo nebolestivé a viděla jsem na UZ, jak tam najednou byl 🙂 Teď jen aby se držel 🙂

petap1
14. dub 2010

kacemelina: tak ještě nakukuju, jestli se neukážeš a hele 🙂
Tak velká gratulka a pěkně ho hýčkej. To bude ten praví bojovník, když se dostal až k tobě do bříška 🙂 Tak pěkně odpočívej.

kacmelina
14. dub 2010

Děkuju moc!!! Už mu domlouvám 🙂 Už jsem snědla rybí salát s rohlíkem a jsem nějaká unavená, asi si půjd lehnout a spát chvilku. Musím si odvyknout spát na břiše 🙂 A hlavně mám takový divný pocit v břiše, tak buď se mimísek zahnizďuje 🙂 , nebo jsem si zase něco vsugerovala, jak je u mě zvykem 😒

inza
14. dub 2010

kacmelina: tak drzim palce na // at tam jsou

petap: tak prijemne napajenicko a chce to aůespon 2*2dvojky. Dej k tomu nejake zobani a to pak pujde samo 😀

kacmelina
14. dub 2010

Inza:
Děkuju, já bych si nejraději udělala ten test už večer, nebo zítra 🙂

inza
14. dub 2010

kacmelina: no to budes muset jeste nejaky ten den vydrzet nez zacnes ocuravat papirky 😀 😀

darkwitch
14. dub 2010

kacmelina tak na nej bud hodna a za chvili najdes // 🙂

plasice
14. dub 2010

Ahoj holky,můžu se k vám přidat?Také jsme s manželem objednaní do Gennetu Praha,horm.profily a veškerá jiná vyšetření máme za sebou,čeká nás IVF.Ale jsme objednaní k paní doktorce Langerové na konzultaci.Když jsem pročítala zpětně vaše názory zazněly tam většinou jména Brandejská,Vykysalá...Co dělá tady tato paní doktorka?máte s ní někdo zkušenost?Děkuji za odpověd.

inza
14. dub 2010

plasice: no ja k ni chodim a je fajn. Teda me vyhovuje a je s ni domluva. Ale kazdymu sedi neco jineho

ivarei
14. dub 2010

Ahoj holky 🙂
kacmelina: To čekání je nejhorší, viď?
petap: Jé, tobě se to blíží, prima...
darkwitch: Vysmátá svatební fotka je úžasná.
pet.s: Doufám, že už ses dočkala rychlého posla s obědem 😀

plasice: Já měla dr. Langerovou u ET a musím říct, že mi sedla snad ze všech nejvíc / čekáme díky ní dvojčátka. Milá, ochotná, vysvětlovala... pet.s kvůli ní dokonce přešla z jiného CAR. Tak ti moc přeju, abyste si vzájemně sedly, věřím, že to dělá hodně.

ivarei
14. dub 2010

plasice: A vítej mezi námi 😉 😉 😉

petaloudi
14. dub 2010

plasice: já měla dr. Langerovou zase u OPU a spokojenost. Je moc milá... Ale oni jsou vlastně všichni v Gennetu 🙂

betox
14. dub 2010

petap: Co to čtu????? No to je supéérrr. Zase došlo na slova mého manži - neřeš problém s horkou hlavou, nech to chvíli vychladnout a ono se občas najde řešení samo 😉 Držím palce, ať mrcha dorazí brzy a pak už to posviští 🙂

kacmelina: Držím všechno co mám. Určitě to vyjde.

plasice: Vítej 😉 Já u ní byla před týdnem (jinak chodím k Brandejské) a udělala na mě hodně dobrý dojem (chvílemi přemýšlím, že k ní možná přejdu). Měla jsem z ní pocit, že fakt hledá řešení...

jechulka77
14. dub 2010

kacmelina držím pěsti at to vyjde 😉 Jak ti závidím,já jdu teprve za čtrnáct dní na konzultaci k Lovasové. Už bych taky chtěla být v týhle fázi,ted se nejvíc bojím toho aby všechny testy byly o.k.

plasice
14. dub 2010

Takže holky ona vlastně dělá co P.Brandejská a Vykysalá?Co jste všechno absolvovaly u ní,když jste byly na první konzultaci,kromě toho,co jsem již psala,že máme?A za jak dlouho myslíte,že naplánuje IVF?Děkuju,jste hodné..

nannynka
14. dub 2010

kacmelina: drzim a Ty taky drz 😉)

plasice: vitej. Oni tam vsichni tak trochu delaji vsechno 😉 ja po prvni konzultaci na ktere jsme meli vysledky spermio a horm.profil nafasovala clostylbegyt a mazala na IUI.

darkwitch
14. dub 2010

plasice vitej 🙂
ja jsem taky obednana k Langerove, ale az na 18.5. tak jsem zvedava co nam rekne
nany to tam jde tak rychle? to jsem rada 🙂

darkwitch
14. dub 2010

ivarei dekuju

pet.s
14. dub 2010

ivarei noo dočkala a obídek stál za to..-))ale zrovna přišel kluk a půlku mi sežral. 😀 Ale nevadí. 😀

kacmelina
14. dub 2010

Inza:
Právě. A to je nejhorší, nevydržím čekat!! 🙂 😒

Darkwitch:
Já mu dávám vitamínky 🙂 a dneska jsem teda sice uklízela, ale málo, celý den jsem prospala 🙂

Ivarei:
To čekání je šílený!!!! Odpoledne mě bolelo břicho a tak mě vevnitř pálilo, tak jsem si říkala, že se možná malej zahnizďuje 🙂 a nebo jsem si zase něco vsugerovala
😒

Betox:
Děkuju Ti moc!! Snad se mimísek bude držet 🙂

Jechulka77:
Neboj, všechno bude ok!!! Já se obávám, že největší strach mám teď, jestli se malej chytí. Ale snad jo. Lovásová je hodná a moc příjemná. Dělala mi Hysteroskopii a pak ještě UZV při stimulaci 🙂

Nannynka:
Držim držim!!!! A děkuju!!!!!

🙂

inza
15. dub 2010

dobre ranko Vsem 😉

kacmelina: no ale vydrzet budes muset a pritom se nestresovat 😉