Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

nelynka
23. črc 2009

baby ked telefnujete do gennetu na ake cislo volate?
potrebujem si zavolat o vysledky z genetiky

lenkakubickova
23. črc 2009

Myško a co vůbec v té práci? Ptal se nějak šéf? Jak jsi to vyřešila?

lenkakubickova
23. črc 2009

Nelynko, volám na číslo : 222 313 000 a tam si buď zmáčkneš 1 na IVF, nebo počkáš,až to někdo zvedne 🙂

myskaaaa
23. črc 2009

V práci jsem šéfovi řekla,že možná v patek pujdu do nemocnice a víc nic...tak se vyptával jestli jako s tím samým co předtím (v lednu endometrioza,ale to neví), tak jsem jako řekla že ano, že mívám bolesti a že to s ním nechci rozebírat...ale byl dobrej,jako docela pochopení.... ale ještě že jsem mu to neřekla narovinu....fakt lepší mlžit.. 😉

lenkakubickova
23. črc 2009

Míšo: to je super, že jsi to takhle zvládla! Jsi šikula 🙂 Je fakt lepší mlžit, nestojí to za to,aby jsi nedejbože přišla o práci...člověk nikdy neví,jak kdo zareaguje ☹

monivo
23. črc 2009

Ahoj holky,

tak jsem zde. Ano, byla jsem na ET. Mám jednoho bobíska v bříšku 🙂 Viděla jsem ho na UTZ, prý je jak do atlasu 🙂 Všechno OK, nic to nebylo, byl tam Daněk. Akorát mě štve to moje zvětšený břicho, pořád se vaječníky nezmenšujou, stačí, že se trochu najím nebo napiju a už mám pěkný tlaky. A občas mám křeče, mám trochu problémy s plynatostí. Ráno kolem 7hod jsem se svíjela jak žížala, jaké jsem měla křeče. A ještě do toho to vedro. Nikdo mi nedokáže říct, za jak dlouho se ty vaječníky vrátí zpátky a už to břicho bude v normě.

nelynka
23. črc 2009

lenka dakujem..
skusala som na to volat, ale cakala som vyse 10minut, tak som to vzdala..
asi na to kaslem, skocim sa tam opytat osobne ked pojdeme niekedy okolo asik

monivo
23. črc 2009

Nelynka, mají prázdninový provoz, myslím, že do 15.30, takže je možný, že už to tam nikdo ani nebere. Zkus to zítra dopoledne. Nikdy jsem problém neměla.

monivo
23. črc 2009

Ještě jsem zapomněla, máme 11 mrazáčků.

nelynka
23. črc 2009

monivo ja to skousela od 10 do 13h, vzdy som chvilku pockala na telefone a nikto to nevzal..
tha neviem, ale to je jedno, neponahla to...

lenkakubickova
23. črc 2009

Mončo: gratulujuuuuu k jednomu bobánkovi 😵 😵 😵 Opatrujte se 😉 🙂 A co manža na to? 😕 😅

Nelynko: tak to me mrzi,musis to zkouset,bohuzel,no ☹ Ted se mi tam taky hur vola,o prazdninach ☹

barrca
23. črc 2009

Monivo, tak to máte krásnou úrodičku ... a já ti tradičně přeji "drž plod" 😉 ... snad se budeš brzy cítit lépe.

Mysko, držím palce, ať fakt nemusíš do té nemocnice.

Leni, ty už si úplný profík .. břicho nebo stehno, to už snad jedno ... jé, se mi to rýmuje 😀 tak hlavně zítra držím palce při utz!

lenkakubickova
23. črc 2009

Raduš: díky 😉 😀 Zítra dám vědět co mi řekli a jak jsem zvládla 2 pigára 😀 😀

monivo
23. črc 2009

Holky, děkuju. Manža už asi trochu vyměkl. Před chvíli mi volal z práce, jak mi je. A když jsem přijela ze sálu, tak už tam na mě čekal 🙂 Vedle na posteli byla další na ET a celou dobu sama, tak nevim, jestli aspoň odvoz měla ?!

Leni, a dnes večer pícháš dvě? Tak zítra držím palce, ať máš pěknou úrodičku 🙂

anlek
23. črc 2009

Ahoj,

dostala jsem se tu k netu. Tak rychle nakukuju. Moni, myslim, ze pro chlapy neni uplne jednoduche videt svoji milovanou zenu, ze podstupuje vsechny tyhle procedury kvuli nejakemu vetrelci. 😉

Jinak ja jsem krapet na prasky, vcera hcg 131 ... Ale dneska mi volali, ze jedna hodnota, jak mi nabirali krev vcera je spatna a ze mam prijit zitra na kontrolni odber. Jedna se o CRP (coz znaci bakterialni infekci v tele), jenze ja jsem 8h od Prahy. ☹ A protoze me boli v krku, tak jsme se dohodli, ze to musi byt od toho a na krev pujdu az v pondeli. Ale nadsena z toho nejsem. Doufam, ze z toho nebude nikdo delat problem.

