Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

vveru
25. kvě 2010

Dobré ránko holky!

Dark, držím moc palce ať to vyjde!

Ivuš, ty nožky máš fakt hrozný, drž se, už se blížíš do zdárného konce, myslím na Vás 😉
S těma výsledkama, já holt nic neudělám, počkám do zítra, ještě nás Rašková objednala k sobě na půl čtvrtou, tak jsestli to nebude domluvím se s Brandejskou. Teď jsem jukla do kalendáře a příští týden už to mám dostat, tak nevím a dál už pak čekat nemůžem, protože už nám odeslali žádost. No nic, nějak se domluvím.

evak99
25. kvě 2010

ivi, aha, tak to je blbý. opravdu nic jiného poradit neumím. včera večer jsem poprvé aplikovala krém, co jsem si koupila na těžký a unavený nohy, je v něm nějaká chladivá látka, tak mi to udělalo dobře, že jsem aspoň usnula. jinak mě totiž ty nohy bolí, že ani nejde usnout. A taky podkládám na noc velkým polštářem! tak se drž 😉 hele, tu jednu osobu budeš muset vydržet, nic jiného ti nezbyde a nebo můžeš jít na ostří nože a prostě na drsno jí říct, že si nepřeješ, aby ti tam teď chodila! Ale je to konfliktní řešení, na druhou stranu, život je krátký a není třeba jej trávit s lidmi, kteří nám nic nedávají a naopak nás otravují. tak jsem se s těma návštěvama přechválila, na čt se mi tam vlamuje kamarádka, co bydlí v cizině a je tu jen na chvíli..ale co, normoška ji po chvilce řeknu, že jsem unavená, ať se nezlobí. tak uvidíme, jak budu drsná. dám ti pak vědět. 🙂 no jo jdu v pátek. mimísek se mi ale v bříšku mrmlá o sto šest. tak si říkám, jaký to musíš mít ty, když tam máš dvě! 😉

nanny: jizvičku mazej a neboj, určo to pomůže. 🙂 je fajn, že manža i mamka pomáhají, to je moc důležité. jak jsi na tom s pohyblivostí, můžeš malého v pohodě zvedat? ptám se kvůli té jizvě.....

jo veru, to bude nejlepší. poraď se s dr. raškovou a uvidíš, stejně to neuspěcháš! A kdy jdeš k dr. Brandejské na další konzultaci?

dark: ať se dneska daří 😉

vveru
25. kvě 2010

Evi, jdu zítra k oběma, v půl čtvrté k Raškový, řekne mi něco k těm výsledkům které už jsou a na šestou k Brandejský na kontrolní ultrazvuk.

evak99
25. kvě 2010

no tak super vveru, tak to zítra rovnou rozseknete. Nenech se odbýt, na vše se radši víckrát zeptej a uvidíš, že to dobře dopadne! 😉

vveru
25. kvě 2010

Evi, děkuju. Jen mě štve to, že některé holky, které šli po nás už to dávno mají, kdybych se neozvala tak čekám opravdu ty tři měsíce. Rašková řikala, že ty výsledky, které už máme jsou tak nějak v pořádku- v normě, že by teoreticky měli být i ty zbylé v pořádku, já už bych klidně začala i bez toho, ale už jsem jednou o miminko přišla a znovu bych to nezvládla ☹

inza
25. kvě 2010

preji pekne dopolko.

dark: tak at to dneska vyjde 😉

ivi: teda ty nohy nezavidim. Fakt jedine studena sprcha a mit je hodne podlozene. Jinak nic moc nepomaha 😉

kive76
25. kvě 2010

ahojky, přeji hezký den...i když teda průběžně to vypadá , že zas jako včera bude pršet..

vveru
25. kvě 2010

Inza, ahoj, tak jak jsi včera dopadla???

