Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

blucka
21. lis 2008

Wokounek, viem, ze ked mi raz meskala tak mi v Gennete povedali, ze to toleruju tych 10dni a potom ko u dr.a asi vyvolavacka. Neboj, proste ti ten duphaston asi chyba. Uvidis co ti povie dr..
Skus tie otazky polozit priamo dr., su tam od toho aby ti to tiez vysvetlili,az mas v tom jasno, asi ovu mas a nepotrebujes stimulovat.......
Nevolnosti je min, co som strasne rada, lebo som uz mala z toho nervy ☹ , tak snad bude lepsie a lepsie, hlavne nech prckovia rastu. 😉. Ku komu v gennete chodis?

wokounek
21. lis 2008

Ke Koštákovi... ze začátku nám neseděl, ale teď je příjemný, ale divný je to, že na první konzultačce mi dělal UTZ a říkal, že problém bude asi v uzrávání vajuch...mno a po spermiu zase řekl, že problém je v partnerovi. A teď po neúspěšném IVF říkal, že nemůže říct, proč se to nepovedlo, jestli je to horší kvalitou vajíček nebo horší kvalitou spermíků (a to byli po OPU dobrý, páč to zmákli sami a oplodnili všechny vaj 🙂 ) ..., že mých 6 vajíček z 20 odsátých folikulů je málo, což buď může být tou hyperstimulací, že jako neměly moc šančí uzrát, když tam bylo tolik folíků (a to ještě neodsáli všechny 😒 ) nebo mám prostě horší kvalitku a tak mám počkat, jestli dorazí ms a tím uvidíme, jestli ovu je nebo není...

blucka
21. lis 2008

Ja som u neho este nebola, parkrat som ho zahliadla na chodbe. Kocicko, tak treba byt len trpezlivy, uvidis ono sa to podari,ked to najmenej budes cakat, som si ista. Bastite vitaminky a bud hlavne v pohode. Ale urcite neodkladaj, ak ti mrcha nedorazi.....a neskusala si si robit teh.test?

wokounek
21. lis 2008

na těhu test se mi zdá být 33 DC brzy...ale jeden tu ještě mám 🙂 ...tak jsem si řekla, že jestli do pondělí nedorazí, že ho možná prubnu 😅... a víš cooo??? Když bude jen /, tak alespoň vím, že mrcha má dorazit a jak jí znám, tak jí vždycky testováním popoženu a max druhý den po testíku dorazí (to se mi zatím stalo pokaždý, když jsem testla 😅 ). Vitamínky se baštit pokouším, jím listovku, éčko...nastydnutí jsem zaháněla šumivým céčkem (ehmm, neúspěšně bohužel) ...snažím se jíst ovoce... taky myslím na to, že se nesmím stresovat a nesmím myslet negativně nebo se na to moc upínat, ale někdy se daří míň, někdy víc... každopádně snažím se věřit, že to jednou klapne..a jak říkáš, až to nejmíň budu čekat 😉 ... Blucko, držím ti moc moc pěstičky, ať máš pohodové těhulkování a s tou dvojnásobnou radostí to určitě půjde samo 😀 😉

blucka
21. lis 2008

Skus to v pondelok a ako pises, aspon budes vediet na com si. Musis si povedat co ta nezabije, to ta posilni, ja si to hovorim stale, ale tiez nalady boli raz hore, raz dole. A vies, nadej umiera posledna a ta stale je. Takze usmev.....a s radostou do snazilkovania.
Moc ti drzim palceky. 🙂 🙂 🙂 🙂

