Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
26. srp 2009

jinak holkám,jsem to říkala včera na srazu,ale kdo tam nebyl, tak vám to písnu.
HCG z Pondělí bylo 3010 😵 😵 A včera,když jsem šla s Kačenkou do Gennetu, tak Dr.Vykysalá byla tak hodná a udělala mi utz a plodový váček je jaký má být,na správném místě a dokonce v něm byla malinkatá tečka 😵 😵 Jen říkala něco v tom směru,že jsem špatně "průhledná" nebo něco,takže buď mám silnější stěnu dělohy,nebo jestli to není tím,jak špiním,ale podle ní je těhu naprosto v pořádku, HCG bezvadný a dala mi vyšší dávku Utroše !!!!!!!!!! 😢 😢 😵 😵 😵 😵 a v Pá jdu ještě na kontrolu 🙂

miluse
26. srp 2009

Leni, tak to je super zpráva, gratuluju 😀

lenkakubickova
26. srp 2009

Miluško: díky, měla jsem šílenou radost! A už se těším na pátek,doufám,že už se nebude prcek skovávat 🙂

miluse
26. srp 2009

Leni, tak to věřím, neboj už se bude na vás hezky culit.

Holky co všechno se dělá na tom NT screeningu? Nás čeká 10.9., je to jen odběr krve a UTZ nebo ještě něco víc?

lenkakubickova
26. srp 2009

Miluško: teď na to koukám 😕 😕 😕 Ty už jsi 10tt???? 😕 😕 To letí 😲 😲 😀

anlek
26. srp 2009

Milu nejdriv je jen odber krve a pak pri dalsi navsteve UTZ, kde meri to sijove projasneni a hledaji nosni kustku.

lenkakubickova
26. srp 2009

Leni???? Ty taky už 10tt??? Holky to je síla 😕 😕 😅

anlek
26. srp 2009

Leni, od vcera. 😉 Budeme si muzet zvyknout, ze ty cisla lezou nahoru. 😀 😀 😀

lenkakubickova
26. srp 2009

Leni: to je supeeeer!!! Je to krásný číslíčko,už jen 3 týdny a máš první trimestr za sebou 😉 😵 😵 Je to fakt supeeeer 😵

miluse
26. srp 2009

Hmm, tak já to mám fikaně oboje v jeden den 😅 😕 😨 🤐

Leni, njn... ale podle grafíku v albu jsem 9+6, což je vlastně taky už ten 10 tt 😕

Anlek, já jsem jen zvědavá jestli nám ten společný termín vyjde 😀

anlek
26. srp 2009

Miluse, ty bys mela mit termin snad driv nez ja. Ale ono je to jedno. Jedna kamaradka ma 20.3. 😀 Myslim, ze v mem okoli je brezen/duben babyboom. 😀 😀 😀

miluse
26. srp 2009

Anlek, no to jo 😀 moje svědkyně bude rodit na začátku března 😎

monivo
26. srp 2009

Já myslím, že jen díky gennetu a naší diskuzi bude babyboom v březnu/dubnu 🙂

Tak se musím pochlubit. Byla jsem odnést neschopenku ke svojí gyndařce a sestřička se mě ptala, jak to mám s vycházkama. Tak jsem jí ukázala ten papír, kde mám vypsané vycházky a že mě to trochu štve, hlavně na víkendy. A ona se mě zeptala, zda jsem těhotná a já že jo a ona mi tam přepsala neomezené 🙂 Že když je ženská těhotná, tak se píšou neomezené. Takže, ať se v tomhle Gennet jde bodnout!!!!! 🙂

nelynka
26. srp 2009

leni dakujem, aspon nejaka odozva 😒
vies kolko to pre mna znamenalo najst si pracu.
budem v pallaciu v domacich potrebach na prizemi...

a k drobcovi, vidis ze je vsetko OK, tak ako ma byt 😀

monivo
26. srp 2009

barrco, kdo to mohl tušit. Ale to neva, mě jela 25 asi za 3 minuty, takže dobrý. Akorát takhle večer jsou tramvaje už docela prázdný, ale mezi Letnou a Vltavskou se pohybují divní individua a na Vltavský nemluvě, tam jich bylo. Takže jsem rychle zaplula do metra 🙂

miluse
26. srp 2009

Monivo 😕 😕 😕 já už to radši s těma vycházkama nekomentuju, 😖 já si u svého gyndaře vydobila akorát 2 hodiny na víc, že prý víc dát nemůže a už takhle je to o držtičku.