kive76
25. kvě 2010

tak já včera byla na tý cytologii u svý gynekoložky, za 3 tejdny si mám zavolat ohledně výsledku, a pak se s nima i dohodnu, protože mi ten výsledek musej dát do gennetu , protože tam ho chtějí, no a zároveň mi moje gynekoložka vypíše žádanku do toho gennetu..tak snad to bude o.k...a už aby bylo toho 17.června abychom věděli co a jak dál s náma..
vveru: jo to máš dobrý, že si to takhle oběhneš v jeden den..

to já byla včera u svýho obvodáka...mám nějakou bradavičku bouličku, a mám to u podprsenky, takže se to průběžně strhává...no a moje obvodačka mi říkala, že mám zajít na chirurgii a že mě objednají, a potom to vyříznou...no tak jsem jí poslechla a šla na chirurgii a představte si oni mi řekli, že nejdřív musím na kožní, a pak možná k nim...no a mě ta obvodačka řekla, že nejdřív musím na chirurgii a oni, že mě možná pak pošlou na kožní...no fakt super... budu tady po vojendě lítat jak blázen z jednoho oddělení na druhý....no bylo by fakt hustý,,..kdybych až příjdu na to kožní, že potřebuju objednat mi řekli, že musím nejdřív na chirurgii...hi,hi. 🙂

kive76
25. kvě 2010

holky jakto že když jsem si včera do fotoblogu zadávala nějaký fotky, už tady dneska nejsou, ani moje profilová? to nechápu ☹ a to když jsem se včera tak za hodinku pak ještě jednou přihlásila, ty fotečky tam byly.

inza
25. kvě 2010

vveru: no jednoduse. treti pokus se posunuje o mesic. Ze jeste nejdrive dr udela hysterku a pak hned na to pujdem. Jo vcera me jeste poslala na 4D UZ. Takze ted budu vybehavat predoperacni na hysterku a pak na OPU (teda dr rikala ze se mozna bude moci pouzit to na hysterku, ze to pujde domluvit). Takze ted cekani na mrchu pak objednani na hysterku a rovnou k dr na UZ pri 21 DC. Jinak rikala ze si mysli na 99,999999999% ze se na hysterce n ic nenajde, ale at jsou vysetreni eadsi vsechny. Takze vcera jsme v Gennetu stravili cca 2,5 hod. Protoze nas museli jeste nacpat na ten 4D UZ jeste ten den 🙂

vveru
25. kvě 2010

Inza, tak to máš teda taky dobrý, ale tak to už uteče. Ke komu vlastně chodíš???

inza
25. kvě 2010

vveru: me to ani nejak nevadi. Uz to bude treti pokus tak at je vse vysetreno....Jo a jeste rikala ze by byla rada kdyby to delaly u nich. Sice neco budem platit, ale nemusim nikam do nemocnice a nic vybehavat a ze bylo nejlepe aby to delala primo ona 😉 jinak chodim k dr. Langerove a nemuzu si na ni stezovat. Je fajn a vse vysvetli. Za cca rok co tam chodime byla snad neprijemna jenom jednou, ale je to taky jenom clovek a kazdej ma nejakej blbej den.

ahojkyy
25. kvě 2010

inza - prečo 4D?
Ináč pekné ránko všetkým 🙂

vveru
25. kvě 2010

Inza, budu Ti držet palečky, ať to už konečně vyjde, to víš, že je lepší všechno pořádně vyšetřit. Já byla také na všem od laparky, přes imonologii až po tu genetiku, teď už jen ty zbylé výsledky-už jsem z toho zase na prášky.

