Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
20. srp 2009

Nely: já vím,ale ono je těžké tomu uvěřit,dokud se to fakt nějak nepotvrdí,však to asi znáš 🙂 Strach je pořád....teď se zase budu bát utz,ale tak nějak míň,než toho,jestli se to povedlo,to už mám jistý 🙂

anlek
20. srp 2009

Nely, jen ji moc neuklidnuj. Ono to mohlo byt z hematomu a ma ta,m dva prcky. 😉 Milu a Zdepros by urcite byly nadsene, kdyby se rozsirily rady dvojcecich mamin. 😀 😀 😀

nelynka
20. srp 2009

leni ja viem, poznam to 😉 ale neboj, bude dobre...

anlek aj to je mozne, to mas pravdu 😀 😀 😀

nelynka
20. srp 2009

moj starky by tiez chcel dvojicky hehe...tak ale on to nemusi vynosit, porodit, chovat, prebalovat a setko, hi 😀 😀 😀
ale ja uz som si na to nejako aj zvykla ze by mohli byt naraz dve 🙂 🙂

lenkakubickova
20. srp 2009

holky,to je fakt,někde jsem to četla,nebo mi to taky někdo psal,že nějaká holčina první měsíc normálně menstruovala a pak měla dvojčátka 😀 😀 😀 Ale mně je to jedno,já jsem šťastná,že tam vůbec někdo u mě v pupíku je!!! 😵 😵 😵

nelynka
20. srp 2009

leni to je taky mozny..

moje kamoska kdyz byla tehula, tak mela normalni menstruaci prvni 3mesice, pak nedostala a sla k lekari a oni ji rika ze jede nejako neskoro a ona na nej zira ze proc?
a on ze je uz pomali v 4tym mesici a ona jen kokala ze normalne menstruovala predtim 😀 😀
a tedkom ma syna uz pomali dvojrocneho 😀 😀

anlek
20. srp 2009

Leni, co kdybys tomu sikulovi ze soboty donesla ukazat prvni UTZ obrazek? 😠 😀 😀 😀 Aby videl, jak podle nej vypada mimodelozni nebo neprosperujici tehu. 😀 😀 😀 Stejne to musel byt pekny darecek, vystresovat te, kdyz stejne je vsechno nakonec v pohode.

lenkakubickova
20. srp 2009

příroda je prostě fakt zvláštní a záhadná 🙂

Leni: tak to by bylo slušný 😉 😀 😀 😀 😀 ale já se na něj víš co? 😉

anlek
20. srp 2009

Spravne, jen skoda, ze jsi to neudelala v sobotu. 😀 Bylo by ti lip.

Nektery zensky menstruuji ikdyz jsou tehu, coz uplne nechapu odkud. 😨 Ale u nas by to prece mel drzet ten utrogestan, ne? Leni, ja se tesim na pondeli az ti dr. rekne z ceho to bylo. Pokud to pujde za tak dlouho od krvaceni poznat.

anlek
20. srp 2009

Ikdyz teda Leni, ja mam na Bulovku jen hrozne vzpominky. A na pohotovost extra, ikdyz jsem tam nikdy nebyla na gyn. pohotovosti. Jen jedinkrat jsem tam byla mile prekvapena, kdyz jsem potrebovala v 21h pichnout pregnyl a to jsem byla uplny zacatecnik v pichani, tak me dr. uklidnila, ze ona ani na pustem ostrove by do sebe nepichla, ze od nekoho jineho je to vzdy lepsi. 😀 Jsem si aspon nepripadala jako tak velka hysterka. 😀

lenkakubickova
20. srp 2009

Leni já mám Bulovku bohužel nejblíž...loni jsem tam ležela s tím mimoděložním a docela to bylo taky dost zmatený,až když jsem byla v Hořovicích v nemocnici,tak to okamžitě rozlouskly a ihned řešili...na bulovce prostě nepoznali,že mám dva plody,jeden mimoděložně a jeden v děloze,ale špatnej...no coment... ale je to škoda,protože kam máš jet než za Dr. na pohotovost???? 😕 ☹ ...a pokud budu volit porodnici,takjdu též do Hořovic,nikam jinam nechci! Je to tam úúúžasný!!! A ten přístup se nedá vůbec srovnat 🙂

lenkakubickova
20. srp 2009

taky nechapu,jak muzou zensky v tehu menstruovat??? 😕 😕 😕 ....a já ještě přez utroš 😕 😕 😕

anlek
20. srp 2009

Leni, ja si spis myslim, ze to byl hematom (pry byvaji po IVF casto), ikdyz my jsme tu na diskuzi hodne odklonene od prumeru. Treba uspesnost 100 procent hned tak nekde nemaji. 😀 Nebo to fakt byl jeden mimisek a druhy zustal. Aspon by mel vic mista. Moc se mi nechce verit, ze bys mohla mit MS i pres utrous a takhle silenou.

