Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
24. srp 2009

Leni: výsledky budou kolem 14-14:30. Dyžtak ti písnu sms. Joooo,tak to hledej, kdo hledá najde 😉 😀 😀 😀

barrca
24. srp 2009

Leni, díky moc za zařízení, těším se na zítra - pořád si to sice nedovedu moc představit, jak na sebe budeme koukat 😅 ... a pak se budeme jako představovata nebo co 😀 😀 ale už se na to moc těším ...

Ve 14h. jdu k šéfovi na poradu, tak budu držet moc palce (ať si šéf říká, co chce) 😉 😉 Pelíšy jsou dobrá meducína ....

miluse
24. srp 2009

Tééda tady se to rozjelo, jdu si udělat těhu čajík a pokusit se vás dočíst.

Ráno jsem byla na krvi a ptala jsem se sestřičky, co si myslí o dovče a ona, proč by ne, ale počkám ještě radši na vyjádření mudra, jdu tam zase příští týden.

Jinak jsem se dneska byla juknout v práci a odcházela jsem až po půl 12, neb jsem ještě jukla ne mejly, takže než mi najely bylo skoro 15 minut 😕 tak jsem je jen tak zběžně prolítla a holt tam budu muset ještě někdy v týdnu, dodělat co asi tak nejvíc hoří a pak se uvidí co dál.

Leni jak jsi dopadla? 😕 No jdu se juknout kde to píšeš 😉

barrca
24. srp 2009

Jinak ale platí sraz v 17h. u gennetu ale že? Snad to budu stíhat, jinak si vás najdu ... jinak já vás snad (minimálně některé) poznám 😀

lenkakubickova
24. srp 2009

Raduš: taky si to nedokážu představit,jak tam na sebe budeme "zírat" 😀 😀 😀 a nebo bzučet jak v úle,jak budeme kecat 😀 😀 😀 Jo a psala jsem to raději velkýma písmenama,že sraz je v 17:00 u Gennetu.

Miluško: zatím nevalně...je to na předchozí stránce. Držím palce,ať můžete vyrazit na dovču!! 😉

miluse
24. srp 2009

Leni, tak to mě mrzí, snad se prcek umoudří a povyleze trošku nahoru a bude to dobrý, budeme držet s proďolama packy 🙂 , aby všechno dopadlo dobře 😉

lenkakubickova
24. srp 2009

Milu: díky,snad dostene prcek rozum 😉 🙂

anlek
24. srp 2009

Barrco, neboj. 😉 Kdyz jsme se potkalz s Lenkou, tak jsme si spis skakalz do reci nez, ze by bylo ticho. 😀

anlek
24. srp 2009

Tak jsem nasla jen papir, co jsem dostala po OPU, po ET je nekde ztracen. 😀 Ja vedela, ze to bude slozite.

lenkakubickova
24. srp 2009

Raduš: jo,to má Lenča pravdu 😀 😀

Leni: to nevadí, myslím,že to je jedno,oni si udělají poznámky,když jim sama řekneš co a jak 😉 🙂

lenkakubickova
24. srp 2009

se tu válím smíchy 😀 😀 😀 zrovna tu Kodet s dcerou v Pelíškách řeší noky a knedlíky, to je mazec!!!! 😀 😀 😀 😀

anlek
24. srp 2009

Tak ja se pomalu vydam, Leni co to hcg?

lenkakubickova
24. srp 2009

nemuzu se dovolat ☹

anlek
24. srp 2009

Achjo. ☹ A kolik jsi mela ve ctvrtek?

lenkakubickova
24. srp 2009

tak zatím výsledky nemají,buď mám zavolat v 15:30 nebo spíš až zítra 😢 😢

lenkakubickova
24. srp 2009

Leni, ve Čt bylo HCG 1083

anlek
24. srp 2009

Achjo. no doufam, ze je jeste dneska budou mit, at mas klidnejsi noc.

lenkakubickova
24. srp 2009

taky bych byla ráda,kdyby to bylo dneska. Uvidíme,dyžtak ti písnu smsku 😉

barrca
24. srp 2009

Leni, to od nich ale není pěkné, že tě takto natahují ☹ ☹

Tak jste mne uklidnily, že budete kecat jak o život (já bývám na první pohled vždy strašně uťápnutá, ale pak když se rozjedu, tak se také nezastavím 😀)

lenkakubickova
24. srp 2009

Raduš: nojo,no,je to pech to čekání 😝 ...neboj,sraz bude v pohodě,třeba tam bude chvíli hrobové ticho,ale věřím,že to bude v pohodě 😉

barrca
24. srp 2009

No to já taky Leni, jinak bych se nehlásila o účast 😀 😀 Moc se na vás všechny těším, spřízněné duše ... nikdo nás tak nepochopí 😉

nelynka
24. srp 2009

leni tak co?? uz jsou skoro 4 hodiny 😖

gabulle
24. srp 2009

tak jsem vas konecne docetla,to je mazec.