wokounek
21. lis 2008

Díky Blucko 😀. Opatruj se 😵

ivomal
21. lis 2008

Wokounku, já taky chodím ke Košťákovi. U nás říkal, že chyba je ve mě, mám PCO, tudíž žádná ovu. Taky hned mluvil o IVF, ale spermio máme dobrý, tak navrhnul první IUI a až pak když tak IVF. Jinak dneska měl docela dobrou náladu a byl i takovej milej. Jo a Clostík zabral. Něco roste, zatím je to malé, ale v normě. Ve středu jdeme na další utz + případně Pregnyl a v pátek IUI. Normálně by to bylo pondělí-středa, ale vzhledem k mému PCO jsou folikuly zpomalené v růstu, tak proto středa - pátek. No jsem zvědavá, jak to dopadne. 😉 🙂 Jo a manžovi už jsem volala, že za týden je den D-tzn, den nejvyšší důležitosti a at nějak v práci vysvětlí šéfovi .... 😵 😵 😵

pavcik
21. lis 2008

ahoj holky,tak dnes jsem šla na krev kterou jsem si zaplatila. Výsledek je 948 HCG 😎 znamená tohle číslo že už můžu být víc v klidu???

ivomal
21. lis 2008

Pavci... myslím, že ano😀

Hodnoty hCG při biologickém těhotenství

Od početí Od PM - v mIU/ml:
7 dní (1. týden) 3 týdny 0 - 5
14 dní 28 dní (4 týdny) 3 - 426
21 dní 35 dní (5 týdnů) 18 - 7,340
28 dní 42 dní (6t) 1080 - 56,500
35 - 42 dní 49 - 56 dní (7-8t) 7,650 - 229,000
43 - 64 dní 57 - 78 dní (8-11t) 25,700 - 288,000
57 - 78 dní 79 - 100 dní (11-15t) 13,300 - 253,000
17 - 24 týdny Druhý trimester 4060 - 65,400
Od 25 týdne Třetí trimester 3640 - 117,000 😀

wokounek
21. lis 2008

Ivomal, tak ty taky 😀 a jaký se ti zdá? Píšeš, že dnes byl docela milej... mno my po první i druhý konzultačce přemýšleli, že ho vyměníme, ale pak jsme se rozhodli vytrvat a zkusit ho dál... ještě pak byl takový až moc neosobní, až mi to bylo děsně nepříjemný...když jsem si šla pro hormony na stimulaci, ale pak když jsem chodila na UTZ, tak začal být milý a i víc povídal, no snažil se ... tak jsme se rozhodli to prostě zkusit dál... uvidíme... a tobě PCO vyšlo z hormonálního profilu? Já ho měla dobrý, ale přesto jsem měla hyperstimulaci a mluvil o tom, že mám asi polycystický vaječníky a že je divný, že to z profilu nebylo znát 😒. Ale nic s tím zatím nedělá, říkal, že příště, když by došlo na stimulaci, tak si na to musíme dát pozor při dávkování... každopádně, budu ti moc držet pěstičky na příští týden, ať je folík ukázkový a IUI se podaří, měli byste pod stromeček ten nejkrásnější dárek 😉

Pavciii, takže 5tt ... super, přeju ať jsi ty i mimiii v pořádku ... dávej na sebe pozor 😵 ... ehmm, jak jsi to myslela, že jsi si krev zaplatila? Obvyklých 30 kaček nebo víc??? Kde si na ní byla? V Gennetu?

z4401
21. lis 2008

Krásný večer holky, chtěla jsem se zeptat jestli byla některá na tom ïntegrovaném testu screeningovém. 😉

ivomal
21. lis 2008

Wokounku, první návštěva byla takový - no nijaký, ale měli jsme z něj dobrý pocit. Na další jsem už chodila sama. Minule jsme celou dobu spolu mlčeli a oba jsme používali věty holé a nic. Já se moc neptám. Co vím mi stačí a nedrásám svou psychiku. Dneska se i usmál, zavtipkoval, ale potom, co jsem položila první otázku a pak jsem se pokusila odlehčit atmošku vtípkem a zabralo to 😀 . Mě PCO zjistil z hormonálního profilu-od normálního gyndaře a Gennetu HP to potvrdil, špatný poměr LH/FSH ... a moooc díky za podporu... 🙂 🙂 😉 ...

