Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

betox
3. črc 2012

@inza všechno tomu nasvědčuje 🙂

majcam
3. črc 2012

@inza ještě peču,žádná bouřka nás neohrozí 😅 ,ale podle termínu z UTZ už přepíkám,takže asi budeme vyvolávat jestli se malá neumoudří,jo a v má 3kilča,takže je asi malinká 😅
@betox 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
@inza 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

absti
3. črc 2012

@brantovka
@rory_g
Ahojky, tak jak to s váma vypadá. Já už jsem objednaná na ultrazvuk před IVF na 23.7. Snad mi mrcha nepřijde dřív... jinak bych musela čekat na další cyklus...

brantovka
3. črc 2012

absti ja uz odepisovala rory......mi jsme ted na dovolene...a na ultrazvuk jsem objednaná na 20.7.......ja mam kratke menstr.cykly...po 25-26 dnech......tak to se asi sejdeme na umelým oplodneni.....máme to docela spolu na stejno...... 🙂

inza
3. črc 2012

@majcam: jedna tva oblíbená 🙂 kdy už to bude🙂.bacha abys neprepekla 🙂...komu by se chtělo do takového vedra ze?....jinak příští ct jedu na UZ....a pak možná dorazi nanuci...🙂

notor
3. črc 2012

@brantovka
Aha no já právě mám cyklus 27-28 . Ale před měsícem jsem ho měla dvakrát po sobě 25. Snad se to nebude opakovat, protože teď mrcha přišla přesně po 28. a to já potřebuji i v červenci. Jinak bych šla na IVF koncem srpna...

absti
3. črc 2012

@notor
Děkuji že jsi to za mě @brantovka vlastně brantovce poslala . Mě doma internet nejde a tobě v práci jako vždy jo... Ještě že jsi na emailu.

@brantovka prosím tě to co psal @notor je odemne... chtěla jsem rychle reagovat a niiic. kůň mi furt nefunguje, tak jsem požádala kámošku která sem nechodí ať ti to napíš... třeba se v Caru uvidíme 🙂

notor
3. črc 2012

@absti
není zač....snad se mě tahle diskuze vyhne....

absti
3. črc 2012

@notor určitě jo.. uvidíš v září. Jdu ti psát ne email.. Pa

jimmy1
3. črc 2012

Ahojte, nesu vám zprávičku 😵

Ahoj tety,jmenuju se Natalka narodila jsem se dnes v 19h.mam 3 190 a merim 48cm, mamince jsem dala strasne zabrat, ale uz se na me nezlobi🙂,jsem trochu vystresovana,tak zatim hajam v inkubatoru🙂,a hadejte ke komu patrim?!

anlek
3. črc 2012

@majcam Gratuluju mamino!!!!

betox
4. črc 2012

@majcam SUPER 🙂 🙂 🙂 Moc a moc gratuluju ke krásné Natálce a přeju jí do života jen to nejlepší

betox
4. črc 2012

@inza držím palce 😉

rory_g
4. črc 2012

@majcam moc Ti gratuluju!!!! 😵
@brantovka @absti ahoj holky, tak mě se IUI asi vydařilo, mám včera i dneska pozitivní testy 😅 V pondělí jdu na krev a doufám, že všechno dopadne tentokrát dobře a konečně se dočkáme vytouženého bobíska 😵

rychetkami
4. črc 2012

@majcam moc gratulujuuuuuuu 😀

malina2
4. črc 2012

@majcam Ta je nadherna, gratuluju!!! My budeme mit nakonec chlapecka 🙂
@rychetkami Ted ses na rade Ty ;)

malina2
4. črc 2012

@rory_g Super, gratuluju! Dneska to je tady teda samy prekvapko!!

rychetkami
4. črc 2012

@malina2 máš pravdu, na 13.7 mám plánovaného císaře...bojim bojim🙂 užívej pohody těhotenství

rory_g
4. črc 2012

@malina2 děkuju, snad všechno dopadne dobře 😵 Jů, chlapečka, to je nádhera 🙂

raducha
4. črc 2012

@jimmy1 tak holky hodně štěstíčka a zdravíčka do nového života. hrozně to letí, klárce je už pět týdnů 😅

inza
4. črc 2012

Majcam: velká gratulace a malé do života jen to nejlepší....

malina2
4. črc 2012

@rychetkami To bude v pohodě 😉 Jaktože až 13.7.? Já myslela, že císař se plánuje na 38. týden. Já si užívám plnými doušky, i ve 3. trimestru se cítím skvěle, denně chodím na dvouhodinový procházky a všichni mě tipujou na 5. měsíc 😀 A miminko je přitom o něco větší...

malina2
4. črc 2012

@rory_g Učitě dopadne, ty testy se nepletou 😉

rychetkami
4. črc 2012

@malina2 tak to se máš, přeju ti to 😉 a hlavně, ať to vydrží takhle pěkný. Alejá taky nezahálím, ujdu v kuse skoro kilák 😀
Nevím, proč až v pátek, ale ve středu jdu ještě na kontrolu a mám přijít nalačno, kdyby náhodou.

malina2
4. črc 2012

@raducha Úplně mi uniklo, že už máš mimi doma (na koníkovi už měsíc přenášíš). Malá je kouzelná, je vidět, že ji dobře živíš 😉

malina2
4. črc 2012

@rychetkami Já to tipuju na tu středu 😉 Tak to bych to s turistikou na tvým místě už moc nepřeháněla 😎 Já už taky redukuju, dám tak 5 km/den (víc v tom vedru snad ani nejde). Ale ve 2. trim. mě drahý nešetřil a zvládla jsem i 10 km/den. Dr. mi to schvaluje, prý mám mít co nejvíc pohybu, tak chodím, co to jde. Možná díky tomu pohybu mám nahoře jen neuvěřitelných 5 kg!!!! Tak se drž holka! Ve středu na tebe budu myslet 🙂

rychetkami
4. črc 2012

@malina2 no jsi šikula štíhlá... zato já mám 23 kg, ale za poslední 3 týdny šlo nahoru 8 kg...

malina2
4. črc 2012

@rychetkami Tak ty máš v sobě děti dvě a seš pořádná ženská, jak jsi psala! Navíc na konci těh. se člověk prý i zavodňuje. Já bych asi 23 kg neunesla, nemám ani 160 cm, takže by mě to břicho převážilo a spadla bych na čumák... Tak proto makám a kromě pánevního dna posiluju i zadek. Moje máma kdyby to věděla... neustále mi volá, ať ležím 😎

rychetkami
4. črc 2012

@malina2 no já plánovala 15 kg na dvojčata...to se mi vzásadě vedlo, ale pak najednou kalup...bolí mě klouby, sice jsem kus baby, ale to tělo je konstruovaný max na 73kg, začínala jsem na 68, takže trpím i v tomhle směru, ale snad to dám dolů. NAštěstí nemám moc chuti do jídla, takže špek asi nenabírám

sipkova1
4. črc 2012

@majcam moc gratuluju, malá je nádherná 🙂