Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

pet.s
18. čer 2010

Ale holky...v klidu z věku...mně je 40. Poprvé jsem otěhotněla ve 39. 😉

pet.s
18. čer 2010

nany teda koukám, že to nemáš lehké, vid? Achjo,ale tu podložku si kupuji taky.

evak ty se máš, že už jdeš do finiše...

já jsem ode dneška také v pohotovosti. co k nim chodím hlídat, tak čekají kluka, mají termín zítra, tak jsme už na mobilu, kdyby bylo potřeba jet hlídat malou.
Jinak se přehrabuji e věcičkách. Daník je od včera na výletě a mně se moc stýská. c

kive76
18. čer 2010

ahojky,pet.s jo jasně, ale to mi říkala Dr. Brandejská.... že mám věk už na to první dítě...

pet.s
18. čer 2010

kive to je pravda..u nás taky spěchali, na nic nečekali...taky jsem začala chodit do caru v 35. Oni vědí, že to taky nevyjde hned a že to je běh na dlouhou trať. Tak proto pospíchají. To je jasné, že holka ve 28 otěhotní víc než já ve 40.Spíš jsme chtěla říct,abyste neklesaly na mysli, otěhotnět se dá i později. Říkám já poprvé ve 39, ted podruhé ve 40 a mému muži je 65. 😀

kive76
18. čer 2010

a tak to já na mysli neklesám...,jsem ráda,že už částečně víme, na jaké vyšetření ještě máme zajít,a a pak po těch výsledkách, že nás pošlou na nějakou tu metodu, jak pomoci otěhotnět..ví,m .že se dá otěhotnět i později. a .že se to nemusí podařit na poprvé..

dennisa
18. čer 2010

Ahoj holky.
Vveru nepsala koukám, tak snad to je v pořádku a bude mít zítra ET...

Kive, tak máš za sebou 1.konzultaci. A jak dlouho budete čekat na výsledky, než se vrhnete na to IUI?

Co Evak, tipuju, že už je možná maminkou 😵

Mám dotaz....kdy po OPU řeknou, jak to dopadlo a kolik odebrali? Hned na pokoji po zákroku?

kive76
18. čer 2010

no záleží kdy Domču tady u nás ve vojendě vemou k tomu hepatologovi..ale prý to vyšetření je každou středu od 7-11h bez objednání, tak bud si tam zajde příští nebo přespříští týden...a já to HSG bych měla mít bud příští nebo přespříští týden, takže tak bud tak do první poloviny července bychom ty výsledky mít mohli...z toho HSG je to asi po týdnu, si myslím..no a pak se máme až budem ty výsledky mít obednat k paní doktorce...no a ta mi říkala, že se objednává tak za 3 týdny...takže plus mínus to vidím...někdy v srpnu...a tam se dovíme ...termín na IUI..

dennisa
18. čer 2010

Kive, tak to půjde docela rychle, myslela jsem, že budete na ty výsledky čekat třeba dýl. Takže v srpnu hurá na IUI 😉

ter23
18. čer 2010

Dobré ránko ( spíš už poledne ) 🙂

denni, řeknou ti to hned po zákroku na pokoji - já skoro ještě ani nevnímala, když mi to přišli říct 😉 zároveň řeknou stav spermia a zeptají se jestli chceš oplodnění ICSI nebo přirozeně. A druhý den pak voláš jak jsou na tom embryjka, kolik se oplodnilo...

kive, nebyla teď na HSG dark? ta měla výsledky hned, tak aspoň jedno čekání by byo kratší

kive76
18. čer 2010

tak já myslím, že tak těch 14 dní na ten výsledek by mohlo být...já nevím mám dojem, že tady někdo už to HSG měl...neměla by to mít dark...nebo co ona to má mít za vyšetření...

jinak se tak nějak zeptám..tady holek..

jak dlouho se čeká na výsledek HSG?

ale si myslím, že bud v tom srpnu nebo září, že by to mohlo bejt už si stím IUI...

kive76
18. čer 2010

no jo taky myslím, že Dark taky něco takovýho měla...nebo má mít..

dennisa
18. čer 2010

Ter, díky. No zákroku se nebojím, spíš mám právě obavu z toho výsledku 😖 Asi toho na odběr moc mít nebudu, tak kéž by aspoň něco málo.