Jeste jsem cetla dotaz na clostibegyt, pri nem vykyvy nalad silene, pri pichani puregonu a orgalutranu nic.To byla prochazka ruzovym sadem o proti clostilbegytu.

nelynka
23. črc 2009

dakujem holky..

moni, ja tiez ked som sla na ET som bola sama, lebo bola sobota a manzel bol v praci..
no ked sme sli na KET tak si vybavil volno 🙂)

leni mne sa tam vola zle stale ked tam volam...a neverim ze tam telefinuje stale tolko pacientov..
a myslim ze prazdninovy provoz maju uz od nejakeho unora alebo brezna, co som tam bola tak mi uz sestricka vravela ze su tam len do 15:30h 😀

leni a ake pichas?
ja som pichala do sehna fostymon a do brucha orgalutran a bolo to vpohode 😉

lenkakubickova
23. črc 2009

Nely: píchám přesně to co ty 😉 🙂 A je to v pohodě, zvykla jsem si 🙂

Mončo: jojo, dneska večer píchám dvě 😨 😅 To je super,že manža vyměkl 😉 😵 Chlapi jsou někteří proste jiní 😉

Anlek,ahooooj 🙂 Tak jak je v Německu? Jejdaaaaaaa,copak to máš s tou krví beruškoooo??? 😕 ☹ snad to bude O.K. Moooc ti budu držet palce!!!! 😉 😵 😵 😵

nelynka
23. črc 2009

leni tak to je super..xi..
mna to celkom bavilo uz potom 😀 😀 😀 😀

monivo
23. črc 2009

anlek, jejda, doufám, že to bude v pořádku, drž se!!

lenkakubickova
23. črc 2009

Mončo: jinak teda super úrodička!!! 😉 🙂

Nely: ono mě to tak nějak celkem začalo bavit 😀 😀 😀 Jsem jen zvědavá na to do břicha 😕 😅

monivo
23. črc 2009

Leni, taky jsem byla překvapená. Je to docela velké číslo, co nám zbylo. Mě to píchání už pak taky ani moc nevadilo, brala jsem to jako nutné zlo. A po prvním UTZ, kdy jsem měla potvrzeno, že to má taky nějaký efekt, tak to bylo ještě lepší 🙂 Uvidíš zítra. A břicha se fakt neboj, už jsem ti to psala, mě to do břicha bylo příjemnější.

nelynka
23. črc 2009

leni a kolko ich budes mat do brucha?
ja som brala len tusim 4 ale bolo to celkom vpohode, ani necitis

monivo
23. črc 2009

Holky, asi budu mít blbý dotaz, ale nevadí embryjku, kor takhle na začátku, když si občas zakašlu? 😅 jako že námaha na břicho. Sice mi to dělá značné problémy, kvůli citlivému břichu, ale jinak to nejde.

nelynka
23. črc 2009

monivo nevadi...silne embryjko sa zakusne aj ked neviem co 😉
ja som stahovala a malovala a zahryzlo sa 😉

dracekmracek
23. črc 2009

Leni ty na mě prdánkuješ 😠 😢 😢 😀

moni já myslím že určitě ne,neboj,píšou to i v diskuzi na stránkách Gennetu 😉 jen by nebylo dobré kdyby jsi nastydla

monivo
23. črc 2009

Ahoj Katuš, no víš, mám takové blbé myšlenky, dnes mám i docela kýchavou a jelikož mám citlivý břicho, tak je to přeci jen trochu zátěž na břicho. Ale díky za odpověď. Uklidnila jsi mě 🙂

monivo
23. črc 2009

Katuš, máš pravdu, teď jsem si to tam přečetla. Děkuji mockrát. To víš, jsem začátečnice, ne jako ty 😉

lenkakubickova
23. črc 2009

Nely: zatim nevim,kolik do bricha. dneska mam prvni a uvidim,co mi reknou zitra na kontrole 😅

Kacenko: do se deje???? Co jsem udelala??? 😨 ☹ ...jestli myslis,ze nejsem na ICQ, tak ja se jen vzdy utrhnu na kobylu,pac tu sedi celou dobu Milan a ja hackuju. A jakmile odbehne na zachod,tak jsem juknu 😅 A uz zas musim jit. Musim do zitra udelat 4 cepicky 😝 😝 Vzdyt se uvidime zitra!!!! 😉 🙂

dracekmracek
23. črc 2009

moni ale jdi víš jak já byla vyplesklá?dva dny po etu jsem chodila nahatá aby mi na břicho netlačily kalhoty a nechtěla jsem tlačit na záchodě tak asi tak 😀 a kdykoliv jsem čůrala tak jsem koukala jestli ze mě miláček nevypadnul 😀

leni dělám si srandu 😉 pojedeme v 8 takže teprve v 9 budeme v praze a v KFC tak v 9:30...tipuju 😉

monivo
23. črc 2009

Katuš, 😀 😀 tak s tím záchodem to mám taky tak. Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo má takové nápady