wokounek
21. lis 2008

Nemáš zač 😉 ... no my s manžílkem jdeme vždycky spolu jen když se jedná o konzultačku nebo když si ho tam vyloženě vyžádají 🙂 , na UTZ pak chodím sama ... horší je, že já u tohohle dr. nikdy nevím, co si myslí a to mě děsně znervozňuje 😅 ...
....a vidíš, ty alespoň víš, kde je zádrhel a můžete s tím něco dr. dělat a hlavně se s tím něco dělat dá, to je jistý 😵 ... tak ještě jednou, hodně štěstíčka 😀 😉

ivomal
21. lis 2008

U nás je to tak, já optimista, hned se pro vše nadchnu a manža pesimista, hned vše zatracuje. Takže, u mě je to tak, že IUI je z 10% úspěšné - je důležité číslo a 90% neberu na vědomí a manža to má opačně. Moc tomu nevěří. Ale spolupracuje, ví, že je to pro nás důležité a chceme to oba a tak budeme bojovat až do konce😀. Dneska jsme řešili, že kdyby se to vlastně povedlo, byl by to znamením Lev.... asi možná. 😀 😀 😀 😀 Jinak mě píchá v podbřišku, jsem celá nateklá a vůbec jiná.... manžu to mohlo strhat, protože jsem po návratu domů zkonstatovala, že už vím, proč jsou "normální" ženy s normálním HP takový roztěkaný střeva za volentem, protože mě Clostík vyvolává závratě a sníženou koncentraci.... málem jsem dneska 3x bourala...vůbec se nedokážu soustředit....

lanna
22. lis 2008

Ahoj holky tak zase na par dni zmizim zitra rano jedu domu,tak se tady mějte krasne až se vratim tak se ozvu 😵 .
Jinak Wokounek a Blucko nic neplanuji nijak se na KET necytim ted' mam nijake jini zajmy a pravdepodobně necham to na jaro 😵 ...

Tak zatim papa za par dni..

nelynka
22. lis 2008

ahojte,

tak mne KET s najvecsou pravdepodobnostou nevysiel ☹ dnes rano som zacala spinit, presne ako pri IVF, takze uz len cakat kym sa rozbehne mrcha ☹

pavcik
22. lis 2008

wokounek: za krev jsem platila 235,- protože jsem nečekala na žádanku na krev od doktorky ke který jdu až 8.12. a výsledek máš ještě ten den. Prostě se platí že si o to sama požádáš rovnou v laborce

pavcik
22. lis 2008

a v gennetu jsem nebyla. Šla jsem k nám do polikliniky na sídlišti. Ale v pondělí ráno půjdu ke svý obvodový doktorce která je tam poslední týden protože nastupuje taky na mateřskou. U tý si zase zažádám o krev a to by mělo jít už na pojištovnu a Hcg by mohla být už kolem 2tisíc

kraska0026
23. lis 2008

ahoj holky, chtěla jsem se Vás zeptat, jestli nevíte, jakou maj úspěšnost v gennetu s inseminací. Jsem objednaná na konzultaci na leden. Jo a chodíte teď někdo k Daňkovi? Jaký je? Něco málo jsem tady o něm četla, a tak nevím, jestli se nemám raději přeobjednat k někomu jinému ..... 😎 Jo a nemáte někdo zkušenost, jak to funguje, když je přítel ženatý? U Apolináře mi řekli, že je to bez problému, že jen podepíše papíry, že s manželkou nežije a papíry o otcovství ....
Raději bych šla rovnou na IVF. Lze to s nimi nějak rozumně prokonzultovat? Resp. s Daňkem?
Děkujii 🙂

katuska23
23. lis 2008

ahoj holky,

krasko já u něj spokojená nebyla,ale jsou tu holky,které spokojené jsou,ale mě ani nezdraví 😝 úspěšnost máš napsanou na www stránkách gennetu 😉
záleží jak dlouho se snažíte,jestli máš nějaké problémy testy a tak.
Nejdřív ti udělají veškeré testy,pokud je nemáš a pak ti poradí co a jak 😉

kraska0026
23. lis 2008

Katusko problémy mám. Mám dceru, ale pak jsem podstoupila 3 operace. Vzali mi levou stranu - vaječník a vejcovod. Měla jsem srostlý vejcovod i na druhé straně, ale ten se jim podařilo v únoru zprůchodnit. Od té doby se nám to ale stále nedaří. Partner má spermiogram dobrý. Dělali mi testy na štítnou žlázu a endometriozu. Štítnou žlázu mám v pohodě.