Jo jo, Dark věděla výsledek hned.

ter23
18. čer 2010

Deni , věř že to bude dobrý, k těhu vážně stačí jedno vajíčko, hlavně aby byo kvalitní 🙂 já bych do toho taky šla, udělala jsi podle mě dobře...

kive, dark měla právě výsledky hned bezprostředně po zákroku a k tomu rovnou i možnosti dalšího řešení a postupu, měla se rozhodnout jak budou pokračovat dál

kive76
18. čer 2010

@ter23 aha..no tak to je super, že výsledek je hned, ale stejně musím počkat až přítele vyšetřej, na něm to nejvíc záleží...jestli zůstanem v gennetu, nebo v Motole..

ter23
18. čer 2010

kive, aha a příteli vyšetřují spermie v Motole nějak speciálně? nepostřehla jsem jestli jsi to psala, že jsem vás prolétla rychle očima..

dennisa
18. čer 2010

Ter, no právě, že se bojím, aby to bylo dozrátý, když ty folikuly byly tak malý.
No ale už to nebudu řešit, to se prostě dozvím zítra 🙂

Nemají oni v Gennetu nějaký vazby na Motol. Že vím, že tam dřív pracovala dr.Brandejská i myslím dr. Feldmár.

kive76
18. čer 2010

né ter23 o spermie ted nejde. až potom.....je problém ten , když nám dělali odběry krve na žloutenku B a C ....tak přítel kdysi dávno žloutenky obojí měl, ale byl vyléčenej, ale v tom organismu to nějak zůstane, a oni chtěj zjistit přes hepatologa, jestli je infekční na žloutenka na mě to není přenosný...ale při tom IUI, při tom upravování těch spermií...oni tady v gennetu nemají na to nějak ty laboratoře, kde se to upravuje...takže proto by nás pak museli přesunout s léčbou do toho Motola...ale jinak není žádnej problém takhle otěhotnět..

kive76
18. čer 2010

jde jen o to ,že v gennetu nemají nějaký ty speciální laboratoře, a oni v tom Motole jsou tím známí, že sem se posílají páry, kde je ta žloutenka infekční...ale jak říkám mě nakazit nemůže, je to nějak v tom těle...i když byl před rokem na kontrole , tak mu řekli, že už tu žloutenku nemá, no a tady mi řekli, že v tom organismu to nějak zůstává...

kive76
18. čer 2010

Dennis ...:.já prý ty folikuly taky mám moc malý...vpravo 4x8mm,3x5mm,1x4mm, a vlevo 2x4mm,3x3mm,2x2mm...

kive76
18. čer 2010

jo a před tou HSG 2 nebo 3 dni si mám zavádět polyqynax, a pak ještě po vyšetření...

dennisa
18. čer 2010

No jo Kive, ale ty nemáš v sobě 25 injekcí 😀 Takže v přirozeným cyklu nejsou tak velký 🙂

kive76
18. čer 2010

aha, no jo to máš pravdu, to mě nenapadlo

nannynka
18. čer 2010

Denni, Brandejska tam snad centru sefovala, Feldmar delal minimalne na gynde a Vykysala taky.

dennisa
18. čer 2010

Nanny, to jsem si myslela 😉

betox
18. čer 2010

holky, na zítřek držím všem pěsti 🙂

2411
18. čer 2010

Ahoj holky,tak mě dneska zase volali,ET proběhne zítra po obědě,hodinu prý ještě upřesní ráno,kdo to bude dělat nevím,jsou to teda nervy už aby to bylo za mnou 😉

vveru
18. čer 2010

Holky moje, na chvilku sem k Vám ještě lezu Chci se prozatimně rozloučit, zítra frčíme, tak pak nebudu chtít bobísky mačkat u PC. Slibuju, že se nějak ozvu. Myslím na Vás držte se . . .

vveru
18. čer 2010

2411, mluvila jsem s Dr. Brandejskou a prý tam bude Dr. Langerová.

vveru
18. čer 2010

Ahoj Denis, neboj, řeknou Ti to hned jak se probereš, budu držet palečky 😉

pet.s
18. čer 2010

tak holky na zítra tfuj, tfuj, tfuj..těhu bacily..
vveru tak pak písni jak bylo. 😉