Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

donia
28. črc 2014

@verunkaaa Tak aspon prijdes na jine myslenky. Dovcu si hezky uzij, mas pravdu, stejne moc neovlivnis zda to vyslo ci nikoli a budu ti drzet palce na prijemne zjisteni po navratu.

verunkaaa
28. črc 2014

@donia Děkuju moc 🙂 Za jak dlouho vlastně vyprchá pregnyl? Abych pak věděla, že to není falešně pozitivní 🙂

donia
28. črc 2014

@verunkaaa Ja mohla testovat 14 den po IUI a dr. rikala, ze do 10 dne je to pryc. Ze se nemusim bat, ze bych ten 14 den nasla // a pritom to nebylo tehu. Takze tak.

berusinka1
31. črc 2014

@tabedla Juu, tak koukám, že u Tebe se už zadařilo, tak to moc gratuluju. Mám na Tebe tedy dotaz, jak to všechno probíhalo? Já mám teď mít jeden UZ a od dalšího cyklu si začít píchat injekce, tzn, někdy v první polovině září by mělo proběhnout IVF.Co a jak je,jak dlouho si pícháš injekce a jak často chodíš na UZ? A dali Vám na výběr, zda chcete jedno nebo dvě?A jak probíhá odběr atd. Moc jsem se od dr. nedozvěděla, že mi to postupně všechno řeknou, tak abych byla alespoň trošku v obraze.

tabedla
2. srp 2014

Ahoj.holky.:-) Miminko meri 6+6 dnes tedy 7+1,meri 6,6mm. srdiko tee 126tepu za min.🙂 🙂 🙂

berusinka1
6. srp 2014

@tabedla Ahoj, tak moc gratuluju, to je super zpráva. 🙂 🙂 🙂 Kéž by to i nám vyšlo napoprvé 😉 Mám na Tebe dotaz, jsi doma na neschopence, nebo se můžeš vrátit do práce?

pet.s
8. srp 2014

@tabedla jojo i my máme díky Gennetu Terinku..díky dr. Langrové..ještě tam je?

donia
8. srp 2014

@verunkaaa Ahoj, tak jak, uz po dovolene? A jak dopadlo testovani?

verunkaaa
9. srp 2014

@donia Ahoj, nevyšlo to, jak jinak 😒

donia
9. srp 2014

@verunkaaa To me mrzi, tak drzim palecky na priste 😉

maja1111111
19. srp 2014

AHOJKY FUNGUJE STALE TATO DISKUZE..??TAK KOMU SE POVEDLO OTEHOTNET V GENNETU A ZA JAKOU DOBU??DÍKY 🙂

darkwitch
20. srp 2014

@maja1111111 myslím, že diskuze stále tak nějak funguje 🙂 mě se po pár letech v gennetu povedlo otěhotnět přirozeně 😀

zvalentova
20. srp 2014

@maja1111111 stále funguje, my "původní" chodíme alespoň občas juknout.

Já mám děti po 4 letech, na druhé IVF z Gennetu. 🙂

maja1111111
20. srp 2014

@darkwitch TAK TO JE BOMBA,SI MĚ POBAVILA...ME SE POVEDLO PO 1 IVF A 2 KET TAKE PŘIROZENE ,ALE NEDOPADLO TO 😒

darkwitch
22. srp 2014

@zvalentova ty jo koukám jak už máš děti velké, ten čas nějak rychle letí 😀
@maja1111111 to dopadne už příště 🙂 někdy je to holt běh na dlouhou trat ale nakonec se zadaří 🙂

zvalentova
23. srp 2014

@darkwitch jo jo, hotový sprint. Ještě mám v živé paměti jak jsme spolu čekaly na první IVF a teď už skoro sháním školku 😀

maja1111111
23. srp 2014

@darkwitch kěěž kdybys měla praavdu 🙂

inza_ivd
24. srp 2014

dotaz zda někomu náhodou nezůstali léky na stimulaci....gonal, puregon, monopur.....

darkwitch
24. srp 2014

@inza_ivd jdete do dalšího kola? držím palce 🙂

inza_ivd
25. srp 2014

@darkwitch:ji jdeme to zase zkusit...minulé vyrobili 😀 pěkný číslo 😀 ...co nespí a pořád ji.. 😀 tak třeba se zase povede něco podobného

berusinka1
26. srp 2014

Ahoj děvčata, obracím se na Vás pro radu, jdeme do 1. IVF, někdy koncem týdne (podle MS), si začnu píchat Gonal F a Clexane kvůli trombofilii a pak mám ještě od 7DC Cetrotide. Jaké máte s těmito léky zkušenosti? Máte nějaké rady nebo doporučení? Dost se bojím i té narkózy....

ovecky
26. srp 2014

Ahoj holky, přidávám se k pražským Genneťačkám 🙂 Máme dr. Brandejskou, na HSG jsem byla u dr. Doležala a dneska uplně zbytečná konzultace u dr. Hlavové (protože výsledky genetiky z krve trvají 2 měsíce). Zítra pokec s dr. Brandejskou nad dosavadními výsledky, doufám, že se někam šoupneme a že nebudu muset na odstranění polypu a cysty ☹

gapm
31. srp 2014

holky když byste potřebovaly...zbyla mi 1x cetrotide...platnost do konce září 2014 (lze i 6 měsíců po platnosti použít - dle dr)

adelinkkaa
5. zář 2014

@maja1111111 Já otěhotněla po 3 měsících ,bohužel to nedopadlo,tak jsem za další 3 měsíce šla na KET a máme už 10 měsíčního chlapečka

majcam
8. zář 2014

@maja1111111 mám cácorku dvouletou na druhý pokus a po dvou letech 🙂

majcam
8. zář 2014

@inza_ivd vau 🙂 🙂

mandre
20. zář 2014

@inza_ivd no tak hurá do toho 😀 , pak uvidíš to, že to 1 číslo nebylo až tak hrozný 😀 😀, u nás maso teda, Adrianek už obchází nábytek, Kristiánek do něho žďuchá, hlavičkuje, řev...pak řvu já, a nakonec řve i ten 3. 😀 😀 😀

inza_ivd
22. zář 2014

@mandre: tak uz v tom zase jedem....tak jsem zvedava zda se Vitek do cka sourozence 😀

mandre
22. zář 2014

@inza_ivd a kde v RF zase? 😉 nebo samodomo....... 😀 abyste na tom nebyli náhodou jako já, jednou a šup // 😅 😀

inza_ivd
23. zář 2014

@mandre:Re. Samo doma nějak nefunguje 😅. V pátek jedem na UZ.