No tak na vltavský mi to přijde o držku i ve dne 😒

nelynka
26. srp 2009

monivo, k tym vychadzkam, ja ked som bola na IVF pred rokom, mala som v gennete vychadzky neobmedzene
a aj ked som sla na KET pre pol rokom som ich mala neobmedzene tak neviem co tam saskuju teraz s vychadzkami..

obmedzene vychadzky co viem, tak lekari moc davat nechcu, koli kontrolam a koli rizikovkam ale zase co oni vedia ci ty sa akurat medzi 12 a14h budes citit dobre na vychadzku? co ked ti bude blbo? to uz potom nikam nemas ani pachnut?? to je sila teda nie?

monivo
26. srp 2009

Milu, takže tobě i tvůj gyndař nedal neomezené?

lenkakubickova
26. srp 2009

Mončo: no super s vycházkama!!! 😵 😵 Gratuluju 😉 🙂 🙂 Jooo, Vltavská je fakt hrozná,brrrrr,nerada tam jezdím i ve dne 😝 A co tvoje gyndařka,že jsi nešla do Gestu,ale do Gennetu? 😕 😅

Nely: aspoň nějaká práce,lepší než nic!! 😉 🙂

myslím,že ty vycházky jsou jen a jen na Dr. .....no coment 😖

monivo
26. srp 2009

Já jsem u doktorky osobně nebyla, jdu tam až za týden, ale potřebovala jsem odevzdat neschopenku a dostat lístek na peníze, takže jsem mluvila jen se sestřičkou. Takže tohle mě ještě čeká. Ale myslím, že bude v pohodě.

nelynka
26. srp 2009

leni ale vpohode to bude, sice pracovna doba trochu o hubu, ale kratky dlhy tyzden tak by som robila s manzelom, a peniazky na to ze predavacka si myslim uplne superne...
robila som v nexte za 10 000 hrubeho vedudu oddelenia a tu budem robit za ovela viac a dostanem aj premie z predaja a skveleho manazera budem mat..
vcera pri pohovore mi len na kozy cumel som si tam vlasy musela dat, este ze ich mam take dlhe 😀 😀 😀
a mozno coskoro aj babetko poriesime, ked to je tak super 🙂)

nelynka
26. srp 2009

moni tak to je upne super a naozaj to zalezi asik fakt len od pristupu doktorky a sestricky..
napriklad znamej gyndar nechcel ani zaboha dat neobmedzene ale ona nastatsie bola vypisana len od 6mesiaca..dovtedy tahala 12ky, cely den na nohach 😀 😀 😀

barrca
26. srp 2009

Moni, tak to je supr s těma vycházkama ... jojo Vltavská je brrrr (právě jsem nakonec také měla tu čest).

Nely gratuluji k práci!!!!! 😉

A jinak hlásím, že u mne dnes na utz vše v pořádku, tak jsem dostala do břicha jeden zolarex (teda neuvěřitelně velká injekce to vám povim) a 6-8dc (dašího cyklu) jdu na kontrolu - zase na utz, zda reaguji na zolarex dobře a pak bych začala stimulovat. Někdy v polovině příštího týdne budu mít 1dc, takže se to už krátí. Jinak dnes to šlo jak po drátku, žádné dlouhé čekání a bezvadné sestřičky o dr. nemluvě ... akorát já skleróza zapomněla na žádanku o předoperační, tak jsem se musela vracet ... no prostě trdlo 😝

nelynka
26. srp 2009

barrci dekuju moc 🙂)

ono uz tedkom to pojde rychlejsie, vlecie sa to len kym pridu kramy lebo sa clovek nevie docka a potom ani nevies a uz si tehula 😀 😀 😀 😀

nelynka
26. srp 2009

ja vzdy ked tam idem nieco zabudnem, to je pohoda 😀 😀 😀

barrca
26. srp 2009

no, já měla sebou manžela a ten byl úplně hotový, přišlo mu, že jsou všichni strašně zrychlení a že nám vůbec nerozumí o čem se bavíme 😀 😀 a ja pak ještě letěla zpět a pořád přemýšlela, co jsem zapomněla ... 😝

Nelly a to budeš pracovat v Praze nebo někdě u vás, jsem natvrdlá, asi jsem to nepochopila 😨

nelynka
26. srp 2009

barrca v praze, v palladiu 🙂))

ja umrem dneska uz, fakt tento tyzden sa deju zazraky...prisahaaam!!
holka s ktorou si pisem po 5rokoch a 95% patologickych spermiach, IVF a neviem co, ostala prirodzene tehotna..
dneska..druha holka s ktorou si pisem, po neviem kolkych rokoch bez ovulacie a kadejakych liecbach a vyvolavackach..jeden mesiac bez liekov, ovulka sama nabehla a ona je tehula 😀 😀 😀 😀

barrca
26. srp 2009

tak to bychom si nely měli začít také psát intenzivněji - brala bych nějaký zázrak 😀

tak já tě nekdy dojdu do palladia zkontrolovat - dělám hned naproti 😀 právě jsem nevěděla, jestli jsem to dobře pochopila 😉

nelynka
26. srp 2009

baru jasne prid, budem len rada 😀 😀 😀
akurat ma kusok stve ta otvaracia doba ale to je len o zvyku to bude ok 🙂)

anlek
26. srp 2009

Holky mi rodicove si vsimli, ze jsem tehotna. 😀 😀 😀 Nemohla jsem si odnest tasku s nakupem. 😀 😀 😀