Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

blucka
13. črc 2008

My sme tiez chceli, ale tie ceny..., museli by sme ist von z Prahy a to som uplne nechcela.....ale mozno casom.....My mame tiez psika, i ked je moc zivy, ale byt neni pre neho problem 😉 . Ale garzonky je dost mala. A uz ste po niecom pozerali?

nelynka
13. črc 2008

hej pozerame domceky a aj sme sa uz boli pytat za hypo, len asi to budeme musiet riesit este so svagrom lebo manzel ma este nejake dlhy z minulosti a asi nam tie budu trosku robit problemy...
a akeho mate hafana? my mame krizenca, ale ma 4 mesiace a 20kg uz 😀 😀 😀

blucka
13. črc 2008

pekny krizenec 🙂 , je to mimco, musi byt zlaty...my mame jorksira, 3 roky a stale v puberte. 🙂 ale je to brouk.
Tvoj manzel je cech?

nelynka
13. črc 2008

hej nadherna je, jak velke mimco presne ako pisej, len sa strasne boji vsetkeho vonku ale snad z toho vyrastie...
manzel je slovak, Kosican a tvoj? vy ste brali hypo na byt?

blucka
13. črc 2008

koli tej hypo som sa pytala, my sme obaja slovaci, hypo sme si brali tu v cechach a pre nas su vacsie uroky. 😒
zo strachu vyrastie, to je teraz ked je malinka................

nelynka
13. črc 2008

ved toto..premyslali sme aj na slovensku zobrat ale to su zase len vecsie papierovacky okolo toho..a z ktorej banky ste brali a kolko platite?

blucka
13. črc 2008

my sme sa informovali na Sr, ale nebolo to dobre. Tu sme mali fin.poradcu, pre nas bola najlepsia ceska sporitelna.mrkni IP.

nelynka
13. črc 2008

aj my rozmyslame nad ceskou...mame otvoreny ucet aj tam a aj v CSOB koli pozickam, tak uvidime ktora bude vyhodnejsia 😀

blucka
13. črc 2008

to urcite, hlavne si to dobre zistit koli tym urokom pre slovakov, to nam trochu stazuju. 😉

nelynka
13. črc 2008

sak toto, pojdeme sa popytat z baky do banky a uvidime.. 😀

blucka
13. črc 2008

to je najlepsie

nelynka
13. črc 2008

hej, tak uvidime, mame na to cele leto, ale ta ako si mi pisala v IP tak pochybujem ze nam to daju alebo ze to budeme vobec zvladat, heh 😔

blucka
13. črc 2008

uvidis, ked to prepocitas mozno budes prekvapena ako to pojde. 😉

nelynka
13. črc 2008

snad ano..pre nas je to co si ty pisala jedna moja vyplata..len ta hypo, tak neviem... ☹

terezita
13. črc 2008

nazdarek holky!

polakovi, u nas to slo taky tak nejak supem, tyden predem jsem ani netusila, ze na to IUI pujdem.. 😀
jinak je to v pohode a docela rychlovka. chlap tam prijde hodku pred tebou a zanecha tam svuj geneticky material. 😅 za hodky jdes na radu ty. neprobiha to v ordinaci ale na sale. skocis na kozu, dostanes spermiky, seskocis a jdes dom. netrvalo to ani pet minut.. fakt rychlovka. a za tri tydny mas testit a uvidi se, jak to dopadlo. drzim palecky, aby byl prvni pokus uspesny!!!

nelynka
14. črc 2008

terezita drzim palceky nech vam to vyjde 😀

janulllka
19. črc 2008

Ahojte holky chodite nekdo do gennetu k prim. Brandejske jdu na třeti a posledni pokus ☹

nelynka
19. črc 2008

ahoj janullka, ja chodim k dr. vykysalej ale Brandejska mi davala dnuka pri IVF vajka 😀

janulllka
19. črc 2008

povedlo se?

akvy
19. črc 2008

Ahojky janulllko, chodím do gennetu k paní prim. Brandejské . Jseš v nejlepších rukách, je moc fajn. 😅

janulllka
19. črc 2008

tak to moc děkuji snad pomuže.Jdu na třeti a tim padem posledni pokus ☹

terezita
21. črc 2008

janulllko, drzim palce, aby se zadarilo!!

akvy
21. črc 2008

Janulllko, neboj, zadaří se!!! 😀 Držím palečky!!! 😵

katuska23
22. črc 2008

ahoj terezit budu moc držet palce 😉

dostalova42
22. črc 2008

Ahojky holky já také dojíždím do Gennetu paní doktorce vykysalé a je velice skvělá nemůžu si naříkat . Jsem dneska 14 den po prvním IVF a testík mi dopadl // tak jsem ráda . Zítra tam jedem na UTZ a HCG tak jsem zvědavá jak to dopadne .

terezita
22. črc 2008

juu, gratulujuuu!!! tak ted uz jen tfuj tfuj, aby bylo vsechno v poradku a mimis zustal tam kde ma i dalsich 8 mesicu!! 😵

jinak ja jsem dneska 13DPO a teplota dole, takze z prvniho IUI nic nebude.

ahoj katus, jsem te odhalila.. 😀 ja dneska koukala na fotecky 😉 uz se vam to krati, co? doufam, ze bude vsechno v poradku a muzete zacit coby dup se snazenim!!

dostalova42
22. črc 2008

No a co IVF nepřemýšlíte o tom ? myslím že je to rychlejší a spolehlivější .

terezita
22. črc 2008

premyslime.. 😅 asi nam nic jineho nezbyde. mame hooodne spatne spermio a ani tomu IUI jsme nemeli moc verit. ja bych na to IVF sla rada co nejdriv, uz nas nejak nebavi cekat (a me ani pracovat) 😀 😀 😀

jak ty uz dlouho bojujes v gennetu?

dostalova42
22. črc 2008

No mně se to povedlo na první pokus říkala jsem ti že jsem dneska 14 den po prvním IVF a testík //

nelynka
22. črc 2008

ahojte, dostalova a kolik ti je let? a manzelovi? 😀