A priznam se, ze nevim, kam na pohotovost, pokud bych ji potrebovala. ☹ Navic mam pocit, ze musis aspon v Praze podle mista bydliste, takze ja stopro spadam pod Bulovku, u tebe nevim. Rodit se rozhodne tam nechystam. 😀 😀 😀

lenkakubickova
20. srp 2009

taky si to myslím,že to bylo něco takového hematom,nebo jeden bobánek,proto se Daněk ani nějak nedivil a řekl,že to u někoho je normální,že je důležité HCG 🙂 A měl pravdu!!! 😉 🙂
vůbec holka nevím,kde bych chtěla rodit v Praze 😝 ...já spadám podle bydliště taky na Bulovku,ale Hořovice mám asi 3km od tchýně a holky z party, co máme tam,tak tam byly všechny nadšené z přístupu,stravy,připadaly si tam jako doma a ne v nemocnici 🙂 A stejně tak tam bylo mně,když jsem tam chvíli ležela po té laparce,fakt paráda! A ani sé tam nemusím registrovat,jen se tam jako mimopražská musím přihlásit nějak okolo toho 30tt a jezdit už týdně k nim na kontroly, což není problém....porodnici si můžeš zvolit sama 🙂

lenkakubickova
20. srp 2009

ta 100% úspěšnost je tady naprostá bomba!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

anlek
20. srp 2009

Porodnici jo. U pohotovosti je to jine.

lenkakubickova
20. srp 2009

to jo, ta pohotovost je na prd ☹ Ještě hlídáš? 🙂

anlek
20. srp 2009

Jj, kolem 17h budu u vas, mam se ozvat nebo uz budes mit doma muze? 😉

lenkakubickova
20. srp 2009

přímo u nás jo?? 😀 😀 😀 Hmmm, tak to si dáš,mám tu bordel,jak nic nedělám 😀 😀 😀 áda tě tu uvítám,to není problém!!! Ale nesedneme si raději někde venku na nějaký zmrzlinový pohár nebo studenou limču? Leni,je mi to úúúplně jedno,jen doma nic nemám ☹

mandre
20. srp 2009

AHoj holky,
tak mi volali z Gennetu, zítra nástup mezi 7.30-8.00 na hysterku, bojim, bojim, a špinění prý nevadí 😨 😢 😢 chjo. tak na ten srazík asi budu moc, jestli to zítra dopadne 😝
Asi se potkáme s Gábi...nevim v kolik to má zítra.

Zdepros, gratuluju, jsem z tebe uplně dojatá, no a z tebe Leni taky. 😀 😀 😀

lenkakubickova
20. srp 2009

Mandre: děkuju 🙂 Držím palečky na zítra 😉 🙂 Nebooooj,všechno bude dobrý!!! 🙂

lenkakubickova
20. srp 2009

Mandre: a ty jdeš hned domů,nebo tam jsi přez noc? 😕 Já ani nevím,jestli tam něco takového funguje 😕

mandre
20. srp 2009

Budu tam 2 hoďky na pokoji s manžou a pak pojedu domu.
Vyšetření má trvat tak 20 minut, bude tam Daněk. To mám jako předpremiéru před IVF. 😅

lenkakubickova
20. srp 2009

Tak to je fajn,že můžeš v pohodě domů 🙂 Jasně,máš to předpremiéru 🙂

anlek
20. srp 2009

Mandre, neboj neni to nic hrozneho. Me delali hysterku (navic mi odstranovali polyp na blbem miste) asi pred 2 roky u Apolinare. A tam kdyz si to vylozene nevyzadas, tak te neuspavaji.

mandre
20. srp 2009

Jo Jo, v Gennetu uspavaji, mam předoperační, setřička říkala, že bude lehká anestezie.... 😲

lenkakubickova
20. srp 2009

Mandre: myslím,že uspání je lepší,aspoň budeš vědět, co tě čeká za uspání na OPU 🙂

anlek
20. srp 2009

Uspavaji, protoze chteji mit jistotu, ze se jim nemrsknes, kdyby to bylo hodne neprijemne. Ale pro me pocitove to bylo jako gynekologicke vysetreni. U Apolinare nas ten den bylo 6 na hysteroskopii a uspali jen jednu pani. Vsechny ostatni jsme to zvladly bez narkozy. Z toho je videt, ze je to pohodicka, nic bolestiveho. Narkozu v Gennetu umi. 😀 O tom jsem tu uz psali story, jak se nam to libilo. 😀 😀 😀

lenkakubickova
20. srp 2009

tak to je ta hysterka fakt v pohodě,když jsi to Leni zvládla bez uspání,jsi dobrá! 😉 🙂

mandre
20. srp 2009

Ja, jak vidim doktory, tak panikařim 😀 😀 tak už aby bylo zítra odpoledne 😝 😀 😠
Jsem byla v nemocnici naposled ve 4 letech 😀 😀 na zápal plic, tak jsem teď ze všeho hin 😀 😀 😀

Leni ta "tvoje" nožička v břiše, co máš v albíčku, to je neuvěřitelný, pořád to študuju, jestli to neni fotomontáž 😀