Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

wokounek
13. říj 2008

díky, holky 🙂 jste fajn... jj, asi je fakt lepší přemýšlet o tom, že to nevyjde ...o to by pak byly ty dvě // krásnější překvapení ... Blucko, držím pěsti ... ještě řekni, kdy to prubneš? Ať na tebe myslím 😉

wokounek
13. říj 2008

jeee, já jsem nějaká roztržitá... vždycky zapomenu něco napsat... s těma příznakama...haha, já si furt pozoruju prsa 😀 ...zdály se mi větší, ale ode dneška se nějak zmenšujou a jestli to půjde takhle dál, tak jsou do neděle nejmenší na světě 😀 😀 ... asi jsem fakt praštěná 😅 ... jo a sestřička mi říkala, že 7-8 den se může objevit špinění, ať se nelekám...to že se embryjko uhnízďuje..., ale u mě nic takovýho nebylo... tak doufám, že je to indivindi záležitost a že to nemusí být u každé... 😕

blucka
13. říj 2008

😀 to ja pozorovala minuly mesiac.A uz su najmensie 😀
Jasne, ze je to "indi-vindi", vobec sa na to neviaz a musis verit, ze to bude ok.
Ja skusam buduci piatok, ale premyslam, ze by som si uz v stredu odobrala Hcg, uvidim.
Hlavne odpocivaj... 😉

wokounek
13. říj 2008

díky... ty taky 😉 ... a ať to vyjde 😵 .

lanna
13. říj 2008

Tak už jsem doma mam u sebe 2 embrijka..
Wokounek už jsem po ET měla jsem 13fol,z toho se 5 oplodnilo,2 už mam u sebe a 3 my zmrazily..
Testovat mam podle nej aš 30.10..

wokounek
13. říj 2008

Tak tě vítám Lanno 🙂 ...mezi námi "čekatelkami" 😉 ... mně odsáli 20 folíků, z toho bylo jen 6 dobrých vajuch, šest se oplodnilo...dvě mi dali do bříška a ze dvou udělali zmrlíky 😀 ... testovat budeš až 17.den? já mám na propouštěcí zprávě za 14 provést test....tak nevím, jestli ještě malounko teda nepočkám 🙂. Lanno, odpočívej... doufám, že jsi si nechala napsat neschopenku... a opatruj se! Přeju hodně štěstíčka 😵

lanna
13. říj 2008

Wokounek a kdy sy měla ty ET nijak my to uteklo..
Ja nemužu mit neschopenku ja podnikam sama na sebe ale určitě budu opatrny,to viš že je budu hlibat a rozmazlovat 😅 .
A to testovani my taky přijde dlouhi určitě budu testovat dřiv tak nijak 14 den....
A taky ti přeju hodně štěsti 😵

wokounek
13. říj 2008

v sobotu 4.10. ... a copak děláš? Doufám, že nestojíš celý den na nohou 😖 ... já odpočívám, ale to víš... to čekání je dlouhý a tak občas uvařím, vyperu, udělám něco do práce na počítači a tak... nic dramatickýho... jinak ležím fakty fakt 😀 ... tak ale doufám, že mi to k něčemu bude...

lanna
13. říj 2008

To viš že bude,obpočinek potřebujem každa..
Ja pracuji v baru,je to bar v sportovnim arealu tak že moc se tam nenalitam chodej tam sami znami,a nekouži se tam tak to je super..Jsem v prace od 16:00 do 23:00,občas zaviram i dřiv...

lanna
13. říj 2008

Tak se na dnešek loučim jdu sy lehnout jsem nijaka unavena 😝 ,zitra se ozvu..Pa,pa,pa.

wokounek
13. říj 2008

tak ju, dobrou. Papa 🙂

ivomal
13. říj 2008

držím vám holky mooc palečky🙂 však to vyjde🙂 🙂

nelynka
13. říj 2008

ahojte gennetacky, tak co mame noveho?? ja uz sa tesim na mrchu a pridam sa k vam niektorim cakatelkam 😀
inak tema PN, ja ju ani chciet nebudem..chcem chodit normalne do prace, naposledy som PN mala a len som sa doma zozierala od nudy 😀

katuska23
14. říj 2008

dobré ránko,

mrcha nic 😔

lanna
14. říj 2008

Ahoj Katusko!!!
Co sy ta tva mrcha dovoluje 😠 ,bud na nej přisna,...
A co jinak už je to lepši?

wokounek
14. říj 2008

Ahojík 🙂
Ivomal, díky... a copak ty? Chystá se něco? 😅
Katuskooo, neboj... zadup trochu a tetka z červený lhoty je u tebe coby dup 😀 ... A co v práci? Jsou na tebe hodní?
Nelynko, tak to je super... ty půjdeš na ten KET, že? Tak to budu moc držet pěstičky, kolik embrýsků si necháš dát do bříška? A s tou PN, máš pravdu... doma je to dlouhý a už celkem nudný...v telce nic nedávají 😒 a tak občas dělám stejně něco do práce na počítači, ale mám celkem náročný zaměstnání, co se termínů týče... a jsem dost stresůrek, tak jsem si (když je to poprvé) raději PN vzala (ať se zbytečně nenervuju)... nemám zkušenosti... a potom, co jsem tu četla, jsem zvolila PN, třeba to příště udělám jinak (teda doufám, že k žádný příště nedojde, že to vyjde teď 😉 , ale musím počítat se vším 😅 ...navíc den před OPU mě skolilo dost velký nachlazení, tak jsem to i uvítala ... konečně jsem to poctivě vypotila 😵 ...
Lanno, jak je? Odpočíváš? 😉

lanna
14. říj 2008

Ahoj Wokounek da se žic že odpočivam tak nijak to flakam,ale ja chodim do prace aby my to richlej uteklo, 😵 .