blucka
23. lis 2008

Krasko, ja chodim k Dankovi a som spokojna, uz dvakrat mi pomohol k miminku, ale kazdej vyhovuje nieco ine. Vzdy som sa s nim rozumne dohodla, tak vela stastia.

kraska0026
23. lis 2008

Daňěk je nepříjemný nebo proč jsi s ním nebyla spokojená? Ke komu teď chodíš?

nelynka
23. lis 2008

ahojte, kraska, ja chodim k Vykysalej, je super a o Dankovi nemozem povedat ani slovo, bol ku mne vzdy prijemny..
naposledy my robil transfer, ale pravdepodobne sa nezdarilo 😉

blucka
23. lis 2008

ahoj nely a uz je iste, ze sa nezdarilo?

nelynka
23. lis 2008

ahoj blucka, iste to nie je, ale spinim a testy su zatial negativne, uvidime zajtra, pozajtra, pokial sa to nerozbehne, pojdem na krv a uvidime na 100% 🙂

blucka
23. lis 2008

a ako dlho si po transfere?

katuska23
23. lis 2008

krásko na mě a na manžela byl hodně nepříjemný,už takhle to máme těžké a nepomohlo nám jeho chování.Třeba měl jen špatný den,ale jako lékař by si to neměl dovolit.

Já chodím k Vykysalé,je zlatá,opravdu.

nely i tak držím palce nic není ztraceno 😉

nelynka
23. lis 2008

blucka dnes je to 9ty den..

dakujem katus 😝

wokounek
23. lis 2008

Ahojky,
Nely... pravda...kolikátý den jsi po KET? Jestli jsi 7-8 tak bych spíš řekla, že je to tam 😀 ... mně po transferu sestřička řekla, že když bych náhodou cca 7-8 den po něm špinila, že je to zřejmě známka toho, že se embryjka zahnízďují v děloze..tak že se nemám děsit... držím pěstičky jak nejvíc můžu 😉 😵 😵

Blucko ty už nějaké dítko máš nebo to "2x mi pomohl" znamená teď ty dvě mimíííí 😀 ? ... jo a dneska ráno jsem si dělala ten testík... a zase jen / ☹ ... a to jsem si ho nakonec byla nucená udělat, páč včera večer mě manžílek vezl na pohotovost...jen co jsem se téměř vyhrabala z nastydnutí, tak mě včera dopol chytnul m.měchýř... dostala jsem teplotu, kromě měchýře měl braly křeče do celého břicha a těsně před odjezdem k dr. jsem myslela, že s sebou švihnu, ale nakonec jsem místo toho na chvilku objímala záchodovou mísu 😖 ... fakt dost mizerně mi bylo 😒 ... mno a když dnešní testík nevyšel...tak jsem začala brát antibiotika, který mi včera dali... akorát teď teda nevím, jestli nebude vhodný posunout KET až na další cyklus...což by bylo zhruba někdy v lednu .... co mimííí nezloběj 😉 😀 ?

Katuskooo, jak pak ti je?

Lanno, nevím...jestli tě tu ještě stihnu, každopádně... užij si další volníčko a pěkně se zrelaxuj... papa, ozvi se až budeš zase na příjmu... 😵

Ivomal... tak to my asi máme zase s manžou opačně... já jsem v tomhle spíš ten pesimísek a on to zase tak špatně nevidí... věří, že se to jednou nějak povede 😉 ...no a já...já zkouším přebrat jeho pohled na věc 😀

Pavciku...aha, tak vidíš...to mě ani nenapadlo, že si můžeš jít bez žádanky do laborky...pro příště už vím... 😀 ...opatruj se...