Leni drz se nic jinyho ted nezbyva,ale ja stale verim ze se to spravi

holky je sranda vas pozorovat jak se tu krasne dohadujete o kocarkách a postylkach,ja jsem na tohle docela poverciva a doukud nebude stoprocentni jistota,tak to radsi moc neresim,jen se obcas kouknu o cem mluvite abych byla trochu v obraze

na zitra se moc tesim

gabulle
24. srp 2009

z ktere strany gennetu se slezem,abych nestala jako trubka na druhy

a do ruky kazda utros jako poznavaci znameni 😀 ,to je ftip

mandre
24. srp 2009

Gabi, kousek Utroše mi zbyl po IUI 😀 😀 😀 😀
S tima kočárkami taky tak, i věci na mimino, taky jsem pověrčivá 😀 , mám doma jen nočník a dudlík, které jsem dostala svatebním darem....měli jsme v červenci svatbu 😝 😀
Nejhorší je, že on to nikdo neví, že chodíme do CARu, a teď po svatbě nás asi budou pozorovat, kdy už jako budeme mít děti 😒 , jenže já nemám chuť někomu sdělovat, že nám to nejde... 😝

gabulle
24. srp 2009

mandre
to vis ze jo,co je komu do toho,az to prijde tak se to vsichni vcas dozvi,co vam ma co lezt kazdy do vaseho soukromy,jen si ho pekne chrante

ja jsem dokonce rozpucovala i vsechny veci po synovi,nic nechci mit doma pod strechou,v tomhle jsem docela blazen,mamka zacala prestavovat dum v kterem jsem mela vsechny veci ulozene,a abych si to nemusela brat domu tak jsem to vsechno odvezla k byvaly tchyni at to pujci svagrove,s tou moc nemluvim,ale tchyne je v pohode tak se me treba i neco vrati 🙂

a stim ze vam to nejde,vydrz a ver,ty jsi urcite mladounka ono to prijde treba i spomoci,ale prijde,musime verit,ja uz mam za sebou druhou IVF nekolik IUI a musim stale doufat,my se o mimco snazime urcite uz aspon 4 roky uz v tom mam i binec ten cas desne leti

mandre
24. srp 2009

No Gabi, já sice mladě vypadám, to joooo 😀 , ale je mi 35 😀 😉
Takže jako děti bych už jako měla mít, osud si ale zahrál jinak...resp. našla jsem si špatného tatínka, který mi sdělil po 7 letech, že děti nechce (v tu dobu já už chtěla)...tak jsem se poohlídla po jiném tatínkovi, který děti teda chce hodně, no a ono prd...snažíme se tak 1,5 roku.
To vypadá, jako že hledám tatínky, to neee, 😉 😀 . S manžou jsme uplně propojený, někdy říkáme najednou uplně stejný slova, že se tomu chechtáme, jsme se hledali, až jsme se našli 😀 😀 😀
Do 30 jsem o dětech vůbec nepřemýšlela, jsem byla sama dítě....asi 😅 opožděnější

anlek
24. srp 2009

Mandre, Gabulle ja jsem, dokud mi nepotvrdili tehu, byla poverciva ... Ani jsem nechtela kyselinu listovou pro tehotne od 12. tydne. 😀 Sla jsem ji vratit a vymenit za tu, ktera je pro ty, co se o mimco snazi a tehotne do 12. tydne. Ale kdyz uz jsem mela prokazane hcg v krvi, tak jsem miminku zacala verit na 100 procent, ze to dopadne dobre. A me prijde, ze tech 9 mesicu je kratkych na zarizeni vsech veci a je dobre pak si to aspon rozmyslet, co chci a co nechci. S tim, ze porizovat to budeme az casem.

Mandre, zrovna dneska tu na konikovi byla diskuze, jestli tajit IVF nebo ne. Zkus ji najit, jsem tam i prespivala. My netajili a bylo to pro nas dobre. Ale jsou pripady, kdy je lepsi tajit. Me naopak nicily otazky typu, uz mate pul roku po svatbe, co mimco? Uz cekate? A podobne, vetsine lidi vubec nedojde, ze takova otazka muze hodne ublizit.

Leni, dneska se nepodarilo sehnat vysledky hcg?

gabulle
24. srp 2009

mandre,
hm ,tak to jsme na tom dost podobne,jenze ja ditka chtela vzdy aspon 2,ale nejdriv me moc neslo otehotnet ani po prve,ale po dvou letech si osud dal rict,a pak nebyly vubec finance,kdyz malymu byly dva roky tak jsem musela do prace,a kvuli penizkum jsme to porad odalovali,teda spis ja a nakonec jsem se stejne kvuli penizkum, nejen kvuli ni rozvedla,a ted kdyz by byly korunky i uzasnej chlap ,ktery je na stejne vlne jako ja a i na rukou by me nosil,tak to proste nejde,
ale jsme tu proto aby jsme stim bojovaly neeee? 😀
a ja pevne verim ze nad tim nasim osudem vyhrajem vzdyt jsme zase tolik nezlobily nebo snad jo? 😝
ne ja se nemuzu smirit stim ze uz bych nemela mit miminko,ale na dalsi IVF uz asi silu mit nebudu,nevim je to silenej napor na nervy,vzdyt i od ty minuly me utekl skoro rok a dalo me to docela dost premlouvani,ale mimco moc chci

gabulle
24. srp 2009

anlek,
s tim souhlasi,koukat je faj a rozmyslet se co se bude hodit,a co se me libi,ja taky koukam na to co se vam libi
abych byla v obraze,to planovani je uzasna vec,ja ted tak pramyslim ze nebudu doma mit ani kam dat kocar 🙂 🙂 🙂 budu muset vystehovat babicku 😀 😀 😀

lenca vysledky dneska nema, ma pech musi cekat az na zitra,a doma ma obsazen pc