Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

nannynka
28. lis 2010

@ajriska I kdyby Ti test nic neukázal tak nevěš hlavu. Já ho ještě 13 dni po ET měla negativní a 15.den se na Gennet testu ukázala druhá čárka. A znám minimálně dvě další dámy, které na tom byly stejně. Držím pěsti ať to dobře dopadne.

ajriska
29. lis 2010

Ahojky,
tak jsem volala opět do Gennetu kvůli lístku na peníze - a jedna ochotná sestřička řekla, že mi ho ještě dnes doporučeně odešle! Tak doufám, že to opravdu udělá, abych je nemusela urgovat 🙂

Zatím jsem to vydržela a netestovala..

majcam
29. lis 2010

Dobré ráno...
@monn držím moc pěstičky ať si v klidu dojedeš pro mimoušky a ať se jim pak ve vlaku líbí...
Brr,je tam opravdu sněhu...,no a my máme vše zbalené v krabicích,takže to musím odchodit v keckách, šálu mám od tchýně a čepici od manži...no nádhera pohledět..
Betox,Mandre kde jste holky?

majcam
29. lis 2010

@ajriska tak vidíš,je dobře,že si to ještě zkusila s tím lístkem... 😉

inza
29. lis 2010

dobre zasnezene dopolko

majcam: tak jsem z pracaku zpatky a zase nic....jinak ted jak je snih tak ten nas magor psi je na zabiti. Nemuzem ho dostat domu jak ve snehu vyvadi

majcam
29. lis 2010

@inza jj přesně,taky máme ten problém,ale zase aspoň jsou ti naši kluci čistý,žádné kamínky a bordel v tlapkách.. 😉

zvalentova
29. lis 2010

ahoj ahoj ahoj
hlásím návrat do práce po laparoskopii 🙂

majcam
29. lis 2010

@zvalentova ahooooj a jak si dopadla... 😉

inza
29. lis 2010

@majcam: jo to je pravda ze ted po kazdym venceni nemusi probehnout mcelkova mycka. Pekne kdyz je trosku spinavej tak pred barakem vezmu snih a umeju ho
@zvalentova: jak jsi dopadla?

zvalentova
29. lis 2010

@inza to nevím, jejich přístup je hodně zvláštní. Všichni příjemní, jen velmi skoupí na slovo.
Každou věc a odpověď na ni jsem mámila na 3x.
Ale mám povyndání stehů a je mi báječně. 😀

zvalentova
29. lis 2010

a co tady nového? Jak jsou na tom ostaní? Kolik máme nových těhotných 🙂

inza
29. lis 2010

@zvalentova: to ti ani nerekli zda ti neco vzali ci ne?

zvalentova
29. lis 2010

@inza ne, každý byl tajemný jak hrad v Karpatech.
operatér mi sdělil, že se pokusili vejcovody zprůchodnit, ale jestli se to povedlo či nikoliv, to už neřekl...

Sestry jsem se yla 3x zeptat jak se mám o stehy starat, ani to mi neřekli.
Asi počítají, že mám každou chvíli něco sešitého, tak už vím.

zvalentova
29. lis 2010

@inza vzali nějaké vzorky kvůli endometrioze, ale to se prý dozvím až z jhistologie... teď jen čekám a doufám, že ji nepotvrdí

inza
29. lis 2010

@zvalentova: tak to e vse rekli. Teda rikal me to pan primar ten me i kuchal....no ale dali ti zpravu ne tam je to napsany...a pokud jsi uvedla jako sveho dr gyn Langerovou tak ji poslou i operacni protokol. Ta ti pak vse rekne. Ja se priznam ze jsem se o stehy nestarala vubec a ted o jizvy taky ne....

zvalentova
29. lis 2010

@inza tu jsem uvedla, ale chtěli po m "obvodní", že operační prokol pošlou jí. Do Gennetu si to mám prý donést sama... Koukám, že každá máme jiné info 😀

inza
29. lis 2010

@zvalentova: me Langerova rekla ze ji mam rici jako obvodni...a stejne si tam pak jeste zavolala a vyzadala si ho sama

majcam
29. lis 2010

@zvalentova aha mě dali zprávu do ruky,ale kdyby ti dělali nějaký úkon,tak by ti to snad řekli..

majcam
29. lis 2010

@inza takže pracák nic..? No až dodělám guláš,tak tam vyrážím s potvrzenou doporučenkou 😠 ,ale teď jsem potkala kamarádku sousedku a ty k nim shání posilu,takže to asi rozjedu a uvidim..,už jsem ve stádiu,že něco dělat musim,i když si samozřejmě neumim představit ten první den,začátek... 😠

inza
29. lis 2010

@majcam: tam ani nahodou nic...Tak privez gulasek i sem... 😀

majcam
29. lis 2010

@inza 😀 😝 ,já budu ráda,když se v těch keckách dopajdám MHD na Palmovku na pracák 😠 ,se mi tam nechce... 😠

majcam
29. lis 2010

Co ta Monn...chudák takový dojíždění... 😠

inza
29. lis 2010

@majcam: jo na ET sla...videly jsme se v Gennetu... 😉

majcam
29. lis 2010

@inza jupí,a to si to necháváš pro sebe..? 😝

inza
29. lis 2010

@majcam: jasne jak jinak 😀.co pracak?

majcam
29. lis 2010

@inza mr.... z krtka... 😉 ,jen jsem to odevzdala a byl šmitec...,jsem mokrá až za ušima 😒 a kolik jí zaváděli..?

inza
29. lis 2010

@majcam: ja nevim ja s ni mluvila jeste pred.....jo je tam pekne mokro, se to libi akorat tomu nasemu chlupacovi. Ja s nim uz trikrat venku a to pak jeste doma leze na balkon...a tam zere snih a nam doma pak chodi ledni medved

majcam
29. lis 2010

@inza brr..,no to jsou teda lední medvědi..až se přestěhujeme,tak před barákem je velká louka,ten se tam posere... no a já taky,až ho budu přemlouvat a vláčet do bytu 🙄

inza
29. lis 2010

@majcam: jj to znam, kdyz je snih a potka jeste svoji milenku tak pak oni si hrajou ve snehu a my venku mrznem na miste...odmitaj totiz chodit...jenom si hrajou skacou na sebe atd..........tak ho budes vencit z okna .... 😀

majcam
29. lis 2010

@inza ..to by bylo dobrý 😀 ,ale za tou loukou je les a kdyby něco ucítil,tak by byl v trapu,sice je to závislák,ale nikdy nevíš..