Ahoj ahojkyy, tak jak je???

inza
25. kvě 2010

vveru: ja na laparce nebyla.

ahojkyy: ja uz ani nevim. Sice jsem se na to ptala, ale uz to nejak zmizelo z pameti proc 😉 Proste to nejak neresim

ahojkyy
25. kvě 2010

inza - jasné
vveru - dík, myslím, že oki. Teším sa na UTZ, už "len" týždeň 🙂

ahojkyy
25. kvě 2010

čo vy baby?

nannynka
25. kvě 2010

evi, zvedam ho, ale opravdu jen vyjimecne. oni rikaji, ze maximalne zvedat v 6tinedeli 3-4 kila a to ten nas malej ma. Takze na kojeni mi ho podavaji a v podstate ho jen chovam. Vzala jsem ho do ruky vyjimecne, protoze me pak to bricho boli. Akorat byl problem s kocarkovanim, protoze mame schody do domu. Tak mi pujcili klice od vchodu kde nejsou a da se domem projit az k nam. Jeste pristi tyden tu nekoho budu mit a pak asi budu cele dny sama, ale to uz snad bricho bude lepsi.

ahojkyy
25. kvě 2010

ahoj nannynka. Krásny chlapček. Nechápem, čo s nožičkami?

evak99
25. kvě 2010

tak to jo nanny, snad už budeš brzy fit. zvlášť když teď začneš ty rhb cvičení! 😉 já se toho právě bojím, že po tom císaři jsi trochu "nepohyblivá" a jak se ještě budu bát mimíska brát do ruky, tak aby to nebyly stresíky...

veru: tak to je blbý. ale pravda je, že se to někdy takhle poblbí, výsledky se zatoulají, člověk na ně čeká a je pak naprdnutej! Tak snad to dneska hezky všechno domluvíte!

kive: oni to někdy admini mažou. mně taky zmizela profilová fotka, tak nevím...asi když to není k tématu či co....jinak s tím běháním po různých odd to je strašný!

inza: ten 4D je super, co? 😉 podle mě chtějí mít jistotu, jak velký ty folíci jsou a jak přesně vypadají 😉

vveru
25. kvě 2010

Evi, až zítra 🙂

evak99
25. kvě 2010

jee veru, tak to jo, promiň, už jsem zblbá 🙂

vveru
25. kvě 2010

Prosimtě neomlouvej se, nemáš za co. Děkuju.

nannynka
25. kvě 2010

ahojkyy: nejak nechapu Tvuj dotaz s nozickama, prosim specifikuj
evi: neboj, ono to zachazeni fakt rychle naskakuje.Dneska jsme se dokonce odhodlali dat maleho na brisko. A ono se mu to libilo a krasne posiloval svaly na zadech 😉

inza
25. kvě 2010

evak: jj a s pani dr jsme si dobre popovidaly. Byla strasne fajn a na me blbe dotazy odpovidala bez problemu 😀 .
No jdu s pesem ven a pak budu zase muset cvicit 😝 a vecer je mobilizace 😝

nell1
25. kvě 2010

Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla, tak nestíhám dočítat...To jen proto, že jsme zažili docela šok na první konzultaci, nedopadla jsem nejlíp, tak to vstřebávám.

inza-co tam budeš platit? tu hysteroskopii?

VVeru, drž se...hlavně, ať jsou ty výsledky v pořádku. To čekání je hrozný....

inza
25. kvě 2010

nell: ne primo ji, ale pokoj to jim pojistovna nehradi. Dr rikala ze muzu jit nekam do nemocnice, ale ze by bala radsi aby se to delalo u nich, tak jsme na to s manzou kejvnuli 😉 a jak jsi teda dopadla? pokud o tom nechces psat nepis

evak99
25. kvě 2010

nanny: fakt už takhle brzy, jo? tak to je úžasný 🙂 já doufám, že to prostě naskočí, zatím mám pocit, že nevím, jak jí budu brát do ruky, ale zvládly to všechny přede mnou, tak já taky 🙂

inza: tak na tebe budu myslet. taky musím jít cvičit, rozhýbat to svý ztuhlý tělo! 😉

nell1
25. kvě 2010

inza--
A kolik ti říkala, že za to dáš? Mně jí taky chce udělat...já se tomu trochu bráním. No, mně je z toho tak zle, že to v sobě dusím a nejsem schopná o tom mluvit. ☹ ☹ ☹