Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

terezita
10. črc 2008

dekuju!
copak je to ...nic... v tvem podpisu? 😕

nelynka
10. črc 2008

terez vlastne ani neviem... zatial je to len velke NIC ale dufam ze zanedlho sa to zmeni 😀 😀

terezita
10. črc 2008

tak drzim palce oba ctyri, at je z toho co nejdriv jedno velke neco!!! 😉 😅

polakovi
10. črc 2008

ahojky děvčátka, jestli to nebude vadit, ráda bych s k vám přidala. Chodím do genetu sv.Klimenta, vy taky některá?

polakovi
10. črc 2008

Jsem tam taky tak přibližně 2 měsíce a zítra jdu na měření vajíček a asi nevim to jistě mě čeká v pondělí nebo úterý první IUI, Terezitko chtěla jsem se zeptat jak to tam probíhá? Vůbec netušíme do čeho jdem manža, já co tam s námi jak a kde to vše bude probíhat? děkuji za odpověď 😉

nelynka
11. črc 2008

polakovi becsina z nas ano... 😀

nelynka
13. črc 2008

kam ste sa vsetky podeli ☹

blucka
13. črc 2008

ahoj, si tu moc skoro 😉

nelynka
13. črc 2008

ahoj blucka, ale par dni sa tu nepisalo, preto 😀

blucka
13. črc 2008

to som si vsimla, ja som tiez citala len prispevky.....
vo stvrtok som bola v gennete a nic moc.....

nelynka
13. črc 2008

ja som tam bola v piatok ze sa objednam na oktober na vysetrenie a na KET ale prisli sme tam o 17h a uz tam nikto nebol a este pred pol rokom tam vpohode boli do 18h a aj dlhsie ta nechapem a este maju aj o doktora viacej ako predtym a su dlhe cakacie doby...

blucka
13. črc 2008

tiez som si myslela, ze su aspon do 18..a ty si chcela az na oktober, alebo to skor nejde?

nelynka
13. črc 2008

skorej by to nevychadzalo financne..teraz 19.8. mame imunologiu, to je manzel v kupeloch, v septembri doatihneme nedoplatky za august 😕 , v oktobri by som sla na kontrolu a to chceme aj na slovensko a v novembri ked vsetko pojde ako ma tak by som chcela KET a dovtedy sa mozno nastvem a este sa objdename aj na genetiku ale tu chcem az ked KET nevyjde a pojdeme do dalsieho IVF..

blucka
13. črc 2008

Tak drzim palce, aby to vylo tak ako to mas naplanovane. Mozno by ta genetika nebola od veci......
Aby si mala istotu, ze je vsetko ok. To ma stve, ze to pojistovna nepreplati vsetko. Ja budem v septembri ziadat o inj.na stimulaciu, tak som zvedava.
Odkial si zo SR?

nelynka
13. črc 2008

veru, mohli by aspon tie 3 razy preplacat cele, ved je to nehorazne..my sme chvalabohu za 1.IVF doplacali iba 9000kc za ISCI ale aj ak..ked mi nasadia ine lieky pri 2.IVF ak to nevyjde tak heh..bude sranda..

ja som od Revucej, a ty si odkial? kolko mas rokov?

blucka
13. črc 2008

Takze si budem musiet pripravit penazenku 🙂 , to som rada..... ☹
Ja som z Rajca, 25.

nelynka
13. črc 2008

tam je pekne.. 😀
a ako dlho si v Prahe? typujem ze uz si vydata 😀

blucka
13. črc 2008

Ano, som vydata. Som tu 4 roky. A ty si tu dlho?

nelynka
13. črc 2008

ja som tu zhruba rok aj 4 mesiace 😀
a aky mate problem ze ste sli do gennetu? ste tam sli sami alebo vas tam poslal gyndos?

blucka
13. črc 2008

Sla som sama, moja dr.sa nemala k cinu a uz som mala toho dost. Neslo to....rok.

nelynka
13. črc 2008

my sme tam tiez vpodstate sli sami ale nam to akoby doporucil urolog co manzela operoval aby sme tam zasli ked budeme chciet..vpodstate preto ze manzel si tam mal odniest spermijky zamrazit, tak som sa tam supla rovno uz aj ja...moj gyndos sa tiez nema k cinu, nechapem, normalne tu mas problem najst normalneho gynekologa..

blucka
13. črc 2008

To je pravda.Ja som od svojej odisla, zatial to neriesim, ale vobec netusim, co budem robit neskor, ked dr.budem potrebovat. Vsetci maju pocit, ze sme malde, mame casu a trochu to hrotime, aspon u mna to bolo. Staci sa mi pozriet na tuto stranku a vidim kolko zien ma problem.

nelynka
13. črc 2008

mojko, ty mas 25 ja mam zatial este 20 😀 😀 😀 tak viem o com hovoris 😎
tiez neviem co budem robit ked toho dr. budem potrebovat, zase ich obvolam aspon 20 a zase zostanem len pri tomto..ale myslim ze teraz je uz mozne zostat aj v gennete ked si tehu z IVF...

blucka
13. črc 2008

to je mozne, na to som sa informovala, mozes tam byt do 2 trimestra a potom, tam kde budes rodit. No ale potom si musis najst gynekologa....ked ja mam najradsej, ked to mam na doporucenie, tak uvidim.
To ze ti je 20, je len k dobru, mas dost casu aby si to riesila.

nelynka
13. črc 2008

ja viem aspon to hra somnou a nie proti mne..len tie financie 😢 😢 😢

neviem, musime nieco vymysliet s tym gyndosom..kde v Prahy byvas?

blucka
13. črc 2008

Tak ked budes poznat nejakeho dobreho, daj vediet. 😉 byvam v Dubci, Praha 10.Pred troma mesiacme sme sa sem prestahovali. A ty?
Jo jo financie, vecny problem... 😉

nelynka
13. črc 2008

ja Kubanske namestie, praha 10 😀 😀 😀

nelynka
13. črc 2008

my prave zhaname nejaky domcek okolo prahy a chceme na jesen hypo ak sa podari a uz ist do svojho..

blucka
13. črc 2008

My sme uz vo svojom a som strasne rada, sli sme ale do bytu, som aj moc spokojna s oblastou, kt.sme si vybrali. Boli to sice nervy a tie ceny v prahe.............. ☹

nelynka
13. črc 2008

sak toto, ze tie ceny...ja osobne radsej domcek, tiez som povodne chcela zostat v prahe a v byte ale domcek to nakoniec vyhral, odmalicka som zila na dedine a ten klud mi proste chyba..mame aj hafana s cicou, zatial sme v garzonke 😀 ale strasne chcem domcek...