hypo
14. říj 2008

ahojky, holky nevadi ze mam jeste dne MS kdy jdu zitra do Gennetu na prvni konzultaci?
pokud to do zitra neprestane tak me nebudou moci vysetrit ale porad si rikam ze me muzou aspon zalozit kartu 😅

lanna
14. říj 2008

Ahoj určite tam di a aspon jak žikaš založi ti kartu,a hnet se objednej na dalši to sy myslim že ti žyknou jak to bude probihat.Voni z tim počitaji že se to muže stat...
Tak hodně štěsti at se tam dlouho nezdyržiš 😅 a co nejdřiv jseš tehulka...

hypo
14. říj 2008

fajn dik za odpoved 🙂
uvidim co se mnou zitra vsechno provedou 🙂

lanna
14. říj 2008

Tak hodně štěsti,držim palce 😵

wokounek
14. říj 2008

já vím, Lanno... jen dohlížím, aby jsi odpočívala alespoň nějaký kousek z čásku, co jsi doma a nejsi v práci 😀 .

Hypo, ahoj...vítáme tě mezi námi a jak píše Lanna, přejeme ať se v Gennetu moc neohřeješ a za chvíli čekáš mimíska nebo mimísky 😉 . Ke komu jsi objednaná?

terezita
14. říj 2008

nazdarek!!
lucko, zadarilo se prirozene mezi 1. a 2. IUI.. priroda je nevyzpytatelna..
katus, doufam, ze potvora brzo doleze, to je fakt na budku, kdyz ji clovek ceka, tak nic a kdyz ji nechce, tak furt lozi.. 😝
hypo, urco tam jdi, muzou ti vzit krev na hormonalni profil a objednaji si te rovnou na utz pred ovu.. 😉
a vam holkam cekatelkam drzim palce, at to klapne!!! 😵

nelynka
14. říj 2008

ahojte,

wokounek, dam si kolko mi rozmrazia, uvidime...podla toho zvolime ako drobce zabojuju po rozmrazeni..
😅

hypo
15. říj 2008

bre ranko, tak jdu dne v 11.30 a jdu k dr. Vykysaly
celou dobu se tesim a ted mi je tak nejak vselijak.......
uvidime co nam povi 🙂 hlavne aby manza zvladl spermio 😅

lanna
15. říj 2008

Hypo ahoj je to divny pocyt kdyš jdeš nikam popyrve,ale určitě neměj strach 😅 .
Jo a manželovi mužeš pomoc,videla jsem že tam chodily i manželky z chlapama 😵 ,ale oh to dokaže...
Tak ti držim palce 😉 .

wokounek
15. říj 2008

Ahojky,

Nelynko, zmrzlíci určitě zabojují a budou se dravě hnát do tepla tvého bříška... budou silní, uvidíš 🙂

Hypo, dr. Vykysalá vypadá sympaticky, že? Je půl jedný, tak to už máte za sebou 😅 ... doufám, že na vás byli hodní a že z toho tam máte dobrý pocit. Určitě vám brzy pomůžou k vysněnému mimískovi 😵

Terez, nemáš náhodou dneska svátek? Jestli jooo, tak všechno nej nej nej nej nej nej 😀 ... opatruj se... Co nějaký divný chutě, jako třeba rohlík s marmoškou a k tomu kyselá okurka... funguje to u tebe v těhu? 🙂

Holky, něco vám povím....kámošky co jedna čeká mimi a druhá už má půl roční krásnou holčičku mi říkaly, že udělat si testík 14 po ET se jim zdá brzy 😖 ...tak teď nevím... chjo... už takhle se bojím zklamání a teď ještě tohle 😢 ... si říkám, že to snad v gennetu musí vědět, kdy si ho mám udělat ne? asi to ale stejně prubnu a když tam nebudou //, tak to zkusím za týden znovu... akorát teda nevím, jestli to zvládnu... občas si hladím pupík a říkám jim, ať se držej...že to spolu zvládneme ...

nelynka
15. říj 2008

baby, schvalili nam hypoteku, oddneska sme majitelia domceka, cize mimiskovi uz nic nebrani v ceste k nam 🙂))

blucka
15. říj 2008

Nelynka, blahozelam....a co to je za domcek a kde?
Wokounek, isti to este mrcha, ked nepride kedy ma tak je nadej, ze sa zadarilo...
Pre mna je najhorsie vydrzat tych 14dni, uz zacinam byt vyhecovana, ale stale si hovorim, ze to bude ok, a nevadi ked sa to nepodari.

lanna
15. říj 2008

Wokounek tak jsem dnes tak hodna a poctive odpočivam,že jsem vylezla z postele jen 2 krat na zachod jednou se najist,a tet jsem musela natahnout kabel až do postele vubec se my nic nechce delat,tak že se valim 😀 ..
Jo a z tim testovanim určite 14 den neni pozde ale každa mužeme to mit jinak,ja tet podle CAR mam testovat až 17den...No to sy piš že testnu dřiv tak asy 14d,pokud se nic nestane...

Nelynko tak to vam blahopřyji k hipošce,tet už budeš o jeden problem klidnějši,a uvidiš že se zadaři 😵 ...